Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 3722 Kerst de Jong Oudehaske (N) 8 8:23:47.5 23.82 200.00
302 3671 Ton Mensch Bergambacht (N) 8 8:23:58.4 23.81 200.00
303 3648 Jan Otten Leusden (N) 8 8:23:58.4 23.81 200.00
304 4335 Remko Geursen Amsterdam (N) 8 8:24:33.1 23.78 200.00
305 3369 Gijs de Kruif Leusden (N) 8 8:25:32.7 23.74 200.00
306 3653 Remmy Docter Steenwijk (N) 8 8:25:53.8 23.72 200.00
307 3194 Aad Overtoom Blokker (N) 8 8:28:33.7 23.60 200.00
308 4171 Kees Stormink Deventer (N) 8 8:29:36.0 23.55 200.00
309 3406 Piet van der Bruggen Den dungen (N) 8 8:29:49.8 23.54 200.00
310 4217 Frans Kessels Ospel (N) 8 8:30:37.4 23.50 200.00
311 3043 Klaas Banga Eindhoven (N) 8 8:31:00.9 23.48 200.00
312 4318 Dick Bax Eindhoven (N) 8 8:31:24.2 23.46 200.00
313 3968 Frans Menting Wehl (N) 8 8:31:36.4 23.46 200.00
314 3276 Mirjan Bremmer Wierden (N) 8 8:31:50.3 23.44 200.00
315 3188 Lettie Zwanenburg Snelrewaard (N) 8 8:32:12.0 23.43 200.00
316 3186 Ben de Vor Snelrewaard (N) 8 8:32:30.3 23.41 200.00
317 3986 Ger Moras Tuitjenhorn (N) 8 8:32:56.5 23.39 200.00
318 3940 Jos Bes Tuitjenhorn (N) 8 8:32:57.0 23.39 200.00
319 3928 Jan Schilder Tuitjenhorn (N) 8 8:32:57.2 23.39 200.00
320 3502 Gerard Vos Achterveld (N) 8 8:33:29.7 23.37 200.00
321 4040 Stefan Bosgoed Raalte (N) 8 8:34:25.7 23.33 200.00
322 4434 Gerrit Kolkman Harfsen (N) 8 8:34:28.9 23.32 200.00
323 4088 Geert de Jonge Annerveenschekanaal (N) 8 8:35:10.2 23.29 200.00
324 4219 Joop van Vilsteren Zwolle (N) 8 8:35:25.0 23.28 200.00
325 3356 Henk Wiegers Hengelo (N) 8 8:35:30.1 23.28 200.00
326 3359 Willem Molenveld Hengelo (N) 8 8:35:33.5 23.28 200.00
327 3895 Geert Couperus Nes (N) 8 8:35:37.1 23.27 200.00
328 3680 Jac Koenraads Berlicum (N) 8 8:35:43.9 23.27 200.00
329 3536 Theo Prins Apeldoorn (N) 8 8:36:03.1 23.25 200.00
330 3350 Chris van de Ven Berlicum (n.br.) (N) 8 8:36:58.3 23.21 200.00
331 3906 Sjaak Rademaker Bodegraven (N) 8 8:37:49.8 23.17 200.00
332 3389 Frans Beckers Heerlen (N) 8 8:39:26.9 23.10 200.00
333 3883 Tonnie Oppers Cuijk (N) 8 8:39:56.4 23.08 200.00
334 3176 Rene van den Berge Krabbendijke (N) 8 8:40:14.7 23.07 200.00
335 3178 Martin Nieuwenhuize Ossendrecht (N) 8 8:40:15.1 23.07 200.00
336 3715 Adrie Ebbenhorst Hoogland (N) 8 8:40:31.9 23.05 200.00
337 3154 Peter Vrolijk Scheveningen (N) 8 8:40:50.0 23.04 200.00
338 3155 Rob Triep Den haag (N) 8 8:40:50.6 23.04 200.00
339 4196 Gert Brandwijk Hardinxveld-giessendam (N) 8 8:40:52.9 23.04 200.00
340 3934 John Nannes Warmenhuizen (N) 8 8:42:00.2 22.99 200.00
341 3930 Gerard van Vilsteren Zwolle (N) 8 8:43:04.6 22.94 200.00
342 3900 Jan Spijkerman Nibbixwoud (N) 8 8:43:15.2 22.93 200.00
343 3540 Jeroen Boekhoudt Heino (N) 8 8:43:20.4 22.93 200.00
344 3256 Johan Dorresteijn Buurmalsen (N) 8 8:43:20.6 22.93 200.00
345 3526 Henk-jan Stuiver Zwolle (N) 8 8:43:44.5 22.91 200.00
346 3525 Erwin Mulder Zwolle (N) 8 8:43:44.7 22.91 200.00
347 4314 Jaap Vreugdenhil Honselersdijk (N) 8 8:44:30.6 22.88 200.00
348 3685 Rob Overdevest Berkel en rodenrijs (N) 8 8:45:00.3 22.86 200.00
349 4240 Joop Kleiwerd Ten boer (N) 8 8:45:28.2 22.84 200.00
350 3683 Henk van Vliet Bleiswijk (N) 8 8:45:47.4 22.82 200.00
351 3023 Eric Molenwijk Berkel en rodenrijs (N) 8 8:45:49.5 22.82 200.00
352 4328 Nico Stokkermans Uithoorn (N) 8 8:46:01.3 22.81 200.00
353 4312 Henk van der Haag Munein (N) 8 8:46:49.9 22.78 200.00
354 4132 Willem Ballemans Veghel (N) 8 8:46:51.2 22.78 200.00
355 4144 Nico Mooij Opmeer (N) 8 8:46:56.1 22.77 200.00
356 4406 Cor Enthoven Castricum (N) 8 8:47:09.4 22.76 200.00
357 3740 Ronald Pothuizen Baarn (N) 8 8:47:16.8 22.76 200.00
358 4150 Jos Dittmar Lisserbroek (N) 8 8:47:47.9 22.74 200.00
359 3505 Albert Bosch Oldenzaal (N) 8 8:47:52.0 22.73 200.00
360 3076 Henny Donk Moordrecht (N) 8 8:48:05.2 22.72 200.00
361 3698 Kees Altena Woudenberg (N) 8 8:48:10.5 22.72 200.00
362 3170 Marius Nouws Sprundel (N) 8 8:48:39.5 22.70 200.00
363 3175 Gerard van de Weyden Heerhendrikskinderen (N) 8 8:48:39.8 22.70 200.00
364 3171 Adje Nouws-Naalden Sprundel (N) 8 8:48:40.1 22.70 200.00
365 3167 Rene Koning Steenbergen (N) 8 8:48:41.9 22.70 200.00
366 4353 Arie van 't Ende Hattemerbroek (N) 8 8:48:48.9 22.69 200.00
367 3045 Feike Koopmans Idskenhuizen (N) 8 8:49:11.9 22.68 200.00
368 4126 Roel Korterink Rouveen (N) 8 8:49:40.9 22.66 200.00
369 3708 Harrij Tessels Leusden (N) 8 8:49:49.1 22.65 200.00
370 3329 Gerard Vreeswijk Haastrecht (N) 8 8:50:00.3 22.64 200.00
371 3884 Daan Kroese Vinkeveen (N) 8 8:50:07.0 22.64 200.00
372 3994 Ate Meijer Amsterdam (N) 8 8:50:58.2 22.60 200.00
373 4154 Hans van den Ham Scherpenzeel (N) 8 8:51:03.2 22.60 200.00
374 3522 Johan Groen Heerhugowaard (N) 8 8:51:10.8 22.59 200.00
375 3655 Harrie Klerkx St.oedenrode (N) 8 8:51:20.5 22.58 200.00
376 3882 Richard Donker Amersfoort (N) 8 8:51:37.1 22.57 200.00
377 4324 Henk van Rooijen Amersfoort (N) 8 8:51:38.2 22.57 200.00
378 3634 Jan Bredewout Wezep (N) 8 8:51:38.6 22.57 200.00
379 4297 Raymond Koch Zwolle (N) 8 8:51:44.5 22.57 200.00
380 3105 Bas de Rijk Weesp (N) 8 8:51:48.3 22.56 200.00
381 3486 Henk Schutte Rijssen (N) 8 8:52:19.7 22.54 200.00
382 3293 Nico Eikelenboom Papekop (N) 8 8:52:24.0 22.54 200.00
383 3492 Kees Kuil Heemskerk (N) 8 8:52:38.9 22.53 200.00
384 3489 Piet Suk Grootschermer (N) 8 8:52:39.5 22.53 200.00
385 3258 Wim Vernooij Werkhoven (N) 8 8:52:50.0 22.52 200.00
386 4246 Dionne Kramer Wijdewormer (N) 8 8:52:53.4 22.52 200.00
387 3257 Wilbert Schaik Tull en 't waal (N) 8 8:52:54.6 22.52 200.00
388 4355 Rik Smits Valkenswaard (N) 8 8:52:56.9 22.52 200.00
389 3035 Peter van Loon Wapenveld (N) 8 8:53:04.2 22.51 200.00
390 3620 Jan Witteman Roden (N) 8 8:53:06.7 22.51 200.00
391 4173 Tjerk Soet Damwoude (N) 8 8:53:23.3 22.50 200.00
392 3437 Dirk van der Laan Reeuwijk (N) 8 8:53:30.6 22.49 200.00
393 3953 Piet van 't Klooster Leusden (N) 8 8:53:31.1 22.49 200.00
394 3026 Hylke Terpstra Zuidlaren (N) 8 8:53:45.4 22.48 200.00
395 3902 Carlos Rumpff Alkmaar (N) 8 8:53:49.1 22.48 200.00
396 4113 Jan Goeij Haastrecht (N) 8 8:54:32.1 22.45 200.00
397 3714 Willem Eijbergen Amersfoort (N) 8 8:54:34.0 22.45 200.00
398 3990 Eelco Huizinga Groningen (N) 8 8:54:37.8 22.45 200.00
399 4237 Maarten van Koolwijk Enschede (N) 8 8:54:44.3 22.44 200.00
400 3656 Cor Tambach Assendelft (N) 8 8:54:50.3 22.44 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15