home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
5969
Peter Kwaak
BREDA (Ned)
5
4:55:36.6
20.30
100.00
902
5753
Martha van Amsterdam-Stijn
LISSE (Ned)
5
4:57:01.5
20.20
100.00
903
5632
Jan de Ruijter
POLSBROEK (Ned)
5
4:58:29.6
20.10
100.00
904
5660
Berthold Eshuis
AMERSFOORT (Ned)
5
4:59:31.0
20.03
100.00
905
5298
Roel Ansink
SNELREWAARD (Ned)
5
5:00:32.1
19.96
100.00
906
5814
Helene Dits
ANDELST (Ned)
5
5:00:36.5
19.96
100.00
907
6056
Jan Zuiderwijk
KWINTSHEUL (Ned)
5
5:00:52.3
19.94
100.00
908
5761
Aleid de Boer
NOORDEINDE (Ned)
5
5:01:00.3
19.93
100.00
909
6050
Martien van der Kraan
KWINTSHEUL (Ned)
5
5:01:01.5
19.93
100.00
910
5453
Albert Dooper
LEUVENHEIM (Ned)
5
5:01:21.7
19.91
100.00
911
5713
Tjalle den ouden
DORDRECHT (Ned)
5
5:01:55.5
19.87
100.00
912
5274
Mien Onderwater-Loogman
DEGAGNAC (Fra)
5
5:03:17.1
19.78
100.00
913
6134
Meint Dekker
VELP (Ned)
5
5:04:45.3
19.69
100.00
914
5526
Henk de Vries
BORNE (Ned)
5
5:05:20.7
19.65
100.00
915
5183
Roel van den Berg
DE LIER (Ned)
5
5:05:25.3
19.65
100.00
916
6005
aw van der Reijden
hurwenen (Ned)
5
5:06:13.2
19.59
100.00
917
5573
Eef Kroes
MAASLAND (Ned)
5
5:07:31.4
19.51
100.00
918
5692
Gerard Beldman
HOLTEN (Ned)
5
5:07:33.9
19.51
100.00
919
5670
Helene Schipperijn
AMSTELVEEN (Ned)
5
5:07:59.8
19.48
100.00
920
5164
Justin Prinsen
SOMMELSDIJK (Ned)
5
5:08:46.6
19.43
100.00
921
5820
Wim Niemeijer
FOXWOLDE (Ned)
5
5:09:20.5
19.40
100.00
922
5624
Egbert Lambers
NAARDEN (Ned)
5
5:12:09.7
19.22
100.00
923
5341
Rients de Boer
WOUDSEND (Ned)
5
5:12:20.4
19.21
100.00
924
5876
Jan Sniekers
HENGELO (Ned)
5
5:15:13.0
19.03
100.00
925
5875
Rietje van Delft
HENGELO (Ned)
5
5:15:14.1
19.03
100.00
926
5910
Marcel Kruize
HAARLEM (Ned)
5
5:19:20.2
18.79
100.00
927
5899
Jeroen Dankelman
NOOTDORP (Ned)
5
5:21:15.4
18.68
100.00
928
6133
Margjen Dekker
VELP (Ned)
5
5:21:16.1
18.68
100.00
929
5406
Madelon Pijnenburg
DELFT (Ned)
5
5:22:22.8
18.61
100.00
930
6215
Emese Palenstijn
ZWAAG (Ned)
5
5:24:16.3
18.50
100.00
931
5451
Csilla Palenstijn-Boer
ZWAAG (Ned)
5
5:24:16.5
18.50
100.00
932
5240
Lidwien Roeling
HUISSEN (Ned)
5
5:24:56.8
18.46
100.00
933
6104
Willie Vos
WESTERHAAR (Ned)
5
5:24:57.4
18.46
100.00
934
5934
Trees Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
5
5:26:33.9
18.37
100.00
935
6151
Arnoud Gietema
ARNHEM (Ned)
5
5:30:28.0
18.16
100.00
936
5546
Sjaan OLIEMAN-VAN DE MAREL
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
5
5:31:52.1
18.08
100.00
937
5083
Gerard van den Akker
AMSTELVEEN (Ned)
5
5:33:05.7
18.01
100.00
938
5096
Pim Spaargaren
ZWANENBURG (Ned)
5
5:33:09.1
18.01
100.00
939
5006
Wim Bax
SLEEUWIJK (Ned)
5
5:34:52.3
17.92
100.00
940
6051
Ria KRAAN-V/D GROENEWEGEN
KWINTSHEUL (Ned)
5
5:37:25.1
17.78
100.00
941
5359
Ank HAVE TEN-SCHOLTES
HONSELERSDIJK (Ned)
5
5:37:25.5
17.78
100.00
942
5509
Jan Deijkers
WESTERLAND (Ned)
5
5:38:46.6
17.71
100.00
943
6180
Nellie Pater
WAARLAND (Ned)
5
5:38:48.6
17.71
100.00
944
6057
Robert Kamper
WAGENINGEN (Ned)
5
5:39:38.8
17.67
100.00
945
5002
Willem Bosch
NAARDEN (Ned)
5
5:39:44.3
17.66
100.00
946
5393
Tineke van Amsterdam
LISSE (Ned)
5
5:39:46.3
17.66
100.00
947
6060
Vis
OOSTHUIZEN (Ned)
5
5:39:47.7
17.66
100.00
948
5126
Gerrit Neijzing
ZAANDAM (Ned)
5
5:40:05.2
17.64
100.00
949
5842
Gerjan Wagenvoord
ZWOLLE (Ned)
5
5:40:30.5
17.62
100.00
950
5306
Govert Wiggers
SCHAGEN (Ned)
5
5:40:47.2
17.61
100.00
951
6010
Jan Visscher
WESTERBORK (Ned)
5
5:41:09.1
17.59
100.00
952
5555
Jellie Brunia
EXMORRA (Ned)
5
5:43:26.5
17.47
100.00
953
5792
Rob Stook
ROTTERDAM (Ned)
5
5:46:01.3
17.34
100.00
954
5459
Kees Zuijderduijn
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
5
5:46:24.8
17.32
100.00
955
5458
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
5
5:46:24.9
17.32
100.00
956
5181
Coop den Ouden
DORDRECHT (Ned)
5
5:46:59.6
17.29
100.00
957
5328
Michelle Kingma
UITGEEST (Ned)
5
5:47:27.7
17.27
100.00
958
5327
Annet Nan
UITGEEST (Ned)
5
5:47:27.9
17.27
100.00
959
5464
Tjeerd Kingma
UITGEEST (Ned)
5
5:47:28.3
17.27
100.00
960
5575
Peter Hammes
SASSENHEIM (Ned)
5
5:48:23.7
17.22
100.00
961
5666
Dirk Ritsema
ELST (GLD) (Ned)
5
5:49:04.2
17.19
100.00
962
5137
Ingeborg Hovius
AMSTERDAM (Ned)
5
5:55:36.5
16.87
100.00
963
5017
Ria Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
5
5:56:18.9
16.84
100.00
964
5795
Ed van Luxemburg
ZOETERMEER (Ned)
5
5:57:39.3
16.78
100.00
965
5754
Carla Elstgeest
ZOETERMEER (Ned)
5
5:57:39.4
16.78
100.00
966
5342
Oeke Mulder
WOUDSEND (Ned)
5
5:58:10.2
16.75
100.00
967
5579
Hans Stein
LEIDEN (Ned)
5
5:58:17.0
16.75
100.00
968
6204
Jacco Bergman
HOUTEN (Ned)
5
6:00:16.5
16.65
100.00
969
5436
Maarten Looijen
OUDEWATER (Ned)
5
6:00:28.9
16.64
100.00
970
5597
Janos Gaspar
LOCHEM (Ned)
5
6:00:40.0
16.64
100.00
971
6192
Jaap Feil
VELP GLD (Ned)
5
6:01:28.6
16.60
100.00
972
5157
Hans van Thiel
DEEST (Ned)
5
6:01:35.2
16.59
100.00
973
5184
Cor Stolze
DE LIER (Ned)
5
6:03:16.1
16.52
100.00
974
5906
Chris van der Vorm
AMSTERDAM (Ned)
5
6:05:23.7
16.42
100.00
975
5982
Sandra Konisser
AMSTERDAM (Ned)
5
6:05:24.7
16.42
100.00
976
6039
Doke Duinmaijer
GRAFT (Ned)
5
6:06:22.7
16.38
100.00
977
6024
Sigrid Mueller
WEISSENSEE (Ned)
5
6:06:43.8
16.36
100.00
978
5053
Piet Lenting
LISSE (Ned)
5
6:07:16.0
16.34
100.00
979
5639
Arie van der Veen
DE COCKSDORP (Ned)
5
6:07:23.8
16.33
100.00
980
5008
Ina van Scherpenzeel-Huijsman
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
6:07:52.6
16.31
100.00
981
5863
jacqueline van schie
SASSENHEIM (Ned)
5
6:07:58.5
16.31
100.00
982
5620
Aleijda de Zwaan
ERMELO (Ned)
5
6:08:33.9
16.28
100.00
983
5621
Rene Louwers
HOOGVLIET (Ned)
5
6:08:34.2
16.28
100.00
984
5312
Stella Sikkens-Dijkstra
BOVENKARSPEL (Ned)
5
6:09:23.9
16.24
100.00
985
5266
Mary Kamminga-Stap
LAAG KEPPEL (Ned)
5
6:09:58.4
16.22
100.00
986
5101
Ria vd Horst-Ernst
ZWAMMERDAM (Ned)
5
6:10:31.2
16.19
100.00
987
5105
(Jan Cornelis) Kees van der Veer
BOSKOOP (Ned)
5
6:10:51.1
16.18
100.00
988
5440
Carlien Tharner
DELFT (Ned)
5
6:13:11.6
16.08
100.00
989
5437
Peter van Schie
DELFT (Ned)
5
6:13:14.6
16.08
100.00
990
5129
Wim Goeman
NOOTDORP (Ned)
5
6:13:14.7
16.08
100.00
991
5438
Jan van Schie
DELFT (Ned)
5
6:13:15.2
16.07
100.00
992
5788
Nico Kors
HENGELO (Ned)
5
6:13:32.0
16.06
100.00
993
5921
Cees van Rijswijk
BARENDRECHT (Ned)
5
6:20:15.7
15.78
100.00
994
6000
Harry Velner
DIEMEN (Ned)
5
6:20:30.0
15.77
100.00
995
5028
Thijs van Aalst
Veen (Ned)
5
6:20:34.0
15.77
100.00
996
5165
alice wellner
TRICHT (Ned)
5
6:22:10.7
15.70
100.00
997
5985
Piet Keetman
HAARLEM (Ned)
5
6:22:16.1
15.70
100.00
998
5595
Petra van der Veen
HEERENVEEN (Ned)
5
6:22:59.5
15.67
100.00
999
5685
Marjolein de Bruijn
LOPIK (Ned)
5
6:23:11.0
15.66
100.00
1000
5027
Cor van Haaren
BAARLE-NASSAU (Ned)
5
6:25:04.4
15.58
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12