Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Aart Koopmans Memorial (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 107 Johan Vreugdenhil () 0 0.00
102 110 Simon Schouten () 0 0.00
103 D96 Paula Mol Vrije Universiteit Amsterdam () 0 0.00
104 D56 Lucy Hutten-Witteman Witteman tuinen/Groenrijk () 0 0.00
105 D57 Sigrid Plender-ter Haar () 0 0.00
106 D98 Francisca Groen Pro Horeca () 0 0.00
107 A01 Bob de Vries BAM Schaatsteam () 0 0.00
108 A02 Cedric Michaud Nefit HR ketels () 0 0.00
109 A03 Douwe de Vries Adformatie () 0 0.00
110 A04 Sandor Stuut Vlasman () 0 0.00
111 A05 Ingmar Berga DSB Bank () 0 0.00
112 A06 Jan Maarten Heideman DSB Bank () 0 0.00
113 A07 Cees Juffermans TNT Express () 0 0.00
114 A08 Rob Hadders BAM Schaatsteam () 0 0.00
115 A09 Joost Juffermans TNT Express () 0 0.00
116 A10 Jan van Oosterom Goesting.nl Schaatsteam () 0 0.00
117 A11 Ralf Zwitser Adformatie () 0 0.00
118 A12 Pieter Jan van Eck Safan () 0 0.00
119 A13 Jorrit Bergsma PE People () 0 0.00
120 A15 Arjan Stroetinga BAM Schaatsteam () 0 0.00
121 A16 Yoeri Lissenberg Foekens () 0 0.00
122 A60 Koos Kortekaas Vlasman () 0 0.00
123 A61 Sander Kingma Team Care Group - De Smelt () 0 0.00
124 A62 Jouke Hoogeveen Schuurman Schoenen () 0 0.00
125 A63 Henri Ruitenberg Safan () 0 0.00
126 A67 Shane Dobbin DSB Bank () 0 0.00
127 A69 Arjan Mombarg Nefit HR ketels () 0 0.00
128 A70 Erik Hulzebosch Nefit HR ketels () 0 0.00
129 A47 Roel van Hest Kooyenga groep () 0 0.00
130 A48 Joost Vink Goesting.nl Schaatsteam () 0 0.00
131 A49 Henk Angenent TNT Express () 0 0.00
132 A50 Arjan Smit DSB Bank () 0 0.00
133 A52 Jan de Jager Schuurman Schoenen () 0 0.00
134 A53 Roy Polmans Foekens () 0 0.00
135 A54 Hermen van der Wal Kooyenga groep () 0 0.00
136 A29 Douwe Bierma Schuurman Schoenen () 0 0.00
137 A27 Christijn Groeneveld Equipe Renault Eco2 () 0 0.00
138 A19 Karlo Timmerman Equipe Renault Eco2 () 0 0.00
139 A21 Martijn Bovenmars Vlasman () 0 0.00
140 A22 Kurt Wubben TNT Express () 0 0.00
141 A23 Andres Landman BAM Schaatsteam () 0 0.00
142 A24 Sjoerd Huisman Nefit HR ketels () 0 0.00
143 A25 Roy Boeve Safan () 0 0.00
144 A37 Geert Plender Safan () 0 0.00
145 A39 Geert-Jan van der Wal Nefit HR ketels () 0 0.00
146 A40 Bert van Buren Adformatie () 0 0.00
147 A41 Rutger ter Laak Vlasman () 0 0.00
148 A42 Jaap Smit BCT Schaatsteam () 0 0.00
149 A32 Frank Woltman Team Care Group - De Smelt () 0 0.00
150 A34 Jan van Loon Equipe Renault Eco2 () 0 0.00
151 A44 Andrť Withaar Vlasman () 0 0.00
152 D59 Imke Hermans EDSO Software () 0 0.00
153 D60 Annelies Passchier Pro Horeca () 0 0.00
154 D62 Sabine van der Wiel Groenehartsport nl () 0 0.00
155 D63 Leonie Lubbinge () 0 0.00
156 D64 Gretha Smit Hofmeier financiŽle detachering () 0 0.00
157 D65 Britt Tjalma () 0 0.00
158 D66 Margo van de Merwe Team De Sprinters () 0 0.00
159 D67 Marja Vis Hofmeier financiŽle detachering () 0 0.00
160 D71 Helen van Goozen Frisia Financieringen () 0 0.00
161 D72 Janine Slootstra Tijdhof Persmatrijzen () 0 0.00
162 D52 Marieke van Hoek Anthura () 0 0.00
163 D54 Kim van Duivenvoorde Foekens () 0 0.00
164 D74 Karin Maarse DSB Bank () 0 0.00
165 D75 Sanne Halma Team De Sprinters () 0 0.00
166 D76 Mariska Huisman Viks Parket () 0 0.00
167 D77 Nelleke Ensing Schaopwas () 0 0.00
168 D78 Janneke Ensing Frisia Financieringen () 0 0.00
169 D79 Sandra 't Hart Landjuweel () 0 0.00
170 D80 Jane Douma () 0 0.00
171 D81 Jolanda Spruit Cakyline () 0 0.00
172 D83 Eline Bavius Groenehartsport nl () 0 0.00
173 D84 Lillian van Haaster Groenehartsport nl () 0 0.00
174 D85 Heleen van Vliet Groenehartsport nl () 0 0.00
175 D86 Marita Hut van Lingen skeeler- en schaatsshop () 0 0.00
176 D87 Elma de Vries DSB Bank () 0 0.00
177 D88 Rowan Lammers () 0 0.00
178 D89 Angela Hemeltjen Free-Wheel () 0 0.00
179 D90 Aniek Veldman Netko koel- en vrieslogistiek () 0 0.00
180 D91 Cindy van den Berg Frisia Financieringen () 0 0.00
181 D93 Zinzi Mol Vrije Universiteit Amsterdam () 0 0.00
182 D94 Sanne Bax Salton/Blue Dune () 0 0.00
183 D37 Tessa Witteman Witteman tuinen/Groenrijk () 0 0.00
184 D33 Hanneke Tenniglo Aavas Groep () 0 0.00
185 D34 Karin Bakker Viks Parket () 0 0.00
186 D35 Lieke Splinter () 0 0.00
187 D46 Bauke Haarlink Aavas Groep () 0 0.00
188 D47 Anniek ter Haar Aavas Groep () 0 0.00
189 D48 Elsbeth Bruinsma () 0 0.00
190 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 0 0.00
191 D41 Maria Sterk DSB Bank () 0 0.00
192 D42 Ankie Ytsma Team De Sprinters () 0 0.00
193 D12 Bianca Roosenboom Cado Motus () 0 0.00
194 D13 Carla Zielman Hoolwerf Heiwerken () 0 0.00
195 D14 Chris Witty Landjuweel () 0 0.00
196 D15 Michelle Buskermolen EDSO Software () 0 0.00
197 D16 Kim Slegtenhorst EDSO Software () 0 0.00
198 D17 Nadine Seidenglanz Aavas Groep () 0 0.00
199 D18 Ellen Waijer Pro Horeca () 0 0.00
200 D20 Martine Dubling Future Works () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
320 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4