home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
5531
Herman van den Berg
ACHTERVELD (Ned)
10
9:32:37.2
20.96
200.00
402
5259
Marinus Korenberg
OLDEBROEK (Ned)
10
9:32:46.4
20.95
200.00
403
5568
Harry Kramer
ASSENDELFT (Ned)
10
9:32:58.6
20.94
200.00
404
5862
theo van schie
SASSENHEIM (Ned)
10
9:33:28.4
20.93
200.00
405
5698
Jeanet van den Bogert
BARNEVELD (Ned)
10
9:33:30.0
20.92
200.00
406
5503
Age Fluitman
SCHIEDAM (Ned)
10
9:33:39.2
20.92
200.00
407
5652
Jan H Kruithof
Dwingeloo (Ned)
10
9:35:20.1
20.86
200.00
408
5122
Cor Koek
KROMMENIE (Ned)
10
9:35:49.3
20.84
200.00
409
5132
Manon Berendsen
DOETINCHEM (Ned)
10
9:36:34.3
20.81
200.00
410
5097
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
10
9:37:05.8
20.79
200.00
411
5874
Greet Hoogerwerf
BODEGRAVEN (Ned)
10
9:37:20.6
20.78
200.00
412
5823
Gerard Vreeswijk
Haastrecht (Ned)
10
9:37:38.0
20.77
200.00
413
5153
Martin Brouwer
OPENDE (Ned)
10
9:37:56.4
20.76
200.00
414
5301
Aalt Brouwer
MARUM (Ned)
10
9:37:56.8
20.76
200.00
415
6041
Henk Bolster
NEEDE (Ned)
10
9:38:50.7
20.73
200.00
416
5864
piet Hanenburg
KOMMERZIJL (Ned)
10
9:39:12.1
20.72
200.00
417
5037
Kthe van Leijen
BEVERWIJK (Ned)
10
9:39:22.3
20.71
200.00
418
5158
Peter Kolthof
HEEMSKERK (Ned)
10
9:39:22.3
20.71
200.00
419
5668
Steven Hengeveld
BARNEVELD (Ned)
10
9:39:48.1
20.70
200.00
420
5943
Rene Hemme
DEDEMSVAART (Ned)
10
9:39:48.5
20.70
200.00
421
5697
Gerrit Wildenbeest
LISSE (Ned)
10
9:39:52.4
20.69
200.00
422
6163
Hans Bouwhuis
LEMELERVELD (Ned)
10
9:40:27.3
20.67
200.00
423
6161
Gert Hiemstra
LEMELERVELD (Ned)
10
9:40:27.4
20.67
200.00
424
5571
Harrie Schiphorst
RAALTE (Ned)
10
9:40:27.8
20.67
200.00
425
5553
Gerard Nijboer
RAALTE (Ned)
10
9:40:28.8
20.67
200.00
426
5741
Patrick Nijboer
Raalte (Ned)
10
9:40:29.0
20.67
200.00
427
5367
Rudy Hulsink
LEMELERVELD (Ned)
10
9:40:29.1
20.67
200.00
428
6170
Henri Brok
DEVENTER (Ned)
10
9:40:39.2
20.67
200.00
429
5548
Silvia van de Streek
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
10
9:40:41.2
20.67
200.00
430
5478
Ger Breuklander
HARDERWIJK (Ned)
10
9:40:45.7
20.66
200.00
431
5201
Ward Lassing
LEIDERDORP (Ned)
10
9:41:04.4
20.65
200.00
432
6096
Dick Nijboer
ALMELO (Ned)
10
9:41:29.5
20.64
200.00
433
5656
Douwe Russchen
DWINGELOO (Ned)
10
9:41:48.5
20.63
200.00
434
5445
Wim van Ballegooijen
HURWENEN (Ned)
10
9:41:51.5
20.62
200.00
435
5051
John van der Zwet
LISSE (Ned)
10
9:41:53.2
20.62
200.00
436
6065
Gerard Borghols
AALSMEER (Ned)
10
9:42:08.0
20.61
200.00
437
5695
Harrie Heuvelmans
HOLTEN (Ned)
10
9:42:39.2
20.60
200.00
438
5163
Mario Brouwer
DELFGAUW (Ned)
10
9:42:50.6
20.59
200.00
439
5653
arnold moes
DWINGELOO (Ned)
10
9:42:52.2
20.59
200.00
440
5476
Jan Bogerd
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
10
9:43:22.4
20.57
200.00
441
6084
Harry Veldkamp
HEINO (Ned)
10
9:43:24.9
20.57
200.00
442
5778
Johan Kunst
VRIEZENVEEN (Ned)
10
9:43:30.1
20.57
200.00
443
5633
Henk Kleinjan
HARDENBERG (Ned)
10
9:43:34.6
20.56
200.00
444
5782
Willem Hauwert
AMSTERDAM (Ned)
10
9:43:47.9
20.56
200.00
445
5281
Arie Aarts
MOERGESTEL (Ned)
10
9:43:48.7
20.55
200.00
446
5427
Reinier Zaal
MADE (Ned)
10
9:43:48.8
20.55
200.00
447
5280
Louis Hooghiemstra
MOERGESTEL (Ned)
10
9:43:49.3
20.55
200.00
448
5750
Frank Braakman
BROEK IN WATERLAND (Ned)
10
9:43:49.8
20.55
200.00
449
6092
Kees van der Knaap
'S-GRAVENZANDE (Ned)
10
9:43:50.7
20.55
200.00
450
6159
PatricK Marteijn
HOOFDPLAAT (Ned)
10
9:44:12.7
20.54
200.00
451
5029
Wiljan de Rooij
WASPIK (Ned)
10
9:44:31.8
20.53
200.00
452
5094
Pierrot Zijlmans
KAATSHEUVEL (Ned)
10
9:44:33.7
20.53
200.00
453
5956
Jan van der Wal
HIJUM (Ned)
10
9:44:37.0
20.53
200.00
454
5045
Wim IJpelaar
KAATSHEUVEL (Ned)
10
9:44:41.2
20.52
200.00
455
5870
Klaas van Weperen
OOSTERWOLDE FR. (Ned)
10
9:46:11.5
20.47
200.00
456
5228
Wim Minnaard
TERHERNE (Ned)
10
9:47:39.5
20.42
200.00
457
5828
Bea ENTHOVEN-VAN GAALEN
MONSTER (Ned)
10
9:48:01.3
20.41
200.00
458
5120
Joop Segers
MOORDRECHT (Ned)
10
9:48:02.2
20.41
200.00
459
5847
Thijs Schaafsma
VOORHOUT (Ned)
10
9:48:27.2
20.39
200.00
460
5244
Gerrit Woelders
GRAMSBERGEN (Ned)
10
9:48:34.5
20.39
200.00
461
5486
Walter Harmens
HARLINGEN (Ned)
10
9:48:34.5
20.39
200.00
462
5989
Janneke Visser
OOSTERHOUT NB (Ned)
10
9:48:45.0
20.38
200.00
463
5831
Anne Schouten
DELFT (Ned)
10
9:48:45.1
20.38
200.00
464
5872
Arie Kool
LINSCHOTEN (Ned)
10
9:48:55.7
20.38
200.00
465
5366
karina Duivenvoorden-Slingerland
WOUBRUGGE (Ned)
10
9:49:16.3
20.36
200.00
466
5646
Kim Banga
Eindhoven (Ned)
10
9:49:40.0
20.35
200.00
467
5645
Klaas Banga
EINDHOVEN (Ned)
10
9:49:40.2
20.35
200.00
468
5471
Luit Bloem
WADDINXVEEN (Ned)
10
9:49:56.8
20.34
200.00
469
5496
Niels Brouwer
DELFT (Ned)
10
9:49:58.7
20.34
200.00
470
5447
Ben Heldens
HELMOND (Ned)
10
9:50:53.7
20.31
200.00
471
5689
Liana Verweij
ZEVENHUIZEN (Ned)
10
9:51:07.9
20.30
200.00
472
5211
Frank Schoonakker
TERNEUZEN (Ned)
10
9:51:30.2
20.29
200.00
473
5381
Eddy van der Wal
IJSBRECHTUM (Ned)
10
9:51:39.4
20.28
200.00
474
5114
Wiebe Loonstra
BUITENPOST (Ned)
10
9:52:22.6
20.26
200.00
475
5147
Dirk Steltman
AMSTERDAM (Ned)
10
9:52:54.3
20.24
200.00
476
6113
Martin th Bontrop
UTRECHT (Ned)
10
9:53:24.3
20.22
200.00
477
5662
Bonnie Strik
BERKEL-ENSCHOT (Ned)
10
9:54:13.4
20.19
200.00
478
6115
Herman Lohman
UTRECHT (Ned)
10
9:54:15.5
20.19
200.00
479
5606
Arno Diender
GRONINGEN (Ned)
10
9:54:35.2
20.18
200.00
480
5607
Mark Winters
EELDERWOLDE (Ned)
10
9:54:35.7
20.18
200.00
481
6011
Nell Veldt-Oudhuis
AKERSLOOT (Ned)
10
9:54:40.1
20.18
200.00
482
6008
Piet Veldt
AKERSLOOT (Ned)
10
9:54:40.9
20.18
200.00
483
5357
Janine Versteeg
BARNEVELD (Ned)
10
9:54:42.9
20.18
200.00
484
5349
Piet Donker
RENSWOUDE (Ned)
10
9:54:43.4
20.18
200.00
485
5353
Bart de Graaf
VEENENDAAL (Ned)
10
9:54:44.1
20.18
200.00
486
5352
Dirk Verbeek
RENSWOUDE (Ned)
10
9:54:44.7
20.18
200.00
487
5354
Arie Slok
RENSWOUDE (Ned)
10
9:54:46.0
20.18
200.00
488
5572
Ad Udink
ZEIST (Ned)
10
9:55:17.3
20.16
200.00
489
5410
Bert Rinia
MAKKUM (Ned)
10
9:55:21.6
20.16
200.00
490
5787
Johan Groen
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
9:55:23.0
20.16
200.00
491
5052
Wim Overtoom
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
9:55:23.5
20.15
200.00
492
5786
Joke Groen-Groenland
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
9:55:23.9
20.15
200.00
493
5285
Co Konijn
PURMEREND (Ned)
10
9:55:46.4
20.14
200.00
494
5286
Ria Konijn-Nugter
PURMEREND (Ned)
10
9:55:46.8
20.14
200.00
495
5135
Jan Venema
MARSSUM (Ned)
10
9:55:49.0
20.14
200.00
496
5517
Jan Oostenbrink
WOLVEGA (Ned)
10
9:56:17.0
20.12
200.00
497
5574
Evelyn Klok
NIEUWE PEKELA (Ned)
10
9:58:28.2
20.05
200.00
498
5562
ludolf Mulder
MIDWOLDA (Ned)
10
9:58:28.5
20.05
200.00
499
5229
Ingrid Kamer
NAARDEN (Ned)
10
9:58:33.3
20.05
200.00
500
6072
Harry Tessels
LEUSDEN (Ned)
10
9:58:51.2
20.04
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12