Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1201
3433
Ria van der Horst
Zwammerdam (N)
4
8:00:03.1
12.50
100.00
1202
3271
Tonny MEIJER-DE GROOT
Hazerswoude r.d. (N)
4
8:08:35.2
12.28
100.00
1203
4058
Anja Dekker-Kunst
Alkmaar (N)
4
8:11:52.1
12.20
100.00
1204
4158
Mary Bos-Zijlmans
Wieringerwerf (N)
4
8:11:55.4
12.20
100.00
1205
4157
Tine Sleutel
Wieringerwerf (N)
4
8:15:52.6
12.10
100.00
1206
3209
Dorine Ronteltap
Alpen a/d rijn (N)
4
8:17:44.4
12.05
100.00
1207
4495
Marij van den Heuvel
Helmond (N)
4
8:24:27.3
11.89
100.00
1208
4337
Mieke van Erp
Erp (N)
4
8:24:27.3
11.89
100.00
1209
4085
Marrit Mulder
Groningen (N)
4
8:53:36.9
11.24
100.00
1210
4362
Afke Mulder
Rotterdam (N)
4
8:53:37.3
11.24
100.00
1211
4427
Jan van der Knaap
Honselersdijk (N)
3
2:46:28.1
27.03
75.00
1212
3110
Erik Langeveld
Mariaparochie (N)
3
2:51:07.6
26.30
75.00
1213
3574
Koos van Houten
Bedum (N)
3
2:53:54.1
25.88
75.00
1214
3820
Jan Snijders
Delft (N)
3
2:55:23.6
25.66
75.00
1215
4375
Henk van den Berkmortel
Leusden (N)
3
3:07:27.8
24.00
75.00
1216
4079
Kees Klop
Hardinxveld-giessendam (N)
3
3:10:33.0
23.62
75.00
1217
3472
Thijs Kentie
Langerak (N)
3
3:10:55.4
23.57
75.00
1218
4004
Kees Riemersma
Grijpskerk (N)
3
3:11:29.3
23.50
75.00
1219
3296
Wim van Aarle
Boxel (N)
3
3:13:54.6
23.21
75.00
1220
3571
Fons Ophuis
Lichtenvoorde (N)
3
3:15:26.2
23.03
75.00
1221
4469
Stefan Lilg
9762 weissensee austria (A)
3
3:16:02.8
22.95
75.00
1222
3689
Ralph Philipse
Lisserbroek (N)
3
3:19:43.5
22.53
75.00
1223
4497
Reijer van den Broek
Nieuwkoop (N)
3
3:28:14.6
21.61
75.00
1224
4020
Koob Stoel
Genemuiden (N)
3
3:30:40.8
21.36
75.00
1225
3626
Evert van der Moezel
Haarlem (N)
3
3:33:27.1
21.08
75.00
1226
3760
Cor Moot
Berg en terblijt (N)
3
3:38:24.6
20.60
75.00
1227
3072
Jan Matthijssen
Wassenaar (N)
3
3:41:11.7
20.34
75.00
1228
3041
Cees van Rijswijk
Barendrecht (N)
3
3:48:33.0
19.69
75.00
1229
3363
Henk Groot Bramel
Enschede (N)
3
3:48:39.0
19.68
75.00
1230
3938
Jan Frakking
Eemnes (N)
3
3:50:56.2
19.49
75.00
1231
3854
Dick Schulenburg
Rijssen (N)
3
3:52:41.0
19.34
75.00
1232
3441
Truus Verwaaij
Ammerzoden (N)
3
4:00:22.3
18.72
75.00
1233
3442
Annette Rademakers
Tilburg (N)
3
4:08:11.0
18.13
75.00
1234
4466
Anja Beerepoot
Volendam (N)
3
4:10:33.4
17.96
75.00
1235
4083
Petra Mulder-Krop
Zwanenburg (N)
3
4:14:22.0
17.69
75.00
1236
3455
Ed de Vries
Hoogland (N)
3
4:18:49.3
17.39
75.00
1237
3286
Hans van Schooten
Leiden (N)
3
4:20:04.5
17.30
75.00
1238
3640
Leen van den Bosch
Benthuizen (N)
3
4:22:35.7
17.14
75.00
1239
3639
Kees Laban
Benthuizen (N)
3
4:22:40.2
17.13
75.00
1240
4042
Marc Dorrepaal
Rijnsaterwoude (N)
3
4:24:11.7
17.03
75.00
1241
4116
Willie Vos
Westerhaar (N)
3
4:25:39.4
16.94
75.00
1242
3531
Joop Bruins
Deventer (N)
3
4:35:03.6
16.36
75.00
1243
4276
Adri de Wolf
Den hoorn texel (N)
3
4:50:35.0
15.49
75.00
1244
4420
Klaas Bos
Groningen (N)
3
5:02:37.3
14.87
75.00
1245
3392
Trudy Henstra-Bruigom
Leiden (N)
3
5:04:08.6
14.80
75.00
1246
3850
David Neve
L-5290 neuhaeusgen luxemb (L)
3
5:05:18.0
14.74
75.00
1247
4373
Anne-miek Kaag
Amsterdam (N)
3
5:06:05.4
14.70
75.00
1248
4419
Jos van Middelaar
Nieuw vennep (N)
3
5:06:27.1
14.68
75.00
1249
3135
Gerrie Zwep
Elburg (N)
3
5:07:28.3
14.64
75.00
1250
3136
Ina van der GAAG-VAN LOO
Delft (N)
3
5:07:28.9
14.64
75.00
1251
3637
Debby Hogenboom-Randsdorp
Lisse (N)
3
5:08:45.7
14.57
75.00
1252
4368
Marije Luijendijk
Rotterdam (N)
3
5:09:19.5
14.55
75.00
1253
3897
Baukje van Koten
Odijk (N)
3
5:16:40.4
14.21
75.00
1254
3149
Corrie Bakhuizen
Huizen (N)
3
5:43:22.2
13.11
75.00
1255
3436
Albert Pijnacker
Bodegraven (N)
3
5:51:38.5
12.80
75.00
1256
3538
Alie Wijnands-van Velzen
Noordwijk (N)
3
6:11:21.2
12.12
75.00
1257
3195
Bert Bakker
Alkmaar (N)
3
6:20:31.4
11.83
75.00
1258
4396
Coby Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
3
6:56:48.7
10.80
75.00
1259
3228
Dieuwertje Bunnik
Gouda (N)
3
8:03:48.8
9.30
75.00
1260
3187
Wim Zwanenburg
Snelrewaard (N)
2
1:42:50.2
29.17
50.00
1261
4487
Bennie Zwartenkot
Onderdendam (N)
2
1:50:06.8
27.25
50.00
1262
4316
Auke Meinema
Paterswolde (N)
2
1:55:39.6
25.94
50.00
1263
3662
Cor van Nobelen
Lisse (N)
2
1:55:50.0
25.90
50.00
1264
3124
Nel van der Ham
Zevenhuizen (N)
2
2:02:31.6
24.48
50.00
1265
3005
Pleun Verheij
Culemborg (N)
2
2:04:41.5
24.06
50.00
1266
3071
Jan Dekker
Almelo (N)
2
2:06:04.7
23.79
50.00
1267
3447
Egbert Lambers
Naarden (N)
2
2:06:08.0
23.78
50.00
1268
4304
Hanneke Beijleveld
Rheden (N)
2
2:15:07.8
22.20
50.00
1269
4305
Maarten Beijleveld
Rheden (N)
2
2:15:24.4
22.16
50.00
1270
3325
Frans Husken
Lutjegast (N)
2
2:22:05.7
21.11
50.00
1271
3887
Theo van der Leest
Burgum (N)
2
2:29:24.0
20.08
50.00
1272
3117
Eddy van de Vis
Nijkerk (N)
2
2:29:45.5
20.03
50.00
1273
4385
Gerrit van Bruinisse
Alkmaar (N)
2
2:34:16.4
19.45
50.00
1274
3881
Klaas-jan Barneveld
Genemuiden (N)
2
2:36:03.8
19.22
50.00
1275
3507
Hennij de Ouden
Uithoorn (N)
2
2:37:58.4
18.99
50.00
1276
4310
Werner ter Avest
Nijmegen (N)
2
2:39:05.1
18.86
50.00
1277
4309
Jan ter Avest
Silvolde (N)
2
2:41:12.3
18.61
50.00
1278
3510
Jaap van den Heuvel
De kwakel (N)
2
2:42:37.2
18.45
50.00
1279
3487
Geert Scholten
Eefde (N)
2
2:46:29.5
18.02
50.00
1280
3694
Walter in 't Veld
Roosendaal (N)
2
2:51:46.5
17.46
50.00
1281
4403
Paola Scotti
26100 cremona italy (N)
2
2:54:12.3
17.22
50.00
1282
3207
Kees van de Lisdonk
Raalte (N)
2
2:57:55.9
16.86
50.00
1283
4270
Rens Beijleveld
Rheden (N)
2
3:03:14.0
16.37
50.00
1284
3061
Gijsbert v/d Burgt
Scherpenzeel (N)
2
3:05:21.8
16.18
50.00
1285
4029
Henk de Besten
Ottoland (N)
2
3:06:57.7
16.05
50.00
1286
3065
Rene van Marsbergen
Aalsmeer (N)
2
3:07:03.8
16.04
50.00
1287
4134
Bert Vermeulen
Werkendam (N)
2
3:12:27.5
15.59
50.00
1288
4258
Reina Rozema
Groningen (N)
2
3:12:51.2
15.56
50.00
1289
3357
Jan Winters
Enschede (N)
2
3:17:34.9
15.18
50.00
1290
3062
Cees Wesselink
Scherpenzeel (N)
2
3:22:58.9
14.78
50.00
1291
3014
Karin Overmars
Andijk (N)
2
3:34:06.8
14.01
50.00
1292
3051
Ida SEGERS-DE JONG
Moordrecht (N)
2
3:39:17.9
13.68
50.00
1293
4499
Albert Reijenga
Assen (N)
2
3:43:30.8
13.42
50.00
1294
3696
Engel van Zanten
Kwintsheul (N)
2
3:50:39.4
13.01
50.00
1295
3150
Cock Loo
Huizen (N)
2
3:54:23.7
12.80
50.00
1296
4123
Ab Bosma
Paterswolde (N)
2
3:56:27.9
12.69
50.00
1297
4055
Henk Woltil
Eelde (N)
2
3:56:33.5
12.68
50.00
1298
3387
Ad de Kuiper
Hank (N)
2
3:58:35.9
12.57
50.00
1299
3943
Greetje Uitham
Groningen (N)
2
4:05:50.9
12.20
50.00
1300
3488
Jo Schols
Spaubeek (N)
2
4:07:09.9
12.14
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15