home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



Alternatieve Elfstedentocht (2/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A38 Simon Schouten Telstar Sport/Primagaz () 16 6:08:52.7 32.53 200.00
2 A69 Frank Vreugdenhil Telstar Sport/Primagaz () 16 6:10:08.1 32.42 200.00
3 A62 Jouke Hoogeveen De Haan Westerhoff () 16 6:10:13.9 32.41 200.00
4 A36 Martijn van Es Wadro () 16 6:10:28.2 32.39 200.00
5 A96 Jochem Uithoven Team Brabant () 16 6:10:45.3 32.37 200.00
6 A90 Durk Fabriek De Haan Westerhoff () 16 6:11:22.4 32.31 200.00
7 A91 Bart de Vries van Werven () 16 6:11:30.5 32.30 200.00
8 A66 Jens Zwitser Husqvarna Gardena () 16 6:12:07.6 32.25 200.00
9 A43 Ruud Aerts Wadro () 16 6:12:42.2 32.20 200.00
10 A89 Rick Smit van Werven () 16 6:13:31.1 32.13 200.00
11 A65 Mart Bruggink Wadro () 16 6:14:59.0 32.00 200.00
12 A32 Frank Woltman CRV-Interfarms schaatsploeg () 16 6:17:32.3 31.78 200.00
13 A68 Bram Bruschke TZN () 16 6:20:37.2 31.53 200.00
14 A08 Rob Hadders Telstar Sport/Primagaz () 16 6:24:23.6 31.22 200.00
15 A47 Frederik Nauta Radson-Jinstal () 16 6:24:53.3 31.18 200.00
16 A58 Bart van den Berg Wadro () 16 6:28:38.3 30.88 200.00
17 A39 Geert Jan van der Wal Radson-Jinstal () 16 6:30:13.4 30.75 200.00
18 A54 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek () 16 6:32:28.0 30.58 200.00
19 A61 Sander Kingma CRV-Interfarms schaatsploeg () 15 6:16:43.2 29.86 187.50
20 A46 Pim Cazemier CRV-Interfarms schaatsploeg () 15 6:17:36.7 29.79 187.50
21 A02 Erben Wennemars Husqvarna Gardena () 15 6:18:44.4 29.70 187.50
22 A26 Willem Hut van Werven () 13 4:59:04.0 32.60 162.50
23 B33 Rene Pruijsen Sport2000/Stehmann () 13 5:23:08.2 30.17 162.50
24 B55 Frank Bisschop BTB Riedas () 13 5:26:33.9 29.86 162.50
25 A04 Sandor Stuut Schaatscentrum De Uithof () 12 4:33:55.7 32.86 150.00
26 A34 Jan van Loon De Haan Westerhoff () 12 4:35:07.9 32.71 150.00
27 A31 Robert van Dalen Team Brabant () 12 4:38:45.6 32.29 150.00
28 B75 Gerwin Smit () 12 4:48:13.3 31.23 150.00
29 D24 Erna Last - Kijk In de Vegte Palet Schilderwerken () 12 5:07:31.0 29.27 150.00
30 D87 Elma de Vries MKBasics.nl () 12 5:07:38.8 29.25 150.00
31 D76 Mariska Huisman Beteropenhaardhout.nl () 12 5:09:29.2 29.08 150.00
32 D26 Carien Kleibeuker Okkinga Communicatie () 12 5:11:18.1 28.91 150.00
33 D18 Lisanne Soemanta Beteropenhaardhout.nl () 12 5:13:29.6 28.71 150.00
34 D98 Francisca Groen Bouma () 12 5:13:40.7 28.69 150.00
35 D01 Birgit Witte Make a Wish () 12 5:14:36.8 28.61 150.00
36 D41 Maria Sterk Weissensee for Kids () 12 5:15:45.0 28.50 150.00
37 D82 Cindy Vergeer Steigerplank.com () 12 5:15:47.1 28.50 150.00
38 D11 Sharon Hendriks Renault Ladiesteam () 12 5:16:01.0 28.48 150.00
39 D05 DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Renault Ladiesteam () 12 5:20:23.6 28.09 150.00
40 D66 Margo van de Merwe Weissensee for Kids () 12 5:20:25.4 28.09 150.00
41 D21 Mireille Reitsma MKBasics.nl () 12 5:20:29.0 28.08 150.00
42 D53 Kimberly Muusse MKBasics.nl () 12 5:20:59.3 28.04 150.00
43 D39 Marianne van Leeuwen Artecef BV () 12 5:26:38.2 27.55 150.00
44 A55 Bart Mol Husqvarna Gardena () 11 4:11:40.9 32.78 137.50
45 A56 Sjaak Schipper Wadro () 11 4:11:45.1 32.77 137.50
46 A88 Crispijn Ariens De Haan Westerhoff () 11 4:11:52.8 32.75 137.50
47 A14 Marcel van Ham Schaatscentrum De Uithof () 11 4:12:09.9 32.72 137.50
48 A99 Nick Uithoven Team Brabant () 11 4:13:05.6 32.60 137.50
49 A05 Ingmar Berga BAM-Univť Schaatsteam () 11 4:13:12.3 32.58 137.50
50 A29 Douwe Bierma Radson-Jinstal () 11 4:14:48.9 32.38 137.50
51 B50 Sam Boon Bola Tulpenveredelingen () 11 4:32:15.2 30.30 137.50
52 D13 Carla Zielman CENNED () 11 4:46:26.1 28.80 137.50
53 w65 Tessa Witteman () 11 5:04:58.0 27.05 137.50
54 A27 Christijn Groeneveld BAM-Univť Schaatsteam () 10 3:49:08.6 32.73 125.00
55 B71 Antwan Tolhoek Wadro B.V. () 10 3:49:08.8 32.73 125.00
56 A06 Jan Maarten Heideman Husqvarna Gardena () 10 3:49:13.3 32.72 125.00
57 A92 Gary Hekman van Werven () 10 3:49:13.6 32.72 125.00
58 A23 Klaas de Weerd Husqvarna Gardena () 10 3:49:15.1 32.72 125.00
59 D03 Linda Bouwens Bouma () 10 4:22:01.9 28.62 125.00
60 D32 Karen Teuling Stouwdamsport () 10 4:39:39.4 26.82 125.00
61 D16 Margryt Gerritsma CENNED () 10 4:44:54.3 26.32 125.00
62 D30 Leonie Lubbinge Witty () 10 4:44:57.2 26.32 125.00
63 D71 Vanessa Stoelwinder Egbert Egberts () 10 4:45:11.2 26.30 125.00
64 D56 Sophie Nijman Palet Schilderwerken () 10 4:45:21.9 26.28 125.00
65 D78 Kristine Wijdenes Steigerplank.com () 10 4:55:12.7 25.41 125.00
66 B26 Evert Hoolwerf Hoolwerf Heiwerken () 9 3:23:09.5 33.23 112.50
67 A74 Roelof Koops JB Besturingstechniek () 9 3:27:43.5 32.49 112.50
68 A48 Joost Vink Payroll Group () 9 3:28:37.1 32.36 112.50
69 A19 Antoine de Schipper Haven Amsterdam () 8 3:04:45.4 32.48 100.00
70 B47 Sjors Spaargaren BTB Riedas () 8 3:04:45.8 32.47 100.00
71 A35 Niels Mesu De Haan Westerhoff () 8 3:04:49.0 32.46 100.00
72 B36 Richard Boef Mijnten-Maple () 8 3:17:26.6 30.39 100.00
73 D97 Rixt Meijer Palet Schilderwerken () 8 3:25:15.4 29.23 100.00
74 D17 Nadine Seidenglanz Timpaan () 8 3:35:04.1 27.90 100.00
75 D47 Ellen de Waard EDSO () 8 3:38:31.1 27.46 100.00
76 D46 Paula Mol de Wit () 8 3:44:10.7 26.76 100.00
77 D43 Zoey van den Bosch Groenehartsport.nl () 8 3:46:31.6 26.49 100.00
78 D68 Annewil Schreuder Lasaulec () 8 3:46:44.8 26.46 100.00
79 B16 Tijs van der Steen Mijnten-Maple () 7 2:41:20.0 32.54 87.50
80 B72 Arjan Elferink () 7 2:42:32.7 32.30 87.50
81 A93 Peter van de Pol CRV-Interfarms schaatsploeg () 7 2:46:20.6 31.56 87.50
82 D88 Manon Kamminga Renault Ladiesteam () 7 2:59:10.5 29.30 87.50
83 D49 Andrea Sikkema CENNED () 7 2:59:14.0 29.29 87.50
84 D10 Jolanda Langeland Okkinga Communicatie () 7 3:00:34.1 29.08 87.50
85 B78 Lucas Bisschop Schaatscentrum De Uithof () 7 3:02:05.0 28.83 87.50
86 D20 Aggie Walsma De Goudse Verzekeringen () 7 3:10:45.9 27.52 87.50
87 D85 Heleen van Vliet ACE-Team () 7 3:10:46.2 27.52 87.50
88 D62 Marita Hut Intersport Jan Bols () 7 3:25:04.9 25.60 87.50
89 D40 Femke Roemer Elbersen Automatisering () 7 3:25:12.2 25.58 87.50
90 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann () 6 2:13:42.1 33.66 75.00
91 A53 Fabio Francolini Radson-Jinstal () 6 2:19:46.4 32.20 75.00
92 A22 Johan Knol JB Besturingstechniek () 6 2:19:57.6 32.15 75.00
93 B66 Engbert de Vegt Delangemassage.nl () 6 2:20:00.4 32.14 75.00
94 A07 Bart Hakkenberg Payroll Group () 6 2:20:02.8 32.13 75.00
95 A20 Jaap Ketelaar JB Besturingstechniek () 6 2:20:03.0 32.13 75.00
96 A11 Ralf Zwitser Husqvarna Gardena () 6 2:20:12.4 32.10 75.00
97 B84 Bart van der Vlugt Romex Restate () 6 2:20:13.4 32.09 75.00
98 A84 Pieter Overmars Haven Amsterdam () 6 2:20:22.6 32.06 75.00
99 A18 Peter Nauta CRV-Interfarms schaatsploeg () 6 2:20:43.3 31.98 75.00
100 B97 Tossa Heesen Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 6 2:27:03.6 30.60 75.00
[ Volgende ]
396 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4