home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
6158
Jet van Karsen
DEN BURG (TEXEL) (Ned)
10
10:26:13.1
19.16
200.00
602
5454
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned)
10
10:26:13.4
19.16
200.00
603
5185
Bert Guntlisbergen
Boxmeer (Ned)
10
10:26:24.5
19.16
200.00
604
5687
Inus Sliedregt
NOOTDORP (Ned)
10
10:27:30.0
19.12
200.00
605
5167
Bram Noorman
HOOGLAND (Ned)
10
10:28:18.3
19.10
200.00
606
6006
Marieke Siemonsma-Boom
ZEIST (Ned)
10
10:29:20.7
19.07
200.00
607
5930
Otto Zomer
DEDEMSVAART (Ned)
10
10:29:47.3
19.05
200.00
608
5935
Tinus de Vries
DEDEMSVAART (Ned)
10
10:29:47.6
19.05
200.00
609
5937
Henk Coelingh
ALTEVEER GEM DE WOLDEN (Ned)
10
10:29:48.8
19.05
200.00
610
5513
Eddy Groenendijk
MIDDELHARNIS (Ned)
10
10:31:53.7
18.99
200.00
611
6049
PETER Oudenaren
SOMMELSDIJK (Ned)
10
10:31:54.3
18.99
200.00
612
5416
Georgy Schardijn
ARNHEM (Ned)
10
10:31:56.4
18.99
200.00
613
5252
Anja Noordam
'S GRAVENZANDE (Ned)
10
10:32:22.6
18.98
200.00
614
6149
Theo van Haasteren
RIJSWIJK ZH (Ned)
10
10:32:23.6
18.98
200.00
615
5159
Harrie Oolders
BELLINGWOLDE (Ned)
10
10:32:25.4
18.97
200.00
616
5858
Jan Louter
HILLEGOM (Ned)
10
10:32:32.0
18.97
200.00
617
5325
Kees van Dijk
HAASTRECHT (Ned)
10
10:32:32.3
18.97
200.00
618
5752
Jan Wassenaar
LISSE (Ned)
10
10:32:44.1
18.97
200.00
619
6167
Rinus Spijkerman
SINT NICOLAASGA (Ned)
10
10:32:55.6
18.96
200.00
620
5050
Tessy Lenting
LISSE (Ned)
10
10:33:06.9
18.95
200.00
621
5463
ronald walkier
LISSERBROEK (Ned)
10
10:33:16.8
18.95
200.00
622
5121
Miranda Segers
MOORDRECHT (Ned)
10
10:33:23.3
18.95
200.00
623
5189
Lucia van der Hoeven
DE LIER (Ned)
10
10:33:32.3
18.94
200.00
624
6108
Cariny Fransen-Vissers
'S GRAVENZANDE (Ned)
10
10:33:32.4
18.94
200.00
625
5188
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
10
10:33:32.6
18.94
200.00
626
5238
Thea Dukker
DE LIER (Ned)
10
10:33:32.7
18.94
200.00
627
6052
Margot Barendse van der Knaap
MAASDIJK (Ned)
10
10:33:32.9
18.94
200.00
628
6102
Corrie PERSOON-VAN BOHEEMEN
HONSELERSDIJK (Ned)
10
10:33:33.9
18.94
200.00
629
6110
Coby Verbeek-Batist
NAALDWIJK (Ned)
10
10:33:34.0
18.94
200.00
630
5719
Wim Uijlenbroek
UTRECHT (Ned)
10
10:37:09.1
18.83
200.00
631
6111
Gerda Kester
MONSTER (Ned)
10
10:39:14.2
18.77
200.00
632
6114
Wim Kester
MONSTER (Ned)
10
10:39:14.2
18.77
200.00
633
5236
Peter Dukker
DE LIER (Ned)
10
10:40:15.1
18.74
200.00
634
5521
Christian de Koning
BRUCHEM (Ned)
10
10:40:21.7
18.74
200.00
635
5718
Gerrit Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
10
10:40:54.2
18.72
200.00
636
5677
Piet Spigt
WERVERSHOOF (Ned)
10
10:41:01.6
18.72
200.00
637
5279
Diemer Jonkman
DRACHTEN (Ned)
10
10:43:04.4
18.66
200.00
638
6070
ALEXANDER Schrader
SPANKEREN (Ned)
10
10:44:29.5
18.62
200.00
639
5500
Raimond Jense
Delft (Ned)
10
10:45:11.2
18.60
200.00
640
5826
Dennis Vlassenrood
HULST (Ned)
10
10:45:43.7
18.58
200.00
641
5817
Mark Broekhoven
VOGELWAARDE (Ned)
10
10:45:43.9
18.58
200.00
642
5566
Antwan Kleine Koerkamp
ALKMAAR (Ned)
10
10:47:31.8
18.53
200.00
643
5769
Ilona Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
10
10:47:45.5
18.53
200.00
644
5770
Jan Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
10
10:47:47.1
18.52
200.00
645
5812
Gerard Kortekaas
LISSERBROEK (Ned)
10
10:48:10.7
18.51
200.00
646
5789
Jack Reuvers
SCHIEDAM (Ned)
10
10:48:50.9
18.49
200.00
647
5059
Theo Edens
LISSE (Ned)
10
10:49:11.8
18.48
200.00
648
5856
Johan van der Werf
AMSTERDAM (Ned)
10
10:51:00.1
18.43
200.00
649
5794
Rob Ploegmakers
ROTTERDAM (Ned)
10
10:53:59.1
18.35
200.00
650
5766
Jos Vogelaar
HAARLEM (Ned)
10
10:54:26.8
18.34
200.00
651
5810
Kirsten Burghout
AMSTERDAM (Ned)
10
10:54:27.1
18.34
200.00
652
5171
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
10
10:58:27.0
18.22
200.00
653
5725
Piet Vos
ACHTERVELD (Ned)
10
10:58:47.2
18.22
200.00
654
5291
Annemarie van Tol
AALSMEER (Ned)
10
10:58:58.4
18.21
200.00
655
5797
han van dijk
DE LIER (Ned)
10
10:59:09.7
18.20
200.00
656
5686
Carla van Nieuwkerk
MIJDRECHT (Ned)
10
10:59:23.9
18.20
200.00
657
5630
Peter Langelaan
IJSSELSTEIN (Ned)
10
10:59:37.7
18.19
200.00
658
5401
Scott Horio
URSEM (Ned)
10
10:59:51.5
18.19
200.00
659
6073
Aad Hazenbroek
HONSELERSDIJK (Ned)
10
11:00:23.1
18.17
200.00
660
5835
Hans Lippmann
DEN HAAG (Ned)
10
11:00:28.2
18.17
200.00
661
6172
Feike de Vries
HELMOND (Ned)
10
11:02:46.3
18.11
200.00
662
6232
Wim van de Waarenburg
OSPEL (Ned)
10
11:03:08.8
18.10
200.00
663
5047
Ed de Vries
HOOGLAND (Ned)
10
11:05:04.1
18.04
200.00
664
5257
Frans van Winden
PIJNACKER (Ned)
10
11:05:12.9
18.04
200.00
665
6069
Linda Molenwijk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
10
11:05:13.1
18.04
200.00
666
5680
Eric Molenwijk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
10
11:05:15.3
18.04
200.00
667
5675
Jos Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
10
11:05:39.6
18.03
200.00
668
5569
Hugo van der Sluys
DE BILT (Ned)
10
11:05:45.3
18.02
200.00
669
5888
Joyce VAN BINSBERGEN -BOLKS
HENGELO (Ned)
10
11:06:45.0
18.00
200.00
670
5996
Henriette Doeschot
DELDEN (Ned)
10
11:06:45.0
18.00
200.00
671
5071
Vera Scholten
HENGELO (Ned)
10
11:06:53.4
17.99
200.00
672
5077
Ron van der Cammen
HENGELO (Ned)
10
11:07:01.5
17.99
200.00
673
5217
Rene Elferink
BORNE (Ned)
10
11:07:02.3
17.99
200.00
674
5080
Els Verhoef
HENGELO (Ned)
10
11:07:02.7
17.99
200.00
675
5206
Astrid Gosseling
DINXPERLO (Ned)
10
11:07:10.3
17.99
200.00
676
5428
Maita Koenraads-Peeraer
BERLICUM (Ned)
10
11:07:34.2
17.98
200.00
677
5942
Ineke SCHOLTE-DE ROO
PUTTEN (Ned)
10
11:08:19.3
17.96
200.00
678
5262
Peter Krausz
AMSTERDAM (Ned)
10
11:08:54.8
17.94
200.00
679
5615
Paul Hooft
SOEST (Ned)
10
11:15:10.8
17.77
200.00
680
5734
Steven Oosterling
LEIDEN (Ned)
10
11:15:42.0
17.76
200.00
681
5726
Gon Schiereck
LEIDEN (Ned)
10
11:15:43.8
17.76
200.00
682
5902
Christien Rijpkema
ELBURG (Ned)
10
11:18:27.6
17.69
200.00
683
5251
Jacques Bartelomij
NOOTDORP (Ned)
10
11:29:20.8
17.41
200.00
684
5116
Henk Kleinheerenbrink
LEKKERKERK (Ned)
10
11:30:13.1
17.39
200.00
685
5319
Gerrit van Maanen
Dalhem (Bel)
9
7:55:23.3
22.72
180.00
686
5030
Feike Koopmans
IDSKENHUIZEN (Ned)
9
9:34:23.7
18.80
180.00
687
5225
ELINA Berghorst
KAMPEN (Ned)
9
10:05:06.4
17.85
180.00
688
5728
Frank van Dijk
LEIDEN (Ned)
9
10:05:37.1
17.83
180.00
689
6054
Abe kampen
MIDDELSTUM (Ned)
9
10:05:38.0
17.83
180.00
690
5659
WJ de Ruiter
GRONINGEN (Ned)
9
10:06:45.6
17.80
180.00
691
6128
Fred de Groot
MEPPEL (Ned)
9
10:13:59.6
17.59
180.00
692
5429
Greet Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
9
10:47:56.0
16.67
180.00
693
6223
Hester van de Zwaag-Woudwijk
RIJPTSJERK (Ned)
9
10:49:07.2
16.64
180.00
694
6082
Wil Valentijn
ZWAAGDIJK (Ned)
8
6:47:38.6
23.55
160.00
695
5877
Gert Wit
BERKHOUT (Ned)
8
6:51:11.2
23.35
160.00
696
6067
Tim Gareman
LEIDSCHENDAM (Ned)
8
6:57:36.9
22.99
160.00
697
5904
Ivonne Kok
NIJKERK GLD (Ned)
8
8:13:07.0
19.47
160.00
698
5303
Leo Boon
'S GRAVENZANDE (Ned)
8
8:13:47.8
19.44
160.00
699
5651
Steven Huizinga
DWINGELOO (Ned)
8
8:18:02.5
19.28
160.00
700
5986
Otto v Tuijl
VALKENBURG ZH (Ned)
8
8:18:14.8
19.27
160.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12