home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
5843
Louis Biemans
'S GRAVENMOER (Ned)
10
7:53:31.6
25.34
200.00
102
5249
Dolf van der Knaap
DE LIER (Ned)
10
7:53:33.5
25.34
200.00
103
5370
Bob Tiggelman
ASSENDELFT (Ned)
10
7:53:34.7
25.34
200.00
104
5897
Ruud op den Kelder
ABBEKERK (Ned)
10
7:53:34.8
25.34
200.00
105
5287
Piet Baken
HEELWEG (Ned)
10
7:53:42.1
25.33
200.00
106
5308
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
10
7:53:49.0
25.33
200.00
107
5465
Gerrit Landman
AMERSFOORT (Ned)
10
7:53:50.1
25.33
200.00
108
5405
Peter Giesberts
MOOK (Ned)
10
7:53:52.4
25.32
200.00
109
6146
Lily Sescha
Weissensee (Oos)
10
7:53:53.0
25.32
200.00
110
5941
Wubbo Scholte
PUTTEN (Ned)
10
7:53:57.8
25.32
200.00
111
5320
Thom van Ruitenbeek
LEUSDEN (Ned)
10
7:54:06.6
25.31
200.00
112
6074
Jan Otten
Leusden (Ned)
10
7:54:07.0
25.31
200.00
113
5472
Wil Snoek
LEUSDEN (Ned)
10
7:54:10.7
25.31
200.00
114
5852
Hennie Hoonhorst
HAARLE (Ned)
10
7:54:11.3
25.31
200.00
115
5688
Peter Verweij
ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned)
10
7:54:20.0
25.30
200.00
116
5871
Krijn van Muiswinkel
DE MEERN (Ned)
10
7:55:18.1
25.25
200.00
117
6169
Martien Pater
VORDEN (Ned)
10
7:55:44.9
25.22
200.00
118
5310
Theo Kwakkel
WEZEP (Ned)
10
7:56:17.2
25.19
200.00
119
5145
Albert van Schie
HOOGMADE (Ned)
10
7:56:36.1
25.18
200.00
120
5869
Piet de Jong
OOSTERWOLDE (Ned)
10
7:56:51.9
25.16
200.00
121
5007
Arjan Bosgra
Halsteren (Ned)
10
7:56:56.6
25.16
200.00
122
5392
Rene van den Berge
KRABBENDIJKE (Ned)
10
7:56:59.3
25.16
200.00
123
5940
Siem van Es
STOMPWIJK (Ned)
10
7:58:14.6
25.09
200.00
124
6221
Gert-Jan Braas
NIJVERDAL (Ned)
10
8:01:30.9
24.92
200.00
125
5498
Leo Persoon
NAALDWIJK (Ned)
10
8:01:45.0
24.91
200.00
126
5616
Rini van Veen
CULEMBORG (Ned)
10
8:02:15.8
24.88
200.00
127
5605
Koen Overmars
UTRECHT (Ned)
10
8:03:45.9
24.81
200.00
128
6088
Bennie Wolters
BOVENSMILDE (Ned)
10
8:06:10.0
24.68
200.00
129
5415
Aart Nugteren
AERDENHOUT (Ned)
10
8:06:25.4
24.67
200.00
130
6075
Ben Sosef
HONSELERSDIJK (Ned)
10
8:07:09.1
24.63
200.00
131
6157
Mart van Paassen
NAALDWIJK (Ned)
10
8:10:00.2
24.49
200.00
132
5460
Wim van der Knaap
NAALDWIJK (Ned)
10
8:10:18.1
24.47
200.00
133
5242
harry Kamphuis
DALFSEN (Ned)
10
8:10:23.0
24.47
200.00
134
5378
Marianne Liefting
NIJKERK GLD (Ned)
10
8:11:03.8
24.44
200.00
135
5015
Martijn Kamp
BOVENKARSPEL (Ned)
10
8:11:12.1
24.43
200.00
136
5230
Sandra Kamer
NAARDEN (Ned)
10
8:11:13.8
24.43
200.00
137
5970
Jan Donkerbroek
MIDDELSTUM (Ned)
10
8:13:24.9
24.32
200.00
138
5815
Joop Hilgers
OUDE PEKELA (Ned)
10
8:13:31.2
24.32
200.00
139
5434
Edwin van Zeijl
WATERINGEN (Ned)
10
8:13:43.3
24.31
200.00
140
6227
Thewes Hoekstra
ST.NICOLAASGA (Ned)
10
8:13:56.1
24.29
200.00
141
5879
Pierre Wassenaar
LISSE (Ned)
10
8:13:57.8
24.29
200.00
142
5139
Peter Heskes
ZOETERMEER (Ned)
10
8:14:42.6
24.26
200.00
143
5947
Jan de Weerd
NIEUWLEUSEN (Ned)
10
8:15:00.6
24.24
200.00
144
5849
Henk Zwinkels
MONSTER (Ned)
10
8:15:40.5
24.21
200.00
145
6131
Serge Zweers
AMSTERDAM (Ned)
10
8:16:01.8
24.19
200.00
146
5600
daf dubbelman
AMSTERDAM (Ned)
10
8:16:22.2
24.18
200.00
147
5133
Robert van der Ham
CUIJK (Ned)
10
8:17:00.0
24.14
200.00
148
6230
arie copier
AMSTELVEEN (Ned)
10
8:19:20.9
24.03
200.00
149
6208
Henny Philipse
LISSERBROEK (Ned)
10
8:20:18.3
23.99
200.00
150
5931
Frits Bennink
VEENINGEN (Ned)
10
8:21:30.8
23.93
200.00
151
5703
Hein Sandel
HOEVELAKEN (Ned)
10
8:22:27.0
23.88
200.00
152
5776
Wim Verdoold
BERGAMBACHT (Ned)
10
8:23:54.9
23.81
200.00
153
5187
Jan van Eijk
TIENHOVEN (Ned)
10
8:24:13.6
23.80
200.00
154
5066
Martien van der Hoorn
VOORHOUT (Ned)
10
8:24:16.2
23.80
200.00
155
5601
Wim Roling
HEEMSKERK (Ned)
10
8:24:18.2
23.80
200.00
156
5980
Frank Admiraal
BEDUM (Ned)
10
8:24:22.9
23.79
200.00
157
5981
Tekla Admiraal
BEDUM (Ned)
10
8:24:23.1
23.79
200.00
158
5803
Mattijs ter Heide
CULEMBORG (Ned)
10
8:24:43.5
23.78
200.00
159
5585
Cor Janmaat
WOERDEN (Ned)
10
8:25:15.0
23.75
200.00
160
5528
Nienke Slobbe
Amsterdam (Ned)
10
8:25:16.7
23.75
200.00
161
5634
Jos Vijn
HARDENBERG (Ned)
10
8:25:22.0
23.75
200.00
162
5470
Harry van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
10
8:25:24.3
23.74
200.00
163
5547
Kees van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
10
8:25:26.7
23.74
200.00
164
5391
Henk Nijkamp
LAREN (GLD) (Ned)
10
8:25:35.0
23.74
200.00
165
5119
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
10
8:25:35.6
23.73
200.00
166
5965
Albert Cooijmans
DEN DUNGEN (Ned)
10
8:25:35.7
23.73
200.00
167
5883
Ron van Heel
AMSTERDAM (Ned)
10
8:25:38.7
23.73
200.00
168
5949
Jan Joosten
BAARLO LB (Ned)
10
8:25:39.4
23.73
200.00
169
5702
Walter Postma
LEUSDEN (Ned)
10
8:25:39.8
23.73
200.00
170
5192
Gerard Zegers
ZEIST (Ned)
10
8:25:40.4
23.73
200.00
171
5469
gerrit de jong
AKKRUM (Ned)
10
8:25:42.1
23.73
200.00
172
5239
Jan den Hartogh
BABYLONIENBROEK (Ned)
10
8:25:48.3
23.72
200.00
173
5177
Jaap Groenendal
OLDEHOVE (Ned)
10
8:25:49.0
23.72
200.00
174
5577
Patrick Dankaart
AXEL (Ned)
10
8:25:49.8
23.72
200.00
175
6001
Tom Roeleveld
WIJDEWORMER (Ned)
10
8:25:50.8
23.72
200.00
176
5350
Petra Meinema - van Dijk
SAUWERD (Ned)
10
8:25:51.8
23.72
200.00
177
5860
Aad de Haas
STOMPWIJK (Ned)
10
8:25:52.3
23.72
200.00
178
6061
Eddy Nomden
PEIZE (Ned)
10
8:25:54.0
23.72
200.00
179
5744
Jan Bakker
BEDUM (Ned)
10
8:25:59.2
23.72
200.00
180
5813
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
10
8:26:13.7
23.70
200.00
181
5919
Ed van der Vlugt
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
10
8:26:15.7
23.70
200.00
182
5140
Arie Drees
HARLINGEN (Ned)
10
8:26:15.9
23.70
200.00
183
5421
Erik van 't Hullenaar
NIJMEGEN (Ned)
10
8:26:17.6
23.70
200.00
184
5324
Wim ter Haar
BUNSCHOTEN (Ned)
10
8:26:20.6
23.70
200.00
185
5046
Harry Douma
TER AAR (Ned)
10
8:26:21.4
23.70
200.00
186
5152
Willem Oudshoorn
DEN HAAG (Ned)
10
8:26:27.0
23.69
200.00
187
5992
Frans Beckers
HEERLEN (Ned)
10
8:26:29.3
23.69
200.00
188
5950
Auke Willem Meinema
PATERSWOLDE (Ned)
10
8:26:31.9
23.69
200.00
189
5903
Evert van Uffelen
NIJKERK (Ned)
10
8:26:32.0
23.69
200.00
190
5664
Truus Verwaaij
AMMERZODEN (Ned)
10
8:26:32.2
23.69
200.00
191
5250
Ben Schenkeveld
SCHIPLUIDEN (Ned)
10
8:26:33.0
23.69
200.00
192
5593
Leendert van Geldermalsen
LEUSDEN (Ned)
10
8:26:36.1
23.69
200.00
193
5081
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (Ned)
10
8:26:42.6
23.68
200.00
194
5961
Jori Wouters
LEUSDEN (Ned)
10
8:26:48.7
23.68
200.00
195
6058
Max Miggitsch
Klagenfurt (Oos)
10
8:27:03.8
23.67
200.00
196
6179
Klaas Visser
HARLINGEN (Ned)
10
8:27:04.6
23.67
200.00
197
5878
Klaas Maaijen
GOIRLE (Ned)
10
8:27:22.5
23.65
200.00
198
6118
Marcel Leliveld
HARMELEN (Ned)
10
8:27:25.5
23.65
200.00
199
6117
Lex Vendrig
MONTFOORT (Ned)
10
8:27:26.0
23.65
200.00
200
5990
Gerrit de Lange
HOOGKARSPEL (Ned)
10
8:28:10.8
23.61
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12