Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
5188
Rene Lubbers
Dinxperlo (N)
10
7:10:09.5
27.90
200.00
2
5719
Jelle Bekkema
Boornbergum (N)
10
7:11:19.8
27.82
200.00
3
5524
Albert Dooper
Leuvenheim (N)
10
7:11:22.2
27.82
200.00
4
5781
Willem Hengeveld
De krim (N)
10
7:11:23.9
27.82
200.00
5
6152
Hans Unterberger
Stockenboy oostenrijk (A)
10
7:11:29.3
27.81
200.00
6
5042
Eric Pouwels
Borne (N)
10
7:11:30.5
27.81
200.00
7
5062
Rien Spierenburg
Harmelen (N)
10
7:11:30.8
27.81
200.00
8
5432
Be van Dijk
Kampen (N)
10
7:11:32.0
27.81
200.00
9
6053
Udo Rainer
Fresach (A)
10
7:11:35.4
27.80
200.00
10
5204
Jaap van Rossum
Mijdrecht (N)
10
7:11:43.2
27.80
200.00
11
5043
Ellie Scholten
Deurningen (N)
10
7:12:06.7
27.77
200.00
12
5393
Siem Hoekstra
Meppel (N)
10
7:13:40.6
27.67
200.00
13
5137
Rene Koning
Steenbergen (N)
10
7:13:56.1
27.65
200.00
14
5499
Kees Heistek
Uitgeest (N)
10
7:14:08.6
27.64
200.00
15
5305
Peter Giesberts
Mook (N)
10
7:15:33.2
27.55
200.00
16
6103
Johan Teeffelen
Leerdam (N)
10
7:15:56.6
27.53
200.00
17
5079
Dolf van der Knaap
De lier (N)
10
7:16:44.9
27.48
200.00
18
5750
Hendrik jan Blomberg
Smilde (N)
10
7:28:18.2
26.77
200.00
19
5958
Arie Boer
Giessenburg (N)
10
7:28:31.9
26.75
200.00
20
5154
Bob Tiggelman
Assendelft (N)
10
7:29:06.5
26.72
200.00
21
5803
Hans Schippers
Oss (N)
10
7:29:08.1
26.72
200.00
22
5547
Kees van Schie
Honselersdijk (N)
10
7:29:11.1
26.72
200.00
23
5847
Pieter van Elsas
Bloemendaal (N)
10
7:29:12.2
26.71
200.00
24
5486
Aldert Slot
Westzaan (N)
10
7:29:13.8
26.71
200.00
25
5670
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
10
7:29:15.2
26.71
200.00
26
5161
Peter Groen
Alkmaar (N)
10
7:29:21.6
26.70
200.00
27
5651
Louis Biemans
's gravenmoer (N)
10
7:29:24.7
26.70
200.00
28
5328
Arie Drees
Harlingen (N)
10
7:29:24.9
26.70
200.00
29
5903
Sina Drogt-Gewald
Dedemsvaart (N)
10
7:29:26.4
26.70
200.00
30
5133
Lute Koopman
Echtenerbrug (N)
10
7:29:28.0
26.70
200.00
31
5644
Dick van Kleef
Malden (N)
10
7:29:29.1
26.70
200.00
32
6075
Arie de Kort
Hazerswoude (N)
10
7:29:31.3
26.70
200.00
33
6076
Arie Veenink
Rhenen (N)
10
7:29:31.4
26.69
200.00
34
5721
Sint Bekkema
Boornbegum (N)
10
7:29:31.5
26.69
200.00
35
5134
Folkert Huitema
Olde lamer (N)
10
7:29:31.8
26.69
200.00
36
6122
Tonny Waanders
Haaksbergen (N)
10
7:29:32.8
26.69
200.00
37
5872
Jaap In 't veld
Haaksbergen (N)
10
7:29:33.5
26.69
200.00
38
5674
Han Goeman
Ter apel (N)
10
7:29:39.7
26.69
200.00
39
6019
Lambertus Moes
Groningen (N)
10
7:29:40.5
26.69
200.00
40
5140
Marius Nouws
Sprundel (N)
10
7:29:42.6
26.68
200.00
41
5882
Gerard Kamperman
Aalsmeer (N)
10
7:29:43.7
26.68
200.00
42
5347
Jan van Roest
Harmelen (N)
10
7:29:57.0
26.67
200.00
43
5024
Geert Herbers
Ter apel (N)
10
7:30:19.6
26.65
200.00
44
5811
Gerard Snoek
Hilversum (N)
10
7:30:24.4
26.64
200.00
45
5361
Cor Witteman
Boskoop (N)
10
7:35:26.3
26.35
200.00
46
5028
Rob Harmsen
Steenderen (N)
10
7:38:37.3
26.17
200.00
47
5850
Diederik Hol
Apeldoorn (N)
10
7:40:27.7
26.06
200.00
48
5712
Anton Bloemberg
Meppel (N)
10
7:41:36.8
26.00
200.00
49
5094
Nico Blom
Nijkerk (N)
10
7:48:02.1
25.64
200.00
50
5092
Sjoerd Everlo
Raalte (N)
10
7:48:02.5
25.64
200.00
51
5096
Jan Dasselaar
Nijkerk (N)
10
7:48:07.6
25.63
200.00
52
5027
Guus Willemsen
Steenderen (N)
10
7:48:09.1
25.63
200.00
53
5071
Henk Luesink
Hummelo (N)
10
7:48:12.2
25.63
200.00
54
5995
Frans van Bolscher
Delden (N)
10
7:48:14.3
25.63
200.00
55
5265
Marjon de Wit
Alkmaar (N)
10
7:48:15.7
25.63
200.00
56
5603
Andre Starreveld
Uitgeest (N)
10
7:48:16.0
25.63
200.00
57
5300
Jan Joosse
Kapelle (N)
10
7:48:17.1
25.63
200.00
58
6131
Roelof Moes
Nijeveen (N)
10
7:48:19.7
25.62
200.00
59
5034
Piet Baken
Steenderen (N)
10
7:48:20.0
25.62
200.00
60
5367
Ad de Wit
Medemblik (N)
10
7:48:20.3
25.62
200.00
61
5180
Jan van Eijk
Tienhoven (N)
10
7:48:22.1
25.62
200.00
62
5451
Jan Schut
Oudorp-alkmaar (N)
10
7:48:22.1
25.62
200.00
63
5280
Han Everdij
Utrecht (N)
10
7:48:22.2
25.62
200.00
64
5858
Otto Tissink
Nijelamer (N)
10
7:48:23.8
25.62
200.00
65
5859
Klaas Molenaar
Den haag (N)
10
7:48:25.5
25.62
200.00
66
5025
Jan Heins
Emmer compascuum (N)
10
7:48:28.2
25.62
200.00
67
6047
Jan Greeve
Bleiswijk (N)
10
7:48:28.2
25.62
200.00
68
5773
Gerrit Zweers
Markelo (N)
10
7:48:30.2
25.61
200.00
69
5047
Roelof Hessels
Gees (N)
10
7:48:31.7
25.61
200.00
70
5473
Henk Palsenberg
Enter (N)
10
7:48:32.3
25.61
200.00
71
5766
Ronald Thomassen
Bergharen (N)
10
7:48:32.5
25.61
200.00
72
5001
Jan Derksen
Loenen (N)
10
7:48:34.0
25.61
200.00
73
5364
Ferdinand ter Heide
Zwolle (N)
10
7:48:34.6
25.61
200.00
74
5590
Jan de Hartogh
Babylonienbroek (N)
10
7:48:37.2
25.61
200.00
75
5101
Hans Knijnenburg
Zevenhuizen (N)
10
7:48:37.4
25.61
200.00
76
5963
Johan van Rooijen
Zoetermeer (N)
10
7:48:38.2
25.61
200.00
77
5162
Aad Overtoom
Blokker (N)
10
7:48:38.2
25.61
200.00
78
5913
Wim van der Knaap
Naaldwijk (N)
10
7:48:38.6
25.61
200.00
79
6080
Gerhard Zuschnig
9601 arnoldstein austria (A)
10
7:48:39.8
25.60
200.00
80
5454
Cor Schipper
Middelburg (N)
10
7:48:47.0
25.60
200.00
81
5323
Wouter Jacobs
Haaksbergen (buurse) (N)
10
7:48:47.9
25.60
200.00
82
5409
Marcel Schilder
Volendam (N)
10
7:48:48.8
25.60
200.00
83
6116
Dieuwertje Bunnik
Gouda (N)
10
7:48:51.3
25.59
200.00
84
5336
Jan Schepens
Nijmegen (N)
10
7:48:51.5
25.59
200.00
85
5172
Piet Schaafsma
Haarlem (N)
10
7:48:51.8
25.59
200.00
86
5006
Siem Oppe
Zoeterwoude (N)
10
7:49:01.7
25.58
200.00
87
5746
Henk de Haan
Emst (N)
10
7:49:08.2
25.58
200.00
88
5450
Jan van Zessen
Groot-ammers (N)
10
7:49:18.0
25.57
200.00
89
5562
Kees Ettema
Westwoud (N)
10
7:49:33.9
25.56
200.00
90
6125
Martin Heijer
Heereveen (N)
10
7:50:32.7
25.50
200.00
91
6091
Peter de Clercq
Mortsel (B)
10
7:51:22.8
25.46
200.00
92
5515
Arnoud Snellink
Monster (N)
10
7:51:45.9
25.44
200.00
93
5497
Joris Beentjes
Uitgeest (N)
10
7:51:58.3
25.43
200.00
94
5495
Klaas Beentjes
Uitgeest (N)
10
7:51:58.7
25.42
200.00
95
5496
Jan Kools
Limmen (N)
10
7:51:59.0
25.42
200.00
96
5198
Robin Dukelo
St.michielsgestel (N)
10
7:52:14.4
25.41
200.00
97
6104
Andries Mol
Asperen (N)
10
7:52:15.2
25.41
200.00
98
5123
Hans Bramer
Hoge hexel (N)
10
7:54:11.7
25.31
200.00
99
5784
Lau van der Lans
Waddinxveen (N)
10
7:55:44.5
25.22
200.00
100
5834
Hans Spruit
Waalre (N)
10
7:57:51.7
25.11
200.00
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11