Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 3403 Evan Kroon Nijkerk (N) 8 8:07:27.7 24.62 200.00
202 3402 Philip Kroon Nijkerk (N) 8 8:07:28.1 24.62 200.00
203 4021 Wim ter Haar Bunschoten (N) 8 8:07:45.5 24.60 200.00
204 3330 Freek Hillebrand Heemskerk (N) 8 8:07:53.5 24.60 200.00
205 3202 Piet Schaafsma Haarlem (N) 8 8:07:59.5 24.59 200.00
206 4174 Sjaak van der Worp Woudenberg (N) 8 8:09:09.9 24.53 200.00
207 3873 Henk van Millingen (N) 8 8:09:23.4 24.52 200.00
208 3979 Meine Jongschaap Oldemarkt (N) 8 8:09:24.9 24.52 200.00
209 3978 Jan Hogenberg Scheerwolde (N) 8 8:09:25.6 24.52 200.00
210 3430 Albert Cooijmans Den dungen (N) 8 8:09:51.7 24.50 200.00
211 3078 Jan van de Plas Eindhoven (N) 8 8:09:51.7 24.50 200.00
212 3046 Harry Douma Ter aar (N) 8 8:09:52.5 24.50 200.00
213 3151 Rob Fiddelaar Wormer (N) 8 8:10:19.5 24.47 200.00
214 3240 Hennie Zonderland Zeists (N) 8 8:11:39.6 24.41 200.00
215 4034 Otto Fritschy Andelst (N) 8 8:12:04.5 24.39 200.00
216 3745 Fred Holtkamp Hengelo (N) 8 8:12:13.0 24.38 200.00
217 3108 Gerard Holthinrichs Tubbergen (N) 8 8:12:15.7 24.38 200.00
218 4191 Henk Roelofs Wijchen (N) 8 8:12:32.4 24.36 200.00
219 4386 Reint Schuring Amsterdam (N) 8 8:12:44.3 24.35 200.00
220 3597 Jan van Zessen Groot-ammers (N) 8 8:12:54.9 24.34 200.00
221 3058 Herman Becker Castricum (N) 8 8:12:58.2 24.34 200.00
222 3019 Jaap Plender Doornspijk (N) 8 8:12:58.4 24.34 200.00
223 3672 Hans Sterrenburg Schoonhoven (N) 8 8:13:00.5 24.34 200.00
224 3323 Siem Loos Berkhout (N) 8 8:13:12.0 24.33 200.00
225 3322 Chris Groot Berkhout (N) 8 8:13:14.2 24.33 200.00
226 3669 Sjaak Sterrenburg Schoonhoven (N) 8 8:13:14.6 24.33 200.00
227 4265 Klaas Banga Oegstgeest (N) 8 8:13:18.1 24.33 200.00
228 3444 Thom van Ruitenbeek Leusden (N) 8 8:13:25.7 24.32 200.00
229 3125 Gerda Slobbe-Bazen Zevenhuizen (N) 8 8:13:25.9 24.32 200.00
230 3126 Nienke Slobbe Amstelveen (N) 8 8:13:26.1 24.32 200.00
231 3029 Peter Verweij Zevenhuizen (z.h.) (N) 8 8:13:26.7 24.32 200.00
232 3192 Sjaak Conijn Zwaag (N) 8 8:13:33.0 24.31 200.00
233 3797 Carla Reijrink Posterenk (wilp) (N) 8 8:13:37.1 24.31 200.00
234 3409 Ap Doornebos Schalkhaar (N) 8 8:13:42.1 24.31 200.00
235 3250 Albert Tammenga Ter apel (N) 8 8:13:43.2 24.31 200.00
236 3830 Wim van Santen Naaldwijk (N) 8 8:13:46.6 24.30 200.00
237 3111 Peter Everlo 49828 neuenhaus duitsland (D) 8 8:13:57.6 24.29 200.00
238 4122 Evert-jan Leeuwis Scherpenzeel (N) 8 8:13:58.9 24.29 200.00
239 4214 Jeroen Pelgrom Dedemsvaart (N) 8 8:14:32.6 24.26 200.00
240 3439 Gerrit Landman Amersfoort (N) 8 8:14:48.9 24.25 200.00
241 3185 Kees van der Eijk Snelrewaard (N) 8 8:15:03.0 24.24 200.00
242 4481 Jan-jaap Naberman Genemuiden (N) 8 8:15:23.8 24.22 200.00
243 3423 Jan Schepens Nijmegen (N) 8 8:15:33.0 24.22 200.00
244 3613 Hub Willems Guttecoven (N) 8 8:15:50.6 24.20 200.00
245 3144 Hans Bramer Hoge hexel (N) 8 8:15:58.0 24.20 200.00
246 4220 Aalt Verhoef Elburg (N) 8 8:15:58.0 24.20 200.00
247 3241 Ton Maas Wieringerwerf (N) 8 8:16:15.1 24.18 200.00
248 4189 Coert Grosse Hamberg Vreeland (N) 8 8:16:19.6 24.18 200.00
249 4442 Hans van Kempen Alphen a/d rijn (N) 8 8:16:21.6 24.18 200.00
250 4070 Krein van Zwieten Hazerswoude (N) 8 8:16:22.7 24.18 200.00
251 4441 Jan van Beek Hazerswoude (N) 8 8:16:23.0 24.17 200.00
252 3087 Arie de Kort Hazerswoude (N) 8 8:16:23.3 24.17 200.00
253 4421 Piet van der Werf Hazerswoude (N) 8 8:16:23.8 24.17 200.00
254 3268 Rinus Vollebregt Bleiswijk (N) 8 8:16:34.8 24.17 200.00
255 4416 Kees van Scherpenzeel Heerhugowaard (N) 8 8:16:49.3 24.15 200.00
256 3354 Nico Kuipers De kwakel (N) 8 8:17:01.1 24.14 200.00
257 3007 Jelle Andringa Bergschenhoek (N) 8 8:17:02.9 24.14 200.00
258 3524 Gerrit de Groot Zwolle (N) 8 8:17:10.4 24.14 200.00
259 4130 Mattijs ter Heide Apeldoorn (N) 8 8:17:51.3 24.10 200.00
260 3503 Geurt van Putten Woudenberg (N) 8 8:17:54.4 24.10 200.00
261 3703 Piet Noordenbos Wijns (N) 8 8:18:23.3 24.08 200.00
262 4378 Folkert Huitema Olde lamer (N) 8 8:18:33.4 24.07 200.00
263 3009 Hans de Groot Uithoorn (N) 8 8:18:39.1 24.06 200.00
264 3010 Gerard de Jong Mijdercht (N) 8 8:18:39.9 24.06 200.00
265 4111 Hans Spruit Waalre (N) 8 8:19:18.4 24.03 200.00
266 4141 Otto Tissink Nijelamer (N) 8 8:19:19.7 24.03 200.00
267 4288 Andries Mol Asperen (N) 8 8:19:28.0 24.03 200.00
268 4460 Gea Dijk-Schuurman Nieuwleusen (N) 8 8:19:29.4 24.02 200.00
269 4461 Be Krul Nieuwleusen (N) 8 8:19:29.8 24.02 200.00
270 3543 Herman Kuipers Apeldoorn (N) 8 8:19:41.3 24.02 200.00
271 4041 Jan Dorrepaal Rijnsaterwoude (N) 8 8:20:40.6 23.97 200.00
272 4222 Dick Oppedijk Hoogeveen (N) 8 8:20:42.7 23.97 200.00
273 3305 Toine Stokbroeckx Maasbracht (N) 8 8:21:07.9 23.95 200.00
274 3786 Jan Last Genemuiden (N) 8 8:21:12.2 23.94 200.00
275 3907 Wim Nelis Breukelen (N) 8 8:21:15.2 23.94 200.00
276 3852 Arjen Reynierse Amsterdam (N) 8 8:21:29.5 23.93 200.00
277 3131 Frank Slutter Varsselder (N) 8 8:21:31.8 23.93 200.00
278 3825 Edwin Stadegaard Leiden (N) 8 8:21:34.6 23.92 200.00
279 4229 Jaap Wagenaar Oosterblokker (N) 8 8:21:52.2 23.91 200.00
280 3484 Gerard Korse Oosterblokker (N) 8 8:21:56.7 23.91 200.00
281 3485 Cor Wagenaar Oosterblokker(drechterlan (N) 8 8:21:57.0 23.91 200.00
282 3764 Kees Ettema Westwoud (N) 8 8:21:57.8 23.91 200.00
283 3578 Martin Heijer Heereveen (N) 8 8:22:12.2 23.89 200.00
284 3328 Gerrit Hondebrink Almelo (N) 8 8:22:16.5 23.89 200.00
285 3743 Ben Olde Klieverik Malden (N) 8 8:22:22.2 23.89 200.00
286 4336 Jenne de Haan Lochem (N) 8 8:22:27.1 23.88 200.00
287 3657 Jo Hendriks Zeeland(n.br) (N) 8 8:22:32.7 23.88 200.00
288 3658 Sjaak Janssen Zeeland (n.br.) (N) 8 8:22:33.0 23.88 200.00
289 3079 Dick Nijboer Almelo (N) 8 8:22:34.2 23.88 200.00
290 4015 Dick van Achthoven Bergambacht (N) 8 8:23:14.9 23.85 200.00
291 4382 Koos Groenewegen De lier (N) 8 8:23:24.0 23.84 200.00
292 4455 Kees Schie Honselersdijk (N) 8 8:23:24.3 23.84 200.00
293 4333 Piet Vijverberg Hoek van holland (N) 8 8:23:29.3 23.83 200.00
294 3593 Hein van Dijk Poeldijk (N) 8 8:23:29.8 23.83 200.00
295 3878 Arie Vergeer Oudewater (N) 8 8:23:31.1 23.83 200.00
296 3915 Toon Vermeij Uithoorn (N) 8 8:23:31.6 23.83 200.00
297 3918 Wim Vergeer Oudewater (N) 8 8:23:34.6 23.83 200.00
298 3896 Gerard Bunnik Bodegraven (N) 8 8:23:35.0 23.83 200.00
299 3612 Piet van Scherpenzeel Mijdrecht (N) 8 8:23:39.1 23.83 200.00
300 3770 Han van Scherpenzeel Ter aar (N) 8 8:23:39.5 23.83 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15