Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
801 3361 Ben Heerink Losser (N) 8 10:44:12.3 18.63 200.00
802 3364 Gerrit Woelders Gramsbergen (N) 8 10:44:19.6 18.62 200.00
803 3695 Leo in 't Veld Mijnsheerenland (N) 8 10:45:32.8 18.59 200.00
804 3959 Piet Vos Achterveld (N) 8 10:46:52.1 18.55 200.00
805 4054 Dirkjan Bussink Rotterdam (N) 8 10:48:25.2 18.51 200.00
806 3092 Henri Pieper Beuningen (N) 8 10:48:42.1 18.50 200.00
807 3864 Henny Steltenpool Ede (N) 8 10:48:51.7 18.49 200.00
808 3102 Ben Korrel Linschoten (N) 8 10:49:20.3 18.48 200.00
809 3905 Dik van Dam Bodegraven (N) 8 10:49:35.1 18.47 200.00
810 3002 Kees van Goch Rosmalen (N) 8 10:50:34.8 18.45 200.00
811 3106 Frans de Rijk Weesp (N) 8 10:53:16.3 18.37 200.00
812 3030 Liana Verweij Zevenhuizen (N) 8 10:53:59.8 18.35 200.00
813 3052 Miranda Segers Moordrecht (N) 8 10:54:00.1 18.35 200.00
814 3269 Roy Jilesen Aalsmeer (N) 8 10:54:14.7 18.34 200.00
815 4366 Andre van Vliet Zoetermeer (N) 8 10:54:49.0 18.33 200.00
816 3516 Arno Haring Delft (N) 8 10:55:21.6 18.31 200.00
817 3520 Theo Luijendijk Delft (N) 8 10:55:45.5 18.30 200.00
818 4238 Gezina van der Zwaag Rijptskerk (N) 8 10:55:53.3 18.30 200.00
819 4241 Jan de Vries Oenkerk (N) 8 10:55:53.5 18.30 200.00
820 3809 Hans Grootenhaar Hengelo (N) 8 10:56:13.4 18.29 200.00
821 4003 Ineke de Veij Boekelo (N) 8 10:56:14.5 18.29 200.00
822 4072 Gerrit Waanders Boekelo (N) 8 10:56:15.0 18.29 200.00
823 4066 Hetty Blankesteijn Boekelo (N) 8 10:56:15.2 18.29 200.00
824 4325 Jan Pipers Enschede (N) 8 10:56:15.7 18.29 200.00
825 3259 Dirk Plasmeijer De kwakel (N) 8 10:57:16.2 18.26 200.00
826 4290 Peter Viveen Den bosch (N) 8 10:57:31.5 18.25 200.00
827 4430 Cornelis van Aerssen Nw3 4lh londen engeland (U) 8 10:58:23.7 18.23 200.00
828 4287 Frans van Gils Kaatsheuvel (N) 8 11:01:14.4 18.15 200.00
829 3910 Steven Oosterling Leiden (N) 8 11:01:17.9 18.15 200.00
830 4106 Martin van der Veen Meerkerk (N) 8 11:03:39.8 18.08 200.00
831 4107 Harry Delpeut Lexmond (N) 8 11:03:52.5 18.08 200.00
832 3587 Aaldert de Groot Nijeveen (N) 8 11:04:47.5 18.05 200.00
833 3580 Koene Dol Nijeveen (N) 8 11:05:06.7 18.04 200.00
834 4129 Joukje HEIDE TER-VAN DER LAAN Apeldoorn (N) 8 11:07:41.6 17.97 200.00
835 3724 Ciel Leemreize-Wolterink Vragender (N) 8 11:09:51.1 17.91 200.00
836 3725 Jan Hahne Vragender (N) 8 11:09:51.5 17.91 200.00
837 3067 Dineke van Zutphen Oude pekela (N) 8 11:11:50.8 17.86 200.00
838 3434 Gerrit van der Horst Zwammerdam (N) 8 11:12:47.0 17.84 200.00
839 4012 Gerard Broedersz Limmen (N) 8 11:13:29.5 17.82 200.00
840 4013 Marjo Broedersz-Pronk Limmen (N) 8 11:13:29.9 17.82 200.00
841 3984 Jose van Steijn Hillegom (N) 8 11:17:37.0 17.71 200.00
842 3255 Rob Moret Rhenen (N) 8 11:19:40.1 17.66 200.00
843 4426 Anton van Adrichem De lier (N) 8 11:21:12.1 17.62 200.00
844 3085 Huub Oosterom Tull en 't waal (N) 8 11:21:13.1 17.62 200.00
845 3774 Martien van Egmond Uithoorn (N) 8 11:22:28.0 17.58 200.00
846 3771 Pim Spaargaren Zwanenburg (N) 8 11:22:28.7 17.58 200.00
847 3773 Gerard van den Akker Duivendrecht (N) 8 11:22:30.2 17.58 200.00
848 4256 Ellie Weijers-Heemskerk Hillegom (N) 8 11:23:44.9 17.55 200.00
849 3972 Gert Egbers Soest (N) 8 11:24:45.6 17.52 200.00
850 3970 Henk van Dijk Soest (N) 8 11:24:46.5 17.52 200.00
851 3693 Harry Hoorenman Schagen (N) 8 11:24:54.4 17.52 200.00
852 3750 Jan Bruins Westerbork (N) 8 11:26:19.4 17.48 200.00
853 4027 Joyce BINSBERGEN VAN-BOLKS Hengelo (N) 8 11:27:56.9 17.44 200.00
854 3633 Michelle Scheltus Den haag (N) 8 11:28:12.3 17.44 200.00
855 4383 Brigitte Anderl Wien (A) 8 11:28:45.5 17.42 200.00
856 4384 Hans Goeldi Zurich (A) 8 11:28:49.6 17.42 200.00
857 3790 Bert Kreeft Tiel (N) 8 11:29:57.2 17.39 200.00
858 3550 Jan ter Haar Koudekerk a/d rijn (N) 8 11:35:56.4 17.24 200.00
859 3208 Hans Keij Rhoon (N) 8 11:38:30.9 17.18 200.00
860 3060 Evert jan Broekers Eindhoven (N) 8 11:42:19.6 17.09 200.00
861 3134 Wim van der Gaag Delft (N) 8 11:44:35.4 17.03 200.00
862 4453 Bas Ultee Oudewater (N) 7 6:10:24.4 28.35 175.00
863 3109 Harry Oude Geerdink Tubbergen (N) 7 6:33:29.2 26.68 175.00
864 4313 Frens Luning Zwolle (N) 7 6:33:34.5 26.68 175.00
865 3600 Hans Bostelaar Middelburg (N) 7 6:50:50.7 25.56 175.00
866 4377 Geert Kroeske Appingedam (N) 7 7:07:21.7 24.57 175.00
867 3012 Freek Vijver Franeker (N) 7 8:53:06.3 19.70 175.00
868 3165 Simon Wijnstra Heinkenszand (N) 7 8:54:39.2 19.64 175.00
869 4279 Paul Steijnen Utrecht (N) 7 9:04:31.7 19.28 175.00
870 3302 Ab van Dijk Cothen (N) 7 9:12:20.7 19.01 175.00
871 3958 Wim Vos Achterveld (N) 7 9:17:45.6 18.83 175.00
872 3091 Sandra Bruinsma Delft (N) 7 9:25:54.7 18.55 175.00
873 3272 Peter Nuijten Bergschenhoek (N) 7 9:33:50.8 18.30 175.00
874 4143 Henk Groenewoud Hoogwoud (N) 7 9:43:37.1 17.99 175.00
875 3787 Co van Schaik Tiel (N) 7 9:51:31.6 17.75 175.00
876 4197 Monique Kraayeveld Hardinkxveld giessendam (N) 7 10:02:38.2 17.42 175.00
877 3145 Hans Hobert Wierden (N) 7 10:05:32.3 17.34 175.00
878 4056 Enno Kramer Alphen a/d rijn (N) 7 10:19:56.1 16.94 175.00
879 4348 Tanja Heijink Mijdrecht (N) 7 10:19:56.3 16.94 175.00
880 3674 Oeke Mulder Sneek (N) 7 10:33:58.4 16.56 175.00
881 4016 Gerda Kester Monster (N) 7 10:53:33.8 16.07 175.00
882 4188 Ineke SCHOLTE-DE ROO Putten (N) 7 11:33:34.7 15.14 175.00
883 3687 Elisabeth Post Broeksterwoude (N) 7 11:34:28.8 15.12 175.00
884 4361 Floris Oldenhof Amersfoort (N) 7 11:39:30.4 15.01 175.00
885 4000 Henk van Ginkel Woudenberg (N) 6 5:17:18.7 28.36 150.00
886 3312 Gijs van Aarle St.oedenrode (N) 6 6:03:13.2 24.78 150.00
887 3690 Jan Compeer Pijnacker (N) 6 6:08:04.1 24.45 150.00
888 4030 Gerrit Staalduinen 'a gravenzande (N) 6 6:12:46.7 24.14 150.00
889 4067 Jan de Bruin Heumen (N) 6 6:14:21.1 24.04 150.00
890 3553 Joop Ouden Amstenrade (N) 6 6:20:30.4 23.65 150.00
891 3565 Remmelt Veenstra Oost - souburg (N) 6 6:47:23.1 22.09 150.00
892 3184 Roel Ansink Snelrewaard (N) 6 6:54:07.2 21.73 150.00
893 3407 Bert Guntlisbergen Boxmeer (N) 6 7:03:38.4 21.24 150.00
894 3013 Petra Vijver Franeker (N) 6 7:07:48.5 21.04 150.00
895 4417 Gerrit Weijs Engelbert (N) 6 7:08:20.3 21.01 150.00
896 3143 Hans Gerson Amstelveen (N) 6 7:13:00.8 20.78 150.00
897 4274 Gert Mulder Loosdrecht (N) 6 7:15:42.0 20.66 150.00
898 3347 Willem Jansen Koudekerk a/d rijn (N) 6 7:17:06.5 20.59 150.00
899 3737 Ad Verhoof Loon op zand (N) 6 7:17:08.6 20.59 150.00
900 3277 Andre Majewski Hoensbroek (N) 6 7:25:20.3 20.21 150.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15