home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
5396
Johan Bakker
't Harde (Ned)
10
8:59:07.1
22.26
200.00
302
5740
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
10
8:59:39.1
22.24
200.00
303
5774
Cees Overes
BODEGRAVEN (Ned)
10
8:59:42.0
22.23
200.00
304
5275
Alfons Stortelder
NIJKERK (Ned)
10
9:00:19.6
22.21
200.00
305
5773
Sjaak Sterrenburg
SCHOONHOVEN (Ned)
10
9:00:26.3
22.20
200.00
306
5669
Arie van 't Ende
HATTEMERBROEK (Ned)
10
9:00:53.9
22.19
200.00
307
5973
Bonne Wijnterp
ENTER (Ned)
10
9:00:57.7
22.18
200.00
308
5923
Cees van der Hout
NAALDWIJK (Ned)
10
9:01:03.6
22.18
200.00
309
5584
Gerard Bunnik
BODEGRAVEN (Ned)
10
9:01:14.2
22.17
200.00
310
6171
Piet van der Werf
HAZERSWOUDE (Ned)
10
9:02:07.2
22.14
200.00
311
5383
Ton van der Meijs
DE LIER (Ned)
10
9:02:18.0
22.13
200.00
312
5540
Bart Duijndam
DELFT (Ned)
10
9:02:18.9
22.13
200.00
313
6085
Piet Vijverberg
HOEK VAN HOLLAND (Ned)
10
9:02:20.7
22.13
200.00
314
5296
Piet Opstal
MONSTER (Ned)
10
9:02:20.7
22.13
200.00
315
5412
Hein van Dijk
POELDIJK (Ned)
10
9:02:20.8
22.13
200.00
316
5501
Benno Beimers
ROTTERDAM (Ned)
10
9:02:31.2
22.12
200.00
317
6068
Kees van Schie
HONSELERSDIJK (Ned)
10
9:02:31.3
22.12
200.00
318
6059
Rob Jacobs
SCHAGEN (Ned)
10
9:03:07.6
22.09
200.00
319
5609
Frans Baas
AMSTERDAM (Ned)
10
9:03:23.1
22.08
200.00
320
6003
Jan Heeres
ZUIDHORN (Ned)
10
9:03:30.7
22.08
200.00
321
5499
Fred van Bussel
VAASSEN (Ned)
10
9:03:39.6
22.07
200.00
322
5456
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
10
9:04:03.3
22.06
200.00
323
5665
Jan Jonker
OPMEER (Ned)
10
9:04:35.7
22.03
200.00
324
5142
Paul Koning
BABBERICH (Ned)
10
9:04:43.9
22.03
200.00
325
5425
Trees Koning
ARNHEM (Ned)
10
9:04:45.0
22.03
200.00
326
5384
Edith Braakhekke
LOCHEM (Ned)
10
9:04:48.5
22.03
200.00
327
5064
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
10
9:04:51.1
22.02
200.00
328
5765
Beppie Snoek
ZWAAGWESTEINDE (Ned)
10
9:05:00.1
22.02
200.00
329
5091
Pieter Dijkstra
HOOGEVEEN (Ned)
10
9:05:13.3
22.01
200.00
330
6120
Jan Spijkerman
NIBBIXWOUD (Ned)
10
9:05:34.4
22.00
200.00
331
5057
Sjaak Conijn
ZWAAG (Ned)
10
9:05:36.5
21.99
200.00
332
5246
Willem Molenveld
HENGELO (Ned)
10
9:05:38.9
21.99
200.00
333
5076
Sijtze Hoekstra
APPELSCHA (Ned)
10
9:06:07.4
21.97
200.00
334
5735
Liane Volgers
UTRECHT (Ned)
10
9:06:07.7
21.97
200.00
335
5991
Henk Palsenberg
ENTER (Ned)
10
9:07:38.8
21.91
200.00
336
5544
Piet Noordenbos
WIJNS (Ned)
10
9:08:18.8
21.89
200.00
337
5746
Peter Kaarsemaker
WERVERSHOOF (Ned)
10
9:08:25.8
21.88
200.00
338
6222
Cees Sprong
AMMERZODEN (Ned)
10
9:08:53.1
21.86
200.00
339
5598
Ferry van der Heiden
BAARN (Ned)
10
9:09:14.8
21.85
200.00
340
6190
Berry Luikinga
BAARN (Ned)
10
9:09:14.9
21.85
200.00
341
5432
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
10
9:09:27.3
21.84
200.00
342
5696
Chris Offringa
HOLTEN (Ned)
10
9:10:15.9
21.81
200.00
343
5098
Sebastiaan van Leeuwen
PIJNACKER (Ned)
10
9:10:35.6
21.79
200.00
344
5614
Koos Haakma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
10
9:10:35.6
21.79
200.00
345
5104
Ralph de Kreij
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
10
9:10:35.9
21.79
200.00
346
5667
Arie Vergeer
OUDEWATER (Ned)
10
9:10:36.7
21.79
200.00
347
5123
Kees Kuil
HEEMSKERK (Ned)
10
9:10:49.1
21.79
200.00
348
5647
Gerrie Gosselink
DIEPENVEEN (Ned)
10
9:11:15.8
21.77
200.00
349
5916
Jan Engelkes
HOOGKARSPEL (Ned)
10
9:12:07.2
21.73
200.00
350
5590
Chris Bos
DEDEMSVAART (Ned)
10
9:12:15.3
21.73
200.00
351
5683
Gerrit Hoekman
DALFSEN (Ned)
10
9:12:21.5
21.73
200.00
352
5340
Hans Knijnenburg
ZEVENHUIZEN (Ned)
10
9:12:50.7
21.71
200.00
353
5527
Nel van der Ham
ZEVENHUIZEN (Ned)
10
9:13:00.0
21.70
200.00
354
5529
Freija Slobbe
Alkmaar (Ned)
10
9:13:00.6
21.70
200.00
355
5226
Gerda Slobbe-Bazen
ZEVENHUIZEN (Ned)
10
9:13:01.8
21.70
200.00
356
5635
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
10
9:14:09.8
21.65
200.00
357
5418
Gijs de Kruif
LEUSDEN (Ned)
10
9:14:23.5
21.65
200.00
358
5041
Jan Braas
SINT PANCRAS (Ned)
10
9:14:24.6
21.64
200.00
359
5042
Gerard Braas
HOORN (Ned)
10
9:14:24.7
21.64
200.00
360
5963
Siem de Jong
AVENHORN (Ned)
10
9:14:25.3
21.64
200.00
361
6218
Co Mol
HOOGKARSPEL (Ned)
10
9:14:25.4
21.64
200.00
362
6162
Piet de Hoop
WARDER (Ned)
10
9:14:26.2
21.64
200.00
363
6217
Jan Grooteman
OOSTERBLOKKER (Ned)
10
9:14:26.4
21.64
200.00
364
5640
Peter Put
OUDKARSPEL (Ned)
10
9:14:45.2
21.63
200.00
365
5920
Joseph Boons
WASPIK (Ned)
10
9:14:46.6
21.63
200.00
366
5758
Reinier van Doorn
BAARN (Ned)
10
9:14:47.6
21.63
200.00
367
5959
jan boons
WASPIK (Ned)
10
9:14:52.1
21.63
200.00
368
5644
Henk Schutte
RIJSSEN (Ned)
10
9:15:06.8
21.62
200.00
369
5422
Peter van Boextel
TILBURG (Ned)
10
9:15:20.5
21.61
200.00
370
6026
Draxl Walter
WEISSENSEE (Oos)
10
9:15:24.5
21.61
200.00
371
5193
Jan Bredewout
WEZEP (Ned)
10
9:15:53.9
21.59
200.00
372
5804
Herman Frima
BILTHOVEN (Ned)
10
9:15:58.6
21.58
200.00
373
5613
Andre Diever
DONKERBROEK (Ned)
10
9:16:27.5
21.56
200.00
374
5936
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
10
9:16:54.7
21.55
200.00
375
6038
Herman Zomerdijk
LIMMEN (Ned)
10
9:16:57.4
21.55
200.00
376
6042
Tiny Bruschke
LIMMEN (Ned)
10
9:16:57.5
21.55
200.00
377
6195
Rene ten Haaf
SOEST (Ned)
10
9:17:00.4
21.54
200.00
378
5681
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
10
9:17:50.7
21.51
200.00
379
5227
Jack Slobbe
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
10
9:18:12.4
21.50
200.00
380
5063
Ben Vesters
WAALWIJK (Ned)
10
9:19:09.4
21.46
200.00
381
5218
Theo Vesseur
WOUBRUGGE (Ned)
10
9:23:11.6
21.31
200.00
382
5508
Gerrit van Vilsteren
WYCHEN (Ned)
10
9:23:50.1
21.28
200.00
383
5838
Marcel Booms
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
10
9:24:08.5
21.27
200.00
384
6178
Hein Dorresteijn
REEUWIJK (Ned)
10
9:24:40.4
21.25
200.00
385
5491
Rianne van Duinen
GOUDA (Ned)
10
9:25:37.2
21.22
200.00
386
5337
Bas Kok
EINDHOVEN (Ned)
10
9:25:56.8
21.20
200.00
387
5475
Jan van der Lans
SASSENHEIM (Ned)
10
9:26:17.9
21.19
200.00
388
5073
Govert van der Wal
SCHOONHOVEN (Ned)
10
9:26:18.7
21.19
200.00
389
5170
Kees van Goch
ROSMALEN (Ned)
10
9:26:25.6
21.19
200.00
390
5360
Ron Kauffman
HILLEGOM (Ned)
10
9:26:44.3
21.17
200.00
391
5729
Daan Kroese
VINKEVEEN (Ned)
10
9:27:22.9
21.15
200.00
392
5997
Monique Elfrink
(Ned)
10
9:27:46.7
21.14
200.00
393
5993
Willem Elfrink
ZEVENAAR (Ned)
10
9:27:48.3
21.13
200.00
394
6203
JACOB Reitsma
IJLST (Ned)
10
9:28:14.3
21.12
200.00
395
6062
Drewes Tuintjer
LEEK (Ned)
10
9:28:35.5
21.10
200.00
396
6166
Paul Koch
3380 POCHCARN AUSTRIA (Oos)
10
9:29:09.4
21.08
200.00
397
5203
Wilbert van Schaik
TULL EN 'T WAAL (Ned)
10
9:30:38.9
21.03
200.00
398
5537
Ton Jurjus
ARNHEM (Ned)
10
9:31:03.8
21.01
200.00
399
5290
Herman Versteeg
MIJDRECHT (Ned)
10
9:31:15.2
21.01
200.00
400
5676
Harrie Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
10
9:32:11.3
20.97
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12