home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Grand Prix Master 70 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
230
René van der Meulen
Kampen (NED)
17
2:12:57.0
32.22
71.40
2
264
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (NED)
17
2:12:57.9
32.22
71.40
3
29
Jorrit Veneman
Ommen (NED)
17
2:12:58.3
32.22
71.40
4
256
Jo Huitzing
Stadskanaal (NED)
17
2:12:58.4
32.22
71.40
5
93
Paul Robijn
Koudekerk aan De Rijn (NED)
17
2:12:59.3
32.21
71.40
6
154
Aart van Dalen
Andel (NED)
17
2:12:59.9
32.21
71.40
7
410
Gert Mulderij
Elim (NED)
17
2:13:00.1
32.21
71.40
8
238
Gijs Gjaltema
Doetinchem (NED)
17
2:13:00.4
32.21
71.40
9
161
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-Giessendam (NED)
17
2:13:00.6
32.21
71.40
10
292
Herman Veneman
Ommen (NED)
17
2:13:00.9
32.21
71.40
11
115
Sam Meissen
Venhuizen (NED)
17
2:13:02.0
32.20
71.40
12
203
Bas Ludemann
Sneek (NED)
17
2:13:02.3
32.20
71.40
13
77
Frans van den Bossche
Aalter (B) (NED)
17
2:13:05.3
32.19
71.40
14
122
Martie de Zeeuw
Est (NED)
17
2:13:10.0
32.17
71.40
15
226
Kurt van de Nes
Zwolle (NED)
17
2:14:01.6
31.96
71.40
16
491
Aleid Klompmaker
Oosterwolde (NED)
17
2:14:08.2
31.94
71.40
17
119
Dennis Smit
Spanbroek (NED)
17
2:15:39.6
31.58
71.40
18
106
Mels van Ammers
Wognum (NED)
17
2:16:36.6
31.36
71.40
19
262
Lieuwe van der Veen
Twijzelerheide (NED)
17
2:16:41.3
31.34
71.40
20
44
Nico Coenen
Zwaanshoek (NED)
17
2:16:42.3
31.34
71.40
21
496
Joerec Cijsouw
Oostburg (NED)
17
2:16:50.7
31.31
71.40
22
116
Siem Laan
Medemblik (NED)
17
2:16:59.5
31.27
71.40
23
101
Ruud Kluit
Beets nh (NED)
17
2:17:20.0
31.19
71.40
24
39
Laurent Janse
Yerseke (NED)
17
2:19:08.4
30.79
71.40
25
482
Dennis Doens
Oostburg (NED)
16
2:13:24.4
30.22
67.20
26
12
Jerry Weldam
Nieuwegein (NED)
16
2:13:56.2
30.10
67.20
27
401
Nico Tielens
Westerland (NED)
16
2:13:58.5
30.10
67.20
28
288
Frits Riemersma
Haren (NED)
16
2:19:13.9
28.96
67.20
29
169
Adriaan van Damme
Yerseke (NED)
16
2:20:15.3
28.75
67.20
30
84
Cees-Jan Bos
Zevenhuizen (NED)
16
2:20:52.0
28.62
67.20
31
15
Martijn Jager
Utrecht (NED)
16
2:25:20.8
27.74
67.20
32
168
Paul van Maaren
(NED)
15
2:13:59.2
28.21
63.00
33
402
Stefan Lilg
Oostenrijk (NED)
15
2:16:42.8
27.65
63.00
34
400
Jan Heuver
Voorthuizen (NED)
14
2:15:28.4
26.04
58.80
34 Gevonden resultaten - Pagina's:
1