home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
5857
Hans Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
10
9:58:51.7
20.04
200.00
502
5999
gerben g.g.b. Homan
ENTER (Ned)
10
9:58:56.9
20.04
200.00
503
6219
Rein Knetsch
LEIDEN (Ned)
10
10:00:20.4
19.99
200.00
504
5376
Willem de Lange
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:28.4
19.95
200.00
505
5494
Henk-jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:28.9
19.95
200.00
506
5945
Hans van den Berg
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:30.5
19.95
200.00
507
5759
Klaas-jan Barneveld
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:31.4
19.95
200.00
508
6209
Jan-jaap Naberman
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:32.0
19.95
200.00
509
6138
Johan Wentink
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:33.1
19.95
200.00
510
5805
Jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
10
10:01:33.1
19.95
200.00
511
5289
Janneke van Beek
SNEEK (Ned)
10
10:02:48.5
19.91
200.00
512
6235
Koos van Veldhoven
ZOELEN (Ned)
10
10:03:03.6
19.90
200.00
513
5783
Bert Klok
'S-GRAVENHAGE (Ned)
10
10:03:41.1
19.88
200.00
514
5780
Marty Mars
MAASSLUIS (Ned)
10
10:03:41.6
19.88
200.00
515
5779
Geerke van den Berg
'S-GRAVENHAGE (Ned)
10
10:03:43.5
19.88
200.00
516
5790
Martine de Fraiture
DELFT (Ned)
10
10:03:44.2
19.88
200.00
517
5799
Hans Rader
WASSENAAR (Ned)
10
10:03:44.4
19.88
200.00
518
5704
Gerard van Nunen
DIESSEN (Ned)
10
10:03:57.1
19.87
200.00
519
5580
Jos Everlo
RAALTE (Ned)
10
10:04:01.4
19.87
200.00
520
5318
Leo Tiggelman
LANGEZWAAG (Ned)
10
10:05:17.9
19.82
200.00
521
5762
Maarten Scheurkogel
ROTTERDAM (Ned)
10
10:05:58.7
19.80
200.00
522
5390
Nico van der Helm
PIJNACKER (Ned)
10
10:06:01.7
19.80
200.00
523
5204
Jan Korenberg
KAMPERVEEN (Ned)
10
10:06:03.4
19.80
200.00
524
5258
Piet van Schie
HOOGMADE (Ned)
10
10:06:05.2
19.80
200.00
525
6214
Christ Donkers
MOERGESTEL (Ned)
10
10:06:08.2
19.80
200.00
526
5020
Willie Baten
DE HEURNE (Ned)
10
10:06:45.1
19.78
200.00
527
6153
Dick Bax
EINDHOVEN (Ned)
10
10:07:07.5
19.77
200.00
528
6210
Jo Wouters
EERSEL (Ned)
10
10:07:08.5
19.76
200.00
529
5022
Bernard Terhorst
VARSSELDER (Ned)
10
10:07:12.9
19.76
200.00
530
5074
Sjaak Gerritsen
TERBORG (Ned)
10
10:07:19.3
19.76
200.00
531
5332
Franklin van Fessem
ZOETERMEER (Ned)
10
10:07:54.4
19.74
200.00
532
5495
Peter Kuiper
ZWARTSLUIS (Ned)
10
10:08:03.2
19.74
200.00
533
5467
Rudi ter Heide
APELDOORN (Ned)
10
10:08:22.1
19.72
200.00
534
5911
Bert Wijker
ASSENDELFT (Ned)
10
10:08:45.5
19.71
200.00
535
5090
Bert Jaspers
GRONAU-EPE DUITSLAND (Dui)
10
10:08:53.2
19.71
200.00
536
5082
Rob Corsten
HENGELO (Ned)
10
10:08:53.4
19.71
200.00
537
5086
Hans Laagland
HENGELO (Ned)
10
10:08:54.1
19.71
200.00
538
5596
Kerst de Jong
OUDEHASKE (Ned)
10
10:09:05.8
19.70
200.00
539
5693
Wim Beldman
HOLTEN (Ned)
10
10:09:11.7
19.70
200.00
540
5591
Johan Bokdam
UTRECHT (Ned)
10
10:09:12.9
19.70
200.00
541
5457
Jan Joh. Verdoes
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
10
10:09:16.9
19.70
200.00
542
5861
Stef Nielen
AERDENHOUT (Ned)
10
10:09:45.5
19.68
200.00
543
5448
Piet Oortwijn
NOORDWIJK (Ned)
10
10:09:46.6
19.68
200.00
544
5417
Hans Hoogervorst
LISSE (Ned)
10
10:09:47.5
19.68
200.00
545
5414
Harrie Klerkx
ST.OEDENRODE (Ned)
10
10:09:48.0
19.68
200.00
546
5103
Evert van der Moezel
HAARLEM (Ned)
10
10:09:54.4
19.68
200.00
547
5100
Peter Schuurink
NOORDWIJK (ZH) (Ned)
10
10:10:03.9
19.67
200.00
548
5329
Rob Fiddelaar
WORMER (Ned)
10
10:10:12.1
19.67
200.00
549
5253
Anouk Nieuwland
WORMER (Ned)
10
10:10:12.5
19.67
200.00
550
5953
Jan de Witte
BREDA (Ned)
10
10:10:14.5
19.66
200.00
551
5178
Frank van Rooyen
Oegstgeest (Ned)
10
10:10:21.2
19.66
200.00
552
5330
Peter Vessies
HEEMSKERK (Ned)
10
10:10:51.1
19.64
200.00
553
5134
Theo Vernooij
ODIJK (Ned)
10
10:11:07.6
19.64
200.00
554
5160
Eddy Korte
BELLINGWOLDE (Ned)
10
10:11:13.5
19.63
200.00
555
5162
Hanno Nap
FINSTERWOLDE (Ned)
10
10:11:14.6
19.63
200.00
556
5302
Jan de Rooij
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
10
10:12:11.7
19.60
200.00
557
5267
Bart van Oenen
DALFSEN (Ned)
10
10:12:12.0
19.60
200.00
558
5748
Piet Kaarsemaker
WERVERSHOOF (Ned)
10
10:12:13.0
19.60
200.00
559
5079
Andre Majewski
HOENSBROEK (Ned)
10
10:12:20.3
19.60
200.00
560
5966
Sjaak Frenken
SPAUBEEK (Ned)
10
10:12:20.9
19.60
200.00
561
5578
Piet Wolffs
ELSLOO (Ned)
10
10:12:21.2
19.60
200.00
562
5706
Trees Zwiers-Koops
SITTARD (Ned)
10
10:12:21.4
19.60
200.00
563
5700
editha van rheenen
SITTARD (Ned)
10
10:12:21.4
19.60
200.00
564
5506
Frank van der Goes
DEN HAAG (Ned)
10
10:12:34.8
19.59
200.00
565
5191
Cor van der Veen
PIJNACKER (Ned)
10
10:12:46.6
19.58
200.00
566
5089
Ron Nooijen
PIJNACKER (Ned)
10
10:12:46.7
19.58
200.00
567
6164
Ellen de Koning
SCHELLINKHOUT (Ned)
10
10:12:47.8
19.58
200.00
568
6165
Rob de Koning
SCHELLINKHOUT (Ned)
10
10:12:47.9
19.58
200.00
569
5968
Kees Sterrenburg
SLEEUWIJK (Ned)
10
10:14:00.0
19.54
200.00
570
5001
Freek Vijver
FRANEKER (Ned)
10
10:14:04.2
19.54
200.00
571
5018
Jan Roes
VARSSELDER (Ned)
10
10:14:12.6
19.54
200.00
572
5954
Tiny Pfaff
BODEGRAVEN (Ned)
10
10:14:56.1
19.51
200.00
573
5172
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
10
10:16:30.2
19.46
200.00
574
5011
Cor Tessel
WERVERSHOOF (Ned)
10
10:16:49.8
19.45
200.00
575
5014
Sjoerd Koedooder
BLOKKER (Ned)
10
10:17:36.7
19.43
200.00
576
5156
Corry van den Berg
VELP (Ned)
10
10:17:51.3
19.42
200.00
577
5102
Gerrit van der Horst
ZWAMMERDAM (Ned)
10
10:18:52.3
19.39
200.00
578
6193
Michael Bakker
48565 STEINFURT DUITSLAND (Dui)
10
10:19:03.8
19.38
200.00
579
5277
Cor ter Horst
BRUSSEL BELGIE (Bel)
10
10:19:13.0
19.38
200.00
580
5717
Ytzen Wassenaar
GROU (Ned)
10
10:19:14.3
19.38
200.00
581
5866
Ineke de Veij
BOEKELO (Ned)
10
10:19:16.8
19.38
200.00
582
5967
Gerrit Waanders
BOEKELO (Ned)
10
10:19:18.1
19.38
200.00
583
5461
Bert van der Stoep
HATTEM (Ned)
10
10:19:38.1
19.37
200.00
584
5720
Brigitte Holl
UTRECHT (Ned)
10
10:20:38.6
19.33
200.00
585
6063
Jan Rem Struving
HEEZE (Ned)
10
10:21:02.9
19.32
200.00
586
5413
Henk Janssen
AMSTERDAM (Ned)
10
10:21:08.9
19.32
200.00
587
5894
Jos van Kleef
LEIDEN (Ned)
10
10:21:14.2
19.32
200.00
588
5745
Hans Bongers
VOORBURG (Ned)
10
10:21:43.8
19.30
200.00
589
5850
Herman Pols
HELLEVOETSLUIS (Ned)
10
10:22:02.6
19.29
200.00
590
5896
Minne Van Houten
DRACHTEN (Ned)
10
10:22:14.3
19.29
200.00
591
5433
Kees van der Sluijs
ROSSUM (Ned)
10
10:22:58.5
19.26
200.00
592
6231
Jouke Sieswerda
AMSTERDAM (Ned)
10
10:23:27.3
19.25
200.00
593
5619
Johan van Dijk
POLSBROEK (Ned)
10
10:23:32.0
19.25
200.00
594
5044
Kees Hofwegen
LEKKERKERK (Ned)
10
10:23:32.4
19.24
200.00
595
5684
Nel de Bruijn
LOPIK (Ned)
10
10:23:32.4
19.24
200.00
596
5117
John Kleinheerenbrink
CAPELLE A/D IJSSEL (Ned)
10
10:24:04.3
19.23
200.00
597
5594
Cees van der Sluys
DE BILT (Ned)
10
10:24:09.7
19.23
200.00
598
5264
Johan Dorresteijn
BUURMALSEN (Ned)
10
10:25:53.7
19.17
200.00
599
5833
Peter Kroon
ASSENDELFT (Ned)
10
10:25:58.8
19.17
200.00
600
5972
Eli Wijnterp-Fritz
ENTER (Ned)
10
10:26:12.9
19.16
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12