Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 9096 Edwin Mellema () 30 0:51:22.2 35.04 30.00
2 115 Gert Mulderij Elim (N) 30 0:51:25.1 35.01 30.00
3 9103 C. van Eis () 30 0:51:25.2 35.01 30.00
4 9098 A.J.J. Veneman () 30 0:51:25.3 35.01 30.00
5 9111 Tjep de Vries () 30 0:51:25.3 35.00 30.00
6 9108 Herman Veneman () 30 0:51:25.4 35.00 30.00
7 118 Kees Cijsouw Oostburg (N) 30 0:51:25.5 35.00 30.00
8 111 Wim de Wit Zwijndrecht (N) 30 0:51:25.6 35.00 30.00
9 109 Arie Koops Ter aar (N) 30 0:51:25.7 35.00 30.00
10 9110 Jean-luc Ostyn () 30 0:51:26.0 35.00 30.00
11 108 Wil van der Neut Oudewater (N) 30 0:51:26.5 34.99 30.00
12 9107 Jan van 't Zand () 30 0:51:27.0 34.99 30.00
13 110 Jan Grauss (N) 30 0:51:28.5 34.97 30.00
14 9093 Bernardus Gijzen () 30 0:51:32.8 34.92 30.00
15 9115 Paul van der Ven () 30 0:52:18.5 34.41 30.00
16 9094 Engbert van der Woude () 30 0:52:41.8 34.16 30.00
17 112 Daan van der Have Dordrecht (N) 28 0:50:27.5 33.30 28.00
18 114 Peter van Waes Aardenburg (N) 28 0:50:27.8 33.29 28.00
19 9049 Andrea Sikkema Nooitgedacht (N) 28 0:52:23.8 32.06 28.00
20 9038 Iris Prinsen Zeewolde (N) 28 0:52:23.8 32.06 28.00
21 9004 Annemargreet Kramer Stiens (N) 28 0:52:24.3 32.06 28.00
22 9066 Britt van Balen Bussum (N) 28 0:52:24.5 32.06 28.00
23 9062 Sabine van der Wiel Leiden (N) 28 0:52:25.0 32.05 28.00
24 9032 Karen Teuling Eindhoven (N) 28 0:52:25.2 32.05 28.00
25 9039 Esther Hilberink Zwolle (N) 28 0:52:26.1 32.04 28.00
26 9013 Carla Zielman Steenwijkerwold (N) 28 0:52:27.8 32.02 28.00
27 9022 Ilse Verkade Monster (N) 28 0:52:29.0 32.01 28.00
28 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 28 0:53:25.9 31.44 28.00
29 9102 Valk Schiedam () 24 0:43:13.8 33.31 24.00
30 9099 Teade Wiersma () 23 0:40:12.1 34.33 23.00
31 7058 Sjoerd Huisman Andijk (N) 23 0:41:42.0 33.09 23.00
32 7023 Erik-jan Spijkerman Nibbixwoud (N) 23 0:41:43.2 33.08 23.00
33 8085 Rick van Leersum Noordwijk (N) 23 0:41:43.2 33.08 23.00
34 7091 Remko Huisman Andijk (N) 21 0:37:04.1 33.99 21.00
35 7016 Christijn Groeneveld Heerhugowaard (N) 20 0:35:39.1 33.66 20.00
36 8087 Andrť Klompmaker () 17 0:29:31.0 34.56 17.00
37 117 Flip Salome Breskens (N) 15 0:26:03.4 34.54 15.00
38 8063 Albert Hoolwerf Eemdijk (N) 15 0:26:28.4 34.00 15.00
39 9105 Aard Mors () 14 0:25:52.2 32.47 14.00
40 9055 Marleen Elstgeest Hoogmade (N) 14 0:25:57.4 32.36 14.00
41 9119 Sven abe Tjalma () 14 0:27:58.5 30.03 14.00
42 8098 Marten Groeneveld () 13 0:22:16.4 35.02 13.00
43 8093 Henri Heijltjes Nijmegen (N) 12 0:20:45.0 34.70 12.00
44 9095 Aizo Betten () 11 0:19:46.5 33.38 11.00
45 9097 H. de Graaf () 10 0:17:06.5 35.07 10.00
46 9118 Cees Roemer () 9 0:17:03.0 31.67 9.00
47 9112 H. Zomerdijk () 9 0:17:15.8 31.28 9.00
48 113 Raymond Koch Zwolle (N) 7 0:13:43.2 30.62 7.00
49 9100 B. van Hest () 7 0:14:01.7 29.94 7.00
50 9088 Willem Hoolwerf () 6 0:14:53.7 24.17 6.00
51 9121 Marcel van Marsbergen () 5 0:10:20.3 29.02 5.00
52 20001 Pieter Smit () 0 0.00
53 9056 Lucy Witteman Oegstgeest (N) 0 0.00
54 9058 Jessica van Dijk Ter aar (N) 0 0.00
55 9060 Annelies Passchier Wieringerwerf (N) 0 0.00
56 9063 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen (N) 0 0.00
57 9070 Jorine Koopman Delft (N) 0 0.00
58 9073 Hilde van Slochteren Niekerk (N) 0 0.00
59 9074 Karin Maarse Groningen (N) 0 0.00
60 9075 Hanneke van der Lugt Rijsenhout (N) 0 0.00
61 9076 Mariska Huisman Andijk (N) 0 0.00
62 9077 Marijn Tanis Leimuiden (N) 0 0.00
63 9087 Elma de Vries Haule (N) 0 0.00
64 2 Johan Boonstra Enumatil (N) 0 0.00
65 101 Frank Fiers Wetteren belgie (B) 0 0.00
66 102 Wolfgang Wernitznig Notsch austria (A) 0 0.00
67 103 Mathieu Grangirard Spital (A) 0 0.00
68 104 Rene van der Meulen Kampen (N) 0 0.00
69 105 Arnold Stam Sprang-capelle (N) 0 0.00
70 107 Eric Bisschops Voorhout (N) 0 0.00
71 7001 Andres Landman Amsterdam (N) 0 0.00
72 7002 Peter Baars Nieuw-vennep (N) 0 0.00
73 7003 Bernard Bouma Oldeholtpade (N) 0 0.00
74 7004 Jens Zwitser Katwijk (N) 0 0.00
75 7005 Martijn Bovenmars Raalte (N) 0 0.00
76 7006 Ruud Borst St nicolaasga (N) 0 0.00
77 7007 Henk Angenent Woubrugge (N) 0 0.00
78 7008 Rutger ter Laak Heino (N) 0 0.00
79 7009 Rudi Groenendal Peize (N) 0 0.00
80 7010 Richard Sijm Lutjebroek (N) 0 0.00
81 7012 Fabian van Altena Zaandam (N) 0 0.00
82 7013 Lars Hoogenboom Roelofarendsveen (N) 0 0.00
83 7014 Joost Vink Noordwijkerhout (N) 0 0.00
84 7025 Arjan Smit Rouveen (N) 0 0.00
85 7026 Martijn Kromkamp Wolvega (N) 0 0.00
86 7027 Willem Hut Groningen (N) 0 0.00
87 7028 Ard Alderts Sint nicolaasga (N) 0 0.00
88 7029 Arjan Mombarg Vorden (N) 0 0.00
89 7031 Harry Kuipers Groningen (N) 0 0.00
90 7032 Bram Sikma Scharsterburg (N) 0 0.00
91 7033 Tonnij van Vliet Zeewolde (N) 0 0.00
92 7034 Arnold Gaasenbeek Westbroek (N) 0 0.00
93 7035 Patrick Schmitz Alkmaar (N) 0 0.00
94 7036 Roel van Hest Apeldoorn (N) 0 0.00
95 7037 Rene Ruitenberg Elburg flevoweg 5 (N) 0 0.00
96 7038 Haico Bouma Wolvega (N) 0 0.00
97 7039 Andreas Wierda Joure (N) 0 0.00
98 7041 Thierry Mijsters Marienheem (N) 0 0.00
99 7043 Jelle johan Hoomans Oppenhuizen (N) 0 0.00
100 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 0 0.00
[ Volgende ]
211 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3