Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A + B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
7001
Andres Landman
Amsterdam (N)
29
0:43:51.3
39.68
29.00
2
7014
Joost Vink
Noordwijkerhout (N)
29
0:43:51.4
39.68
29.00
3
7077
Martijn van Es
Stompwijk (N)
29
0:43:51.7
39.67
29.00
4
7097
Ingmar Berga
Hoogeveen (N)
29
0:43:51.7
39.67
29.00
5
7076
Yoeri Lissenberg
()
29
0:43:51.9
39.67
29.00
6
7060
Sandor Stuut
Den haag (N)
29
0:43:51.9
39.67
29.00
7
7035
Patrick Schmitz
Alkmaar (N)
29
0:43:51.9
39.67
29.00
8
7037
Rene Ruitenberg
Elburg flevoweg 5 (N)
29
0:43:52.3
39.66
29.00
9
7032
Bram Sikma
Scharsterburg (N)
29
0:43:52.9
39.65
29.00
10
7095
Jasper van Tol
Rijsenhout (N)
29
0:43:53.1
39.65
29.00
11
7010
Richard Sijm
Lutjebroek (N)
29
0:43:53.4
39.65
29.00
12
7089
Hans van der Wetering
Noordeinde (gld) (N)
29
0:43:53.4
39.64
29.00
13
8099
Johan Boonstra
Enumatil (N)
29
0:43:54.1
39.64
29.00
14
7070
Jochem Jansen
(N)
29
0:43:55.4
39.62
29.00
15
8085
Rick van Leersum
Noordwijk (N)
29
0:43:58.4
39.57
29.00
16
7007
Henk Angenent
Woubrugge (N)
29
0:44:18.4
39.27
29.00
17
7036
Roel van Hest
Apeldoorn (N)
29
0:44:44.9
38.88
29.00
18
7031
Harry Kuipers
Groningen (N)
29
0:44:45.2
38.88
29.00
19
7043
Jelle johan Hoomans
Oppenhuizen (N)
29
0:44:45.8
38.87
29.00
20
7075
Andre Withaar
Den ham (N)
29
0:44:45.8
38.87
29.00
21
7016
Christijn Groeneveld
Heerhugowaard (N)
29
0:44:46.4
38.86
29.00
22
7006
Ruud Borst
St nicolaasga (N)
29
0:44:46.5
38.86
29.00
23
7091
Remko Huisman
Andijk (N)
29
0:44:46.6
38.86
29.00
24
8028
Ties Wielinga
Eindhoven (N)
29
0:44:47.7
38.84
29.00
25
7096
Casper Helling
()
29
0:44:48.3
38.84
29.00
26
8060
Tom van de Belt
()
29
0:44:48.7
38.83
29.00
27
8032
Cor van Blaaderen
Ouderkerk a/d amstel (N)
29
0:44:48.9
38.83
29.00
28
8031
Stefan Teeuwen
De zilk (N)
29
0:44:49.0
38.83
29.00
29
7033
Tonnij van Vliet
Zeewolde (N)
29
0:44:49.2
38.82
29.00
30
7094
Piet Hijlkema
Zuidwolde (N)
29
0:44:49.3
38.82
29.00
31
7099
Ytzen Faber
Easterwierrum (N)
29
0:44:50.4
38.81
29.00
32
8078
Hans Roling
Heemskerk (N)
29
0:44:51.4
38.79
29.00
33
7039
Andreas Wierda
Joure (N)
29
0:44:51.4
38.79
29.00
34
7056
Perry de Vreede
Monster (N)
29
0:44:51.9
38.78
29.00
35
8003
Jan de Jager
Terband (N)
29
0:44:53.2
38.76
29.00
36
8093
Henri Heijltjes
Nijmegen (N)
29
0:44:54.0
38.75
29.00
37
7090
Arjen Becker
Castricum (N)
29
0:44:56.8
38.71
29.00
38
7054
Arno Schrama
Amstelhoek (N)
29
0:44:57.1
38.71
29.00
39
7027
Willem Hut
Groningen (N)
25
0:38:40.1
38.79
25.00
40
710
Eric Bisschops
Voorhout (N)
20
0:33:31.6
35.79
20.00
41
589
Edwin Mellema
Veendam (N)
20
0:33:44.0
35.57
20.00
42
700
Jorrit Veneman
Ommen (N)
20
0:33:44.2
35.57
20.00
43
623
Engbert van der Woude
Ijhorst (N)
20
0:33:45.9
35.54
20.00
44
9087
Elma de Vries
Haule (N)
20
0:33:48.4
35.50
20.00
45
9042
Friederieke Gehring
(N)
20
0:33:48.9
35.49
20.00
46
9041
Maria Sterk
Hallum (N)
20
0:33:49.1
35.49
20.00
47
9005
Danielle Bekkering
Den ham (N)
20
0:33:49.1
35.49
20.00
48
9060
Annelies Passchier
Wieringerwerf (N)
20
0:33:49.3
35.48
20.00
49
9063
Jenita Hulzebosch
(N)
20
0:33:49.3
35.48
20.00
50
9003
Mischa Top
Groningen (N)
20
0:33:50.1
35.47
20.00
51
9020
Nynke Huitema
Oldeholtpade (N)
20
0:33:50.3
35.46
20.00
52
9049
Andrea Sikkema
Nooitgedacht (N)
20
0:33:50.8
35.45
20.00
53
9028
Liesbeth Hijlkema
Heerenveen (N)
20
0:33:51.1
35.45
20.00
54
9022
Ilse Verkade
Monster (N)
20
0:33:51.4
35.44
20.00
55
9026
Jannitta Spigt
Ede (N)
20
0:33:51.8
35.44
20.00
56
9036
Mariska van Drogenbroek
Nieuwer ter aa (N)
20
0:33:51.8
35.44
20.00
57
9062
Sabine van der Wiel
Leiden (N)
20
0:33:52.0
35.43
20.00
58
9034
Karin Bakker
Ursem (N)
20
0:33:52.2
35.43
20.00
59
9016
Jeltsje Osinga
Pingjum (N)
20
0:33:52.4
35.43
20.00
60
9055
Marleen Elstgeest
Hoogmade (N)
20
0:33:52.8
35.42
20.00
61
9051
Yasmin van Benthem
Groningen (N)
20
0:33:53.1
35.42
20.00
62
9039
Esther Hilberink
Zwolle (N)
20
0:33:55.0
35.38
20.00
63
9001
Birgit Witte
(N)
20
0:33:55.9
35.37
20.00
64
646
Herman Veneman
Ommen (N)
20
0:34:00.6
35.29
20.00
65
633
Edwin Lagerwey
Otterlo (N)
20
0:34:02.3
35.26
20.00
66
608
Pieter Smit
Breedevoort (N)
20
0:34:03.2
35.24
20.00
67
539
Tjep de Vries
Hijum (N)
20
0:34:07.2
35.17
20.00
68
9038
Iris Prinsen
Zeewolde (N)
20
0:34:11.8
35.09
20.00
69
9066
Britt van Balen
Bussum (N)
20
0:34:15.2
35.03
20.00
70
685
Bart Schaafsma
De bilt (N)
20
0:34:15.3
35.03
20.00
71
705
Rene van der Meulen
Kampen (N)
20
0:34:21.9
34.92
20.00
72
596
Frans van den Bossche
Aalter belgie (B)
20
0:34:31.6
34.76
20.00
73
711
Tjitte de Vries
Koudum (N)
20
0:34:31.8
34.75
20.00
74
709
Wicher Vaartjes
Tilburg (N)
20
0:35:03.8
34.22
20.00
75
9053
Kimberly Muusse
Zaandam (N)
20
0:35:05.7
34.19
20.00
76
659
Piet Hettinga
Heeg (N)
20
0:35:10.4
34.12
20.00
77
699
Paul van de Ven
Cruquius (N)
20
0:35:36.7
33.70
20.00
78
9032
Karen Teuling
Eindhoven (N)
20
0:36:19.0
33.04
20.00
79
7092
Thedo Vos
()
19
0:29:13.7
39.01
19.00
80
704
Ton van den Berg
Ewijk (N)
19
0:33:40.8
33.85
19.00
81
624
Aart Mulder
Schagerbrug (N)
19
0:33:45.0
33.78
19.00
82
702
Hendrik de Graaf
Bunschoten (N)
19
0:33:49.7
33.70
19.00
83
9030
Marinda van Bergeijk
Lelystad (N)
19
0:33:54.5
33.62
19.00
84
537
Ronald de Beer
Hilversum (N)
16
0:28:43.5
33.42
16.00
85
644
Bart ter Haar
Enkhuizen (N)
15
0:25:25.5
35.40
15.00
86
9029
Kitty Meeth
Amsterdam (N)
15
0:27:00.5
33.32
15.00
87
706
Herman Zomerdijk
Limmen (N)
14
0:26:46.8
31.37
14.00
88
7011
Dennis Wennemars
Dalfsen (N)
13
0:20:30.0
38.05
13.00
89
8073
Jasper Baan
()
13
0:20:39.4
37.76
13.00
90
701
Bart van Hest
Apeldoorn (N)
13
0:23:29.0
33.22
13.00
91
604
Sven abe Tjalma
Beerta (N)
12
0:20:19.8
35.42
12.00
92
9008
Baukje Bonnema
Groningen (N)
12
0:25:35.6
28.13
12.00
93
595
Eric Peirs
Beveren leie belgie (B)
12
0:37:51.5
19.02
12.00
94
7052
Douwe Bierma
Oudebildtzijl (N)
11
0:16:46.5
39.35
11.00
95
9004
Annemargreet Kramer
Stiens (N)
11
0:18:35.0
35.52
11.00
96
681
Ron Tielen
De meern (N)
11
0:18:36.7
35.46
11.00
97
9058
Jessica van Dijk
Ter aar (N)
11
0:19:54.7
33.15
11.00
98
9002
Marja van der Werf
Nes (N)
10
0:17:32.8
34.20
10.00
99
9027
Jaike de Graaf
Amsterdam (N)
10
0:18:28.4
32.48
10.00
100
639
Gert Dekker
Voorthuizen (N)
10
0:18:33.5
32.33
10.00
[
Volgende
]
225 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3