Results
1e Toertocht (20/1)
Weissensee Talent Trophy (24/1)
2e toertocht (23/1)
Aart Koopmans Memorial (24/1)
Snelle toer/WK veteranen (26/1)
3e Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht (28/1)
Criterium (29/1)
4e Toertocht (30/1)
Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)
Aart Koopmans Memorial (24/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
AKM: Heren
AKM: Dames
Talent Trophy: Heren
Talent Trophy: Dames
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A43
Ruud Aerts
Foekens ()
18
2:13:58.6
36.28
81.00
2
A93
Peter van de Pol
Kooyenga groep ()
18
2:14:10.2
36.22
81.00
3
A30
Ruud Borst
Team Care Group - De Smelt ()
18
2:14:10.3
36.22
81.00
4
A35
Bert Jan van der Veen
BAM Schaatsteam ()
18
2:14:10.6
36.22
81.00
5
A36
Martijn van Es
TNT Express ()
18
2:14:11.0
36.22
81.00
6
A66
Jens Zwitser
DSB Bank ()
18
2:14:13.0
36.21
81.00
7
B68
Thijs Smit
Goesting Events ()
18
2:14:13.4
36.21
81.00
8
A51
Tristan Loy
Adformatie ()
18
2:14:15.5
36.20
81.00
9
100
Bram Bruschke
Choose 2 Achieve ()
18
2:14:28.5
36.14
81.00
10
A26
Willem Hut
BAM Schaatsteam ()
18
2:14:30.7
36.13
81.00
11
A45
Martijn Kromkamp
Kooyenga groep ()
18
2:14:32.3
36.12
81.00
12
A18
Jeroen de Vries
DSB Bank ()
18
2:14:33.0
36.12
81.00
13
A89
Bas van Hest
PE People ()
18
2:14:33.2
36.12
81.00
14
A74
Bram Sikma
Team Care Group - De Smelt ()
18
2:14:39.0
36.09
81.00
15
B83
Johan Elstgeest
Groenehartsport nl ()
18
2:15:05.1
35.98
81.00
16
A83
Rick van Leersum
Goesting.nl Schaatsteam ()
18
2:17:19.1
35.39
81.00
17
A71
Casper Helling
Safan ()
17
2:13:47.3
34.31
76.50
18
B81
Greg Nieuwenhuys
OC&C Strategy Consultants ()
17
2:13:47.4
34.31
76.50
19
B64
Gerard Nijgh
Choose 2 Achieve ()
17
2:13:47.5
34.31
76.50
20
B96
Roel Hessing
SOEST (Ned)
17
2:15:05.6
33.98
76.50
21
B05
Robert Gaasenbeek
Wessels-Mijnten-Wouters ()
17
2:17:19.8
33.42
76.50
22
B70
Bart van der Valk
Groenehartsport nl ()
17
2:17:21.1
33.42
76.50
23
A17
Miel Rozendaal
PE People ()
16
2:16:20.9
31.68
72.00
24
207
Gerrit de Zwaan
NUNSPEET (Ned)
14
1:51:00.7
34.05
63.00
25
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
14
1:53:27.4
33.32
63.00
26
B59
Wilbert Zielman
()
14
2:02:17.8
30.91
63.00
27
714
Jaap Ketelaar
ADUARD (Ned)
13
1:47:45.8
32.57
58.50
28
704
Mike van den Berg
BORNE (Ned)
13
1:47:45.8
32.57
58.50
29
712
johan hendriks
LIJNDEN (Ned)
13
1:47:45.9
32.57
58.50
30
701
Stef Zwitser
KATWIJK (Ned)
13
1:49:31.4
32.05
58.50
31
706
Ruud Davidse
AVENHORN (Ned)
13
1:49:42.3
32.00
58.50
32
705
Meindert Bouma
BROEKSTERWOUDE (Ned)
13
1:49:42.8
31.99
58.50
33
708
Emiel de Groot
ZWOLLE (Ned)
13
1:49:51.9
31.95
58.50
34
711
Rik Koppelaar
EINDHOVEN (Ned)
13
1:49:54.8
31.93
58.50
35
710
Johan Knol
MIDWOLDE (Ned)
13
1:50:28.8
31.77
58.50
36
716
Erwin Vos
GRONINGEN (Ned)
13
1:50:35.8
31.74
58.50
37
D10
Jolanda Langeland
Steenbergen Fietsen ()
13
1:52:36.2
31.17
58.50
38
D73
Hilde van Slochteren
VPZ ()
13
1:52:36.8
31.17
58.50
39
D39
Marianne van Leeuwen
Choose 2 Achieve ()
13
1:52:39.4
31.16
58.50
40
D25
Marjolijn Hulzebosch
Van der Wiel ()
13
1:54:33.3
30.64
58.50
41
D55
Marleen Elstgeest
Cakyline ()
13
1:56:50.0
30.04
58.50
42
D32
Karen Teuling
PANalytical ()
13
1:56:50.3
30.04
58.50
43
D53
Kimberly Muusse
Foekens ()
13
1:56:50.3
30.04
58.50
44
D28
Liesbeth Hijlkema
Cakyline ()
13
1:58:15.4
29.68
58.50
45
D38
Iris Prinsen
Van der Wiel ()
13
1:58:16.5
29.68
58.50
46
713
Kevin Spithorst
Schildwolde (Ned)
13
1:58:34.4
29.60
58.50
47
707
Alexander Enzerink
WARNSVELD (Ned)
13
1:59:13.9
29.44
58.50
48
D40
Femke Roemer
Finisher Gipsplaatvoegers ()
12
1:52:56.3
28.69
54.00
49
D36
Baukje Bonnema
GGN Swier & vd Weijden/NPO Vastgoed ()
12
1:53:39.2
28.51
54.00
50
D45
Petra Spigt
Finisher Gipsplaatvoegers ()
12
1:56:44.7
27.75
54.00
51
D11
Anne Bult
Vrije Universiteit Amsterdam ()
12
1:56:53.8
27.72
54.00
52
D68
Hilde-Marije Dijkstra
Hoolwerf Heiwerken ()
12
1:58:15.0
27.40
54.00
53
D50
Astrid de Graaf
Vrije Universiteit Amsterdam ()
12
1:58:15.3
27.40
54.00
54
D31
Tessa Kortekaas
Cakyline ()
12
1:58:22.8
27.37
54.00
55
A28
Lars Hoogenboom
TNT Express ()
11
1:25:38.4
34.68
49.50
56
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
11
1:28:18.1
33.63
49.50
57
A56
Jochem Janssen
Foekens ()
10
1:14:05.6
36.44
45.00
58
B18
Tim Griffioen
()
10
1:21:05.5
33.30
45.00
59
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
10
1:29:00.4
30.33
45.00
60
709
Stefan Janssen
VLIJMEN (Ned)
10
1:31:18.3
29.57
45.00
61
209
Bart Schaafsma
DE BILT (Ned)
10
1:31:51.0
29.40
45.00
62
122
Stephan Wielinga
()
9
1:09:58.6
34.73
40.50
63
210
Ronald de Beer
HILVERSUM (Ned)
9
1:23:27.0
29.12
40.50
64
808
Aggie Walsma
TJERKWERD (Ned)
9
1:26:35.8
28.06
40.50
65
802
Corina Strikwerda
VEENWOUDEN (Ned)
9
1:26:38.2
28.05
40.50
66
811
Ellen de Waard
HEILOO (Ned)
9
1:26:38.9
28.04
40.50
67
801
Kimberly van den Berg
NIEUWLEUSEN (Ned)
9
1:26:52.4
27.97
40.50
68
803
Lotte van Dieren
DEVENTER (Ned)
9
1:28:34.1
27.44
40.50
69
806
Mettie de Vegt
URETERP (Ned)
9
1:33:44.0
25.92
40.50
70
A77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 ()
8
0:59:47.6
36.12
36.00
71
204
Rob Jager
UTRECHT (Ned)
8
1:07:22.2
32.06
36.00
72
804
Kimberly van Gaubergen
DONGEN (Ned)
8
1:32:13.4
23.42
36.00
73
B92
Richard Sijm
Dorcas Hulp ()
7
0:54:17.6
34.81
31.50
74
B95
Fabian van Altena
()
7
0:54:23.9
34.74
31.50
75
B06
Bert Koelewijn
Wessels-Mijnten-Wouters ()
7
0:57:37.9
32.79
31.50
76
A96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
6
0:46:58.1
34.49
27.00
77
703
Johan Wentink
GENEMUIDEN (Ned)
6
0:54:55.3
29.50
27.00
78
702
Evert Jan Bakker
SCHARNEGOUTUM (Ned)
6
0:58:14.6
27.81
27.00
79
B57
Leenart van Eck
IBC Grandia/ Adm.kantoor van Eck ()
4
0:29:38.4
36.44
18.00
80
B07
Hans Griffioen
Biesterveld Diamantairs ()
4
0:30:43.5
35.15
18.00
81
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
4
0:32:01.4
33.73
18.00
82
D69
Ilse Hoogland
Vuysters Financieringen ()
4
0:35:05.3
30.78
18.00
83
B39
Pieter-Jorn Gemser
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
4
0:35:47.4
30.18
18.00
84
A82
Jasper van Tol
Goesting.nl Schaatsteam ()
4
0:40:46.2
26.49
18.00
85
B62
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
4
0:41:42.4
25.90
18.00
86
A59
Arjen Becker
Kooyenga groep ()
3
0:22:11.4
36.50
13.50
87
202
Peter Keiser
AMSTERDAM (Ned)
3
0:25:38.6
31.59
13.50
88
805
Carolien Hunneman
OOSTERWOLDE FR (Ned)
3
0:28:30.6
28.41
13.50
89
B91
Cees Schep
Vrije Universiteit Amsterdam ()
2
0:15:09.4
35.63
9.00
90
201
Gerben van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
2
0:17:06.8
31.56
9.00
91
D97
Moniek Spigt
Schuitemaker/OV Media ()
2
0:17:48.2
30.33
9.00
92
D44
Yvonne Spigt
Foekens ()
2
0:17:49.5
30.30
9.00
93
D95
Sjoukje Duinmaijer
Aannemersbedrijf Duinmaijer B.V. ()
2
0:18:14.8
29.59
9.00
94
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
1
0:09:10.3
29.44
4.50
95
101
Bart Hakkenberg
Choose 2 Achieve ()
1
0:09:22.7
28.79
4.50
96
102
Michiel van Goor
Schaatsploeg Noord Nederland ()
0
·
·
0.00
97
103
Joost de Ouden
Dorcas Hulp ()
0
·
·
0.00
98
104
Yoeri Takken
v/d Hoogen Tegels & Sanitair ()
0
·
·
0.00
99
105
D.J. Nation
()
0
·
·
0.00
100
106
Kalon Dobbin
()
0
·
·
0.00
[
Volgende
]
320 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4