Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Aart Koopmans Memorial (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A43 Ruud Aerts Foekens () 18 2:13:58.6 36.28 81.00
2 A93 Peter van de Pol Kooyenga groep () 18 2:14:10.2 36.22 81.00
3 A30 Ruud Borst Team Care Group - De Smelt () 18 2:14:10.3 36.22 81.00
4 A35 Bert Jan van der Veen BAM Schaatsteam () 18 2:14:10.6 36.22 81.00
5 A36 Martijn van Es TNT Express () 18 2:14:11.0 36.22 81.00
6 A66 Jens Zwitser DSB Bank () 18 2:14:13.0 36.21 81.00
7 B68 Thijs Smit Goesting Events () 18 2:14:13.4 36.21 81.00
8 A51 Tristan Loy Adformatie () 18 2:14:15.5 36.20 81.00
9 100 Bram Bruschke Choose 2 Achieve () 18 2:14:28.5 36.14 81.00
10 A26 Willem Hut BAM Schaatsteam () 18 2:14:30.7 36.13 81.00
11 A45 Martijn Kromkamp Kooyenga groep () 18 2:14:32.3 36.12 81.00
12 A18 Jeroen de Vries DSB Bank () 18 2:14:33.0 36.12 81.00
13 A89 Bas van Hest PE People () 18 2:14:33.2 36.12 81.00
14 A74 Bram Sikma Team Care Group - De Smelt () 18 2:14:39.0 36.09 81.00
15 B83 Johan Elstgeest Groenehartsport nl () 18 2:15:05.1 35.98 81.00
16 A83 Rick van Leersum Goesting.nl Schaatsteam () 18 2:17:19.1 35.39 81.00
17 A71 Casper Helling Safan () 17 2:13:47.3 34.31 76.50
18 B81 Greg Nieuwenhuys OC&C Strategy Consultants () 17 2:13:47.4 34.31 76.50
19 B64 Gerard Nijgh Choose 2 Achieve () 17 2:13:47.5 34.31 76.50
20 B96 Roel Hessing SOEST (Ned) 17 2:15:05.6 33.98 76.50
21 B05 Robert Gaasenbeek Wessels-Mijnten-Wouters () 17 2:17:19.8 33.42 76.50
22 B70 Bart van der Valk Groenehartsport nl () 17 2:17:21.1 33.42 76.50
23 A17 Miel Rozendaal PE People () 16 2:16:20.9 31.68 72.00
24 207 Gerrit de Zwaan NUNSPEET (Ned) 14 1:51:00.7 34.05 63.00
25 B29 Michiel Maerten Goesting Events () 14 1:53:27.4 33.32 63.00
26 B59 Wilbert Zielman () 14 2:02:17.8 30.91 63.00
27 714 Jaap Ketelaar ADUARD (Ned) 13 1:47:45.8 32.57 58.50
28 704 Mike van den Berg BORNE (Ned) 13 1:47:45.8 32.57 58.50
29 712 johan hendriks LIJNDEN (Ned) 13 1:47:45.9 32.57 58.50
30 701 Stef Zwitser KATWIJK (Ned) 13 1:49:31.4 32.05 58.50
31 706 Ruud Davidse AVENHORN (Ned) 13 1:49:42.3 32.00 58.50
32 705 Meindert Bouma BROEKSTERWOUDE (Ned) 13 1:49:42.8 31.99 58.50
33 708 Emiel de Groot ZWOLLE (Ned) 13 1:49:51.9 31.95 58.50
34 711 Rik Koppelaar EINDHOVEN (Ned) 13 1:49:54.8 31.93 58.50
35 710 Johan Knol MIDWOLDE (Ned) 13 1:50:28.8 31.77 58.50
36 716 Erwin Vos GRONINGEN (Ned) 13 1:50:35.8 31.74 58.50
37 D10 Jolanda Langeland Steenbergen Fietsen () 13 1:52:36.2 31.17 58.50
38 D73 Hilde van Slochteren VPZ () 13 1:52:36.8 31.17 58.50
39 D39 Marianne van Leeuwen Choose 2 Achieve () 13 1:52:39.4 31.16 58.50
40 D25 Marjolijn Hulzebosch Van der Wiel () 13 1:54:33.3 30.64 58.50
41 D55 Marleen Elstgeest Cakyline () 13 1:56:50.0 30.04 58.50
42 D32 Karen Teuling PANalytical () 13 1:56:50.3 30.04 58.50
43 D53 Kimberly Muusse Foekens () 13 1:56:50.3 30.04 58.50
44 D28 Liesbeth Hijlkema Cakyline () 13 1:58:15.4 29.68 58.50
45 D38 Iris Prinsen Van der Wiel () 13 1:58:16.5 29.68 58.50
46 713 Kevin Spithorst Schildwolde (Ned) 13 1:58:34.4 29.60 58.50
47 707 Alexander Enzerink WARNSVELD (Ned) 13 1:59:13.9 29.44 58.50
48 D40 Femke Roemer Finisher Gipsplaatvoegers () 12 1:52:56.3 28.69 54.00
49 D36 Baukje Bonnema GGN Swier & vd Weijden/NPO Vastgoed () 12 1:53:39.2 28.51 54.00
50 D45 Petra Spigt Finisher Gipsplaatvoegers () 12 1:56:44.7 27.75 54.00
51 D11 Anne Bult Vrije Universiteit Amsterdam () 12 1:56:53.8 27.72 54.00
52 D68 Hilde-Marije Dijkstra Hoolwerf Heiwerken () 12 1:58:15.0 27.40 54.00
53 D50 Astrid de Graaf Vrije Universiteit Amsterdam () 12 1:58:15.3 27.40 54.00
54 D31 Tessa Kortekaas Cakyline () 12 1:58:22.8 27.37 54.00
55 A28 Lars Hoogenboom TNT Express () 11 1:25:38.4 34.68 49.50
56 B73 Pieter Overmars Vrije Universiteit Amsterdam () 11 1:28:18.1 33.63 49.50
57 A56 Jochem Janssen Foekens () 10 1:14:05.6 36.44 45.00
58 B18 Tim Griffioen () 10 1:21:05.5 33.30 45.00
59 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 10 1:29:00.4 30.33 45.00
60 709 Stefan Janssen VLIJMEN (Ned) 10 1:31:18.3 29.57 45.00
61 209 Bart Schaafsma DE BILT (Ned) 10 1:31:51.0 29.40 45.00
62 122 Stephan Wielinga () 9 1:09:58.6 34.73 40.50
63 210 Ronald de Beer HILVERSUM (Ned) 9 1:23:27.0 29.12 40.50
64 808 Aggie Walsma TJERKWERD (Ned) 9 1:26:35.8 28.06 40.50
65 802 Corina Strikwerda VEENWOUDEN (Ned) 9 1:26:38.2 28.05 40.50
66 811 Ellen de Waard HEILOO (Ned) 9 1:26:38.9 28.04 40.50
67 801 Kimberly van den Berg NIEUWLEUSEN (Ned) 9 1:26:52.4 27.97 40.50
68 803 Lotte van Dieren DEVENTER (Ned) 9 1:28:34.1 27.44 40.50
69 806 Mettie de Vegt URETERP (Ned) 9 1:33:44.0 25.92 40.50
70 A77 Robert Bovenhuis Equipe Renault Eco2 () 8 0:59:47.6 36.12 36.00
71 204 Rob Jager UTRECHT (Ned) 8 1:07:22.2 32.06 36.00
72 804 Kimberly van Gaubergen DONGEN (Ned) 8 1:32:13.4 23.42 36.00
73 B92 Richard Sijm Dorcas Hulp () 7 0:54:17.6 34.81 31.50
74 B95 Fabian van Altena () 7 0:54:23.9 34.74 31.50
75 B06 Bert Koelewijn Wessels-Mijnten-Wouters () 7 0:57:37.9 32.79 31.50
76 A96 Jochem Uithoven BCT Schaatsteam () 6 0:46:58.1 34.49 27.00
77 703 Johan Wentink GENEMUIDEN (Ned) 6 0:54:55.3 29.50 27.00
78 702 Evert Jan Bakker SCHARNEGOUTUM (Ned) 6 0:58:14.6 27.81 27.00
79 B57 Leenart van Eck IBC Grandia/ Adm.kantoor van Eck () 4 0:29:38.4 36.44 18.00
80 B07 Hans Griffioen Biesterveld Diamantairs () 4 0:30:43.5 35.15 18.00
81 B19 Martijn de Groot Goesting Events () 4 0:32:01.4 33.73 18.00
82 D69 Ilse Hoogland Vuysters Financieringen () 4 0:35:05.3 30.78 18.00
83 B39 Pieter-Jorn Gemser Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek () 4 0:35:47.4 30.18 18.00
84 A82 Jasper van Tol Goesting.nl Schaatsteam () 4 0:40:46.2 26.49 18.00
85 B62 Jelmer Looijesteijn Choose 2 Achieve () 4 0:41:42.4 25.90 18.00
86 A59 Arjen Becker Kooyenga groep () 3 0:22:11.4 36.50 13.50
87 202 Peter Keiser AMSTERDAM (Ned) 3 0:25:38.6 31.59 13.50
88 805 Carolien Hunneman OOSTERWOLDE FR (Ned) 3 0:28:30.6 28.41 13.50
89 B91 Cees Schep Vrije Universiteit Amsterdam () 2 0:15:09.4 35.63 9.00
90 201 Gerben van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 2 0:17:06.8 31.56 9.00
91 D97 Moniek Spigt Schuitemaker/OV Media () 2 0:17:48.2 30.33 9.00
92 D44 Yvonne Spigt Foekens () 2 0:17:49.5 30.30 9.00
93 D95 Sjoukje Duinmaijer Aannemersbedrijf Duinmaijer B.V. () 2 0:18:14.8 29.59 9.00
94 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 1 0:09:10.3 29.44 4.50
95 101 Bart Hakkenberg Choose 2 Achieve () 1 0:09:22.7 28.79 4.50
96 102 Michiel van Goor Schaatsploeg Noord Nederland () 0 0.00
97 103 Joost de Ouden Dorcas Hulp () 0 0.00
98 104 Yoeri Takken v/d Hoogen Tegels & Sanitair () 0 0.00
99 105 D.J. Nation () 0 0.00
100 106 Kalon Dobbin () 0 0.00
[ Volgende ]
320 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4