home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
5650
Anja Timmerman
SCHALKHAAR (Ned)
8
8:20:18.2
19.19
160.00
702
5742
Christiaan Pels Rijcken
DELFT (Ned)
8
8:23:40.2
19.06
160.00
703
5480
Jan Olde Hampsink
TUBBERGEN (Ned)
8
8:28:20.1
18.89
160.00
704
5199
Sandra MA Wenker-Tan
ARNHEM (Ned)
8
8:39:30.0
18.48
160.00
705
5589
Jan Schuurman
VIANEN (Ned)
8
8:41:36.2
18.40
160.00
706
6009
Hein van der Kroon
DINTELOORD (Ned)
8
8:48:54.8
18.15
160.00
707
5958
Jan Soer
MEPPEL (Ned)
8
8:50:36.3
18.09
160.00
708
5532
Ina Glim
MEDEMBLIK (Ned)
8
8:50:44.0
18.09
160.00
709
6093
Herman Peters
NIJMEGEN (Ned)
8
8:51:54.7
18.05
160.00
710
5559
Jan van Noordenne
AXEL (Ned)
8
8:54:07.3
17.97
160.00
711
5092
George van der Loos
BOSKOOP (Ned)
8
8:58:39.8
17.82
160.00
712
5442
marcus oberman
WANSWERT (Ned)
8
9:00:29.2
17.76
160.00
713
5368
Thom van der Neut
WOUBRUGGE (Ned)
8
9:19:18.1
17.16
160.00
714
5608
Peter Braun
GRONINGEN (Ned)
8
9:26:14.6
16.95
160.00
715
5557
Bert Bult
DWINGELOO (Ned)
8
9:34:58.5
16.70
160.00
716
5699
Gerard Vos
ACHTERVELD (Ned)
8
9:36:09.9
16.66
160.00
717
6237
Bertus Altena
ASSEN (Ned)
8
9:46:01.6
16.38
160.00
718
5610
Maarten Strik
GARMERWOLDE (Ned)
8
10:12:49.5
15.67
160.00
719
6132
Leo Buijing
MAASSLUIS (Ned)
8
10:16:49.8
15.56
160.00
720
6119
Ton Wensveen
NAALDWIJK (Ned)
8
10:39:14.7
15.02
160.00
721
5088
Arend Heida
LELYSTAD (Ned)
8
11:17:03.3
14.18
160.00
722
5880
Martien Zwanenburg
BODEGRAVEN (Ned)
7
5:14:29.0
26.71
140.00
723
5507
Peter Mesu
MIDDELBURG (Ned)
7
5:33:15.1
25.21
140.00
724
6022
Claudia Moeblacher
WEISSENSEE (Oos)
7
6:08:03.8
22.82
140.00
725
5873
Hans Louisse
LINSCHOTEN (Ned)
7
6:15:18.4
22.38
140.00
726
5948
Rieks Eggens
WEERT (Ned)
7
6:21:56.2
21.99
140.00
727
5631
Hans van Leeuwen
NOORDBROEK (Ned)
7
6:23:25.9
21.91
140.00
728
5245
Johan Woelders
HENGELO (Ned)
7
6:28:23.7
21.63
140.00
729
5411
Gerrit Moerman
VLAARDINGEN (Ned)
7
6:32:37.1
21.39
140.00
730
5348
Kees Munting
OOSTERWOLDE (Ned)
7
6:36:02.3
21.21
140.00
731
5435
Ad Verhoof
LOON OP ZAND (Ned)
7
6:36:22.5
21.19
140.00
732
6137
Joke Meijer
DE KWAKEL (Ned)
7
6:41:47.1
20.91
140.00
733
5505
Martin van Bussel
VAASSEN (Ned)
7
6:42:03.0
20.89
140.00
734
6037
Lammert Rodenburg
DRACHTEN (Ned)
7
6:42:08.1
20.89
140.00
735
6176
Dirk Hendriksen
OTTERLO (Ned)
7
6:46:34.3
20.66
140.00
736
5317
Gert Egbers
SOEST (Ned)
7
6:47:02.8
20.64
140.00
737
5198
Rob Rozeboom
SOEST (Ned)
7
6:47:05.1
20.63
140.00
738
5510
Jan Hoogesteger
DEN OEVER (Ned)
7
6:56:11.4
20.18
140.00
739
6083
Wim van der Weele
DE STEEG (Ned)
7
7:01:40.7
19.92
140.00
740
5926
Siebe Westendorp
ZUIDLAREN (Ned)
7
7:01:50.9
19.91
140.00
741
5612
Yme Boomstra
HAARLEM (Ned)
7
7:04:16.6
19.80
140.00
742
5062
Lisette Kaptijn
SASSENHEIM (Ned)
7
7:07:49.6
19.63
140.00
743
5058
Aad van der Lans
LISSE (Ned)
7
7:11:20.9
19.47
140.00
744
5099
Wim Nieuwerf
BOSKOOP (Ned)
7
7:14:12.1
19.35
140.00
745
6177
Robbert Minkhorst
LEIDEN (Ned)
7
7:15:28.2
19.29
140.00
746
6040
Wim van Aarle
BOXEL (Ned)
7
7:19:00.0
19.13
140.00
747
5386
Gijs van Aarle
SINT OEDENRODE (Ned)
7
7:21:53.4
19.01
140.00
748
5939
Martin Robbe
TOORNWERD (Ned)
7
7:24:57.0
18.88
140.00
749
5691
Bert Kuiper
AMSTERDAM (Ned)
7
7:25:11.6
18.87
140.00
750
5489
Adrie Schrama
WETERINGBRUG (Ned)
7
7:26:05.8
18.83
140.00
751
5623
Shelley Schoemaker
UITGEEST (Ned)
7
7:30:09.2
18.66
140.00
752
5622
Kim Schoemaker
UITGEEST (Ned)
7
7:30:09.4
18.66
140.00
753
5658
Albert Waalkens
DWINGELOO (Ned)
7
7:37:00.5
18.38
140.00
754
5169
christel koerhuis
DELFGAUW (Ned)
7
7:53:53.7
17.73
140.00
755
6129
Michael Robaard
MEPPEL (Ned)
7
7:58:25.8
17.56
140.00
756
6127
Harm Brinkman
ZUIDWOLDE DR (Ned)
7
7:58:51.4
17.54
140.00
757
5346
Koos van Veldhoven
ZOELEN (Ned)
7
8:03:55.4
17.36
140.00
758
5219
Anita Bokslag
WOUBRUGGE (Ned)
7
8:05:16.3
17.31
140.00
759
5819
Els Schutman
Haaksbergen (Ned)
7
8:05:25.0
17.30
140.00
760
5021
Charles Keijser
DOETINCHEM (Ned)
7
8:11:06.0
17.10
140.00
761
6034
Jacqueline Teeuwen
LISSERBROEK (Ned)
7
8:15:01.3
16.97
140.00
762
5678
Annette Spigt-Bakker
WERVERSHOOF (Ned)
7
8:44:29.8
16.02
140.00
763
5983
Marcel van Maanen
NAALDWIJK (Ned)
7
8:49:01.4
15.88
140.00
764
5649
Tjitske Hartman
DEVENTER (Ned)
7
8:54:51.9
15.70
140.00
765
5648
Marianne Ester
DEVENTER (Ned)
7
8:54:52.1
15.70
140.00
766
5654
Peter Kleingeld
DWINGELOO (Ned)
7
9:33:23.3
14.65
140.00
767
5115
Pieter Loonstra
SURHUIZUM (Ned)
7
9:45:57.1
14.34
140.00
768
5785
henriette van Dijk- vd Berg
BODEGRAVEN (Ned)
7
10:48:54.1
12.94
140.00
769
6086
Wiecher Kleinlugtebeld
ZWOLLE (Ned)
6
4:29:35.0
26.71
120.00
770
6030
Henriek van Milligen
HIERDEN (Ned)
6
4:35:10.2
26.17
120.00
771
5801
Johan den Ouden
AMSTENRADE (Ned)
6
4:55:18.6
24.38
120.00
772
5836
Adriaan van Dongen
SPRANG-CAPELLE (Ned)
6
5:11:41.3
23.10
120.00
773
5039
Jan Laan
AVENHORN (Ned)
6
5:12:51.9
23.01
120.00
774
6090
Martijn van der Weele
DE STEEG (Ned)
6
5:21:05.2
22.42
120.00
775
6194
Jan Goeij
HAASTRECHT (Ned)
6
5:28:53.3
21.89
120.00
776
5757
Dik Luschen
BAARN (Ned)
6
5:33:19.6
21.60
120.00
777
5369
Rob Bovee
AMSTELVEEN (Ned)
6
5:38:53.6
21.25
120.00
778
5827
Hans van der Velde
BEDUM (Ned)
6
5:39:20.7
21.22
120.00
779
5629
Piet Zeeuw
BOSKOOP (Ned)
6
5:41:54.3
21.06
120.00
780
5093
Rob van Opzeeland
AMSTERDAM (Ned)
6
5:48:17.1
20.67
120.00
781
5515
Ad Baars
LINSCHOTEN (Ned)
6
5:50:34.5
20.54
120.00
782
5890
Dick Groot
HOOGKARSPEL (Ned)
6
5:51:43.5
20.47
120.00
783
5514
Arie Spruit
MONTFOORT (Ned)
6
5:52:07.7
20.45
120.00
784
5331
Jan de Vries
NIEUW-LEKKERLAND (Ned)
6
5:54:57.4
20.28
120.00
785
5305
Harm van den Belt
DIEPENVEEN (Ned)
6
5:54:57.9
20.28
120.00
786
6125
Gert Mulder
LOOSDRECHT (Ned)
6
6:00:20.9
19.98
120.00
787
5545
Henk Voorbij
OUDEWATER (Ned)
6
6:00:48.5
19.96
120.00
788
5736
Linda Tammenga
GASSELTERNIJVEEN (Ned)
6
6:02:40.8
19.85
120.00
789
5490
Jan Hamstra
WASSENAAR (Ned)
6
6:03:11.6
19.82
120.00
790
5724
Arno Haring
DELFT (Ned)
6
6:04:18.6
19.76
120.00
791
5085
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (Ned)
6
6:04:27.9
19.76
120.00
792
5315
Wilco Schuurman
ASSEN (Ned)
6
6:10:50.8
19.42
120.00
793
5737
Lukas Tammenga
GASSELTERNIJVEEN (Ned)
6
6:12:02.9
19.35
120.00
794
5222
Jan van Zuijlen
ZEELAND (N.BR.) (Ned)
6
6:13:58.9
19.25
120.00
795
5743
ron jagtman
DEN ILP (Ned)
6
6:15:58.9
19.15
120.00
796
5955
Marjan van den Ende
NISSE (Ned)
6
6:20:21.3
18.93
120.00
797
5138
Aris Molenaar
MOERKAPELLE (Ned)
6
6:20:58.0
18.90
120.00
798
5898
Gerrit Lucassen
NIJVERDAL (Ned)
6
6:22:28.1
18.83
120.00
799
5403
Brian Horio
URSEM (Ned)
6
6:24:26.5
18.73
120.00
800
6097
Dikkie NAPEL TEN - VOS
WESTERHAAR (Ned)
6
6:24:48.9
18.71
120.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12