Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1301 3372 Jannie MEIJER-VAN DIGGELE Kouderker a/d rijn (N) 2 4:08:10.8 12.09 50.00
1302 3558 Paul Janse Amstelveen (N) 2 4:10:24.0 11.98 50.00
1303 4472 Marianne Groeneveld Zuidland (N) 2 4:21:02.1 11.49 50.00
1304 4057 Caroline Kramer Alphen a/d rijn (N) 2 5:50:20.5 8.56 50.00
1305 3652 Roelof Moes Nijeveen (N) 1 0:54:47.2 27.38 25.00
1306 3334 Dirk Zuidam Oudewater (N) 1 1:00:11.7 24.92 25.00
1307 3950 Gert-jan Rotgans Den oever (N) 1 1:10:21.4 21.32 25.00
1308 3785 Jaap Beens Genemuiden (N) 1 1:10:30.6 21.27 25.00
1309 3783 A.H. Postma Noordbergum (N) 1 1:10:58.3 21.14 25.00
1310 4114 Ge Timmer Breezand (N) 1 1:12:36.5 20.66 25.00
1311 3243 Adri van der Oord Abbekerk (N) 1 1:12:39.5 20.64 25.00
1312 3542 Meggy van Dijk Haarlem (N) 1 1:20:25.6 18.65 25.00
1313 4267 Kees Mulder Den haag (N) 1 1:27:56.7 17.06 25.00
1314 3824 Conny Stadegaard Leiden (N) 1 1:33:33.2 16.03 25.00
1315 4159 Piet Zuidgeest Hoek van holland (N) 1 1:36:09.4 15.60 25.00
1316 3264 Gert Schepers Coevorden (N) 1 1:39:23.5 15.09 25.00
1317 3298 Wim de Waard Leiderdorp (N) 1 1:53:45.4 13.19 25.00
1318 3018 Loes Lenstra-Kuipers Heerenveen (N) 1 2:42:00.2 9.26 25.00
1319 3470 Joost Bendijk Langerak (N) 0 0.00
1320 4161 Gerrit van Hasselt Doorn (N) 0 0.00
1321 4093 Henk Maas Terneuzen (N) 0 0.00
1322 3776 Henk van Luinen Uithoorn (N) 0 0.00
1323 3874 Kees Hoek Delft (N) 0 0.00
1324 3679 Aldert van der Broek Made (N) 0 0.00
1325 4272 Fred Langhorst Hoek van holland (N) 0 0.00
1326 4251 Bartho Admiraal Hekendorp (N) 0 0.00
1327 4356 Ben Smeeman Hengelo (N) 0 0.00
1328 4458 Toon de Lange Eefde (N) 0 0.00
1329 4372 Jan Appelhof Wijk bijduurstede (N) 0 0.00
1330 4390 Hennie Zonderland Zeist (N) 0 0.00
1331 4398 Ton van Raamsdonk Duiven (N) 0 0.00
1332 4422 Tanja Penno 50226 freschen duitsland (D) 0 0.00
1333 4446 Wim Broekmeulen Biggenkerke (N) 0 0.00
1334 4448 Bram Buruma Hallum (N) 0 0.00
1335 4360 Thera van der Vooren Amsterdam (N) 0 0.00
1336 4338 Hans Verbeek Elburg (N) 0 0.00
1337 4340 Sacha van Hoorn Amsterdam (N) 0 0.00
1338 4342 Jan Prins Dedemsvaart (N) 0 0.00
1339 4326 Stef Cornelissen Malden (N) 0 0.00
1340 4327 Irene Derks Malden (N) 0 0.00
1341 4239 Willem Krijgsman Moerkapelle (N) 0 0.00
1342 4280 Lex Arkesteijn Kwintsheul (N) 0 0.00
1343 4282 Pierre Vermeule Middelburg (N) 0 0.00
1344 4266 Fred Kooiman Groningen (N) 0 0.00
1345 3686 Paul Eijgenraam Berkel rodenrijs (N) 0 0.00
1346 3736 Henk Otten Groningen (N) 0 0.00
1347 3664 Edwin Faaij Schoonhoven (N) 0 0.00
1348 3675 Rients de Boer Woudsend (N) 0 0.00
1349 3638 Johannes Bergsma Gorredijk (N) 0 0.00
1350 3604 Huib van 't Hoog Nieuwpoort (N) 0 0.00
1351 3870 Henk van Milligen Hierden (N) 0 0.00
1352 3851 Andre Willems Vorden (N) 0 0.00
1353 3812 Michiel van Osnabrugge Huizen (N) 0 0.00
1354 3798 Jan Krijgsman Dordrecht (N) 0 0.00
1355 4100 Nic Scholtes Naaldwijk (N) 0 0.00
1356 4069 Wim Pasman Barchem (N) 0 0.00
1357 4087 Henk Braam Veenwouden (N) 0 0.00
1358 4135 Addy Borst Hekendorp (N) 0 0.00
1359 4138 Sanny Stet Amsterdam (N) 0 0.00
1360 4203 Gerrie Hoeve-Bisschop Elburg (N) 0 0.00
1361 4179 Cees Warmerdam Lisse (N) 0 0.00
1362 3946 Karel Gommer Elst (N) 0 0.00
1363 3955 Joop Chardon Nieuwerbrug a/d rijn (N) 0 0.00
1364 3957 Evert Blomsma Den haag (N) 0 0.00
1365 3965 Anne Niemeijer Foxwolde (N) 0 0.00
1366 3927 Kees van Dijk Haastrecht (N) 0 0.00
1367 3901 Jaap van de Haas Alkmaar (N) 0 0.00
1368 3914 Aad van der Hoort Amstelhoek (N) 0 0.00
1369 4047 Theo Tessels Leusden (N) 0 0.00
1370 4031 Wim Niemeijer Foxwolde (N) 0 0.00
1371 4001 Ad de Kort Eindhoven (N) 0 0.00
1372 4002 Henriette Doeschot Delden (N) 0 0.00
1373 3996 Gerrit Kragt Venhuizen (N) 0 0.00
1374 3987 Joost Rotteveel Zoeterwoude (N) 0 0.00
1375 3471 Corrie Roozendaal Langerak (N) 0 0.00
1376 3496 Ella Haasakken-Schaap Bruchem (N) 0 0.00
1377 3494 Ad Haasakker Bruchem (N) 0 0.00
1378 3539 Suzanne Boekhoudt Groningen (N) 0 0.00
1379 3546 Ger Sosef Honselersdijk (N) 0 0.00
1380 3581 Bert Smit Nijeveen (N) 0 0.00
1381 3311 Martijn de Reus St.oedenrode (N) 0 0.00
1382 3395 Onno Randsdorp Lisse (N) 0 0.00
1383 3375 Bas van der Worp Schalkwijk (N) 0 0.00
1384 3448 Marianne van Kamp Naarden (N) 0 0.00
1385 3451 Arianne van de Bunt Nijkerk (N) 0 0.00
1386 3445 Herman Veldkamp Lochem (N) 0 0.00
1387 3440 Wim van Wordragen Ammerzoden (N) 0 0.00
1388 3008 Mario Slavenburg Spijkenisse (N) 0 0.00
1389 3036 Chiquita Welmerink Wapenveld (N) 0 0.00
1390 3099 Trees Krausz-Levelt Amsterdam (N) 0 0.00
1391 3115 Robert Kuiper Helmond (N) 0 0.00
1392 3262 Peter Heskes Zoetermeer (N) 0 0.00
1393 3275 Hans Bremmer Wierden (N) 0 0.00
1394 3288 Jaco van der Lans Leidschendam (N) 0 0.00
1395 3295 Jan Kroes Hattemerbroek (N) 0 0.00
1396 3244 Leen Noordam De lier (N) 0 0.00
1397 3221 Charles Keijser Doetinchem (N) 0 0.00
1398 3235 Henk Kleinjan Hardenberg (N) 0 0.00
1399 3157 Corne Kempen Voorburg (N) 0 0.00
1400 3172 Udo Rainer Fresach (A) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15