home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 3248 Inge Wendrich-Snoeijenbos ENSCHEDE (NED) 14 6:24:01.5 9.19 58.80
1002 4013 Irma van Buuringen Hoorn (NED) 14 6:56:56.8 8.46 58.80
1003 4031 Reyer van Hoorn Hoorn (NED) 14 7:11:15.4 8.18 58.80
1004 4023 Joost de Haan Hoorn (NED) 14 7:15:39.3 8.10 58.80
1005 4082 Daan Loos Hoorn (NED) 14 7:31:27.0 7.81 58.80
1006 3744 Eef Hoogervorst HAZERSWOUDE (NED) 13 4:07:25.0 13.24 54.60
1007 3890 Hans van der A Elst (NED) 13 5:15:23.4 10.39 54.60
1008 3680 Steyn Verhoeven BUSSUM (NED) 13 5:17:18.1 10.32 54.60
1009 3132 Leon van den Eeden BEST (NED) 13 6:01:24.6 9.06 54.60
1010 3133 Ilse van den Eeden-van Beerendonk BEST (NED) 13 6:01:25.4 9.06 54.60
1011 4041 Tjeska Kohlbrugge Hoorn (NED) 13 6:19:53.6 8.62 54.60
1012 4071 Jesper Steur Hoorn (NED) 13 6:40:28.8 8.18 54.60
1013 4022 Maaike Grave Hoorn (NED) 13 7:49:26.0 6.98 54.60
1014 4151 Mikhail Boyarskiy Ekaterinburg (RUS) 12 1:43:31.0 29.21 50.40
1015 4272 Bruno Frei Zelweg (AUT) 12 1:58:26.5 25.53 50.40
1016 3924 Jan Vrieling HOOGEVEEN (NED) 12 2:18:46.9 21.79 50.40
1017 3614 Aart van der Lit TONDEN (NED) 12 2:27:52.2 20.45 50.40
1018 4197 Andreas Hierzberger Graz (AUT) 12 2:43:02.1 18.55 50.40
1019 3900 Pleun Verheij Culemborg (NED) 12 2:44:30.4 18.38 50.40
1020 3005 Rijk van de Kuilen BARNEVELD (NED) 12 3:01:06.8 16.70 50.40
1021 4147 Nicole Brandner Weissensee (AUT) 12 3:01:51.7 16.63 50.40
1022 4223 Karin Weichsler Oberdorff (AUT) 12 3:01:52.3 16.63 50.40
1023 3488 Jan Breggeman CASTRICUM (NED) 12 3:08:09.8 16.07 50.40
1024 3745 Antonio Martinez KRUISLAND (NED) 12 3:29:52.0 14.41 50.40
1025 3331 Marian Klein Leugemors APELDOORN (NED) 12 4:09:16.5 12.13 50.40
1026 3810 peter oussoren AALSMEER (NED) 12 4:13:06.6 11.95 50.40
1027 3502 Dirk M Kwantes ANDIJK (NED) 12 4:16:50.8 11.77 50.40
1028 3615 George Douma ANDIJK (NED) 12 4:20:28.1 11.61 50.40
1029 3568 Inge ten Bolscher HEINO (NED) 12 4:28:08.2 11.28 50.40
1030 4262 Joke ter Schure GIETHOORN (NED) 12 4:32:20.5 11.10 50.40
1031 3891 Otto Salomons Giesbeek (NED) 12 5:25:36.8 9.29 50.40
1032 3679 Laura Sijm BUSSUM (NED) 12 5:52:48.6 8.57 50.40
1033 4072 Tim Laan Hoorn (NED) 12 6:10:19.6 8.17 50.40
1034 3265 Liesbeth Geerdink HENGELO OV (NED) 12 6:24:17.2 7.87 50.40
1035 3336 Linda Klok - van der Wel HEENVLIET (NED) 12 6:25:05.0 7.85 50.40
1036 4074 Jill Takken Hoorn (NED) 12 6:25:28.3 7.84 50.40
1037 3984 Jasper Bank Hoorn (NED) 12 6:40:28.1 7.55 50.40
1038 3671 Evert de Vries BUSSUM (NED) 12 7:02:42.9 7.15 50.40
1039 4067 Floor Singelenberg Hoorn (NED) 12 7:22:16.5 6.84 50.40
1040 4020 Costa van Elsas Hoorn (NED) 12 7:22:17.0 6.84 50.40
1041 3926 Jan Hanskamp BLOKZIJL (NED) 11 2:21:54.1 19.53 46.20
1042 3658 Wim Langeslag WOUBRUGGE (NED) 10 1:51:46.9 22.54 42.00
1043 3929 Michiel Doyer BLARICUM (NED) 10 2:05:46.3 20.04 42.00
1044 3792 Frans Elferink WINTERSWIJK-MEDDO (NED) 10 2:07:10.3 19.82 42.00
1045 3609 Huub Dekker AMMERSTOL (NED) 10 2:08:33.7 19.60 42.00
1046 3237 Sebastiaan Boere AMMERSTOL (NED) 10 2:08:39.0 19.59 42.00
1047 3955 Theo Vesseur WOUBRUGGE (NED) 10 2:11:42.4 19.13 42.00
1048 3772 Hendrik Meijer MUSSELKANAAL (NED) 10 2:24:39.8 17.42 42.00
1049 3240 albert dreise HUISSEN (NED) 10 3:11:00.1 13.19 42.00
1050 3889 Theo Mulder Hoogeveen (NED) 10 5:16:31.4 7.96 42.00
1051 4011 Senna Bakker Hoorn (NED) 10 6:48:38.4 6.17 42.00
1052 3988 Lieke van Boxtel Hoorn (NED) 10 6:48:39.5 6.17 42.00
1053 3025 Wierd Jansma GRONINGEN (NED) 9 1:57:48.4 19.25 37.80
1054 3252 Hans Ravestein BUSSUM (NED) 9 1:59:18.8 19.01 37.80
1055 3360 Rien Goudswaard VLAARDINGEN (NED) 9 3:27:14.2 10.94 37.80
1056 4026 Rene de Klein AMERSFOORT (NED) 8 1:37:32.5 20.67 33.60
1057 4030 Vera Dorrestijn AMERSFOORT (NED) 8 1:37:32.5 20.67 33.60
1058 3746 Wim Halink LICHTENVOORDE (NED) 8 1:48:07.1 18.65 33.60
1059 3405 Pieter Dirks 'S-HERTOGENBOSCH (NED) 8 1:49:30.1 18.41 33.60
1060 3091 Jaap Roeland Sleeuwijk (NED) 8 2:02:28.0 16.46 33.60
1061 3760 Marius Hentzen AMERSFOORT (NED) 8 2:05:26.1 16.07 33.60
1062 3903 Jan van de Vegte s Heerenbroek (NED) 8 3:32:24.4 9.49 33.60
1063 4188 Bertus ter Schure OLDEMARKT (NED) 8 5:21:09.9 6.28 33.60
1064 3601 Arend Jan de Boer GRONINGEN (NED) 7 2:04:52.3 14.13 29.40
1065 4242 Hans Segers 'S-HERTOGENBOSCH (NED) 6 1:21:35.3 18.53 25.20
1066 3152 Rogier Mak 'T ZAND NH (NED) 6 1:39:13.6 15.24 25.20
1067 3032 Jan Matthijssen WASSENAAR (NED) 6 2:08:12.6 11.79 25.20
1068 4036 Mariel Klaij Hoorn (NED) 6 4:04:41.8 6.18 25.20
1069 3282 Leo in 't Veld MIJNSHEERENLAND (NED) 5 1:07:17.1 18.73 21.00
1070 4140 Wieneke van Veen Hoorn (NED) 5 5:16:26.9 3.98 21.00
1071 3567 Mireille aan de Stegge ENTER (NED) 4 1:52:35.9 8.95 16.80
1072 3967 Lon Schone ASSEN (NED) 4 1:59:04.1 8.47 16.80
1073 4051 Hugo van der Niet NOORDWIJK (NED) 3 1:06:17.6 11.40 12.60
1074 3314 Antonella Bortolussi Hengelo OV. (NED) 3 1:25:01.3 8.89 12.60
1075 4139 Margriet Halbertsma Hoorn (NED) 2 0:33:42.7 14.95 8.40
1076 4116 Gijs Meijer Arnhem (NED) 2 0:45:39.3 11.04 8.40
1077 4205 Martin van Nieuwkoop Zevenhuizen (NED) 1 0:14:28.7 17.41 4.20
1078 3789 Manon Reerink PIJNACKER (NED) 1 0:14:51.6 16.96 4.20
1079 3224 Nico Schrama HILLEGOM (NED) 1 0:17:45.6 14.19 4.20
1080 3546 Arjan van Schooten LEIDEN (NED) 0 0.00
1081 3738 Johan Koeman ZWAAGDIJK (NED) 0 0.00
1082 4117 Jolanda Meijer Arnhem (NED) 0 0.00
1083 4118 Ties Hartman Arnhem (NED) 0 0.00
1084 4119 Alexander Hartman Arnhem (NED) 0 0.00
1085 4120 Karin Staijen Arnhem (NED) 0 0.00
1086 4121 Marc de Zwaan Arnhem (NED) 0 0.00
1087 4115 Miriam van Dellen Bayreuth (GER) 0 0.00
1088 4126 Marieke Verhaar Arnhem (NED) 0 0.00
1089 4124 Albertus Rutgers Arnhem (NED) 0 0.00
1090 4153 Bianca Brandner Weissensee (AUT) 0 0.00
1091 4154 Wim Goed LUTTELGEEST (NED) 0 0.00
1092 4102 Albert Jan Koers Hoogeveen (NED) 0 0.00
1093 4103 Eelco de Boer Arnhem (NED) 0 0.00
1094 4104 Hans Dorst Arnhem (NED) 0 0.00
1095 4105 Johan Ebbers Arnhem (NED) 0 0.00
1096 4097 Jaap ter Haar Arnhem (NED) 0 0.00
1097 4098 Wilco Polak Arnhem (NED) 0 0.00
1098 4017 Herman van Rijn GELDROP (NED) 0 0.00
1099 4001 Toon Vermeer HELVOIRT (NED) 0 0.00
1100 3899 Peter Bouws Emmen (NED) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1244 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13