Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
4074
Willem Hengeveld
De krim (N)
8
6:57:49.6
28.72
200.00
2
3189
Wil van der Neut
Oudewater (N)
8
6:57:55.8
28.71
200.00
3
3707
Albert Dooper
Leuvenheim (N)
8
6:57:57.0
28.71
200.00
4
3219
Rene Lubbers
Dinxperlo (N)
8
6:58:00.8
28.71
200.00
5
4401
Co Grift
Putten (N)
8
6:58:01.8
28.71
200.00
6
3053
Eric Pouwels
Borne (N)
8
6:58:04.5
28.70
200.00
7
4339
Huub Slobbe
Lisse (N)
8
6:58:04.9
28.70
200.00
8
3094
Dolf van der Knaap
De lier (N)
8
6:58:05.6
28.70
200.00
9
3399
Piet Teeuwen
Lisserbroek (N)
8
6:58:05.8
28.70
200.00
10
3384
Gert Beenes
Bedum (N)
8
6:58:07.6
28.70
200.00
11
3401
Marco van de Ham
Lisserbroek (N)
8
6:58:08.0
28.70
200.00
12
4395
Gerard Janssen
Utrecht (N)
8
6:58:08.2
28.70
200.00
13
4023
Hendrik jan Blomberg
Smilde (N)
8
6:58:09.4
28.70
200.00
14
4459
Bart Groenouwe
Gorssel (N)
8
6:58:10.5
28.70
200.00
15
4163
Hans Kaptein
Heerhugowaard (N)
8
6:58:11.7
28.69
200.00
16
4393
Kathrin Denker
18069 rostock duitsland (D)
8
6:58:11.7
28.69
200.00
17
3310
Atoon van Zon
St.oedenrode (N)
8
6:58:14.9
28.69
200.00
18
3205
Arjan van der Knaap
Honselersdijk (N)
8
6:58:15.2
28.69
200.00
19
3560
Be van Dijk
Kampen (N)
8
6:58:15.9
28.69
200.00
20
4332
Jan Klompmaker
Oosterwolde (N)
8
6:58:21.0
28.68
200.00
21
3054
Ellie Scholten
Deurningen (N)
8
7:03:27.1
28.34
200.00
22
3166
Ad Krijntjes
Steenbergen (N)
8
7:12:28.1
27.75
200.00
23
3077
Rien Spierenburg
Harmelen (N)
8
7:12:30.4
27.75
200.00
24
3414
Eric Manders
Deventer (N)
8
7:12:42.5
27.73
200.00
25
3871
Nico Zutphen
Erp (N)
8
7:12:47.4
27.73
200.00
26
4397
Johan Teeffelen
Leerdam (N)
8
7:12:50.7
27.72
200.00
27
3332
Maarten Meulbroek
Molenhoek (N)
8
7:18:55.4
27.34
200.00
28
3483
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
8
7:19:37.1
27.30
200.00
29
3397
Jan Franssens
Oldehove (N)
8
7:26:35.1
26.87
200.00
30
3754
Adriaan Oosterhof
Lisserbroek (N)
8
7:27:05.0
26.84
200.00
31
3504
Laurens Klaas
Deurningen (N)
8
7:27:12.3
26.83
200.00
32
3239
Jaap van Rossum
Mijdrecht (N)
8
7:27:24.3
26.82
200.00
33
3570
Gerard Bootsveld
Saasveld (N)
8
7:27:38.6
26.81
200.00
34
3678
Reinier Zaal
Made (N)
8
7:27:46.2
26.80
200.00
35
3913
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
8
7:27:47.8
26.80
200.00
36
3349
Wout Vuijk
Lelystad (N)
8
7:27:52.2
26.79
200.00
37
4439
Marinus van de Groep
Spakenburg (N)
8
7:27:55.4
26.79
200.00
38
4411
Piet Grootscholten
Kwintsheul (N)
8
7:28:00.0
26.79
200.00
39
3992
Philip van Aerssen
Amsterdam (N)
8
7:28:02.3
26.78
200.00
40
4457
Tom Lubbers
Dinxperlo breedenbroek (N)
8
7:28:06.3
26.78
200.00
41
3684
Arjan van Vliet
Bleiswijk (N)
8
7:28:10.5
26.78
200.00
42
4228
Inge Pasman
Lochem (N)
8
7:28:12.0
26.77
200.00
43
4244
Paul van Vilsteren
's heerenbroek (N)
8
7:28:15.2
26.77
200.00
44
3844
Jaap Klein
Middelharhis (N)
8
7:28:16.1
26.77
200.00
45
3609
Bert van den Bulk
Berkel en rodenrijs (N)
8
7:28:16.2
26.77
200.00
46
3840
Bas Boekhoudt
Heino (N)
8
7:28:16.4
26.77
200.00
47
4181
Erik Delpeut
Tiel (N)
8
7:28:16.5
26.77
200.00
48
3481
Johan Haak
Axel (N)
8
7:28:21.1
26.76
200.00
49
3925
Henk Nijkamp
Laren (gld) (N)
8
7:28:24.6
26.76
200.00
50
3545
Jan van Breugel
Woudrichem (N)
8
7:28:26.5
26.76
200.00
51
3376
Maarten Bos
Nijkerk (N)
8
7:28:26.5
26.76
200.00
52
3304
Johan Gijzel
Yerseke (N)
8
7:28:26.7
26.76
200.00
53
3989
Joppe Schepers
Amsterdam (N)
8
7:28:27.0
26.76
200.00
54
3348
Han Everdij
Utrecht (N)
8
7:28:28.0
26.76
200.00
55
3668
Wim Verdoold
Bergambacht (N)
8
7:28:28.7
26.76
200.00
56
4444
Gerrit de Groot
Nieuw leusen (N)
8
7:28:30.9
26.76
200.00
57
4236
Marcel van 't Hof
Sint oederode (N)
8
7:28:30.9
26.76
200.00
58
3533
Jurjen Reit
Deventer (N)
8
7:28:31.8
26.75
200.00
59
3805
Bert Tebbes
Groningen (N)
8
7:28:32.0
26.75
200.00
60
3842
Marielle Aardoom
's-gravendeel (N)
8
7:28:32.3
26.75
200.00
61
3535
Mark Reit
Diepenveen (N)
8
7:28:32.4
26.75
200.00
62
3138
Huib van Muilwijk
Dordrecht (N)
8
7:28:32.6
26.75
200.00
63
3203
Ronald Schweitzer
Noord scharwoude (N)
8
7:28:33.4
26.75
200.00
64
3222
Henry Wezenberg
Gendringen (N)
8
7:28:33.5
26.75
200.00
65
4394
Dick van Walderveen
Oud-zuilen (N)
8
7:28:33.6
26.75
200.00
66
3917
Han Goeman
Ter apel (N)
8
7:28:34.2
26.75
200.00
67
4364
Con Persoon
Honselersdijk (N)
8
7:28:34.3
26.75
200.00
68
4480
Lute Koopman
Echtenerbrug (N)
8
7:28:34.6
26.75
200.00
69
3147
Ruud de Kelder
Abbekerk (N)
8
7:28:35.2
26.75
200.00
70
3508
Siem Hoekstra
Meppel (N)
8
7:28:35.4
26.75
200.00
71
3038
Jan Heins
Emmer compascuum (N)
8
7:28:35.5
26.75
200.00
72
4465
Jan Donkerbroek
Kantens (N)
8
7:28:35.7
26.75
200.00
73
3179
Jac Romme
Zundert (N)
8
7:28:35.8
26.75
200.00
74
3352
Theo ten Have
Honselersdijk (N)
8
7:28:37.7
26.75
200.00
75
3048
Jelle Douma
Sneek (N)
8
7:28:43.5
26.74
200.00
76
4352
Herman Groot Hulze
Harfsen (N)
8
7:28:44.2
26.74
200.00
77
3716
Herman van Loen
Hoogland (N)
8
7:28:44.8
26.74
200.00
78
4213
Sina Drogt-Gewald
Dedemsvaart (N)
8
7:28:45.8
26.74
200.00
79
3802
Nico Lunenburg
Snelrewaard (N)
8
7:28:46.4
26.74
200.00
80
3193
Peter Groen
Alkmaar (N)
8
7:28:47.7
26.74
200.00
81
4437
Jan de Boer
Hurdegarijp (N)
8
7:28:47.7
26.74
200.00
82
3183
Bob Tiggelman
Assendelft (N)
8
7:28:49.1
26.74
200.00
83
3282
Erik van 't Hullenaar
Nijmegen (N)
8
7:28:49.4
26.74
200.00
84
4468
Tonny Waanders
Haaksbergen (N)
8
7:28:57.4
26.73
200.00
85
3564
Jos Vrijhoef
Leusden (N)
8
7:28:58.6
26.73
200.00
86
3821
Ton Vos
Rotterdam (N)
8
7:29:00.5
26.73
200.00
87
4370
Wilco Hofman
Bleiswijk (N)
8
7:29:09.4
26.72
200.00
88
4192
Martin de Roos
Woerden (N)
8
7:29:12.2
26.71
200.00
89
3039
Ben Schenkeveld
Schipluiden (N)
8
7:29:21.8
26.70
200.00
90
4234
Sjoerd Kruijff
Amsterdam (N)
8
7:29:23.2
26.70
200.00
91
3388
Peter Giesberts
Mook (N)
8
7:29:30.6
26.70
200.00
92
4359
Ben Streng
Hazerswoude (N)
8
7:29:34.2
26.69
200.00
93
3621
Geert Ribbers
Zeewolde (N)
8
7:29:42.3
26.68
200.00
94
3832
Jack Ooms
Hippolytushoef (N)
8
7:29:47.0
26.68
200.00
95
3890
Louis Biemans
's gravenmoer (N)
8
7:30:01.1
26.67
200.00
96
3841
Harry Aardoom
's gravendeel (N)
8
7:30:14.9
26.65
200.00
97
4162
Appie Meinema
Sauwerd (N)
8
7:30:21.0
26.65
200.00
98
3709
Roel Neutel
Nijverdal (N)
8
7:30:31.1
26.64
200.00
99
4033
Bert van der Vegt
Ommen (N)
8
7:31:12.0
26.60
200.00
100
3034
Jan Lansink
Neede (N)
8
7:31:15.5
26.59
200.00
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15