Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 4227 Schelto Kruijff Enschede (N) 8 7:31:23.6 26.58 200.00
102 4091 Hans Schippers Oss (N) 8 7:32:01.1 26.55 200.00
103 4412 Jan Groenewegen Honselersdijk (N) 8 7:33:28.1 26.46 200.00
104 3886 Rob Rijmenam Breda (N) 8 7:33:32.3 26.46 200.00
105 3307 Wil Snoek Leusden (N) 8 7:33:46.3 26.45 200.00
106 3037 Geert Herbers Ter apel (N) 8 7:33:50.0 26.44 200.00
107 4491 Henk Luesink Hummelo (N) 8 7:37:51.2 26.21 200.00
108 3461 Hans van Gemeren Hazerswoude-dorp (N) 8 7:40:41.0 26.05 200.00
109 3089 Robert van der Ham Cuijk (N) 8 7:41:06.2 26.02 200.00
110 3027 Tonny Beernink Wierden (N) 8 7:41:21.1 26.01 200.00
111 3885 Dick van Kleef Malden (N) 8 7:42:14.7 25.96 200.00
112 3160 Jack van der Lee Ursem (N) 8 7:42:16.8 25.96 200.00
113 3474 Ad de Wit Medemblik (N) 8 7:44:00.0 25.86 200.00
114 3951 Marcel Boonen Odijk (N) 8 7:44:24.6 25.84 200.00
115 3153 Jan van Vliet Harskamp (N) 8 7:44:35.8 25.83 200.00
116 3181 Henk van der Weijden Middelharnis (N) 8 7:44:38.0 25.83 200.00
117 4028 Joop de Besten Ottoland (N) 8 7:44:50.9 25.81 200.00
118 3711 Henk Foekema Hippolytushoef (N) 8 7:45:07.9 25.80 200.00
119 3591 Remy Elferink Lichtenvoorde (N) 8 7:45:12.4 25.80 200.00
120 3807 Jan de Hartogh Babylonienbroek (N) 8 7:45:27.3 25.78 200.00
121 3063 Roelof Hessels Gees (N) 8 7:45:32.0 25.78 200.00
122 3331 Marjon de Wit Alkmaar (N) 8 7:45:39.6 25.77 200.00
123 3670 Peter de Mooij Stolwijk (N) 8 7:45:40.3 25.77 200.00
124 4084 Bart Muntjewerf Bedum (N) 8 7:45:45.2 25.76 200.00
125 3795 Reijer Versteeg Renswoude (N) 8 7:46:06.5 25.75 200.00
126 3319 Harry van Zoeren Woudenberg (N) 8 7:46:07.2 25.74 200.00
127 3948 Sjaak van Engelen Alphen a/d rijn (N) 8 7:46:10.4 25.74 200.00
128 3784 Sybe van der Zee Oosterend texel (N) 8 7:46:12.3 25.74 200.00
129 3263 Andre Honkoop Stolwijk (N) 8 7:46:12.3 25.74 200.00
130 4064 Gerrit Zweers Markelo (N) 8 7:46:14.3 25.74 200.00
131 3408 Wouter Jacobs Haaksbergen (buurse) (N) 8 7:46:14.7 25.74 200.00
132 3704 Kees van Zoeren Woudenberg (N) 8 7:46:18.8 25.73 200.00
133 4474 Arie Straver Andel (N) 8 7:46:19.0 25.73 200.00
134 3559 Pieter Dijkshoorn Berkel en rodenrijs (N) 8 7:46:21.2 25.73 200.00
135 3596 Eibert van de Kerk Oldebroek (N) 8 7:46:21.8 25.73 200.00
136 4039 Bart Harkema Steenwijk (N) 8 7:46:21.8 25.73 200.00
137 3116 Nico Blom Nijkerk (N) 8 7:46:22.0 25.73 200.00
138 3843 Michel van 't Hof Piershil (N) 8 7:46:23.2 25.73 200.00
139 3237 Henk Bleichrodt Gouda (N) 8 7:46:23.5 25.73 200.00
140 3226 Martien Klumper Beusichem (N) 8 7:46:23.9 25.73 200.00
141 3665 Gerard van Klaren Lopik (N) 8 7:46:41.3 25.71 200.00
142 3585 Jantinus Vlot Nijeveen (N) 8 7:47:23.5 25.67 200.00
143 3551 Piet de Kok Dongen (N) 8 7:47:25.3 25.67 200.00
144 3702 Jan Annema Oenkerk (N) 8 7:47:47.8 25.65 200.00
145 3749 Joop de Jong Tzummarum (N) 8 7:47:58.7 25.64 200.00
146 3220 Ben Erinkveld Gendringen (N) 8 7:47:58.8 25.64 200.00
147 3779 Theo Vesseur Woubrugge (N) 8 7:48:04.9 25.64 200.00
148 3920 Jan van Mierlo Nijmegen (N) 8 7:48:12.3 25.63 200.00
149 4068 Walter Postma Leusden (N) 8 7:48:16.4 25.63 200.00
150 3575 Jos Snel Uithoorn (N) 8 7:48:17.8 25.62 200.00
151 3465 Ferdinand ter Heide Zwolle (N) 8 7:48:23.3 25.62 200.00
152 3425 Michel Postma Goutum (N) 8 7:48:24.5 25.62 200.00
153 3001 Jan Derksen Loenen (N) 8 7:48:27.8 25.62 200.00
154 3667 Jan Faaij Schoonhoven (N) 8 7:48:31.8 25.61 200.00
155 3661 Mark van Nobelen Lisse (N) 8 7:48:36.0 25.61 200.00
156 4329 Frans van Bolscher Delden (N) 8 7:48:39.6 25.60 200.00
157 3122 Hans Knijnenburg Zevenhuizen (N) 8 7:48:39.9 25.60 200.00
158 3720 Kees de Ridder Hoogland (N) 8 7:48:44.0 25.60 200.00
159 3912 Teus Komejan Babylonienbroek (N) 8 7:50:34.0 25.50 200.00
160 4447 Ben Sosef Honselersdijk (N) 8 7:50:45.3 25.49 200.00
161 4351 Henk Boom Woudenberg (N) 8 7:50:50.4 25.49 200.00
162 3059 Hans Hoogeveen Noordwijk (N) 8 7:50:50.6 25.49 200.00
163 3838 Ad Timmermans Diessen (N) 8 7:50:56.7 25.48 200.00
164 3598 Jan Schut Oudorp-alkmaar (N) 8 7:51:12.4 25.47 200.00
165 4467 Har Esser Herten (N) 8 7:51:12.6 25.47 200.00
166 4121 Kees Kuipers Niezijl (N) 8 7:51:32.3 25.45 200.00
167 3963 Arjan Vijverberg Bleiswijk (N) 8 7:51:34.3 25.45 200.00
168 4449 Sjoerd Everlo Raalte (N) 8 7:52:32.2 25.39 200.00
169 3717 Jos van Bemmel Hoogland (N) 8 7:52:32.8 25.39 200.00
170 3747 Monique Klaren Lopik (N) 8 7:54:15.4 25.30 200.00
171 4112 Eddij van Delden Veendam (N) 8 7:54:57.1 25.27 200.00
172 4006 Erna Kijk In de vegte Genemuiden (N) 8 7:55:18.0 25.25 200.00
173 4257 Hans van den Berg Genemuiden (N) 8 7:55:19.2 25.25 200.00
174 3032 Rob Broekman Den haag (N) 8 7:55:23.4 25.24 200.00
175 3362 Marinus Woertink Ane (gem. hardenberg) (N) 8 7:55:38.8 25.23 200.00
176 4120 Gerard Kleinjans Gramsbergen (N) 8 7:56:24.3 25.19 200.00
177 3169 Max Migitsch Klagenfurt (N) 8 7:57:08.3 25.15 200.00
178 3584 Jack Vlot Meppel (N) 8 7:58:08.9 25.10 200.00
179 3876 Willem Schutte Zwolle (N) 8 7:58:13.6 25.09 200.00
180 3847 Marian Huijgen Zwolle (N) 8 7:58:31.1 25.08 200.00
181 3438 Jan van Roest Harmelen (N) 8 7:58:40.2 25.07 200.00
182 3777 Rob Wagenaar Biddinghuizen (N) 8 7:59:22.6 25.03 200.00
183 3446 Hein Schepers Groningen (N) 8 7:59:34.7 25.02 200.00
184 4199 Floor Colje Woerden (N) 8 7:59:39.7 25.02 200.00
185 3924 Adri Boere Oudewater (N) 8 8:00:03.7 25.00 200.00
186 3956 Cor Janmaat Woerden (N) 8 8:00:17.7 24.98 200.00
187 4404 Cor Winkel Beverwijk (N) 8 8:01:32.1 24.92 200.00
188 4391 Wil Brakkee Utrecht (N) 8 8:01:39.2 24.91 200.00
189 3475 Gerard Braas Hoorn (N) 8 8:01:41.7 24.91 200.00
190 3701 Edwin van Zeijl Wateringen (N) 8 8:01:48.1 24.91 200.00
191 4452 Hans Plas Oudewater (N) 8 8:01:53.6 24.90 200.00
192 3816 Rene Pruijsen Waspik (N) 8 8:03:31.1 24.82 200.00
193 3118 Jan Dasselaar Nijkerk (N) 8 8:03:45.0 24.81 200.00
194 4063 Christiaan Pfrommer Haarlem (N) 8 8:04:36.8 24.76 200.00
195 3493 Egbert Bok Bruchem (N) 8 8:05:57.9 24.69 200.00
196 4082 Henk Bossink Oldenzaal (N) 8 8:06:25.0 24.67 200.00
197 4347 Cees de Jong Wilnis (N) 8 8:06:30.9 24.67 200.00
198 3619 Job Groeneveld Nieuwendijk (N) 8 8:06:43.7 24.65 200.00
199 3426 Gerrit van Maanen Maastricht (N) 8 8:06:44.1 24.65 200.00
200 4108 Theo van der Meer Noordwijk (N) 8 8:06:50.1 24.65 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15