Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 3466 Cees van Dijk Groot - ammers (N) 6 7:25:21.6 20.21 150.00
902 4077 Peter de Vries Alkmaar (N) 6 7:25:55.4 20.18 150.00
903 3590 Henk Bolding Nijeveen (N) 6 7:25:58.8 20.18 150.00
904 3782 Siedo Hiemstra Burgum (N) 6 7:35:12.2 19.77 150.00
905 4306 Serve Notermans Bilthoven (N) 6 7:37:07.7 19.69 150.00
906 4485 Jan Korenberg Kamperveen (N) 6 7:37:23.8 19.68 150.00
907 3021 Gert Arkenstijn Leiderdorp (N) 6 7:38:53.1 19.61 150.00
908 3867 Jaap Knol Aadorp (N) 6 7:39:26.9 19.59 150.00
909 3681 Greet Steenhuis Wageningen (N) 6 7:40:20.3 19.55 150.00
910 3988 Wilco Schuurman Assen (N) 6 7:45:16.3 19.34 150.00
911 3775 Rob van Opzeeland Amsterdam (N) 6 7:48:47.2 19.20 150.00
912 4376 Kees Ringelberg Nisse (N) 6 7:49:12.4 19.18 150.00
913 3340 Wim Keizer Lisse (N) 6 7:50:52.5 19.11 150.00
914 4231 Jurgen Kocken Tubbergen (N) 6 7:52:22.5 19.05 150.00
915 4249 Ward Lassing Leiderdorp (N) 6 7:53:16.5 19.02 150.00
916 3615 Martha van Amsterdam-Stijn Lisse (N) 6 7:54:19.4 18.97 150.00
917 3313 Rijk Gaasbeek Veenendaal (N) 6 8:01:15.0 18.70 150.00
918 3301 Martin Robbe Middelstum (N) 6 8:06:59.4 18.48 150.00
919 3380 Jan leo van Alphen Rossum (N) 6 8:07:38.4 18.46 150.00
920 3040 Tilly Schenkeveld-Kester Schipluiden (N) 6 8:13:12.6 18.25 150.00
921 4210 Jan Sniekers Hengelo (N) 6 8:14:32.2 18.20 150.00
922 3586 Geert Bosch Nijeveen (N) 6 8:14:59.4 18.18 150.00
923 3279 Arjen van Krieken Brielle (N) 6 8:17:04.3 18.11 150.00
924 4186 Egbert Horst Huizen (N) 6 8:18:18.3 18.06 150.00
925 3974 Liane Volgers Utrecht (N) 6 8:18:54.0 18.04 150.00
926 4195 Maarten Veen Amsterdam (N) 6 8:20:19.3 17.99 150.00
927 3945 Petra Gommer-Reniers Elst (N) 6 8:24:08.2 17.85 150.00
928 3479 Herman Poelma Hoorn (N) 6 8:24:19.7 17.85 150.00
929 3855 John Kleinheerenbrink Capelle a/d ijssel (N) 6 8:30:37.0 17.63 150.00
930 3660 Theo Raijmakers Uden (N) 6 8:36:55.7 17.41 150.00
931 3337 Lotte Jorink Wierden (N) 6 8:43:24.7 17.19 150.00
932 3569 Hugo Timmer Emmen (N) 6 8:52:36.7 16.90 150.00
933 4046 Jan Horio Ursem (N) 6 8:58:43.2 16.71 150.00
934 4209 Margot Blokker Amsterdam (N) 6 8:59:59.6 16.67 150.00
935 4198 Antoon Janmaat Javerveen (N) 6 9:02:24.3 16.59 150.00
936 3826 Wim Nieuwerf Boskoop (N) 6 9:03:17.4 16.57 150.00
937 3892 Jaco Teeuw Polsbroek (N) 6 9:03:42.0 16.55 150.00
938 3891 Theo de Ouden Nieuw lekkerland (N) 6 9:10:33.0 16.35 150.00
939 3800 Hester van de Zwaag-Woudwijk Rijptsjerk (N) 6 9:15:59.5 16.19 150.00
940 3799 Anne van de Zwaag Rijptsjerk (N) 6 9:16:08.9 16.18 150.00
941 3860 Marion van den Brink Ugchelen (N) 6 9:17:38.9 16.14 150.00
942 3859 Riki van den Hurk Arnhem (N) 6 9:17:55.2 16.13 150.00
943 4263 Leontine van Steenbrugge Voorburg (N) 6 9:18:47.5 16.11 150.00
944 3857 Tila Kroon V.d. maat Assendelft (N) 6 9:21:41.7 16.02 150.00
945 4139 Gerk van der Ploeg Veenwouden (N) 6 9:21:48.9 16.02 150.00
946 3344 Tessy Lenting Lisse (N) 6 9:22:02.3 16.01 150.00
947 4011 Marjoka Groot-Vos Limmen (N) 6 9:23:09.4 15.98 150.00
948 4010 Arie Groot Limmen (N) 6 9:23:09.6 15.98 150.00
949 3427 Hans van Thiel Deest (N) 6 9:26:12.9 15.90 150.00
950 3995 Rene de Wildt Rijswijk (z-h) (N) 6 9:28:44.1 15.82 150.00
951 3015 Huib Tober Moordrecht (N) 6 9:32:41.5 15.72 150.00
952 3997 Desire Hoogzaad-Koppert Rotterdam (N) 6 9:34:26.4 15.67 150.00
953 4268 Ronald van Sprew Veghel (N) 6 9:39:22.1 15.53 150.00
954 4463 Hans Jansen Haaksbergen (N) 6 9:40:21.3 15.51 150.00
955 3523 Michiel Penders Zwolle (N) 6 9:42:41.1 15.45 150.00
956 3527 Patricia Vulkers Zwolle (N) 6 9:42:44.5 15.44 150.00
957 4300 Christien Rijpkema Wezep (N) 6 9:51:38.2 15.21 150.00
958 3366 Joke Slor Groningen (N) 6 10:02:26.7 14.94 150.00
959 3103 Harrij Oolders Woerden (N) 6 10:03:01.5 14.92 150.00
960 3973 Athur Costerus Vleuten (N) 6 10:06:57.5 14.83 150.00
961 3463 Rob Steenbergen Wierden (N) 6 10:17:44.0 14.57 150.00
962 3861 Rik Menting Bennekom (N) 6 10:25:49.6 14.38 150.00
963 3909 Frank van Dijk Amsterdam (N) 6 10:34:34.8 14.18 150.00
964 4407 Jan van der Ven Helmond (N) 5 4:50:43.7 25.80 125.00
965 3424 Rinze Lenstra Oosterhesselen (N) 5 4:57:02.0 25.25 125.00
966 4363 Martien Pater Vorden (N) 5 5:00:09.6 24.99 125.00
967 4405 Piet de Vreeze Beverwijk (N) 5 5:11:14.3 24.10 125.00
968 3084 Jos Bruin Sint nicolaasga (N) 5 5:14:52.4 23.82 125.00
969 4479 Kees Zuijderduijn Katwijk aan zee (N) 5 5:36:18.1 22.30 125.00
970 3530 Gerrit Hemeltjen Deventer (N) 5 5:46:54.9 21.62 125.00
971 4038 Bernard Wolfs Groningen (N) 5 5:55:21.2 21.11 125.00
972 3949 Cor Fontijn Wormer (N) 5 5:58:49.1 20.90 125.00
973 3758 Jos Mollers Lisserbroek (N) 5 6:00:20.9 20.81 125.00
974 4044 Wouter Verhoef Amstelhoek (N) 5 6:02:37.6 20.68 125.00
975 3761 Willem de Lange Genemuiden (N) 5 6:04:05.9 20.60 125.00
976 3412 Tiny Pfaff Bodegraven (N) 5 6:04:16.1 20.59 125.00
977 3114 Popko Schuitema Koekange (N) 5 6:14:34.5 20.02 125.00
978 3618 Theo Jansen Almelo (N) 5 6:18:49.3 19.80 125.00
979 3941 Marius Janmaat Amsterdam (N) 5 6:36:16.4 18.93 125.00
980 4294 Fred Beijleveld Rheden (N) 5 6:37:23.3 18.87 125.00
981 4262 Herman van Veldhoven Maasdijk (N) 5 6:40:32.3 18.72 125.00
982 3534 Henri Brok Deventer (N) 5 6:42:49.7 18.62 125.00
983 3280 Albert Scholte Ridderkerk (N) 5 6:45:42.7 18.49 125.00
984 3358 Jos Schabbink Saasveld (N) 5 6:46:02.2 18.47 125.00
985 4255 Erik Zijlstra Assen (N) 5 6:52:39.5 18.17 125.00
986 3588 Fred Zweistra Nijeveen (N) 5 6:57:46.7 17.95 125.00
987 4105 Rien Hesen Horst (N) 5 7:01:43.1 17.78 125.00
988 4104 Jac Hesen Castenray (N) 5 7:02:02.2 17.77 125.00
989 3651 Fred Segaar Ardenhout (N) 5 7:03:23.1 17.71 125.00
990 3833 Jan Deijkers Westerland (N) 5 7:04:58.7 17.65 125.00
991 3274 Ben Heldens Helmond (N) 5 7:05:24.5 17.63 125.00
992 4148 Ben Duijts Oosterhout (N) 5 7:08:34.1 17.50 125.00
993 3846 Jan van Nunen Diessen (N) 5 7:17:02.9 17.16 125.00
994 3932 Johan Anders Waddinxveen (N) 5 7:27:51.5 16.75 125.00
995 3642 Aldert Slot Westzaan (N) 5 7:33:33.1 16.54 125.00
996 3641 Hetty Slot-Houtman Westzaan (N) 5 7:33:33.7 16.54 125.00
997 4115 Dikkie NAPEL TEN - VOS Westerhaar (N) 5 7:34:26.3 16.50 125.00
998 4224 Cor Semeins Amsterdam (N) 5 7:34:42.2 16.49 125.00
999 4475 Joerec Cijsouw Oostburg (N) 5 7:34:50.2 16.49 125.00
1000 3869 Jan van der Veer Boskoop (N) 5 7:37:07.7 16.41 125.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15