home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 3229 Ingrid Rothuizen Geldrop (NED) 24 9:20:14.8 10.80 100.80
902 3039 Be van Dijk KAMPEN (NED) 23 3:23:32.4 28.48 96.60
903 3780 Herman Weissink HOOGEVEEN (NED) 23 5:21:15.6 18.04 96.60
904 3638 Frits van den Born AMSTERDAM (NED) 23 6:34:00.5 14.71 96.60
905 4042 Krijn Koning Hoorn (NED) 23 7:45:04.3 12.46 96.60
906 4077 Chiel Voskuil Hoorn (NED) 23 7:45:05.3 12.46 96.60
907 3855 Ruurd BoddeŁs Kampen (NED) 22 4:20:05.9 21.32 92.40
908 3092 Marcel Sand REUTUM (NED) 22 5:17:00.1 17.49 92.40
909 3203 Gerrit Franken HIERDEN (NED) 22 5:30:52.7 16.76 92.40
910 3482 Martijn Feenstra ARNHEM (NED) 22 5:36:30.0 16.48 92.40
911 4248 Frank Zwetsloot Aalsmeer (NED) 22 6:48:12.8 13.58 92.40
912 4057 Madelief Riphagen Hoorn (NED) 22 7:32:36.0 12.25 92.40
913 4033 Brian Kaats Hoorn (NED) 22 7:39:13.5 12.07 92.40
914 4059 Kieran Roelf Hoorn (NED) 22 7:45:04.4 11.92 92.40
915 4144 Evert Visser Hoorn (NED) 22 7:56:01.2 11.65 92.40
916 3904 Bianca Jager s Heerenbroek (NED) 22 9:52:01.1 9.36 92.40
917 3730 Liesbeth van der Kuil SOEST (NED) 21 6:16:39.8 14.05 88.20
918 3795 Lies Hilhorst AMERSFOORT (NED) 21 6:24:45.0 13.75 88.20
919 4038 Wesley Kloes Hoorn (NED) 21 7:05:35.5 12.43 88.20
920 4037 Kim ten Klei Hoorn (NED) 21 7:44:01.6 11.40 88.20
921 4061 Lieke Ruiter Hoorn (NED) 21 7:44:01.9 11.40 88.20
922 4064 Colinda Schipper Hoorn (NED) 21 7:44:02.3 11.40 88.20
923 4145 Ed Brandsen Hoorn (NED) 21 7:45:31.6 11.37 88.20
924 4076 Melvin Vlaar Hoorn (NED) 21 7:48:00.2 11.31 88.20
925 3216 Monique Smits LISSE (NED) 21 7:54:30.7 11.15 88.20
926 4148 Jacques Tuijp Hoorn (NED) 21 7:55:07.5 11.14 88.20
927 4179 Peter Klever BENSCHOP (NED) 20 3:11:52.1 26.27 84.00
928 3338 Rik Peeters MAARSSEN (NED) 20 4:44:56.1 17.69 84.00
929 3814 Andre de Lange Zwolle (NED) 20 5:25:39.9 15.48 84.00
930 3099 Gustaaf Vossenaar DRIEBERGEN-RIJSENBURG (NED) 20 5:53:45.7 14.25 84.00
931 3067 Sjaak Zutt PETTEN (NED) 20 6:38:26.2 12.65 84.00
932 4069 Tobias Spoel Hoorn (NED) 20 7:04:25.6 11.87 84.00
933 3913 Ingrid Zoet Den Haag (NED) 20 7:29:52.9 11.20 84.00
934 4014 Maud Deken Hoorn (NED) 20 7:32:35.2 11.14 84.00
935 4034 Bibianne Karel Hoorn (NED) 20 7:32:35.7 11.14 84.00
936 4044 Lieke Kuipers Hoorn (NED) 20 7:37:58.2 11.01 84.00
937 3978 Luc Bakker Hoorn (NED) 20 7:38:23.1 11.00 84.00
938 4015 Micky van Diepen Hoorn (NED) 20 7:42:14.7 10.90 84.00
939 4032 Julia Jongejan Hoorn (NED) 20 7:44:56.8 10.84 84.00
940 4141 Martijn Bos Hoorn (NED) 20 7:46:04.0 10.81 84.00
941 4012 Marina Buijsman Hoorn (NED) 20 7:46:54.8 10.79 84.00
942 4043 Romy Koopman Hoorn (NED) 20 7:48:23.5 10.76 84.00
943 4053 Aicha de Rijk Hoorn (NED) 20 7:54:26.5 10.62 84.00
944 4018 Anne-Fleur Duppen Hoorn (NED) 20 7:54:26.8 10.62 84.00
945 3678 Yvonne Sijm BUSSUM (NED) 20 7:58:09.0 10.54 84.00
946 3817 Heleen Jonker Wezep (NED) 20 8:01:26.9 10.47 84.00
947 3848 Johannes Westerink Ijsselmuiden (NED) 19 6:13:30.8 12.82 79.80
948 4048 Angela Mazereeuw Hoorn (NED) 19 7:41:24.9 10.38 79.80
949 4019 Jasmijn Duppen Hoorn (NED) 19 7:41:59.8 10.36 79.80
950 3844 Annemarie van Vliet-Aanraad Oosterhout (NED) 19 8:55:46.1 8.94 79.80
951 3262 Corno Stam ROTTERDAM (NED) 18 3:37:47.9 20.83 75.60
952 3588 Gerrit van Vilsteren WYCHEN (NED) 18 3:43:04.8 20.33 75.60
953 3672 Erik Vijlbrief BUSSUM (NED) 18 4:13:38.7 17.88 75.60
954 4269 Cor Varenkamp BUNSCHOTEN (NED) 18 4:30:32.7 16.77 75.60
955 3015 Jacqueline Voormolen-Blom LOENEN A/D VECHT (NED) 18 4:40:01.2 16.20 75.60
956 4190 Paul Visser BLARICUM (NED) 18 4:43:58.4 15.97 75.60
957 3463 Stephen Airey Katwijk (NED) 18 5:00:30.9 15.09 75.60
958 3723 Tonny Roelofsen HEERHUGOWAARD (NED) 18 5:06:23.3 14.80 75.60
959 3956 Anita Bokslag WOUBRUGGE (NED) 18 5:47:03.5 13.07 75.60
960 4186 Els Schouten VELP GLD (NED) 18 5:52:31.9 12.87 75.60
961 3727 Josien Schenkels DORDRECHT (NED) 18 6:06:03.1 12.39 75.60
962 3979 Nienke van Dijk UTRECHT (NED) 18 6:45:56.0 11.17 75.60
963 4045 Daan Laan Hoorn (NED) 18 6:52:57.8 10.98 75.60
964 3987 Daniela Bos Hoorn (NED) 18 7:29:07.0 10.10 75.60
965 4040 Evelien Koenraadt Hoorn (NED) 18 7:29:07.0 10.10 75.60
966 4143 Thijs Neuhaus Hoorn (NED) 18 7:29:10.4 10.10 75.60
967 4027 Lotte Heek Hoorn (NED) 18 7:29:42.3 10.09 75.60
968 4063 Isa Schilder Hoorn (NED) 18 7:31:09.7 10.05 75.60
969 4196 Quirine Langeveld HENGELO OV (NED) 18 7:37:45.0 9.91 75.60
970 3969 Seline van As Hoorn (NED) 18 7:40:27.6 9.85 75.60
971 4070 Merel Stam Hoorn (NED) 18 7:46:03.0 9.73 75.60
972 4111 Derk Folkers Arnhem (NED) 18 8:40:55.3 8.71 75.60
973 4166 Trees Aukema MAKKUM FR (NED) 18 8:44:08.7 8.65 75.60
974 4215 Margriet Scholte BUSSUM (NED) 17 4:39:05.1 15.35 71.40
975 3322 Dik Ellerbroek ENSCHEDE (NED) 17 5:31:44.0 12.91 71.40
976 3585 Jaap Kwantes ANDIJK (NED) 17 5:39:00.9 12.64 71.40
977 4244 Kees-Jan de Jong AALSMEER (NED) 17 5:59:17.2 11.92 71.40
978 4029 Rico Hoevens Hoorn (NED) 17 6:51:32.5 10.41 71.40
979 4049 Max Munneke Hoorn (NED) 17 6:53:28.2 10.36 71.40
980 4073 Stefan van Straten Hoorn (NED) 17 7:24:52.7 9.63 71.40
981 4025 Laura Haarms Hoorn (NED) 17 7:29:06.3 9.54 71.40
982 4146 Menno Boots Hoorn (NED) 17 7:38:19.7 9.35 71.40
983 3161 Patrick Nugter WERVERSHOOF (NED) 16 3:33:01.4 18.93 67.20
984 3560 Letty van der Molen NIJMEGEN (NED) 16 5:06:12.3 13.17 67.20
985 3722 Peter Roelofsen HEERHUGOWAARD (NED) 16 5:06:23.4 13.16 67.20
986 3986 Robin de Boer Hoorn (NED) 16 6:48:05.5 9.88 67.20
987 4028 Delano Hessels Hoorn (NED) 16 7:04:24.5 9.50 67.20
988 3931 Cees van Wingerden RIDDERKERK (NED) 15 3:04:10.0 20.52 63.00
989 3038 Marinus Korenberg OLDEBROEK (NED) 15 3:20:28.7 18.85 63.00
990 3046 Walter in 't Veld ROOSENDAAL (NED) 15 3:29:52.1 18.01 63.00
991 4090 Bart van de Geijn Ede (NED) 15 3:46:13.6 16.71 63.00
992 4250 Marcel Stevens AALSMEER (NED) 15 3:59:02.7 15.81 63.00
993 3936 Wim Nelemans APELDOORN (NED) 15 4:28:14.5 14.09 63.00
994 4181 Erben van der Lans Leidschendam (NED) 15 4:31:51.3 13.90 63.00
995 3630 Peter Mantel ANDIJK (NED) 15 5:01:32.5 12.54 63.00
996 4083 Jan van de Westelaken SCHIJNDEL (NED) 14 2:38:52.9 22.21 58.80
997 3428 nicole mattaar NIJMEGEN (NED) 14 3:39:25.7 16.08 58.80
998 3945 Arno Volwater HOOGMADE (NED) 14 3:41:19.4 15.94 58.80
999 4009 Peter Paapst WAGENBORGEN (NED) 14 3:42:30.8 15.86 58.80
1000 3872 Maas van Beek Ede (NED) 14 4:30:03.4 13.06 58.80
[ Vorige ] [ Volgende ]
1244 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13