Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A + B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
703
Harrie Vehof
Goor (N)
10
0:20:16.3
29.60
10.00
102
9075
Hanneke van de Lugt
(N)
9
0:15:25.0
35.03
9.00
103
9076
Mariska Huisman
(N)
9
0:15:57.8
33.83
9.00
104
585
Cor Varenkamp
Bunschoten (N)
9
0:21:14.4
25.42
9.00
105
8088
Jeroen Lute
()
8
0:12:23.8
38.72
8.00
106
8009
Wouter Gehring
()
8
0:12:24.0
38.71
8.00
107
640
Gerard van Veen
Voorthuizen (N)
8
0:15:27.7
31.05
8.00
108
708
Niels van Zelst
Waalwijk (N)
8
0:16:45.0
28.66
8.00
109
707
Rob Kuijpers
Tilburg (N)
8
0:19:33.8
24.54
8.00
110
8047
Ferry de Jong
Ursem (N)
7
0:10:59.6
38.21
7.00
111
690
Femke Moor
(N)
7
0:13:25.0
31.31
7.00
112
601
Steve Nieuwenhuis
Oisterwijk (N)
7
0:37:41.1
11.15
7.00
113
8098
Marten Groeneveld
()
6
0:10:47.7
33.35
6.00
114
600
Aard Mors
Koedijk (N)
6
0:11:43.0
30.73
6.00
115
669
Kaspar Knol
Ede (N)
5
0:08:34.7
34.98
5.00
116
8041
Charly Landman
Diemen (N)
5
0:09:10.1
32.72
5.00
117
9009
Lybrich Schakel
Tjerkwerd (N)
5
0:09:23.6
31.94
5.00
118
8045
Endie van Laar
Otterlo (N)
4
0:06:21.9
37.71
4.00
119
9050
Astrid de Graaf
Naarden (N)
3
0:05:27.3
33.00
3.00
120
643
Rudi Tissingh
Utrecht (N)
3
0:06:51.1
26.27
3.00
121
603
Renier Hazeleger
Kootwijkerbroek (N)
2
0:04:38.0
25.90
2.00
122
8053
Alfred Bolks
Oldebroek (N)
1
0:01:41.1
35.64
1.00
123
8051
Rene Altena
Diepenheim (N)
0
·
·
0.00
124
8074
Romke de Haan
Rotterdam (N)
0
·
·
0.00
125
9015
Ilse Dijkstra
Groningen (N)
0
·
·
0.00
126
8044
Koos Kortekaas
Oegstgeest (N)
0
·
·
0.00
127
8033
Michiel van Goor
Nijeveen (N)
0
·
·
0.00
128
8034
Mark Hobma
Blauwhuis (N)
0
·
·
0.00
129
8040
Alexis Contin
Lemeelerveld (N)
0
·
·
0.00
130
8061
Bart Hakkenberg
Zoetermeer (N)
0
·
·
0.00
131
8062
Roy Boeve
Kampen (N)
0
·
·
0.00
132
8063
Albert Hoolwerf
Eemdijk (N)
0
·
·
0.00
133
8064
Gerard Nijgh
Rijnsburg (N)
0
·
·
0.00
134
8066
Peter van de Pol
Utrecht (N)
0
·
·
0.00
135
8067
Remco Hin
Nieuw vennep (N)
0
·
·
0.00
136
8068
Sjoerd Haarlink
Beltrum (N)
0
·
·
0.00
137
8069
Jaap Smit
Leiden (N)
0
·
·
0.00
138
9040
Linda Verdouw
Papekop (N)
0
·
·
0.00
139
9054
Kim van Duivenvoorde
Heemskerk (N)
0
·
·
0.00
140
9056
Lucy Witteman
Oegstgeest (N)
0
·
·
0.00
141
9077
Marijn Tanis
Leimuiden (N)
0
·
·
0.00
142
9070
Jorine Koopman
Delft (N)
0
·
·
0.00
143
9035
Lieke Splinter
Ijmuiden (N)
0
·
·
0.00
144
629
Joop Visser
Drunen (N)
0
·
·
0.00
145
609
Jo Maerman
Niehove (N)
0
·
·
0.00
146
618
Jan de Groot
Hantumhuizen (N)
0
·
·
0.00
147
619
Mart van Heeswijk
Schijndel (N)
0
·
·
0.00
148
620
Henk Huitema
Amersfoort (N)
0
·
·
0.00
149
622
Jan van 't Zand
Zuidwolde (N)
0
·
·
0.00
150
641
Cees Roemer
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
151
634
Dick de Haan
Akersloot (N)
0
·
·
0.00
152
635
Fred Asselman
Maasdijk (N)
0
·
·
0.00
153
637
Hedde-jan Wiltjer
Giesbeek (N)
0
·
·
0.00
154
638
Sicco Jellema
Wommels (N)
0
·
·
0.00
155
649
Aad Verschoor
Breezand (N)
0
·
·
0.00
156
652
Kees Huisman
Andijk (N)
0
·
·
0.00
157
653
Douwe Brouwer
Ferwert (N)
0
·
·
0.00
158
586
Fred Drogtrop
Den dolder (N)
0
·
·
0.00
159
588
Bernardus Gijzen
Balk (N)
0
·
·
0.00
160
594
Jean-luc Ostyn
Kortrijk (belgie) (B)
0
·
·
0.00
161
518
Aizo Betten
Emmen (N)
0
·
·
0.00
162
522
Bouke Dooper
Blauwhuis (N)
0
·
·
0.00
163
526
Arjan Holwerda
Enkhuizen (N)
0
·
·
0.00
164
527
Sjaak Schuitemaker
Andijk (N)
0
·
·
0.00
165
528
Theo Ligthart
Andijk (N)
0
·
·
0.00
166
530
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
0
·
·
0.00
167
532
Bruno Plantinga
Avenhorn (N)
0
·
·
0.00
168
533
Henry Pardijs
Vierakker (N)
0
·
·
0.00
169
543
Pieter de Kroon
Wijnjewoude (N)
0
·
·
0.00
170
544
Peter Lier
Rouveen (N)
0
·
·
0.00
171
545
Watze van der Wal
Hijum (N)
0
·
·
0.00
172
553
Jan Oudhuis
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
173
554
Hans van Wijk
Beneden leeuwen (N)
0
·
·
0.00
174
556
Age Bokma
Koudum (N)
0
·
·
0.00
175
559
Arie Koops
Ter aar (N)
0
·
·
0.00
176
563
Jacob Heslinga
Hegebeintum (N)
0
·
·
0.00
177
564
Andre van Espen
Axel (N)
0
·
·
0.00
178
572
Marco Kamstra
Wommels (N)
0
·
·
0.00
179
573
Harry Kamstra
Wommels (N)
0
·
·
0.00
180
578
Jan Heuver
Voorthuizen (N)
0
·
·
0.00
181
579
Anton Meerveld
Nijkerk (N)
0
·
·
0.00
182
582
Rudy Schreijer
Doornenburg (N)
0
·
·
0.00
183
583
Bart-jan van Barneveld
Doorn (N)
0
·
·
0.00
184
584
Kees Mors
Sint pancras (N)
0
·
·
0.00
185
7002
Peter Baars
Nieuw-vennep (N)
0
·
·
0.00
186
7003
Bernard Bouma
Oldeholtpade (N)
0
·
·
0.00
187
7004
Jens Zwitser
Katwijk (N)
0
·
·
0.00
188
7005
Martijn Bovenmars
Raalte (N)
0
·
·
0.00
189
7012
Fabian van Altena
Zaandam (N)
0
·
·
0.00
190
7013
Lars Hoogenboom
Roelofarendsveen (N)
0
·
·
0.00
191
7008
Rutger ter Laak
Heino (N)
0
·
·
0.00
192
7009
Rudi Groenendal
Peize (N)
0
·
·
0.00
193
7028
Ard Alderts
Sint nicolaasga (N)
0
·
·
0.00
194
7029
Arjan Mombarg
Vorden (N)
0
·
·
0.00
195
7017
Rob van Meggelen
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
196
7018
Koen Lankhaar
Babylonienbroek (N)
0
·
·
0.00
197
7020
Erik Hulzebosch
Loozen (N)
0
·
·
0.00
198
7023
Erik-jan Spijkerman
Nibbixwoud (N)
0
·
·
0.00
199
7025
Arjan Smit
Rouveen (N)
0
·
·
0.00
200
7034
Robert Gaasenbeek
Westbroek (N)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
225 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3