home

Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)

Weissensee Talent Trophy (20/1)

Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)

Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)

Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)

Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)

Criteriums (28/1)

Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)

Alternatieve Elfstedentocht (30/1)



Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1101 5626 kees henstra LEIDEN (Ned) 2 1:55:17.5 20.82 40.00
1102 5210 Hans Bostelaar MIDDELBURG (Ned) 2 1:56:01.5 20.69 40.00
1103 6191 Jaap Roeland SLEEUWIJK (Ned) 2 1:56:06.7 20.67 40.00
1104 5009 Peter Selbach BEEK (Ned) 2 1:56:49.7 20.54 40.00
1105 6142 Edwin Heerding Zunderdorp (Ned) 2 1:59:54.8 20.01 40.00
1106 5056 Jan Kroes HATTEMERBROEK (Ned) 2 2:03:28.0 19.44 40.00
1107 5468 Gerard de Jong Leeuwarden (Ned) 2 2:03:31.2 19.43 40.00
1108 6213 Hans Wouters ENSCHEDE (Ned) 2 2:24:31.5 16.61 40.00
1109 5673 Hans van Schooten LEIDEN (Ned) 2 2:26:20.3 16.40 40.00
1110 5674 Marjorie van Schooten LEIDEN (Ned) 2 2:26:20.9 16.40 40.00
1111 5891 Cock van Loo HUIZEN (Ned) 2 3:07:11.4 12.82 40.00
1112 5363 Jan Rootjes UGCHELEN (Ned) 1 1:00:44.2 19.76 20.00
1113 5025 Henriette Wanmaker DEN HAAG (Ned) 1 1:03:08.7 19.00 20.00
1114 5530 Jan Snijders DELFT (Ned) 1 1:04:00.8 18.75 20.00
1115 5282 Kees Vennix MIDDELBEERS (Ned) 1 1:08:15.7 17.58 20.00
1116 5067 Francien van der Hoorn VOORHOUT (Ned) 1 1:08:41.8 17.47 20.00
1117 5288 Leen van Oudenaren SOMMELSDIJK (Ned) 1 1:12:06.6 16.64 20.00
1118 5627 Marike Henstra LEIDERDORP (Ned) 1 1:28:17.0 13.59 20.00
1119 5154 Hannie van der Veen OPENDE (Ned) 1 1:37:51.1 12.26 20.00
1120 5839 Age Bootsma ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1121 6016 Monika Langegger WEISSENSEE (Oos) 0 0.00
1122 6020 Fridrun Weidl WEISSENSEE (Oos) 0 0.00
1123 6027 Martin Grabner WIEN (Oos) 0 0.00
1124 5984 Edward Stots LEUSDEN (Ned) 0 0.00
1125 5957 Monique Elfrink ZEVENAAR (Ned) 0 0.00
1126 5825 Lammert Bosscher ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1127 5829 Henri van Gaalen WATERINGEN (Ned) 0 0.00
1128 5796 Henk-jan Stuiver ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1129 5793 Pieter-willem Ketting BUNNIK (Ned) 0 0.00
1130 5767 Bettus van Emst HATTEM (Ned) 0 0.00
1131 5777 Ton Mensch BERGAMBACHT (Ned) 0 0.00
1132 5889 Ton Bontekoe UTRECHT (Ned) 0 0.00
1133 5887 Roderick Dekkers WAALWIJK (Ned) 0 0.00
1134 5867 Erik Huisintveld ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1135 5859 Marita de Jong-Edema VLEDDER (Ned) 0 0.00
1136 5655 Allart Maijers ZWARTSLUIS (Ned) 0 0.00
1137 5732 Andre Weening DRACHTEN (Ned) 0 0.00
1138 5723 Faisal Muhammad IJSSELSTEIN UT (Ned) 0 0.00
1139 5708 Joop van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1140 5151 Siebe Banga DRACHTEN (Ned) 0 0.00
1141 5113 Pierrot Zijlmans KAATSHEUVEL (Ned) 0 0.00
1142 5068 Wouter Blenk ENSCHEDE (Ned) 0 0.00
1143 5061 Bert Bok ROSSUM (Ned) 0 0.00
1144 5026 Cees Varekamp ROZENBURG (Ned) 0 0.00
1145 5034 Jarno van de Vis NIJKERK (Ned) 0 0.00
1146 5263 Trees Krausz-Levelt AMSTERDAM (Ned) 0 0.00
1147 5221 Johny de Witte TERNEUZEN (Ned) 0 0.00
1148 5212 guus geluk SLIEDRECHT (Ned) 0 0.00
1149 5186 Ko Minnaard WEMELDINGE (Ned) 0 0.00
1150 5194 Cor Schipper MIDDELBURG (Ned) 0 0.00
1151 5195 Wim Vernooij LIENDEN (Ned) 0 0.00
1152 5196 Leo van Dorresteijn SOEST (Ned) 0 0.00
1153 5524 mj van der Reijden GELDERMALSEN (Ned) 0 0.00
1154 5534 Siem Laan MEDEMBLIK (Ned) 0 0.00
1155 5538 Fenna Horstmann GOUDA (Ned) 0 0.00
1156 5539 Ans Duijndam DELFT (Ned) 0 0.00
1157 5552 Meini Brunia EXMORRA (Ned) 0 0.00
1158 5479 Jacques Jacobs STRAMPROY (Ned) 0 0.00
1159 5487 Hugo Schrama WILNIS (Ned) 0 0.00
1160 5504 Engel van Zanten KWINTSHEUL (Ned) 0 0.00
1161 5314 Wim van Santen NAALDWIJK (Ned) 0 0.00
1162 5446 Ben Wolf ENSCHEDE (Ned) 0 0.00
1163 5444 Leen Molenkamp MONSTER (Ned) 0 0.00
1164 5380 Henk Visscher TEN BOER (Ned) 0 0.00
1165 5389 Wim Bakker 'T HARDE (Ned) 0 0.00
[ Vorige ]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12