home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
601 4187 Gert ter Schure OLDEMARKT (NED) 31 9:09:15.7 14.22 130.20
602 3662 Petra Strijker Hengelo (NED) 31 9:26:35.6 13.79 130.20
603 4236 Rainer Stromann Leer (GER) 30 6:33:24.4 19.22 126.00
604 3354 Maarten Brokmann AMSTERDAM (NED) 30 6:42:58.2 18.76 126.00
605 3510 Christiaan Pels Rijcken DELFT (NED) 30 6:49:49.2 18.45 126.00
606 3629 Rocy Damen DRUNEN (NED) 30 6:53:53.0 18.27 126.00
607 4050 Jan van den Berg NOORDWIJKERHOUT (NED) 30 7:16:57.6 17.30 126.00
608 3908 Raymond Bakhoven Harderwijk (NED) 30 7:21:25.1 17.13 126.00
609 4089 Gerrit Adema Ede (NED) 30 7:22:37.6 17.08 126.00
610 3462 Willem de Waard KATWIJK ZH (NED) 30 7:24:55.7 16.99 126.00
611 4218 Henk Schram 85630 GRASBRUNN DUITSLAND (GER) 30 7:34:29.8 16.63 126.00
612 4246 Johan Groeneveld Aalsmeer (NED) 30 7:36:15.1 16.57 126.00
613 3985 Steven Blom Hoorn (NED) 30 7:43:15.4 16.32 126.00
614 4035 Willem Karsten Hoorn (NED) 30 7:43:21.5 16.32 126.00
615 3468 bas hofstee LEIDEN (NED) 30 7:48:04.0 16.15 126.00
616 4201 Ed Plaizier Waddinxveen (NED) 30 7:48:25.9 16.14 126.00
617 4222 Gonny Holierhoek STEENBERGEN NB (NED) 30 7:53:37.5 15.96 126.00
618 4254 Henk van Lente ZWOLLE (NED) 30 8:00:46.9 15.72 126.00
619 3509 Kees van Oosten ANDELST (NED) 30 8:03:43.4 15.63 126.00
620 3648 Claire Visser AMSTERDAM (NED) 30 8:17:17.4 15.20 126.00
621 3870 Mieke Wijnhout Lisse (NED) 30 8:18:07.0 15.18 126.00
622 4245 Martin van Wieringen Aalsmeer (NED) 30 8:18:45.8 15.16 126.00
623 3623 Irene Derks VUGHT (NED) 30 8:25:14.4 14.96 126.00
624 3531 Robert van Moorselaar AMSTERDAM (NED) 30 8:30:00.6 14.82 126.00
625 4204 Carola Plaizier Waddinxveen (NED) 30 8:36:13.7 14.64 126.00
626 4096 Jako Boelman Arnhem (NED) 30 8:51:03.5 14.24 126.00
627 3669 Carla Bruggink DELDEN (NED) 30 9:01:19.8 13.97 126.00
628 3384 Gert Godeke WIERDEN (NED) 30 9:02:09.7 13.94 126.00
629 3765 Rob Tijssen AMSTERDAM (NED) 30 9:13:23.6 13.66 126.00
630 3170 Ine Bartels ROOSENDAAL (NED) 30 9:19:26.4 13.51 126.00
631 3228 Peter Rothuizen GELDROP (NED) 30 9:20:14.0 13.49 126.00
632 3071 natalino pistola HAARLEM (NED) 30 9:42:58.7 12.97 126.00
633 3703 Eugene de Neut Brossois ZANDVOORT (NED) 30 10:32:18.7 11.96 126.00
634 3729 Lex Wichertjes SOEST (NED) 29 6:21:02.7 19.18 121.80
635 3090 Bert Guntlisbergen Boxmeer (NED) 29 6:39:25.4 18.30 121.80
636 3779 Rob Tiebie SCHAGEN (NED) 29 6:49:44.9 17.84 121.80
637 3180 Tjerk Suurenbroek VOORBURG (NED) 29 7:04:40.1 17.21 121.80
638 3023 Arie Heerschap OUD BEIJERLAND (NED) 29 7:06:33.2 17.13 121.80
639 3866 Herbert Boeve Biddinghuizen (NED) 29 7:13:14.6 16.87 121.80
640 4066 Dave Severins Hoorn (NED) 29 7:43:24.9 15.77 121.80
641 4065 Stef Schipper Hoorn (NED) 29 7:53:08.8 15.45 121.80
642 3966 Stef Appelman Hoorn (NED) 29 7:53:15.8 15.44 121.80
643 4172 Jantje Klomp RUINEN (NED) 29 8:01:38.3 15.17 121.80
644 3592 Pieter Loonstra SURHUIZUM (NED) 29 8:04:52.3 15.07 121.80
645 4182 Piet Keetman HAARLEM (NED) 29 9:02:55.0 13.46 121.80
646 3598 Eelke Idsardi SUWALD (NED) 28 5:28:03.0 21.51 117.60
647 3291 Kees van Steensel CAPELLE AAN DEN IJSSEL (NED) 28 5:38:24.0 20.85 117.60
648 3962 Jan Brontsema SPIJK (NED) 28 5:48:08.6 20.27 117.60
649 3352 Kees Menheere KRIMPEN A/D IJSSEL (NED) 28 5:49:01.3 20.22 117.60
650 3697 Arthur Hulstkamp Rotterdam (NED) 28 5:50:55.8 20.11 117.60
651 3941 Rene Berger Hermagor (AUT) 28 5:59:06.8 19.65 117.60
652 3896 Egbert Alberts Vriezenveen (NED) 28 6:20:02.5 18.57 117.60
653 3230 Theo Willemse AMEIDE (NED) 28 6:25:17.2 18.31 117.60
654 3920 Jan van Putten Gorssel (NED) 28 6:51:03.3 17.17 117.60
655 3608 hans scheepers LAREN NH (NED) 28 7:10:20.0 16.40 117.60
656 3843 Gerke van Vliet Oosterhout (NED) 28 7:15:36.4 16.20 117.60
657 4168 Lolke Stelwagen VLEUTEN (NED) 28 7:40:41.0 15.32 117.60
658 4068 Casper Smit Nederland (NED) 28 7:49:32.2 15.03 117.60
659 3084 Marcel Knol DE RIJP (NED) 28 8:10:51.4 14.37 117.60
660 3535 Martin van Luijk VOORSCHOTEN (NED) 28 9:25:33.8 12.48 117.60
661 3666 Jery Bruinsma WORMER (NED) 27 4:55:32.0 23.02 113.40
662 3444 Jan van der Meij KATWIJK ZH (NED) 27 5:08:17.1 22.07 113.40
663 3461 John Dolders RIJNSBURG (NED) 27 5:12:41.0 21.76 113.40
664 3538 Jan Barten SCHERPENZEEL (NED) 27 5:16:45.3 21.48 113.40
665 3014 Rien Voormolen LOENEN A/D VECHT (NED) 27 5:36:34.5 20.22 113.40
666 3451 Frank Van Zuilen KATWIJK ZH (NED) 27 5:59:29.6 18.93 113.40
667 4266 Frans Hamm BOSKOOP (NED) 27 6:03:10.6 18.73 113.40
668 4230 Maaike Brakenhoff Boechout (BEL) 27 6:49:14.1 16.63 113.40
669 4226 Jilko de Kleine AMERSFOORT (NED) 27 7:46:02.7 14.60 113.40
670 4062 Ed Klein NOORDWIJK ZH (NED) 26 5:30:03.5 19.85 109.20
671 3455 nico looijesteijn KATWIJK ZH (NED) 26 6:08:21.3 17.79 109.20
672 3950 Arnoldus Antonius Steenbergen LOPIK (NED) 26 6:12:22.9 17.59 109.20
673 3363 Simon Goede LICHTENVOORDE (NED) 26 6:12:46.8 17.58 109.20
674 3423 alex wiersma OOSTZAAN (NED) 26 6:22:16.2 17.14 109.20
675 4078 Gerard Oostdam NOORDWIJKERHOUT (NED) 26 6:28:35.5 16.86 109.20
676 3873 Patrick van Beek Ede (NED) 26 6:32:56.9 16.67 109.20
677 3635 Peter Hulshof ARNHEM (NED) 26 6:51:23.4 15.93 109.20
678 4016 Sven Dijkman Hoorn (NED) 26 7:00:54.5 15.57 109.20
679 3052 Ite Bakker ZWIJNDRECHT (NED) 26 7:01:54.1 15.53 109.20
680 3470 Andre Hanzen BATHMEN (NED) 26 7:09:18.0 15.26 109.20
681 4075 Jordy Twisk Hoorn (NED) 26 7:43:18.5 14.14 109.20
682 4024 Joris de Haan Hoorn (NED) 26 7:44:40.6 14.10 109.20
683 3169 Jack van Kelle ROOSENDAAL (NED) 26 7:56:13.9 13.76 109.20
684 4128 Matthias Wolf Bayreuth (GER) 26 8:15:25.9 13.22 109.20
685 3530 Lieselotte Kingma AMSTERDAM (NED) 26 8:20:35.1 13.09 109.20
686 3525 Ann Geebelen AMSTERDAM (NED) 26 8:20:38.6 13.09 109.20
687 3376 Hans Osinga LOPPERSUM (NED) 26 8:53:04.5 12.29 109.20
688 3012 Marco Heemskerk LISSE (NED) 25 3:51:19.5 27.23 105.00
689 4224 Matthijs Klinkert DELFT (NED) 25 4:36:28.4 22.79 105.00
690 3250 Fred Oud ENKHUIZEN (NED) 25 5:06:46.3 20.54 105.00
691 3125 Ruud Steenvoorden BREEZAND (NED) 25 5:08:28.8 20.42 105.00
692 4191 Joost Valk 'S-GRAVENHAGE (NED) 25 5:15:37.2 19.96 105.00
693 4240 Herbert Kuenen WESTENDORP (NED) 25 5:25:53.2 19.33 105.00
694 3735 Maarten Veen AMSTERDAM (NED) 25 5:28:26.1 19.18 105.00
695 3027 Gijsbert vd Burgt SCHERPENZEEL (NED) 25 5:29:02.8 19.15 105.00
696 3351 Remmelt Veenstra AMERSFOORT (NED) 25 5:37:26.2 18.67 105.00
697 3752 Gabe Venema WATERINGEN (NED) 25 5:45:22.1 18.24 105.00
698 3223 Meindert Kuipers OSS (NED) 25 5:49:56.7 18.00 105.00
699 3801 Ab Verheul NIJMEGEN (NED) 25 5:51:43.8 17.91 105.00
700 4130 Christina SchrŲder Arnhem (NED) 25 5:52:09.7 17.89 105.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1244 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13