home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



Aart Koopmans Memorial (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A88 Crispijn Ariens De Haan Westerhoff () 12 2:42:30.7 36.92 100.00
2 A89 Rick Smit van Werven () 12 2:42:31.1 36.92 100.00
3 A37 Geert Plender van Werven () 12 2:42:31.2 36.92 100.00
4 A90 Durk Fabriek De Haan Westerhoff () 12 2:42:32.0 36.91 100.00
5 A56 Sjaak Schipper Wadro () 12 2:42:32.4 36.91 100.00
6 A55 Bart Mol Husqvarna Gardena () 12 2:42:32.4 36.91 100.00
7 A43 Ruud Aerts Wadro () 12 2:42:32.5 36.91 100.00
8 A96 Jochem Uithoven Team Brabant () 12 2:42:32.8 36.91 100.00
9 A74 Roelof Koops JB Besturingstechniek () 12 2:42:32.9 36.91 100.00
10 A65 Mart Bruggink Wadro () 12 2:42:32.9 36.91 100.00
11 A39 Geert Jan van der Wal Radson-Jinstal () 12 2:42:33.0 36.91 100.00
12 A61 Sander Kingma CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:42:33.9 36.91 100.00
13 A04 Sandor Stuut Schaatscentrum De Uithof () 12 2:42:34.0 36.91 100.00
14 A93 Peter van de Pol CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:42:34.3 36.91 100.00
15 A54 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek () 12 2:42:34.4 36.90 100.00
16 A22 Johan Knol JB Besturingstechniek () 12 2:42:35.2 36.90 100.00
17 A34 Jan van Loon De Haan Westerhoff () 12 2:42:35.7 36.90 100.00
18 A20 Jaap Ketelaar JB Besturingstechniek () 12 2:42:36.0 36.90 100.00
19 A14 Marcel van Ham Schaatscentrum De Uithof () 12 2:42:36.4 36.90 100.00
20 A62 Jouke Hoogeveen De Haan Westerhoff () 12 2:42:36.8 36.90 100.00
21 A31 Robert van Dalen Team Brabant () 12 2:42:37.0 36.90 100.00
22 B71 Antwan Tolhoek Wadro B.V. () 12 2:42:37.2 36.89 100.00
23 A36 Martijn van Es Wadro () 12 2:42:37.2 36.89 100.00
24 A68 Bram Bruschke TZN () 12 2:42:37.3 36.89 100.00
25 B83 Max van Boxel Haven van Amsterdam () 12 2:43:03.2 36.80 100.00
26 A11 Ralf Zwitser Husqvarna Gardena () 12 2:43:04.1 36.79 100.00
27 A07 Bart Hakkenberg Payroll Group () 12 2:43:27.9 36.70 100.00
28 A19 Antoine de Schipper Haven Amsterdam () 12 2:43:36.1 36.67 100.00
29 A82 Stan van den Berg Haven Amsterdam () 12 2:43:38.6 36.66 100.00
30 A91 Bart de Vries van Werven () 12 2:43:41.4 36.65 100.00
31 A48 Joost Vink Payroll Group () 12 2:43:41.5 36.65 100.00
32 A23 Klaas de Weerd Husqvarna Gardena () 12 2:43:41.9 36.65 100.00
33 B26 Evert Hoolwerf Hoolwerf Heiwerken () 12 2:43:42.0 36.65 100.00
34 A84 Pieter Overmars Haven Amsterdam () 12 2:43:42.5 36.65 100.00
35 A86 Johan Hendriks Haven Amsterdam () 12 2:43:42.6 36.65 100.00
36 B04 Erik Jan Kooiman Schaatscentrum De Uithof () 12 2:43:46.4 36.63 100.00
37 A47 Frederik Nauta Radson-Jinstal () 12 2:43:46.8 36.63 100.00
38 A35 Niels Mesu De Haan Westerhoff () 12 2:43:50.1 36.62 100.00
39 B45 Wim Dillen Van Werven/Duursma W&O () 12 2:43:55.9 36.60 100.00
40 B50 Sam Boon Bola Tulpenveredelingen () 12 2:44:05.0 36.57 100.00
41 A52 Leander van der Geest Schaatscentrum De Uithof () 12 2:44:38.8 36.44 100.00
42 B47 Sjors Spaargaren BTB Riedas () 12 2:45:27.9 36.26 100.00
43 A18 Peter Nauta CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:46:31.3 36.03 100.00
44 A94 Erwin Mesu Radson-Jinstal () 12 2:46:31.7 36.03 100.00
45 A26 Willem Hut van Werven () 12 2:46:31.8 36.03 100.00
46 A32 Frank Woltman CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:46:32.9 36.02 100.00
47 A06 Jan Maarten Heideman Husqvarna Gardena () 12 2:46:33.6 36.02 100.00
48 B16 Tijs van der Steen Mijnten-Maple () 12 2:46:41.1 35.99 100.00
49 B30 Roy Mulder Appel Beton () 12 2:47:44.5 35.77 100.00
50 A10 Gerard Nijgh TZN () 12 2:47:54.1 35.73 100.00
51 B63 Robin Snoek Romex Restate () 12 2:47:54.2 35.73 100.00
52 A12 Pieter Jan van Eck Team Brabant () 12 2:47:54.7 35.73 100.00
53 B84 Bart van der Vlugt Romex Restate () 12 2:47:55.2 35.73 100.00
54 A99 Nick Uithoven Team Brabant () 12 2:47:55.4 35.73 100.00
55 B88 Arnt Jalvingh Adviesburo Harry de Wolff () 12 2:47:55.6 35.73 100.00
56 A57 Timo Verkaaik Schaatscentrum De Uithof () 12 2:47:56.5 35.73 100.00
57 A53 Fabio Francolini Radson-Jinstal () 12 2:47:56.9 35.72 100.00
58 B75 Gerwin Smit () 12 2:47:57.1 35.72 100.00
59 A30 Ruud Borst CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:47:57.3 35.72 100.00
60 B86 Hannes Schalkwijk Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 12 2:47:57.4 35.72 100.00
61 B78 Lucas Bisschop Schaatscentrum De Uithof () 12 2:47:57.8 35.72 100.00
62 B28 Jelmer Looijesteijn Adviesburo Harry de Wolff () 12 2:47:58.7 35.72 100.00
63 B66 Engbert de Vegt Delangemassage.nl () 12 2:47:59.6 35.71 100.00
64 A41 Rutger ter Laak TZN () 12 2:48:00.1 35.71 100.00
65 B55 Frank Bisschop BTB Riedas () 12 2:48:01.4 35.71 100.00
66 A46 Pim Cazemier CRV-Interfarms schaatsploeg () 12 2:48:01.7 35.71 100.00
67 B13 Koen Klinkhamer Appel Beton () 11 2:37:19.6 34.96 91.66
68 A58 Bart van den Berg Wadro () 11 2:37:45.1 34.86 91.66
69 B05 Bjorn Bakker De Haan Westerhoff () 11 2:37:45.2 34.86 91.66
70 B70 Anton Ketellapper () 11 2:37:45.4 34.86 91.66
71 A44 Mats Stoltenborg Payroll Group () 11 2:37:47.3 34.86 91.66
72 B44 Martin van de Pol Mijnten-Maple () 11 2:37:48.4 34.85 91.66
73 B67 Barry de Vries () 10 2:25:33.1 34.35 83.33
74 B18 Henriek van Milligen Franken Harderwijk () 10 2:25:34.1 34.35 83.33
75 B33 Rene Pruijsen Sport2000/Stehmann () 10 2:25:44.5 34.31 83.33
76 B72 Arjan Elferink () 10 2:25:44.8 34.31 83.33
77 B02 Klaas van der Wal Haijma () 10 2:28:39.1 33.63 83.33
78 B23 Twan Zwartjens Free-Wheel () 10 2:31:33.0 32.99 83.33
79 B36 Richard Boef Mijnten-Maple () 10 2:37:31.8 31.74 83.33
80 A92 Gary Hekman van Werven () 9 2:03:33.2 36.42 75.00
81 D24 Erna Last - Kijk In de Vegte Palet Schilderwerken () 9 2:12:17.8 34.01 75.00
82 D26 Carien Kleibeuker Okkinga Communicatie () 9 2:12:18.0 34.01 75.00
83 D18 Lisanne Soemanta Beteropenhaardhout.nl () 9 2:12:18.0 34.01 75.00
84 D90 Foske Tamar van der Wal Okkinga Communicatie () 9 2:13:28.0 33.72 75.00
85 D87 Elma de Vries MKBasics.nl () 9 2:13:28.9 33.71 75.00
86 D13 Carla Zielman CENNED () 9 2:13:28.9 33.71 75.00
87 D49 Andrea Sikkema CENNED () 9 2:13:29.4 33.71 75.00
88 D10 Jolanda Langeland Okkinga Communicatie () 9 2:13:29.5 33.71 75.00
89 D98 Francisca Groen Bouma () 9 2:13:29.8 33.71 75.00
90 D05 DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Renault Ladiesteam () 9 2:13:30.0 33.71 75.00
91 D82 Cindy Vergeer Steigerplank.com () 9 2:13:30.2 33.71 75.00
92 D47 Ellen de Waard EDSO () 9 2:13:30.6 33.70 75.00
93 D66 Margo van de Merwe Weissensee for Kids () 9 2:13:30.8 33.70 75.00
94 D76 Mariska Huisman Beteropenhaardhout.nl () 9 2:13:31.2 33.70 75.00
95 D11 Sharon Hendriks Renault Ladiesteam () 9 2:13:31.2 33.70 75.00
96 D85 Heleen van Vliet ACE-Team () 9 2:13:31.4 33.70 75.00
97 D32 Karen Teuling Stouwdamsport () 9 2:13:31.5 33.70 75.00
98 D39 Marianne van Leeuwen Artecef BV () 9 2:13:31.7 33.70 75.00
99 D59 Imke Hermans Elbersen Automatisering () 9 2:13:31.8 33.70 75.00
100 D38 Lisa van der Geest Beteropenhaardhout.nl () 9 2:13:32.1 33.70 75.00
[ Volgende ]
399 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4