Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 703 Harrie Vehof Goor (N) 10 0:20:16.3 29.60 10.00
102 9075 Hanneke van de Lugt (N) 9 0:15:25.0 35.03 9.00
103 9076 Mariska Huisman (N) 9 0:15:57.8 33.83 9.00
104 585 Cor Varenkamp Bunschoten (N) 9 0:21:14.4 25.42 9.00
105 8088 Jeroen Lute () 8 0:12:23.8 38.72 8.00
106 8009 Wouter Gehring () 8 0:12:24.0 38.71 8.00
107 640 Gerard van Veen Voorthuizen (N) 8 0:15:27.7 31.05 8.00
108 708 Niels van Zelst Waalwijk (N) 8 0:16:45.0 28.66 8.00
109 707 Rob Kuijpers Tilburg (N) 8 0:19:33.8 24.54 8.00
110 8047 Ferry de Jong Ursem (N) 7 0:10:59.6 38.21 7.00
111 690 Femke Moor (N) 7 0:13:25.0 31.31 7.00
112 601 Steve Nieuwenhuis Oisterwijk (N) 7 0:37:41.1 11.15 7.00
113 8098 Marten Groeneveld () 6 0:10:47.7 33.35 6.00
114 600 Aard Mors Koedijk (N) 6 0:11:43.0 30.73 6.00
115 669 Kaspar Knol Ede (N) 5 0:08:34.7 34.98 5.00
116 8041 Charly Landman Diemen (N) 5 0:09:10.1 32.72 5.00
117 9009 Lybrich Schakel Tjerkwerd (N) 5 0:09:23.6 31.94 5.00
118 8045 Endie van Laar Otterlo (N) 4 0:06:21.9 37.71 4.00
119 9050 Astrid de Graaf Naarden (N) 3 0:05:27.3 33.00 3.00
120 643 Rudi Tissingh Utrecht (N) 3 0:06:51.1 26.27 3.00
121 603 Renier Hazeleger Kootwijkerbroek (N) 2 0:04:38.0 25.90 2.00
122 8053 Alfred Bolks Oldebroek (N) 1 0:01:41.1 35.64 1.00
123 8051 Rene Altena Diepenheim (N) 0 0.00
124 8074 Romke de Haan Rotterdam (N) 0 0.00
125 9015 Ilse Dijkstra Groningen (N) 0 0.00
126 8044 Koos Kortekaas Oegstgeest (N) 0 0.00
127 8033 Michiel van Goor Nijeveen (N) 0 0.00
128 8034 Mark Hobma Blauwhuis (N) 0 0.00
129 8040 Alexis Contin Lemeelerveld (N) 0 0.00
130 8061 Bart Hakkenberg Zoetermeer (N) 0 0.00
131 8062 Roy Boeve Kampen (N) 0 0.00
132 8063 Albert Hoolwerf Eemdijk (N) 0 0.00
133 8064 Gerard Nijgh Rijnsburg (N) 0 0.00
134 8066 Peter van de Pol Utrecht (N) 0 0.00
135 8067 Remco Hin Nieuw vennep (N) 0 0.00
136 8068 Sjoerd Haarlink Beltrum (N) 0 0.00
137 8069 Jaap Smit Leiden (N) 0 0.00
138 9040 Linda Verdouw Papekop (N) 0 0.00
139 9054 Kim van Duivenvoorde Heemskerk (N) 0 0.00
140 9056 Lucy Witteman Oegstgeest (N) 0 0.00
141 9077 Marijn Tanis Leimuiden (N) 0 0.00
142 9070 Jorine Koopman Delft (N) 0 0.00
143 9035 Lieke Splinter Ijmuiden (N) 0 0.00
144 629 Joop Visser Drunen (N) 0 0.00
145 609 Jo Maerman Niehove (N) 0 0.00
146 618 Jan de Groot Hantumhuizen (N) 0 0.00
147 619 Mart van Heeswijk Schijndel (N) 0 0.00
148 620 Henk Huitema Amersfoort (N) 0 0.00
149 622 Jan van 't Zand Zuidwolde (N) 0 0.00
150 641 Cees Roemer Alkmaar (N) 0 0.00
151 634 Dick de Haan Akersloot (N) 0 0.00
152 635 Fred Asselman Maasdijk (N) 0 0.00
153 637 Hedde-jan Wiltjer Giesbeek (N) 0 0.00
154 638 Sicco Jellema Wommels (N) 0 0.00
155 649 Aad Verschoor Breezand (N) 0 0.00
156 652 Kees Huisman Andijk (N) 0 0.00
157 653 Douwe Brouwer Ferwert (N) 0 0.00
158 586 Fred Drogtrop Den dolder (N) 0 0.00
159 588 Bernardus Gijzen Balk (N) 0 0.00
160 594 Jean-luc Ostyn Kortrijk (belgie) (B) 0 0.00
161 518 Aizo Betten Emmen (N) 0 0.00
162 522 Bouke Dooper Blauwhuis (N) 0 0.00
163 526 Arjan Holwerda Enkhuizen (N) 0 0.00
164 527 Sjaak Schuitemaker Andijk (N) 0 0.00
165 528 Theo Ligthart Andijk (N) 0 0.00
166 530 Willem Hoolwerf Eemdijk (N) 0 0.00
167 532 Bruno Plantinga Avenhorn (N) 0 0.00
168 533 Henry Pardijs Vierakker (N) 0 0.00
169 543 Pieter de Kroon Wijnjewoude (N) 0 0.00
170 544 Peter Lier Rouveen (N) 0 0.00
171 545 Watze van der Wal Hijum (N) 0 0.00
172 553 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 0 0.00
173 554 Hans van Wijk Beneden leeuwen (N) 0 0.00
174 556 Age Bokma Koudum (N) 0 0.00
175 559 Arie Koops Ter aar (N) 0 0.00
176 563 Jacob Heslinga Hegebeintum (N) 0 0.00
177 564 Andre van Espen Axel (N) 0 0.00
178 572 Marco Kamstra Wommels (N) 0 0.00
179 573 Harry Kamstra Wommels (N) 0 0.00
180 578 Jan Heuver Voorthuizen (N) 0 0.00
181 579 Anton Meerveld Nijkerk (N) 0 0.00
182 582 Rudy Schreijer Doornenburg (N) 0 0.00
183 583 Bart-jan van Barneveld Doorn (N) 0 0.00
184 584 Kees Mors Sint pancras (N) 0 0.00
185 7002 Peter Baars Nieuw-vennep (N) 0 0.00
186 7003 Bernard Bouma Oldeholtpade (N) 0 0.00
187 7004 Jens Zwitser Katwijk (N) 0 0.00
188 7005 Martijn Bovenmars Raalte (N) 0 0.00
189 7012 Fabian van Altena Zaandam (N) 0 0.00
190 7013 Lars Hoogenboom Roelofarendsveen (N) 0 0.00
191 7008 Rutger ter Laak Heino (N) 0 0.00
192 7009 Rudi Groenendal Peize (N) 0 0.00
193 7028 Ard Alderts Sint nicolaasga (N) 0 0.00
194 7029 Arjan Mombarg Vorden (N) 0 0.00
195 7017 Rob van Meggelen Amsterdam (N) 0 0.00
196 7018 Koen Lankhaar Babylonienbroek (N) 0 0.00
197 7020 Erik Hulzebosch Loozen (N) 0 0.00
198 7023 Erik-jan Spijkerman Nibbixwoud (N) 0 0.00
199 7025 Arjan Smit Rouveen (N) 0 0.00
200 7034 Robert Gaasenbeek Westbroek (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
225 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3