home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 200 km
Dames 150 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A38
Simon Schouten
Telstar Sport/Primagaz ()
16
6:08:52.7
32.53
200.00
2
A69
Frank Vreugdenhil
Telstar Sport/Primagaz ()
16
6:10:08.1
32.42
200.00
3
A62
Jouke Hoogeveen
De Haan Westerhoff ()
16
6:10:13.9
32.41
200.00
4
A36
Martijn van Es
Wadro ()
16
6:10:28.2
32.39
200.00
5
A96
Jochem Uithoven
Team Brabant ()
16
6:10:45.3
32.37
200.00
6
A90
Durk Fabriek
De Haan Westerhoff ()
16
6:11:22.4
32.31
200.00
7
A91
Bart de Vries
van Werven ()
16
6:11:30.5
32.30
200.00
8
A66
Jens Zwitser
Husqvarna Gardena ()
16
6:12:07.6
32.25
200.00
9
A43
Ruud Aerts
Wadro ()
16
6:12:42.2
32.20
200.00
10
A89
Rick Smit
van Werven ()
16
6:13:31.1
32.13
200.00
11
A65
Mart Bruggink
Wadro ()
16
6:14:59.0
32.00
200.00
12
A32
Frank Woltman
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
16
6:17:32.3
31.78
200.00
13
A68
Bram Bruschke
TZN ()
16
6:20:37.2
31.53
200.00
14
A08
Rob Hadders
Telstar Sport/Primagaz ()
16
6:24:23.6
31.22
200.00
15
A47
Frederik Nauta
Radson-Jinstal ()
16
6:24:53.3
31.18
200.00
16
A58
Bart van den Berg
Wadro ()
16
6:28:38.3
30.88
200.00
17
A39
Geert Jan van der Wal
Radson-Jinstal ()
16
6:30:13.4
30.75
200.00
18
A54
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek ()
16
6:32:28.0
30.58
200.00
19
A61
Sander Kingma
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
15
6:16:43.2
29.86
187.50
20
A46
Pim Cazemier
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
15
6:17:36.7
29.79
187.50
21
A02
Erben Wennemars
Husqvarna Gardena ()
15
6:18:44.4
29.70
187.50
22
A26
Willem Hut
van Werven ()
13
4:59:04.0
32.60
162.50
23
B33
Rene Pruijsen
Sport2000/Stehmann ()
13
5:23:08.2
30.17
162.50
24
B55
Frank Bisschop
BTB Riedas ()
13
5:26:33.9
29.86
162.50
25
A04
Sandor Stuut
Schaatscentrum De Uithof ()
12
4:33:55.7
32.86
150.00
26
A34
Jan van Loon
De Haan Westerhoff ()
12
4:35:07.9
32.71
150.00
27
A31
Robert van Dalen
Team Brabant ()
12
4:38:45.6
32.29
150.00
28
B75
Gerwin Smit
()
12
4:48:13.3
31.23
150.00
29
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
Palet Schilderwerken ()
12
5:07:31.0
29.27
150.00
30
D87
Elma de Vries
MKBasics.nl ()
12
5:07:38.8
29.25
150.00
31
D76
Mariska Huisman
Beteropenhaardhout.nl ()
12
5:09:29.2
29.08
150.00
32
D26
Carien Kleibeuker
Okkinga Communicatie ()
12
5:11:18.1
28.91
150.00
33
D18
Lisanne Soemanta
Beteropenhaardhout.nl ()
12
5:13:29.6
28.71
150.00
34
D98
Francisca Groen
Bouma ()
12
5:13:40.7
28.69
150.00
35
D01
Birgit Witte
Make a Wish ()
12
5:14:36.8
28.61
150.00
36
D41
Maria Sterk
Weissensee for Kids ()
12
5:15:45.0
28.50
150.00
37
D82
Cindy Vergeer
Steigerplank.com ()
12
5:15:47.1
28.50
150.00
38
D11
Sharon Hendriks
Renault Ladiesteam ()
12
5:16:01.0
28.48
150.00
39
D05
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
Renault Ladiesteam ()
12
5:20:23.6
28.09
150.00
40
D66
Margo van de Merwe
Weissensee for Kids ()
12
5:20:25.4
28.09
150.00
41
D21
Mireille Reitsma
MKBasics.nl ()
12
5:20:29.0
28.08
150.00
42
D53
Kimberly Muusse
MKBasics.nl ()
12
5:20:59.3
28.04
150.00
43
D39
Marianne van Leeuwen
Artecef BV ()
12
5:26:38.2
27.55
150.00
44
A55
Bart Mol
Husqvarna Gardena ()
11
4:11:40.9
32.78
137.50
45
A56
Sjaak Schipper
Wadro ()
11
4:11:45.1
32.77
137.50
46
A88
Crispijn Ariens
De Haan Westerhoff ()
11
4:11:52.8
32.75
137.50
47
A14
Marcel van Ham
Schaatscentrum De Uithof ()
11
4:12:09.9
32.72
137.50
48
A99
Nick Uithoven
Team Brabant ()
11
4:13:05.6
32.60
137.50
49
A05
Ingmar Berga
BAM-Univé Schaatsteam ()
11
4:13:12.3
32.58
137.50
50
A29
Douwe Bierma
Radson-Jinstal ()
11
4:14:48.9
32.38
137.50
51
B50
Sam Boon
Bola Tulpenveredelingen ()
11
4:32:15.2
30.30
137.50
52
D13
Carla Zielman
CENNED ()
11
4:46:26.1
28.80
137.50
53
w65
Tessa Witteman
()
11
5:04:58.0
27.05
137.50
54
A27
Christijn Groeneveld
BAM-Univé Schaatsteam ()
10
3:49:08.6
32.73
125.00
55
B71
Antwan Tolhoek
Wadro B.V. ()
10
3:49:08.8
32.73
125.00
56
A06
Jan Maarten Heideman
Husqvarna Gardena ()
10
3:49:13.3
32.72
125.00
57
A92
Gary Hekman
van Werven ()
10
3:49:13.6
32.72
125.00
58
A23
Klaas de Weerd
Husqvarna Gardena ()
10
3:49:15.1
32.72
125.00
59
D03
Linda Bouwens
Bouma ()
10
4:22:01.9
28.62
125.00
60
D32
Karen Teuling
Stouwdamsport ()
10
4:39:39.4
26.82
125.00
61
D16
Margryt Gerritsma
CENNED ()
10
4:44:54.3
26.32
125.00
62
D30
Leonie Lubbinge
Witty ()
10
4:44:57.2
26.32
125.00
63
D71
Vanessa Stoelwinder
Egbert Egberts ()
10
4:45:11.2
26.30
125.00
64
D56
Sophie Nijman
Palet Schilderwerken ()
10
4:45:21.9
26.28
125.00
65
D78
Kristine Wijdenes
Steigerplank.com ()
10
4:55:12.7
25.41
125.00
66
B26
Evert Hoolwerf
Hoolwerf Heiwerken ()
9
3:23:09.5
33.23
112.50
67
A74
Roelof Koops
JB Besturingstechniek ()
9
3:27:43.5
32.49
112.50
68
A48
Joost Vink
Payroll Group ()
9
3:28:37.1
32.36
112.50
69
A19
Antoine de Schipper
Haven Amsterdam ()
8
3:04:45.4
32.48
100.00
70
B47
Sjors Spaargaren
BTB Riedas ()
8
3:04:45.8
32.47
100.00
71
A35
Niels Mesu
De Haan Westerhoff ()
8
3:04:49.0
32.46
100.00
72
B36
Richard Boef
Mijnten-Maple ()
8
3:17:26.6
30.39
100.00
73
D97
Rixt Meijer
Palet Schilderwerken ()
8
3:25:15.4
29.23
100.00
74
D17
Nadine Seidenglanz
Timpaan ()
8
3:35:04.1
27.90
100.00
75
D47
Ellen de Waard
EDSO ()
8
3:38:31.1
27.46
100.00
76
D46
Paula Mol
de Wit ()
8
3:44:10.7
26.76
100.00
77
D43
Zoey van den Bosch
Groenehartsport.nl ()
8
3:46:31.6
26.49
100.00
78
D68
Annewil Schreuder
Lasaulec ()
8
3:46:44.8
26.46
100.00
79
B16
Tijs van der Steen
Mijnten-Maple ()
7
2:41:20.0
32.54
87.50
80
B72
Arjan Elferink
()
7
2:42:32.7
32.30
87.50
81
A93
Peter van de Pol
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
7
2:46:20.6
31.56
87.50
82
D88
Manon Kamminga
Renault Ladiesteam ()
7
2:59:10.5
29.30
87.50
83
D49
Andrea Sikkema
CENNED ()
7
2:59:14.0
29.29
87.50
84
D10
Jolanda Langeland
Okkinga Communicatie ()
7
3:00:34.1
29.08
87.50
85
B78
Lucas Bisschop
Schaatscentrum De Uithof ()
7
3:02:05.0
28.83
87.50
86
D20
Aggie Walsma
De Goudse Verzekeringen ()
7
3:10:45.9
27.52
87.50
87
D85
Heleen van Vliet
ACE-Team ()
7
3:10:46.2
27.52
87.50
88
D62
Marita Hut
Intersport Jan Bols ()
7
3:25:04.9
25.60
87.50
89
D40
Femke Roemer
Elbersen Automatisering ()
7
3:25:12.2
25.58
87.50
90
B01
Johan Bakker
Sport2000/Stehmann ()
6
2:13:42.1
33.66
75.00
91
A53
Fabio Francolini
Radson-Jinstal ()
6
2:19:46.4
32.20
75.00
92
A22
Johan Knol
JB Besturingstechniek ()
6
2:19:57.6
32.15
75.00
93
B66
Engbert de Vegt
Delangemassage.nl ()
6
2:20:00.4
32.14
75.00
94
A07
Bart Hakkenberg
Payroll Group ()
6
2:20:02.8
32.13
75.00
95
A20
Jaap Ketelaar
JB Besturingstechniek ()
6
2:20:03.0
32.13
75.00
96
A11
Ralf Zwitser
Husqvarna Gardena ()
6
2:20:12.4
32.10
75.00
97
B84
Bart van der Vlugt
Romex Restate ()
6
2:20:13.4
32.09
75.00
98
A84
Pieter Overmars
Haven Amsterdam ()
6
2:20:22.6
32.06
75.00
99
A18
Peter Nauta
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
6
2:20:43.3
31.98
75.00
100
B97
Tossa Heesen
Paul van Vilsteren De adviseur installateur ()
6
2:27:03.6
30.60
75.00
[
Volgende
]
396 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4