home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1001
5834
Tila Kroon V.d. maat
ASSENDELFT (Ned)
5
6:31:30.4
15.33
100.00
1002
5592
Marrit Mulder
UTRECHT (Ned)
5
6:31:42.9
15.32
100.00
1003
6004
Tessa Sieswerda
AMSTERDAM (Ned)
5
6:36:57.9
15.11
100.00
1004
6233
Monique Dijkman
Utrecht (Ned)
5
6:40:21.0
14.99
100.00
1005
5439
Lijdia VIEVEEN-V/D HELM
LEIDSCHENDAM (Ned)
5
6:42:10.9
14.92
100.00
1006
6228
Co Jansen
NIEUW VENNEP (Ned)
5
6:43:29.5
14.87
100.00
1007
5112
Piet Dijkgraaf
SOMMELSDIJK (Ned)
5
6:45:54.7
14.78
100.00
1008
6048
Sandra Bruinsma
DELFT (Ned)
5
6:47:23.0
14.73
100.00
1009
6045
Gerben van Oorsouw
DELFT (Ned)
5
6:47:45.4
14.71
100.00
1010
6046
Marina Weel
GRONINGEN (Ned)
5
6:47:48.7
14.71
100.00
1011
6047
Oebele Bruinsma
GRONINGEN (Ned)
5
6:47:54.1
14.71
100.00
1012
5423
jcp Zutt
PETTEN (Ned)
5
6:49:54.4
14.64
100.00
1013
5404
Aad van der Hoort
AMSTELHOEK (Ned)
5
6:51:30.0
14.58
100.00
1014
5343
Ton Langerak
NIEUW LEKKERLAND (Ned)
5
6:52:02.4
14.56
100.00
1015
5338
Monique van den Leuvert
EINDHOVEN (Ned)
5
6:53:47.4
14.50
100.00
1016
5247
Bert van Willigen
NUENEN (Ned)
5
6:54:54.5
14.46
100.00
1017
5657
Roelof Smit
DWINGELOO (Ned)
5
6:56:20.9
14.41
100.00
1018
5558
Meeuwis de Jonge
AXEL (Ned)
5
7:06:27.5
14.07
100.00
1019
5781
Diana van de Vijver
MAASSLUIS (Ned)
5
7:07:52.7
14.02
100.00
1020
5295
Dorine Meijer-Ronteltap
ALPEN A/D RIJN (Ned)
5
7:08:31.6
14.00
100.00
1021
5755
Annemarie Leliveld-Kors
GRONINGEN (Ned)
5
7:08:53.4
13.99
100.00
1022
6098
Nico Stoppels
SPIJK GN (Ned)
5
7:18:57.5
13.67
100.00
1023
5927
Rinkje Westendorp
ZUIDLAREN (Ned)
5
7:20:09.2
13.63
100.00
1024
5168
Hendrik Terburg
ASSEN (Ned)
5
7:20:09.2
13.63
100.00
1025
6036
Luuk Jellema
WIJDENES (Ned)
5
7:25:55.0
13.46
100.00
1026
5924
Henk den Besten
GROOT AMMERS (Ned)
5
7:34:52.9
13.19
100.00
1027
5462
Sienie van der Stoep-Meijer
HATTEM (Ned)
5
7:57:22.1
12.57
100.00
1028
6148
Henk Prins
ZAANDAM (Ned)
5
8:07:46.0
12.30
100.00
1029
6216
Piet van Leeuwen
OUDEKERK A/D AMSTEL (Ned)
4
3:05:31.2
25.87
80.00
1030
6015
Helmut Winkler
WEISSENSEE (Oos)
4
3:21:38.5
23.80
80.00
1031
6205
Rein Bakker
STEDUM (Ned)
4
3:34:07.9
22.42
80.00
1032
5013
Nico Koedooder
BLOKKER (Ned)
4
3:39:11.2
21.90
80.00
1033
5672
Arjan van Schooten
LEIDEN (Ned)
4
3:44:44.1
21.36
80.00
1034
5208
Jaap Versluis
HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned)
4
3:46:43.2
21.17
80.00
1035
6184
Jan Aardema
SCHEEMDA (Ned)
4
3:50:39.8
20.81
80.00
1036
5450
Edwin Stadegaard
LEIDEN (Ned)
4
3:52:46.4
20.62
80.00
1037
6160
Jaap Beens
GENEMUIDEN (Ned)
4
4:02:36.1
19.79
80.00
1038
5638
Roy Breyer
HUIZEN (Ned)
4
4:07:10.6
19.42
80.00
1039
5452
Geert van Kleef
POELDIJK (Ned)
4
4:12:11.8
19.03
80.00
1040
5344
Frans Husken
ASSEN (Ned)
4
4:16:02.0
18.75
80.00
1041
5523
johan vos
BRUCHEM (Ned)
4
4:16:56.4
18.68
80.00
1042
5402
Jan Horio
URSEM (Ned)
4
4:21:22.0
18.37
80.00
1043
6144
Diny Ebrecht
HEERLEN (Ned)
4
4:23:48.2
18.20
80.00
1044
6212
Ben Smeeman
HENGELO (Ned)
4
4:37:47.3
17.28
80.00
1045
6236
Wim Altena
SCHOONEBEEK (Ned)
4
4:48:16.4
16.65
80.00
1046
6025
Fridrun Weidel
WEISSENSEE (Oos)
4
4:51:37.7
16.46
80.00
1047
5832
Meijert Smid
DEN OEVER (Ned)
4
4:55:41.3
16.23
80.00
1048
6207
Chantal de Vries
Nieuw-Lekkerland (Ned)
4
5:30:48.2
14.51
80.00
1049
5176
WJ Fikken
DELFT (Ned)
4
5:32:02.7
14.46
80.00
1050
5892
Corrie Bakhuizen
HUIZEN (Ned)
4
5:33:42.3
14.38
80.00
1051
5905
Lon Schone
ASSEN (Ned)
4
5:43:31.8
13.97
80.00
1052
5928
Neeltje de Gruyter
AMSTERDAM (Ned)
4
6:34:12.3
12.18
80.00
1053
5565
Jan Mein
SCHEEMDA (Ned)
3
2:14:11.7
26.83
60.00
1054
5564
Arie Schrik
SCHEEMDA (Ned)
3
2:14:12.8
26.82
60.00
1055
5543
Jos Snel
UITHOORN (Ned)
3
2:15:34.8
26.55
60.00
1056
5560
Wubbe Mein
SCHEEMDA (Ned)
3
2:23:27.9
25.09
60.00
1057
5563
Jan Kruijer
MIDWOLDA (Ned)
3
2:23:28.2
25.09
60.00
1058
6143
Reint Schuring
AMSTERDAM (Ned)
3
2:26:33.0
24.57
60.00
1059
5497
Jan Schepens
NIJMEGEN (Ned)
3
2:26:40.5
24.54
60.00
1060
5012
Herman Veldkamp
LOCHEM (Ned)
3
2:40:41.5
22.40
60.00
1061
5567
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
3
2:45:51.3
21.71
60.00
1062
6155
Peter Bergmann
St. Poelten (Oos)
3
2:46:08.1
21.67
60.00
1063
6064
Joost van Rooijen
OOSTERBEEK (Ned)
3
2:53:43.1
20.72
60.00
1064
6018
Norbert Gruber
Villach (Oos)
3
2:55:52.3
20.47
60.00
1065
5522
Dick van Houwelingen
ZOUTELANDE (Ned)
3
2:58:01.5
20.22
60.00
1066
5106
henny dekker-hummel
GELDERMALSEN (Ned)
3
3:10:05.0
18.94
60.00
1067
5276
Loek Vuijsters
LELYSTAD (Ned)
3
3:11:14.2
18.82
60.00
1068
6032
Claudia Teeuwen
Lisserbroek (Ned)
3
3:17:11.0
18.26
60.00
1069
5409
Pleun Verheij
CULEMBORG (Ned)
3
3:17:30.7
18.23
60.00
1070
5419
Milan Verheij
CULEMBORG (Ned)
3
3:17:31.6
18.23
60.00
1071
5420
Reinier Bank
CULEMBORG (Ned)
3
3:17:31.9
18.22
60.00
1072
6031
Nikitta Teeuwen
Lisserbroek (Ned)
3
3:26:31.0
17.43
60.00
1073
5868
Kees Ringelberg
NISSE (Ned)
3
3:29:21.0
17.20
60.00
1074
5909
Corrie Klip-van Lavieren
GELDERMALSEN (Ned)
3
3:30:18.3
17.12
60.00
1075
6017
Andrea Enzi
WEISSENSEE (Oos)
3
3:35:02.8
16.74
60.00
1076
5166
Frans Lankreijer
HILVERSUM (Ned)
3
3:36:40.9
16.61
60.00
1077
6100
Marius koning
NIEUWKOOP (Ned)
3
3:37:04.4
16.58
60.00
1078
5382
gonnie den tek
NAALDWIJK (Ned)
3
3:48:00.2
15.79
60.00
1079
5271
Irma Smeenge
ASSEN (Ned)
3
3:54:17.4
15.37
60.00
1080
5255
piet kruif
DUSSEN (Ned)
3
3:54:42.5
15.34
60.00
1081
6089
Miranda van der Weele
DE STEEG (Ned)
3
4:05:33.8
14.66
60.00
1082
5938
Joep Schueler
LEEK (Ned)
3
4:07:40.7
14.54
60.00
1083
5179
Gerlinde Niens
DELFT (Ned)
3
4:21:54.6
13.75
60.00
1084
6130
Ton Jacobs
TILBURG (Ned)
3
4:23:36.7
13.66
60.00
1085
5292
Jan van Kempen
VUGHT (Ned)
3
4:27:25.4
13.46
60.00
1086
6189
Theo Helling
ARNHEM (Ned)
3
4:30:09.5
13.33
60.00
1087
5200
Trudy Henstra-Bruigom
LEIDEN (Ned)
3
4:30:52.9
13.29
60.00
1088
5816
Willemien Bulten
ZELHEM ] (Ned)
3
4:47:08.7
12.54
60.00
1089
6077
Anky Mulder-Tits
OOSTERBEEK (Ned)
3
4:47:42.0
12.51
60.00
1090
5300
Bertha Kremer
ZWOLLE (Ned)
3
4:52:09.3
12.32
60.00
1091
5293
Korri van Kempen
VUGHT (Ned)
3
4:56:17.6
12.15
60.00
1092
5078
Frieda Dekkers
ENSCHEDE (Ned)
3
5:02:25.0
11.90
60.00
1093
5901
Leonie Alleman
AMSTERDAM (Ned)
3
5:08:52.0
11.66
60.00
1094
5802
Andrea van Leerdam
CULEMBORG (Ned)
3
5:39:07.2
10.62
60.00
1095
5372
Irene van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
3
7:09:07.4
8.39
60.00
1096
5561
Nico Lindeman
SCHEEMDA (Ned)
2
1:27:41.3
27.37
40.00
1097
5488
Wim Pasman
BARCHEM (Ned)
2
1:27:52.0
27.31
40.00
1098
5339
Jaap van Tatenhove
AXEL (Ned)
2
1:32:08.9
26.05
40.00
1099
5309
Kees Brandhoff
HOORN (Ned)
2
1:51:39.3
21.49
40.00
1100
5426
Nico Hoogendam
RIJSENHOUT (Ned)
2
1:55:14.7
20.83
40.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12