home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
5915
Jeroen Sienot
WENE DEN HOORN (Ned)
10
7:00:58.0
28.51
200.00
2
5260
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
10
7:06:15.6
28.15
200.00
3
6200
Rene Lubbers
DINXPERLO (Ned)
10
7:07:29.4
28.07
200.00
4
6174
Tonnij Spekschoor
LIEVELDE (Ned)
10
7:10:12.2
27.89
200.00
5
6234
Teuke de Boer
NIJLAND (Ned)
10
7:10:29.0
27.88
200.00
6
5069
Arie Haaring
MAASLAND (Ned)
10
7:10:36.1
27.87
200.00
7
5375
Gerard van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
10
7:10:38.5
27.87
200.00
8
5455
Rien Spierenburg
HARMELEN (Ned)
10
7:10:39.7
27.86
200.00
9
6206
Barend Booi
BILTHOVEN (Ned)
10
7:10:42.1
27.86
200.00
10
5373
Gert Dekker
VOORTHUIZEN (Ned)
10
7:10:43.6
27.86
200.00
11
5065
Roelf Westra
TER APEL (Ned)
10
7:10:45.0
27.86
200.00
12
5895
rob neervens
HAARLEM (Ned)
10
7:10:47.9
27.86
200.00
13
5518
Ronald van den Brink
MONTFOORT (Ned)
10
7:10:48.8
27.85
200.00
14
5599
Peter Huijben
RIEL (Ned)
10
7:10:49.6
27.85
200.00
15
5756
Ofke Teekens
Bodegraven (Ned)
10
7:10:49.7
27.85
200.00
16
5848
Rene Elenbaas
DE HOEF (Ned)
10
7:10:50.4
27.85
200.00
17
5841
Hans Kaptein
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
7:10:51.7
27.85
200.00
18
6029
Henk van Milligen
HIERDEN (Ned)
10
7:10:51.7
27.85
200.00
19
6044
Gert Beenes
BEDUM (Ned)
10
7:10:52.5
27.85
200.00
20
6101
Con Persoon
HONSELERSDIJK (Ned)
10
7:10:52.9
27.85
200.00
21
6226
Piet Nota
ST.NICOLAASGA (Ned)
10
7:10:54.0
27.85
200.00
22
5316
Klaas de Boer
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
10
7:10:54.6
27.85
200.00
23
6071
Jan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
10
7:10:55.6
27.85
200.00
24
5542
Jan Jukema
OOSTERBIERUM (Ned)
10
7:10:57.6
27.84
200.00
25
5791
Bart Groenouwe
GORSSEL (Ned)
10
7:10:59.0
27.84
200.00
26
5492
Wim van Duinen
WEZEP (Ned)
10
7:11:02.2
27.84
200.00
27
5345
Hans Middag
UITHOORN (Ned)
10
7:11:02.5
27.84
200.00
28
5520
Andre Benschop
MONTFOORT (Ned)
10
7:11:10.0
27.83
200.00
29
6173
Tonny Waanders
HAAKSBERGEN (Ned)
10
7:11:49.6
27.79
200.00
30
6186
Rudy Pappot
ZWOLLE (Ned)
10
7:19:19.0
27.32
200.00
31
5806
Jo Maerman
NIEHOVE (Ned)
10
7:24:09.9
27.02
200.00
32
5371
Jan Heuver
VOORTHUIZEN (Ned)
10
7:24:23.1
27.00
200.00
33
5072
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
10
7:24:26.8
27.00
200.00
34
5356
Reijer Versteeg
RENSWOUDE (Ned)
10
7:24:26.9
27.00
200.00
35
6123
Hans van Schaick
LOENEN (Ned)
10
7:24:30.0
27.00
200.00
36
5146
Han Everdij
UTRECHT (Ned)
10
7:24:32.6
26.99
200.00
37
5232
Daan Kamer
NAARDEN (Ned)
10
7:24:35.1
26.99
200.00
38
5711
Wim Zwanenburg
SNELREWAARD (Ned)
10
7:24:35.6
26.99
200.00
39
5772
Monique van Klaren
LOPIK (Ned)
10
7:24:41.5
26.99
200.00
40
5019
Tom Lubbers
DINXPERLO BREEDENBROEK (Ned)
10
7:24:43.7
26.98
200.00
41
5853
Peter Stolwijk
KAMERIK (Ned)
10
7:24:49.4
26.98
200.00
42
5161
Arjan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
10
7:25:06.3
26.96
200.00
43
5023
Wim Somsen
DE HEURNE (Ned)
10
7:25:34.2
26.93
200.00
44
5127
Johan Haak
AXEL (Ned)
10
7:25:36.4
26.93
200.00
45
5388
Maarten Bos
NIJKERK (Ned)
10
7:25:49.2
26.92
200.00
46
5175
Jan Joosse
KAPELLE (Ned)
10
7:25:49.3
26.92
200.00
47
5207
Wout Vuijk
LELYSTAD (Ned)
10
7:25:58.3
26.91
200.00
48
5407
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
10
7:25:59.3
26.91
200.00
49
5148
Marjon de Wit
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
7:26:03.1
26.90
200.00
50
5197
Siem Hoekstra
MEPPEL (Ned)
10
7:26:04.1
26.90
200.00
51
6140
Gerard Janssen
UTRECHT (Ned)
10
7:26:05.8
26.90
200.00
52
5311
Rene Sikkens
BOVENKARSPEL (Ned)
10
7:26:08.8
26.90
200.00
53
5149
Sina Drogt-Gewald
DEDEMSVAART (Ned)
10
7:26:09.8
26.90
200.00
54
5913
Ellie Scholten
DEURNINGEN (Ned)
10
7:27:04.0
26.84
200.00
55
6121
Ton Veldt
AKERSLOOT (Ned)
10
7:34:31.4
26.40
200.00
56
5637
Jan Lansink
NEEDE (Ned)
10
7:35:57.1
26.32
200.00
57
5190
Johan Gijzel
YERSEKE (Ned)
10
7:35:59.6
26.32
200.00
58
5751
Dick van der Meij
DRIEBRUGGEN (Ned)
10
7:36:02.6
26.31
200.00
59
5443
Ditmer Koster
BERKHOUT (Ned)
10
7:36:04.6
26.31
200.00
60
6043
Eef Bensink
GORSSEL (Ned)
10
7:36:11.1
26.31
200.00
61
5845
Arie Rozendaal
VOORTHUIZEN (Ned)
10
7:36:11.7
26.30
200.00
62
6076
Douwe Brouwer
FERWERT (Ned)
10
7:36:16.7
26.30
200.00
63
5760
Jos Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
10
7:36:23.3
26.29
200.00
64
6139
Jan Veldt
AKERSLOOT (Ned)
10
7:36:26.6
26.29
200.00
65
6033
Han Goeman
TER APEL (Ned)
10
7:36:31.8
26.29
200.00
66
5484
Arend Paalman
MARKELO (Ned)
10
7:36:35.4
26.28
200.00
67
5054
Peter Groen
ALKMAAR (Ned)
10
7:36:54.6
26.26
200.00
68
5768
Stefan Bosgoed
RAALTE (Ned)
10
7:36:54.6
26.26
200.00
69
5036
Peter Huysman
HOOGWOUD (Ned)
10
7:37:03.2
26.26
200.00
70
5035
Ad de Wit
MEDEMBLIK (Ned)
10
7:37:04.0
26.25
200.00
71
5351
Appie Meinema
SAUWERD (Ned)
10
7:37:15.8
26.24
200.00
72
5586
Harry Vergeer
WOERDEN (Ned)
10
7:37:44.5
26.22
200.00
73
5851
Jo van 't Erve
HAARLE GEM HELLENDOORN (Ned)
10
7:40:04.1
26.08
200.00
74
5182
Patrick Degens
SPANKEREN (Ned)
10
7:41:31.4
26.00
200.00
75
5502
jan terpstra
ROTTERDAM (Ned)
10
7:41:39.2
25.99
200.00
76
5493
Gerrit van Duinen
WEZEP (Ned)
10
7:42:05.5
25.97
200.00
77
6105
Jan Groenewegen
HONSELERSDIJK (Ned)
10
7:42:09.5
25.97
200.00
78
6103
Piet Grootscholten
KWINTSHEUL (Ned)
10
7:42:13.6
25.96
200.00
79
5763
gerard van egmond
ZWAMMERDAM (Ned)
10
7:42:31.0
25.95
200.00
80
6028
Erwin van Es
Stompwijk (Ned)
10
7:43:52.3
25.87
200.00
81
5224
Dick Berghorst
KAMPEN (Ned)
10
7:46:09.7
25.74
200.00
82
5800
Hans Brink
ZWOLLE (Ned)
10
7:46:27.8
25.73
200.00
83
5840
Ad de Kort
EINDHOVEN (Ned)
10
7:47:45.3
25.65
200.00
84
5855
Dirk Sluis
ZWAAGDIJK (Ned)
10
7:48:22.6
25.62
200.00
85
5995
Wilfried Ivens
HEERLEN (Ned)
10
7:48:56.2
25.59
200.00
86
5929
Meine Jongschaap
OLDEMARKT (Ned)
10
7:49:55.7
25.54
200.00
87
5602
Adri Boere
OUDEWATER (Ned)
10
7:49:58.8
25.53
200.00
88
5107
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
10
7:50:13.0
25.52
200.00
89
5084
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
10
7:50:25.6
25.51
200.00
90
5771
Gerard van Klaren
LOPIK (Ned)
10
7:51:16.4
25.46
200.00
91
5336
Paul Naessens
VOGELWAARDE (Ned)
10
7:52:10.0
25.41
200.00
92
5304
Henk Hendrix
YSSELSTEYN LB (Ned)
10
7:52:15.7
25.41
200.00
93
5299
johan de jong
HAREN GN (Ned)
10
7:53:15.3
25.36
200.00
94
5775
Peter de Mooij
STOLWIJK (Ned)
10
7:53:16.4
25.36
200.00
95
5033
Jan Dasselaar
NIJKERK (Ned)
10
7:53:20.3
25.35
200.00
96
5216
Bert van den Bulk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
10
7:53:22.6
25.35
200.00
97
5925
Joop de Besten
OTTOLAND (Ned)
10
7:53:22.8
25.35
200.00
98
5485
Marcel Boonen
ODIJK (Ned)
10
7:53:23.0
25.35
200.00
99
5016
Henry Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
10
7:53:26.9
25.35
200.00
100
5108
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
10
7:53:30.7
25.34
200.00
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12