home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
3070
Pascal Bosma
Utrecht (NED)
48
7:40:56.2
26.24
201.60
2
3820
Stefan van Dijk
Ijsselmuiden (NED)
48
7:41:43.3
26.20
201.60
3
3494
Sjaak Stuijt
ZOETERWOUDE (NED)
48
7:52:41.4
25.59
201.60
4
4219
Udo Rainer
Fresach (AUT)
48
8:02:20.0
25.08
201.60
5
4178
Mieke van Kuijk
HARMELEN (NED)
48
8:03:14.0
25.03
201.60
6
3324
Hans Middag
UITHOORN (NED)
48
8:08:29.5
24.76
201.60
7
3769
Leo Schurink
WINTERSWIJK-MEDDO (NED)
48
8:13:54.2
24.49
201.60
8
3719
Ronald van den Beld
TERWOLDE (NED)
48
8:18:09.2
24.28
201.60
9
3195
Jan Franssens
SAAKSUM (NED)
48
8:25:02.1
23.95
201.60
10
3642
Koos Roorda
NOORDHORN (NED)
48
8:25:22.3
23.93
201.60
11
4253
Bas Joosten
BOXTEL (NED)
48
8:26:31.3
23.88
201.60
12
3457
Wim Kalee
KATWIJK (NED)
48
8:26:44.6
23.87
201.60
13
4158
Peter Janse
YERSEKE (NED)
48
8:31:11.6
23.66
201.60
14
4195
Ad Snoeren
DE MOER (NED)
48
8:32:08.4
23.62
201.60
15
3519
Helfriech Tiemens
BEILEN (NED)
48
8:33:42.7
23.55
201.60
16
4225
Theo Zoontjens
KOUDEKERKE (NED)
48
8:34:14.4
23.52
201.60
17
3456
Frank van der Elst
VOORHOUT (NED)
48
8:36:20.7
23.43
201.60
18
3061
Hans Hoogland
CULEMBORG (NED)
48
8:40:02.0
23.26
201.60
19
4213
Johan Luiten
AALTEN (NED)
48
8:43:16.7
23.12
201.60
20
3045
Peet Horters
HOOFDDORP (NED)
48
8:43:32.1
23.10
201.60
21
3895
Martijn Wiegers
Hengelo (NED)
48
8:44:11.2
23.08
201.60
22
3359
Ben van der Hoort
UITHOORN (NED)
48
8:44:34.8
23.06
201.60
23
3607
Krijn Donk
PAPENDRECHT (NED)
48
8:45:36.4
23.01
201.60
24
3059
Herman Sluiter
BATHMEN (NED)
48
8:48:24.4
22.89
201.60
25
4237
Rainer Reimers
Techendorf (AUT)
48
8:49:03.3
22.86
201.60
26
3728
Tonnie Lansink
GROENLO (NED)
48
8:49:07.0
22.86
201.60
27
4198
henk h j pullen
MEPPEL (NED)
48
8:49:57.0
22.82
201.60
28
4239
Harry Gubbels
HELVOIRT (NED)
48
8:50:52.7
22.78
201.60
29
3160
Jerry Nugter
WERVERSHOOF (NED)
48
8:51:29.1
22.76
201.60
30
4261
Frank van den Brandt
BOXTEL (NED)
48
8:53:01.2
22.69
201.60
31
3043
Peter Kooijman
KUDELSTAART (NED)
48
8:55:49.0
22.57
201.60
32
3856
Rinse Kloek
Ijsselmuiden (NED)
48
8:56:21.4
22.55
201.60
33
4211
Christopher Earl Spogis
Montana (USA)
48
8:56:24.1
22.55
201.60
34
3246
Han Everdij
UTRECHT (NED)
48
8:56:56.9
22.53
201.60
35
3196
Kees Verheul
DORDRECHT (NED)
48
8:58:12.7
22.47
201.60
36
3123
Peter van Damme
YERSEKE (NED)
48
8:58:29.9
22.46
201.60
37
3717
Nico Hakkesteegt
TIENHOVEN ZH (NED)
48
8:59:18.8
22.43
201.60
38
3528
Rein Post
HEESCH (NED)
48
9:02:56.0
22.28
201.60
39
4157
Jack Oudhuis
Ursem (NED)
48
9:03:27.1
22.26
201.60
40
3831
Gert Jan van Lente
Ijsselmuiden (NED)
48
9:04:29.1
22.22
201.60
41
3022
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (NED)
48
9:05:36.7
22.17
201.60
42
3586
Bert Baan
RIJSSEN (NED)
48
9:05:50.0
22.16
201.60
43
3816
Anton Erich
Dalfsen (NED)
48
9:06:06.9
22.15
201.60
44
3433
Joost Smit
BERKEL EN RODENRIJS (NED)
48
9:06:08.8
22.15
201.60
45
3471
Marcel ten Wolde
GRONINGEN (NED)
48
9:06:33.8
22.13
201.60
46
3375
Dick van Kleef
MALDEN (NED)
48
9:07:19.0
22.10
201.60
47
3756
Henk Hendrix
YSSELSTEYN LB (NED)
48
9:07:39.1
22.09
201.60
48
4185
Hans WInkler
weissensee (AUT)
48
9:07:50.9
22.08
201.60
49
3877
Eefje van der Bor
Nijkerk (NED)
48
9:07:54.5
22.08
201.60
50
3172
Hanneke Hogenkamp
DENEKAMP (NED)
48
9:08:03.6
22.07
201.60
51
3807
Dennis de Vos
RAAMSDONKSVEER (NED)
48
9:08:06.3
22.07
201.60
52
4088
Johannes Adam
Bayreuth (GER)
48
9:08:18.9
22.06
201.60
53
4210
Raymond Joseph Dombroski
Montana (USA)
48
9:10:03.3
21.99
201.60
54
3458
Dick van Beelen
KATWIJK ZH (NED)
48
9:12:37.0
21.89
201.60
55
3739
Daan Heineke
ZUTPHEN (NED)
48
9:12:59.5
21.87
201.60
56
3710
PETER DE CLERCQ
DEURNE (BEL)
48
9:13:07.0
21.87
201.60
57
4162
Jan-Dirk Vink
MOORDRECHT (NED)
48
9:15:27.9
21.78
201.60
58
3613
Hans Colstee
WAALWIJK (NED)
48
9:15:48.0
21.76
201.60
59
3982
Judith Colstee
WAALWIJK (NED)
48
9:15:51.0
21.76
201.60
60
3459
Edwin Minnee
KATWIJK ZH (NED)
48
9:16:44.0
21.73
201.60
61
3406
Willy Schurink
LICHTENVOORDE (NED)
48
9:18:25.2
21.66
201.60
62
3709
Henk Apeldoorn
DEN HAM OV (NED)
48
9:19:16.1
21.63
201.60
63
3143
Pieter Hogendoorn
BERGAMBACHT (NED)
48
9:20:10.2
21.59
201.60
64
3783
Ronald Cornelisz
NIEUWEGEIN (NED)
48
9:20:11.1
21.59
201.60
65
3847
Marcel Schaap
Kamerik (NED)
48
9:20:14.4
21.59
201.60
66
3205
Jonathan Dijkslag
HARDERWIJK (NED)
48
9:22:49.4
21.49
201.60
67
3403
Wouter Jan Kleinlugtenbelt
AMSTERDAM (NED)
48
9:23:05.3
21.48
201.60
68
4235
Sjaak ter Schure
GIETHOORN (NED)
48
9:23:17.3
21.47
201.60
69
3115
Frans de Vos
GOUDA (NED)
48
9:23:37.5
21.46
201.60
70
4257
Jan-Jaap Naberman
GENEMUIDEN (NED)
48
9:24:56.4
21.41
201.60
71
4255
Marcel van Lith
EST (NED)
48
9:25:41.9
21.38
201.60
72
3327
Wim Oele
UTRECHT (NED)
48
9:26:15.1
21.36
201.60
73
4159
Leo Vergeer
LUTTELGEEST (NED)
48
9:26:34.1
21.35
201.60
74
3720
Jan Zwetsloot
ALPHEN AAN DEN RIJN (NED)
48
9:26:50.0
21.34
201.60
75
3959
Lucas Wolters
HOOGKARSPEL (NED)
48
9:28:20.0
21.28
201.60
76
3651
Job Zijderlaan
BENSCHOP (NED)
48
9:29:01.9
21.26
201.60
77
3292
Thom van Steensel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (NED)
48
9:29:43.7
21.23
201.60
78
3256
Albert Oude Nijhuis
Utrecht (NED)
48
9:31:06.3
21.18
201.60
79
3475
Simon van der Velde
SUAWOUDE (NED)
48
9:31:13.3
21.18
201.60
80
3416
Huite Gielstra
TYTSJERK (NED)
48
9:31:16.3
21.17
201.60
81
3232
Geert Herbers
TER APEL (NED)
48
9:31:52.8
21.15
201.60
82
3217
Arie Blom
AMEIDE (NED)
48
9:32:40.4
21.12
201.60
83
3127
Arco Kortleve
BERGAMBACHT (NED)
48
9:33:54.6
21.08
201.60
84
3898
Bertus Bramer
Vriezenveen (NED)
48
9:35:45.9
21.01
201.60
85
3861
Paul Bakker
Ermelo (NED)
48
9:35:48.2
21.01
201.60
86
3499
Albert Gort
SCHOONHOVEN (NED)
48
9:36:49.6
20.97
201.60
87
3303
Jaap Strengers
AMSTERDAM (NED)
48
9:37:09.9
20.96
201.60
88
3174
Jan Wieger Baron
URETERP (NED)
48
9:37:24.7
20.95
201.60
89
3543
marijn den hollander
BERGEN NH (NED)
48
9:37:25.8
20.95
201.60
90
3210
Sipke Meindertsma
Gieten (NED)
48
9:39:04.5
20.89
201.60
91
3111
Rinke Meijer
URETERP (NED)
48
9:40:20.6
20.84
201.60
92
4212
Hermen Ligterink
AALTEN (NED)
48
9:41:47.8
20.79
201.60
93
3829
Wilco Visscher
Ijsselmuiden (NED)
48
9:42:41.0
20.76
201.60
94
3997
Sjef Speekenbrink
VLIJMEN (NED)
48
9:42:41.6
20.76
201.60
95
4180
Ad Versteeg
KOCKENGEN (NED)
48
9:42:42.5
20.76
201.60
96
3751
jurgen zell
WADDINXVEEN (NED)
48
9:46:01.1
20.64
201.60
97
3136
Jelle de Haan
AMEIDE (NED)
48
9:47:17.1
20.60
201.60
98
3137
Janthijs de Haan
Ameide (NED)
48
9:47:17.3
20.60
201.60
99
3854
Gerrit-Yme Jansen
Ijsselmuiden (NED)
48
9:48:08.4
20.57
201.60
100
3434
Ronald Tekstra
YSBRECHTUM (NED)
48
9:48:21.0
20.56
201.60
[
Volgende
]
1244 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13