Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
601 4400 Coby Verbeek-Batist Naaldwijk (N) 8 9:37:47.0 20.77 200.00
602 3211 Wim Minnaard Terherrne (N) 8 9:37:57.4 20.76 200.00
603 3793 Arie Slok Renswoude (N) 8 9:38:02.3 20.76 200.00
604 3796 Dirk Verbeek Renswoude (N) 8 9:38:02.5 20.76 200.00
605 3794 Bart de Graaf Veenendaal (N) 8 9:38:03.9 20.76 200.00
606 4182 Nard Delpeut Heusden (N) 8 9:38:12.6 20.75 200.00
607 3190 Herman Benschop Eemnes (N) 8 9:38:17.5 20.75 200.00
608 4490 Pieter Steensma Drachten (N) 8 9:38:29.2 20.74 200.00
609 4017 Wim Kester Monster (N) 8 9:38:34.4 20.74 200.00
610 4319 Ton Wensveen Naaldwijk (N) 8 9:38:35.1 20.74 200.00
611 3326 Antoon Peek Bunnik (N) 8 9:38:35.4 20.74 200.00
612 4178 Nico Groenendijk Hengelo (N) 8 9:38:40.9 20.74 200.00
613 3214 Dirk Steltman Amsterdam (N) 8 9:38:48.1 20.73 200.00
614 3477 Bert Braas Heerhugowaard (N) 8 9:39:06.9 20.72 200.00
615 3367 Jan van Zuijlen Zeeland (n.br.) (N) 8 9:39:33.2 20.71 200.00
616 4062 Bert van der Stoep Hattem (N) 8 9:39:39.4 20.70 200.00
617 3829 Jos van der Hoeven De lier (N) 8 9:39:57.1 20.69 200.00
618 3351 Leo Boon 's gravenzande (N) 8 9:40:00.2 20.69 200.00
619 4291 Ton . van der Sande 's-hertogenbosch (N) 8 9:41:21.2 20.64 200.00
620 3378 Lukas Gobel Amsterdam (N) 8 9:42:39.5 20.60 200.00
621 3944 Jan- pieter Koeleman Monnickendam (N) 8 9:42:40.2 20.59 200.00
622 3734 Andre van der Veen Halfweg (N) 8 9:44:17.0 20.54 200.00
623 3421 Adrie Vermeij Hoofddorp (N) 8 9:44:40.9 20.52 200.00
624 3792 Wim Bekkering Woubrugge (N) 8 9:44:52.7 20.52 200.00
625 3768 Jaap Vermeij Hoofddorp (N) 8 9:45:17.5 20.50 200.00
626 3429 Bert Beets Aalsmeer (N) 8 9:45:18.6 20.50 200.00
627 3174 Dick van Houwelingen Zoutelande (N) 8 9:46:14.3 20.47 200.00
628 4322 Hans Zondervan Oosterbeek (N) 8 9:46:36.7 20.46 200.00
629 4286 Henrie de Kok Goirle (N) 8 9:46:37.5 20.46 200.00
630 3289 Wim Scholten Herveld (N) 8 9:46:39.7 20.45 200.00
631 4349 Gerrit van Heijkop Heerenveen (N) 8 9:47:22.2 20.43 200.00
632 3589 Marten Kruithof Nijeveen (N) 8 9:47:58.9 20.41 200.00
633 3718 Theo Ebbenhorst Hoogland (N) 8 9:48:14.2 20.40 200.00
634 3719 Nico Los Amersfoort (N) 8 9:48:14.5 20.40 200.00
635 3218 Erik Negenman Haarlem (N) 8 9:48:17.5 20.40 200.00
636 4379 Ard Poot Scherpenisse (N) 8 9:48:18.7 20.40 200.00
637 3601 Cor Schipper Middelburg (N) 8 9:48:19.1 20.40 200.00
638 3599 Thea Brittijn Den haag (N) 8 9:48:19.4 20.40 200.00
639 4037 Roelof Kloosterman Groningen (N) 8 9:49:28.3 20.36 200.00
640 3837 Nico Hoogendam Rijsenhout (N) 8 9:50:31.2 20.32 200.00
641 4409 Ditha Kaper Geleen (N) 8 9:51:06.1 20.30 200.00
642 3611 Trees Zwiers-Koops Sittard (N) 8 9:51:06.4 20.30 200.00
643 4334 Nico Rompelberg Oirsbeek (N) 8 9:51:06.7 20.30 200.00
644 3294 Wiel Degens Eijs (N) 8 9:51:07.6 20.30 200.00
645 3728 Eddy van der Wal Ijsbrechtum (N) 8 9:51:31.9 20.29 200.00
646 3982 Hans Smit Leiden (N) 8 9:53:04.0 20.23 200.00
647 4302 Willy Wellenberg Lemerleveld (N) 8 9:53:49.0 20.21 200.00
648 4315 Koos Luers Almelo (N) 8 9:53:51.9 20.21 200.00
649 3450 Theo van den Brink Nijkerk (N) 8 9:54:05.0 20.20 200.00
650 3788 Jan Lobstein Oenkerk (N) 8 9:54:42.5 20.18 200.00
651 4433 Bertus Pfrommer Zeist (N) 8 9:54:52.8 20.17 200.00
652 4230 Maureen Ballemans Veghel (N) 8 9:55:36.9 20.15 200.00
653 3252 Marco Voorde Middelburg (N) 8 9:56:57.5 20.10 200.00
654 4431 Bart Driessen Noordwijk (N) 8 9:57:08.3 20.10 200.00
655 3971 Andrť Hooft Soest (N) 8 9:57:25.1 20.09 200.00
656 3120 Cees Slagter Andijk (N) 8 9:57:49.4 20.07 200.00
657 4243 Jan willem Cromwijk Best (N) 8 9:57:55.4 20.07 200.00
658 3969 Geert Menting Wehl (N) 8 9:57:56.3 20.07 200.00
659 3960 Paul Besseling Rijswijk (N) 8 9:58:11.4 20.06 200.00
660 3204 Chris van der Meulen Wateringen (N) 8 9:58:17.9 20.06 200.00
661 3066 Kor Commies Muntendam (N) 8 9:58:41.0 20.04 200.00
662 4320 Ben Schreurs Oosterwolde (N) 8 9:59:13.9 20.03 200.00
663 3247 Jan de Ruijter Polsbroek (N) 8 9:59:14.8 20.03 200.00
664 4170 Cees van der Hout Naaldwijk (N) 8 9:59:28.6 20.02 200.00
665 3649 Stef Nielen Aerdenhout (N) 8 9:59:50.4 20.01 200.00
666 3650 Danny van Heusden Aerdenhout (N) 8 9:59:50.5 20.01 200.00
667 3744 Aart Nugteren Aerdenhout (N) 8 9:59:51.4 20.00 200.00
668 3582 Marius Benak Nijeveen (N) 8 10:00:10.0 19.99 200.00
669 3991 Carlijn Buis Groningen (N) 8 10:00:11.2 19.99 200.00
670 4354 Ijsbrand Zijlstra Amsterdam (N) 8 10:00:12.5 19.99 200.00
671 3899 Helene Dits Andelst (N) 8 10:00:19.9 19.99 200.00
672 3765 Ronald van Uden Oudkarspel (N) 8 10:00:20.8 19.99 200.00
673 3766 Lida van Uden-Bakker Oudkarspel (N) 8 10:00:23.0 19.99 200.00
674 3732 Ria Konijn-Nugter Purmerend (N) 8 10:00:24.9 19.99 200.00
675 3317 Hans de Wit Molenaarsgraaf (N) 8 10:00:25.5 19.99 200.00
676 3177 Harry Gubbels Goes (N) 8 10:00:36.5 19.98 200.00
677 4323 Piet Pijpelink Zuiddorpe (N) 8 10:01:17.0 19.96 200.00
678 4295 Johny de Witte Terneuzen (N) 8 10:01:17.6 19.96 200.00
679 4296 Pim Lexmond Terneuzen (N) 8 10:01:23.8 19.95 200.00
680 4117 Andre Hermans Den oever (N) 8 10:01:30.8 19.95 200.00
681 4388 Ted Hijdra Berkel en rodenrijs (N) 8 10:01:46.2 19.94 200.00
682 3086 Peter Schuurink Noordwijk (zh) (N) 8 10:01:48.6 19.94 200.00
683 3563 Piet Oortwijn Noordwijk (N) 8 10:01:50.4 19.94 200.00
684 4183 Job Verheijden Sleeuwijk (N) 8 10:01:50.7 19.94 200.00
685 4180 Erik Ootes Bennebroek (N) 8 10:01:53.9 19.94 200.00
686 3333 Hans Hoogervorst Lisse (N) 8 10:01:58.0 19.93 200.00
687 3628 Nelleke Heemskerk Alphen a/d rijn (N) 8 10:02:00.0 19.93 200.00
688 3097 Walter Harmens Harlingen (N) 8 10:02:05.7 19.93 200.00
689 4259 Ad Stokmans Uithoorn (N) 8 10:02:11.8 19.93 200.00
690 4095 Kees Ootes Hoofddorp (N) 8 10:02:13.9 19.93 200.00
691 3801 Leendert Geldermalsen Leusden (N) 8 10:02:52.6 19.90 200.00
692 4097 Kirsten Snoek Bussum (N) 8 10:02:54.1 19.90 200.00
693 4098 Han Snoek Huizen (N) 8 10:02:54.4 19.90 200.00
694 4094 Jos Snoek Naarden (N) 8 10:02:56.2 19.90 200.00
695 3320 Henk Ruinaard Sittard (N) 8 10:03:09.9 19.90 200.00
696 4216 Wino Bergmans Elsloo (N) 8 10:03:10.7 19.89 200.00
697 3201 Piet Wolffs Elsloo (N) 8 10:03:11.5 19.89 200.00
698 3515 Jacques Bartelomij Rijswijk (N) 8 10:03:14.0 19.89 200.00
699 3119 Willem Bosch Naarden (N) 8 10:03:17.2 19.89 200.00
700 4493 Wim Streng Boskoop (N) 8 10:03:25.6 19.89 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15