Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
501 3555 Leo Hulsbosch Hoofddorp (N) 8 9:16:13.5 21.57 200.00
502 3341 Theo Edens Lisse (N) 8 9:16:13.7 21.57 200.00
503 3158 Annie de Vogel Lisserbroek (N) 8 9:16:21.3 21.57 200.00
504 3236 Govert van der Wal Schoonhoven (N) 8 9:16:22.1 21.57 200.00
505 4308 Jan Moerman Amerongen (N) 8 9:16:26.0 21.57 200.00
506 3506 Pieter Zegelaar Barendrecht (N) 8 9:16:26.7 21.57 200.00
507 4357 Herman Veldhuizen Nieuwerbrug (N) 8 9:17:26.1 21.53 200.00
508 3142 Pieter Dijkstra Hoogeveen (N) 8 9:17:54.1 21.51 200.00
509 4283 Christ Krijnen Riel (N) 8 9:17:57.6 21.51 200.00
510 3133 Rudi de Vries Belt-schutsloot (N) 8 9:18:02.9 21.50 200.00
511 3697 Dick Vink Eibergen (N) 8 9:18:06.2 21.50 200.00
512 3215 Cor ter Horst Brussel belgie (B) 8 9:18:18.0 21.49 200.00
513 3231 Rob Hoedeman Nieuwegein (N) 8 9:18:18.9 21.49 200.00
514 3443 Frans Smink Nijkerkerveen (N) 8 9:18:18.9 21.49 200.00
515 4177 Ember Sanders Eindhoven (N) 8 9:18:31.7 21.49 200.00
516 3835 Nell Veldt-Oudhuis Akersloot (N) 8 9:18:39.8 21.48 200.00
517 3834 Piet Veldt Akersloot (N) 8 9:18:44.9 21.48 200.00
518 3161 Jaap Mak Ursem (N) 8 9:18:55.0 21.47 200.00
519 3159 Nico Jong Ursem (N) 8 9:18:56.2 21.47 200.00
520 4358 Frank Middelkoop Heeten (N) 8 9:19:20.0 21.45 200.00
521 4092 Herman Weelink Ommen (N) 8 9:19:23.8 21.45 200.00
522 3547 Feike van Alteren Apeldoorn (N) 8 9:19:30.0 21.45 200.00
523 3561 Wim Bouhuijs Kampen (N) 8 9:19:33.9 21.45 200.00
524 3049 Jan Jonker Opmeer (N) 8 9:19:51.6 21.43 200.00
525 3748 Peter van Keeken Hardinxveld-giessendam (N) 8 9:19:56.2 21.43 200.00
526 3595 Marinus Korenberg Oldebroek (N) 8 9:20:06.3 21.42 200.00
527 4102 Bert Vliegenthart Noordwijk zh (N) 8 9:20:33.4 21.41 200.00
528 3528 Hans Brink Zwolle (N) 8 9:20:33.5 21.41 200.00
529 3866 Thijs Schaafsma Den haag (N) 8 9:20:35.2 21.41 200.00
530 3449 Jori Wouters Leusden (N) 8 9:20:42.5 21.40 200.00
531 3261 Antoon Meijer De kwakel (N) 8 9:20:51.7 21.40 200.00
532 3260 Wim Hoogenboom De kwakel (N) 8 9:20:52.3 21.40 200.00
533 4445 Antje Loggen Haaften (N) 8 9:20:56.6 21.39 200.00
534 3229 Herma Barzilaij Den bosch (N) 8 9:21:36.8 21.37 200.00
535 3230 Rini van Oers Kerkdriel (N) 8 9:21:36.9 21.37 200.00
536 4271 Sieuw de Boer Meedhuizen (N) 8 9:21:50.8 21.36 200.00
537 4482 Jan Brontsema Spijk (N) 8 9:22:13.9 21.34 200.00
538 3069 Wim Kamer Naarden (N) 8 9:22:20.3 21.34 200.00
539 3877 Johan van Dijk Polsbroek (N) 8 9:22:58.9 21.32 200.00
540 3919 Kees Dekker Oudewater (N) 8 9:22:59.0 21.32 200.00
541 3566 Jacques Bartelomij Den haag (N) 8 9:23:04.6 21.31 200.00
542 3673 Henriette LAAN-VAN DER BOCXE Ter-aar (N) 8 9:23:35.4 21.29 200.00
543 4321 Hans Berkhuizen Den haag (N) 8 9:23:44.8 21.29 200.00
544 3517 Haaije Schreuder Delft (N) 8 9:24:01.6 21.28 200.00
545 3335 Ad Udink Zeist (N) 8 9:24:06.3 21.27 200.00
546 3831 Freek Kragt Hippolytushoef (N) 8 9:24:07.1 21.27 200.00
547 3047 Joke Douma-Wijfje Ter aar (N) 8 9:24:43.4 21.25 200.00
548 3903 Cees Overes Bodegraven (N) 8 9:24:49.9 21.25 200.00
549 3926 Arjan van der Veer Nieuwe niedorp (N) 8 9:25:05.4 21.24 200.00
550 3952 Ansgar Brenninkmeijer Amsterdam (N) 8 9:25:31.5 21.22 200.00
551 4035 Jan Harkema Stedum (N) 8 9:26:26.6 21.18 200.00
552 4232 Fenella Doesburg Tubbergen (N) 8 9:26:53.3 21.17 200.00
553 4330 Edwin van Bolscher Delden (N) 8 9:27:06.3 21.16 200.00
554 3374 Jan van der Worp Schalkwijk (N) 8 9:29:08.3 21.08 200.00
555 4450 Ton Rueck Wassenaar (N) 8 9:30:01.6 21.05 200.00
556 3624 Ben Vesters Waalwijk (N) 8 9:30:30.8 21.03 200.00
557 3622 Wim Ijpelaar Kaatsheuvel (N) 8 9:30:31.9 21.03 200.00
558 3583 Damara Pit-Vlot Nijeveen (N) 8 9:30:35.2 21.03 200.00
559 3248 Hans van Leeuwen Noordbroek (N) 8 9:30:55.5 21.02 200.00
560 3315 Ruud van Wees Kudelstaart (N) 8 9:30:59.4 21.02 200.00
561 3602 Koos Veldman Dronrijp (N) 8 9:31:45.2 20.99 200.00
562 3206 Piet van Hemert Scherpenisse (N) 8 9:32:43.3 20.95 200.00
563 3253 Koos Timmenga Onnen (N) 8 9:33:07.1 20.94 200.00
564 3452 Diana van den Berg Zeewolde (N) 8 9:33:17.6 20.93 200.00
565 3746 Kees van Schie Honselersdijk (N) 8 9:33:31.5 20.92 200.00
566 3962 Dick van der Meij Driebruggen (N) 8 9:33:31.6 20.92 200.00
567 3778 Levien Scheele Woubrugge (N) 8 9:33:38.5 20.92 200.00
568 3327 Theo Vernooij Odijk (N) 8 9:33:39.1 20.92 200.00
569 3146 Dick Spreeuwers Amersfoort (N) 8 9:33:44.1 20.92 200.00
570 3290 Jan van der Kooi Giekerk (N) 8 9:34:01.2 20.91 200.00
571 4052 Jan willem van der Windt Rotterdam (N) 8 9:34:23.6 20.89 200.00
572 3741 Robert Vink Amersfoort (N) 8 9:34:24.5 20.89 200.00
573 3490 Cor Koek Krommenie (N) 8 9:34:37.8 20.88 200.00
574 4153 Piet de Vries Nibbixwoud (N) 8 9:34:41.8 20.88 200.00
575 3499 Herman Versteeg Mijdrecht (N) 8 9:34:53.0 20.87 200.00
576 3557 Cor Duivenvoorde Zwanenburg (N) 8 9:34:59.9 20.87 200.00
577 3249 Dick van der Flier Bussum (N) 8 9:35:03.8 20.87 200.00
578 3044 Diemer Jonkman Drachten (N) 8 9:35:16.9 20.86 200.00
579 3162 Adriaan van den Bosch Loenen a/d vecht (N) 8 9:35:17.6 20.86 200.00
580 3163 Govert Bouthoorn Loenen a/d vecht (N) 8 9:35:18.0 20.86 200.00
581 4369 Gerard Koman Bruchem (N) 8 9:35:21.2 20.86 200.00
582 3568 Wouter de Kruijff Leusden-centrum (N) 8 9:35:26.9 20.85 200.00
583 3999 Marcel Bruins Drijber (N) 8 9:35:40.9 20.84 200.00
584 3132 Bernard Terhorst Varsselder (N) 8 9:35:45.3 20.84 200.00
585 4489 Wiebe Veenstra Dieren (N) 8 9:36:13.8 20.83 200.00
586 4471 Klaas Schenk Heerjansdam (N) 8 9:36:13.9 20.82 200.00
587 4128 Rudi ter Heide Apeldoorn (N) 8 9:36:40.2 20.81 200.00
588 4408 Michael Bakker 48565 steinfurt duitsland (D) 8 9:36:44.5 20.81 200.00
589 3238 Freek van Rossum Mijdrecht (N) 8 9:36:58.5 20.80 200.00
590 3976 Judith Schotanus Den haag (N) 8 9:37:02.0 20.80 200.00
591 3346 Ada van den Nieuwendijk Alphen a/d rijn (N) 8 9:37:17.7 20.79 200.00
592 3780 Henk Alkema Slochteren (N) 8 9:37:19.7 20.79 200.00
593 4301 Harry Diepenmaat Borne (N) 8 9:37:21.2 20.78 200.00
594 3343 Lisette Kaptijn Sassenheim (N) 8 9:37:36.8 20.78 200.00
595 4007 Cariny Fransen-Vissers 's gravenzande (N) 8 9:37:42.4 20.77 200.00
596 4365 Corrie PERSOON-VAN BOHEEMEN Honselersdijk (N) 8 9:37:42.4 20.77 200.00
597 3706 Peter Dukker De lier (N) 8 9:37:42.5 20.77 200.00
598 4101 Jan Woolderink Wierden (N) 8 9:37:43.9 20.77 200.00
599 3705 Thea Dukker De lier (N) 8 9:37:44.9 20.77 200.00
600 4053 Michiel Molier Rotterdam (N) 8 9:37:46.0 20.77 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15