home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 230 Renť van der Meulen Kampen (NED) 17 2:12:57.0 32.22 71.40
2 264 Sjouke Hellinga Broeksterwoude (NED) 17 2:12:57.9 32.22 71.40
3 29 Jorrit Veneman Ommen (NED) 17 2:12:58.3 32.22 71.40
4 256 Jo Huitzing Stadskanaal (NED) 17 2:12:58.4 32.22 71.40
5 93 Paul Robijn Koudekerk aan De Rijn (NED) 17 2:12:59.3 32.21 71.40
6 154 Aart van Dalen Andel (NED) 17 2:12:59.9 32.21 71.40
7 410 Gert Mulderij Elim (NED) 17 2:13:00.1 32.21 71.40
8 238 Gijs Gjaltema Doetinchem (NED) 17 2:13:00.4 32.21 71.40
9 161 Klaas Brandwijk Hardinxveld-Giessendam (NED) 17 2:13:00.6 32.21 71.40
10 292 Herman Veneman Ommen (NED) 17 2:13:00.9 32.21 71.40
11 115 Sam Meissen Venhuizen (NED) 17 2:13:02.0 32.20 71.40
12 203 Bas Ludemann Sneek (NED) 17 2:13:02.3 32.20 71.40
13 77 Frans van den Bossche Aalter (B) (NED) 17 2:13:05.3 32.19 71.40
14 122 Martie de Zeeuw Est (NED) 17 2:13:10.0 32.17 71.40
15 226 Kurt van de Nes Zwolle (NED) 17 2:14:01.6 31.96 71.40
16 491 Aleid Klompmaker Oosterwolde (NED) 17 2:14:08.2 31.94 71.40
17 119 Dennis Smit Spanbroek (NED) 17 2:15:39.6 31.58 71.40
18 106 Mels van Ammers Wognum (NED) 17 2:16:36.6 31.36 71.40
19 262 Lieuwe van der Veen Twijzelerheide (NED) 17 2:16:41.3 31.34 71.40
20 44 Nico Coenen Zwaanshoek (NED) 17 2:16:42.3 31.34 71.40
21 496 Joerec Cijsouw Oostburg (NED) 17 2:16:50.7 31.31 71.40
22 116 Siem Laan Medemblik (NED) 17 2:16:59.5 31.27 71.40
23 101 Ruud Kluit Beets nh (NED) 17 2:17:20.0 31.19 71.40
24 39 Laurent Janse Yerseke (NED) 17 2:19:08.4 30.79 71.40
25 482 Dennis Doens Oostburg (NED) 16 2:13:24.4 30.22 67.20
26 12 Jerry Weldam Nieuwegein (NED) 16 2:13:56.2 30.10 67.20
27 401 Nico Tielens Westerland (NED) 16 2:13:58.5 30.10 67.20
28 288 Frits Riemersma Haren (NED) 16 2:19:13.9 28.96 67.20
29 169 Adriaan van Damme Yerseke (NED) 16 2:20:15.3 28.75 67.20
30 84 Cees-Jan Bos Zevenhuizen (NED) 16 2:20:52.0 28.62 67.20
31 15 Martijn Jager Utrecht (NED) 16 2:25:20.8 27.74 67.20
32 168 Paul van Maaren (NED) 15 2:13:59.2 28.21 63.00
33 402 Stefan Lilg Oostenrijk (NED) 15 2:16:42.8 27.65 63.00
34 400 Jan Heuver Voorthuizen (NED) 14 2:15:28.4 26.04 58.80
34 Gevonden resultaten - Pagina's: 1