Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







De Weissensee Cup (2/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 7029 Arjan Mombarg Vorden (N) 20 2:51:53.8 34.90 100.00
2 7096 Casper Helling Wageningen (N) 20 2:51:54.2 34.90 100.00
3 7058 Sjoerd Huisman Andijk (N) 20 2:53:03.6 34.67 100.00
4 7023 Erik-jan Spijkerman Nibbixwoud (N) 20 2:53:04.1 34.67 100.00
5 14055 Arnold Stam Sprang-capelle (N) 20 2:55:54.2 34.11 100.00
6 8085 Rick van Leersum Noordwijk (N) 20 2:55:55.0 34.11 100.00
7 8087 Andre Klompmaker () 20 2:55:55.0 34.11 100.00
8 14008 Gert Mulderij Elim (N) 19 2:53:01.9 32.94 95.00
9 14022 Herman Veneman Ommen (N) 19 2:53:04.1 32.94 95.00
10 7091 Remko Huisman Andijk (N) 19 2:53:06.1 32.93 95.00
11 8067 Remco Hin Nieuw vennep (N) 19 2:53:06.9 32.93 95.00
12 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 19 2:53:11.7 32.91 95.00
13 14059 Heinz Zimmermann Weissensee (A) 19 2:55:47.7 32.42 95.00
14 9076 Mariska Huisman Andijk (N) 19 2:56:17.2 32.33 95.00
15 14060 Willem Hoolwerf Eemdijk (N) 19 2:56:20.1 32.33 95.00
16 14054 Peter Pernusch Hermagoor (A) 19 2:56:21.4 32.32 95.00
17 14023 Jorrit Veneman Ommen (N) 19 2:56:21.5 32.32 95.00
18 14061 Engbert van der Woude Ijhorst (N) 19 2:56:21.9 32.32 95.00
19 14053 Wolfgang Wernitznig Notsch austria (A) 19 2:57:43.7 32.07 95.00
20 14057 Martin de Vries Landsmeer (N) 18 2:54:29.1 30.95 90.00
21 14021 Aizo Betten Emmen (N) 18 2:55:50.3 30.71 90.00
22 14006 Wil van der Neut Oudewater (N) 18 2:56:23.1 30.62 90.00
23 14049 Arie Koops Ter aar (N) 18 2:57:00.8 30.51 90.00
24 9049 Andrea Sikkema Nooitgedacht (N) 18 2:59:54.8 30.01 90.00
25 9032 Karen Teuling Eindhoven (N) 18 2:59:55.8 30.01 90.00
26 9066 Britt van Balen Bussum (N) 18 2:59:58.5 30.00 90.00
27 9039 Esther Hilberink Zwolle (N) 18 3:00:14.4 29.96 90.00
28 14030 Bernardus Gijzen Balk (N) 18 3:03:15.9 29.47 90.00
29 14039 Jan Grauss Brakel (N) 17 2:55:47.8 29.01 85.00
30 14028 Paul van de Ven Cruquius (N) 17 2:55:49.5 29.01 85.00
31 9013 Carla Zielman Steenwijkerwold (N) 17 2:55:54.1 28.99 85.00
32 14065 Aard Mors Koedijk (N) 17 2:57:00.8 28.81 85.00
33 14064 Peter van Waes Aardenburg (N) 17 2:57:09.4 28.79 85.00
34 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 17 3:01:37.8 28.08 85.00
35 14004 Raymond Koch Zwolle (N) 17 3:01:59.7 28.02 85.00
36 14024 Ad Krijntjes Steenbergen (N) 17 3:02:41.0 27.92 85.00
37 14014 Ad de Kort Eindhoven (N) 17 3:04:37.7 27.62 85.00
38 14048 Toon Michiels Vierlingsbeek (N) 17 3:04:38.0 27.62 85.00
39 14045 Cor de Rooij Westbroek (N) 16 2:58:02.6 26.96 80.00
40 14058 Sjoerd Feenstra Dronten (N) 15 3:04:43.8 24.36 75.00
41 14011 Ad Timmermans Diessen (N) 14 2:54:46.3 24.03 70.00
42 14052 Hannes Mueller Weissensee oostenrijk (A) 13 1:57:21.9 33.23 65.00
43 14044 Jan de Bruin Heumen (N) 12 2:13:50.2 26.90 60.00
44 14046 Pieter Millenaar Eindhoven (N) 10 1:37:41.2 30.71 50.00
45 14063 Co Grift Putten (N) 8 1:18:19.7 30.64 40.00
46 14001 Jean-luc Ostyn Kortrijk (belgie) (B) 6 0:58:01.5 31.02 30.00
47 14047 Leo Driehuis Westbroek (N) 6 1:04:02.1 28.11 30.00
48 14062 Jan van 't Zand Zuidwolde (N) 5 0:43:00.8 34.87 25.00
49 14017 E. Kijh in de Veer () 4 0:40:55.3 29.32 20.00
50 14016 Bas Kloosterman Genemuiden (N) 4 0:40:55.6 29.32 20.00
51 14003 Hendrik jan Blomberg Smilde (N) 3 0:31:56.3 28.18 15.00
52 14066 Kees Schie Honselersdijk (N) 3 0:33:34.1 26.81 15.00
53 14056 Norbert Kampitsch Feffernitz oostenrijk (A) 2 0:17:27.7 34.36 10.00
54 9004 Annemargreet Kramer Stiens (N) 2 0:17:29.1 34.32 10.00
55 14031 Bart van Hest Apeldoorn (N) 2 0:21:17.2 28.19 10.00
56 14026 Gert Beenes Bedum (N) 0 0.00
57 14027 Louis Biemans 's gravenmoer (N) 0 0.00
58 14051 Tjep de Vries Hijum (N) 0 0.00
59 8074 Romke de Haan Rotterdam (N) 0 0.00
60 9038 Iris Prinsen Zeewolde (N) 0 0.00
61 14009 Peter Valk Schiedam (N) 0 0.00
62 14010 Rene Koning Steenbergen (N) 0 0.00
63 14002 Flip Salome Breskens (N) 0 0.00
64 14005 Erik van 't Hullenaar Nijmegen (N) 0 0.00
65 14018 Cees Roemer Alkmaar (N) 0 0.00
66 14019 Henri Pieper Beuningen (N) 0 0.00
67 14020 Wiecher Kleinlugtebeld Zwolle (N) 0 0.00
67 Gevonden resultaten - Pagina's: 1