Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 3342 Piet Lenting Lisse (N) 5 7:43:59.9 16.16 125.00
1002 3123 George van der Loos Boskoop (N) 5 7:44:18.7 16.15 125.00
1003 3468 Mirjam Ros Nieuwpoort (N) 5 7:52:08.1 15.89 125.00
1004 4233 Erica Bouman Rozenburg (zh) (N) 5 7:58:37.4 15.67 125.00
1005 3888 Marius Hentzen Amersfoort (N) 5 8:19:05.2 15.03 125.00
1006 4175 Agnes Esch-Kemperman Amersfoort (N) 5 8:19:05.9 15.03 125.00
1007 4344 Theo Helling Arnhem (N) 5 8:36:22.8 14.52 125.00
1008 3865 Henk Kleinheerenbrink Lekkerkerk (N) 5 8:36:47.1 14.51 125.00
1009 4061 Sienie van der Stoep-Meijer Hattem (N) 5 8:45:24.0 14.27 125.00
1010 4223 Hans Vrijhoef Leusden (N) 5 8:47:16.8 14.22 125.00
1011 3908 Gon Schiereck Leiden (N) 5 8:52:50.7 14.08 125.00
1012 3022 Linda Molenwijk Berkel en rodenrijs (N) 5 9:13:50.9 13.54 125.00
1013 3024 Gieneke Greeve-Maree Bleiswijk (N) 5 9:13:50.9 13.54 125.00
1014 4151 Winnie Sieswerda-Mesman Didam (N) 5 9:34:36.8 13.05 125.00
1015 3016 Gerdien Tober-Doorn Moordrecht (N) 5 9:59:48.0 12.50 125.00
1016 4025 Rietje van Delft Hengelo (N) 5 11:14:12.7 11.12 125.00
1017 4005 Bas Kloosterman Genemuiden (N) 4 3:35:58.5 27.78 100.00
1018 3223 Frank Huls Ulft (N) 4 3:45:05.9 26.66 100.00
1019 4142 Klaas Molenaar Den haag (N) 4 3:50:04.5 26.08 100.00
1020 4110 Piet van der Meer Oudewetering (N) 4 3:50:17.6 26.05 100.00
1021 4081 Hendrik Bouwmeester Ommen (N) 4 3:50:45.2 26.00 100.00
1022 3889 Reinder Spriensma Joure (N) 4 3:52:04.2 25.85 100.00
1023 3088 Hendrik Bakker Wijnaldum (N) 4 3:52:21.0 25.82 100.00
1024 3198 Peter Bakker Heilo (N) 4 3:52:34.2 25.80 100.00
1025 4247 Theo van der Meer Castricum (N) 4 3:54:14.3 25.62 100.00
1026 3813 Robert Overbeek Lopik (N) 4 3:56:32.4 25.37 100.00
1027 4374 Fred de Boer Leusden (N) 4 3:56:40.3 25.35 100.00
1028 3552 Jeen Visser Oosterhout (N) 4 3:57:30.8 25.26 100.00
1029 3377 Jan Joosse Kapelle (N) 4 3:58:56.3 25.11 100.00
1030 4402 Michele Cortesi Z6100 cremone italie (N) 4 4:03:05.3 24.68 100.00
1031 3822 Caroline Bruggemans Rotterdam (N) 4 4:04:26.0 24.55 100.00
1032 3823 Edwin Seuneke Maasdijk (N) 4 4:04:26.7 24.55 100.00
1033 4484 Johan Mulder Soesterberg (N) 4 4:04:55.9 24.50 100.00
1034 4454 Pieter van Geldorp Apeldoorn (N) 4 4:05:05.1 24.48 100.00
1035 3382 Teun Nooteboom Epe (N) 4 4:06:20.3 24.36 100.00
1036 3083 Jacques Jacobs Stramproy (N) 4 4:07:18.0 24.26 100.00
1037 3098 Anne Nieuwhof Oudkarspel (N) 4 4:09:24.7 24.06 100.00
1038 3817 Henk Voorbij Oudewater (N) 4 4:14:03.3 23.62 100.00
1039 4429 Albert Kilcher Bosco luganese (Z) 4 4:14:57.0 23.53 100.00
1040 4169 Jan de Bosch Vleuten (N) 4 4:15:15.5 23.51 100.00
1041 4250 Aalt van de Weg Oosterwolde (N) 4 4:16:06.4 23.43 100.00
1042 4080 Harm van den Belt Diepenveen (N) 4 4:16:29.7 23.39 100.00
1043 3028 Dieck Bruining Waddinxveen (N) 4 4:19:14.5 23.14 100.00
1044 3478 Jan Laan Avenhorn (N) 4 4:20:39.3 23.02 100.00
1045 3324 Joop Haverbusch Hoorn (N) 4 4:21:39.3 22.93 100.00
1046 3104 Arie Vermeij Nieuw vennep (N) 4 4:22:45.4 22.83 100.00
1047 4346 Jan Imanse Hoogland (N) 4 4:23:45.0 22.75 100.00
1048 3245 Roel van den Berg De lier (N) 4 4:24:04.4 22.72 100.00
1049 3663 Bob Lotz Schoonhoven (N) 4 4:26:06.1 22.55 100.00
1050 3726 Erik Delnoij Delfzijl (N) 4 4:29:08.2 22.29 100.00
1051 3868 Gerrit van Vilsteren Wychen (N) 4 4:29:18.6 22.28 100.00
1052 3853 Arend jan Kloosterman Genemuiden (N) 4 4:29:26.8 22.27 100.00
1053 3947 Ronald Boersen Hippolytushoef (N) 4 4:29:50.7 22.24 100.00
1054 3616 Martin van Bussel Vaassen (N) 4 4:30:54.5 22.15 100.00
1055 3742 Eveline Vink Amersfoort (N) 4 4:31:31.6 22.10 100.00
1056 4099 Jan Korte Wildervank (N) 4 4:32:16.2 22.04 100.00
1057 3827 Frits Wyatt Dessel belgie (B) 4 4:32:57.8 21.98 100.00
1058 4392 Petra Wilken 18055 rostock duitsland (D) 4 4:34:07.7 21.89 100.00
1059 4423 Willem Tol Katwoude (N) 4 4:35:12.3 21.80 100.00
1060 4477 Steven Doornewaard Oosterwolde gld (N) 4 4:35:41.2 21.76 100.00
1061 3819 Reinier Vogelzang Den haag (N) 4 4:37:09.4 21.65 100.00
1062 4071 Gerrit Hoekman Dalfsen (N) 4 4:37:14.2 21.64 100.00
1063 3281 Wim van Genderen Noordeloos (N) 4 4:38:09.3 21.57 100.00
1064 3753 Louis Kloek Lisse (N) 4 4:39:45.5 21.45 100.00
1065 3303 Piet Rodenburg De cocksdorp (texel) (N) 4 4:41:17.4 21.33 100.00
1066 3031 Ike de Graaff Zevenhuizen (N) 4 4:42:47.2 21.22 100.00
1067 3121 Jaap Roeland Sleeuwijk (N) 4 4:44:27.3 21.09 100.00
1068 3592 Wiel Helwegen Herten (N) 4 4:44:37.5 21.08 100.00
1069 3544 Leo Krijn Tegelen (N) 4 4:44:46.4 21.07 100.00
1070 3554 Frans Erkens Brunssum (N) 4 4:44:46.6 21.07 100.00
1071 3480 Theo Warmerdam Vogelenzang (N) 4 4:46:42.8 20.93 100.00
1072 3309 Jan Verdoes Katwijk aan zee (N) 4 4:47:05.5 20.90 100.00
1073 3964 Peter Buitendijk Hoornaar (N) 4 4:47:39.3 20.86 100.00
1074 3418 Silvie Drees Leeuwarden (N) 4 4:48:11.9 20.82 100.00
1075 4415 Ina Scherpenzeel-Huysman Heerhugowaard (N) 4 4:48:16.0 20.81 100.00
1076 3789 Johan van Mil Tiel (N) 4 4:49:16.4 20.74 100.00
1077 3396 Jan Randsdorp Lisse (N) 4 4:49:17.2 20.74 100.00
1078 3385 Jan Slootweg Wassenaar (N) 4 4:49:17.5 20.74 100.00
1079 3875 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 4 4:49:28.4 20.73 100.00
1080 3573 Geert van Kleef Poeldijk (N) 4 4:50:11.8 20.68 100.00
1081 3152 Anouk Nieuwland Wormer (N) 4 4:50:13.5 20.67 100.00
1082 3141 Ko Blok Hilversum (N) 4 4:50:31.9 20.65 100.00
1083 4109 Theo Spruit Zoetermeer (N) 4 4:51:55.4 20.55 100.00
1084 3355 Jan de Rooij Koudekerk a/d rijn (N) 4 4:54:49.7 20.35 100.00
1085 3064 Roy Breyer Huizen (N) 4 4:55:27.5 20.31 100.00
1086 4131 Jurriaan ter Heide Apeldoorn (N) 4 4:55:45.0 20.29 100.00
1087 3803 Karel van den Berg Eck en wiel (N) 4 4:56:10.9 20.26 100.00
1088 3128 Jan Roes Varsselder (N) 4 4:56:37.6 20.23 100.00
1089 4014 Appie Lammertink Laren (N) 4 4:58:28.9 20.10 100.00
1090 4165 Hans van Belle Zoetermeer (N) 4 4:58:50.5 20.08 100.00
1091 3042 Siebe Banga Drachten (N) 4 4:59:15.3 20.05 100.00
1092 3405 Dirk Franssens Saaksum (N) 4 5:01:59.8 19.87 100.00
1093 3572 Peter Keeman Dongen (N) 4 5:03:08.0 19.79 100.00
1094 4281 Johan Bokdam Amsterdam (N) 4 5:04:11.9 19.72 100.00
1095 4473 Ina STRAVER-VAN DAALEN Andel (N) 4 5:04:13.9 19.72 100.00
1096 3391 Kees Henstra Leiden (N) 4 5:04:16.0 19.72 100.00
1097 4253 Remond Souren Zwolle (N) 4 5:04:21.6 19.71 100.00
1098 3921 Marjan van den Ende Tilburg (N) 4 5:04:54.0 19.68 100.00
1099 4303 Alie Beijleveld Rheden (N) 4 5:06:57.3 19.55 100.00
1100 3935 Meint Dekker Velp (N) 4 5:07:43.4 19.50 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15