Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A71 Casper Helling Safan () 20 5:37:50.4 35.52 200.00
2 A03 Douwe de Vries Adformatie () 20 5:38:05.8 35.49 200.00
3 A06 Jan Maarten Heideman DSB Bank () 20 5:42:15.6 35.06 200.00
4 A43 Ruud Aerts Foekens () 20 5:42:17.1 35.06 200.00
5 A04 Sandor Stuut Vlasman () 20 5:42:18.1 35.06 200.00
6 A30 Ruud Borst Team Care Group - De Smelt () 20 5:42:19.9 35.05 200.00
7 A59 Arjen Becker Kooyenga groep () 20 5:42:20.6 35.05 200.00
8 A89 Bas van Hest PE People () 20 5:42:25.7 35.04 200.00
9 A62 Jouke Hoogeveen Schuurman Schoenen () 20 5:42:42.1 35.02 200.00
10 A91 Bart de Vries Schuurman Schoenen () 20 5:42:42.2 35.02 200.00
11 A74 Bram Sikma Team Care Group - De Smelt () 20 5:42:42.8 35.01 200.00
12 A51 Tristan Loy Adformatie () 20 5:42:46.1 35.01 200.00
13 A26 Willem Hut BAM Schaatsteam () 20 5:44:28.6 34.84 200.00
14 A36 Martijn van Es TNT Express () 20 5:44:37.1 34.82 200.00
15 B83 Johan Elstgeest Groenehartsport nl () 20 5:44:39.4 34.82 200.00
16 A16 Yoeri Lissenberg Foekens () 20 5:44:40.5 34.82 200.00
17 A11 Ralf Zwitser Adformatie () 20 5:44:40.6 34.82 200.00
18 A44 Andrť Withaar Vlasman () 20 5:44:41.7 34.81 200.00
19 A22 Kurt Wubben TNT Express () 20 5:44:42.5 34.81 200.00
20 100 Bram Bruschke Choose 2 Achieve () 20 5:44:43.0 34.81 200.00
21 B43 Theo Trul Schaatsploeg Noord Nederland () 20 5:44:47.7 34.80 200.00
22 A42 Jaap Smit BCT Schaatsteam () 20 5:46:46.8 34.60 200.00
23 B92 Richard Sijm Dorcas Hulp () 20 5:48:33.7 34.43 200.00
24 A18 Jeroen de Vries DSB Bank () 20 5:48:53.7 34.39 200.00
25 A35 Bert Jan van der Veen BAM Schaatsteam () 20 5:49:22.2 34.35 200.00
26 A69 Arjan Mombarg Nefit HR ketels () 20 5:49:23.0 34.35 200.00
27 B70 Bart van der Valk Groenehartsport nl () 20 5:49:23.6 34.35 200.00
28 B32 Tom Vande Belt VDH Marmer en Natuursteen () 20 5:51:31.5 34.14 200.00
29 B12 Eric Bisschops Viks Parket () 20 5:51:35.7 34.13 200.00
30 B81 Greg Nieuwenhuys OC&C Strategy Consultants () 20 5:51:36.3 34.13 200.00
31 B60 Perry de Vreede Groenehartsport nl () 20 5:51:38.0 34.13 200.00
32 A34 Jan van Loon Equipe Renault Eco2 () 20 5:51:38.5 34.13 200.00
33 A21 Martijn Bovenmars Vlasman () 20 5:51:41.1 34.12 200.00
34 A45 Martijn Kromkamp Kooyenga groep () 20 5:51:43.3 34.12 200.00
35 231 johan hendriks LIJNDEN (Ned) 20 5:51:57.1 34.10 200.00
36 A32 Frank Woltman Team Care Group - De Smelt () 20 5:53:00.3 33.99 200.00
37 B48 Hans van de Wetering () 20 5:56:16.7 33.68 200.00
38 A82 Jasper van Tol Goesting.nl Schaatsteam () 20 6:01:37.6 33.18 200.00
39 D05 DaniŽlle Bekkering Frisia Financieringen () 20 6:43:39.0 29.73 200.00
40 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 20 6:43:41.4 29.73 200.00
41 D76 Mariska Huisman Viks Parket () 20 6:43:57.2 29.71 200.00
42 D55 Marleen Elstgeest Cakyline () 20 6:45:56.6 29.56 200.00
43 D24 Erna Kijk In de Vegte Landjuweel () 20 6:47:38.3 29.44 200.00
44 D10 Jolanda Langeland Steenbergen Fietsen () 20 6:47:39.1 29.44 200.00
45 D13 Carla Zielman Hoolwerf Heiwerken () 20 6:47:39.6 29.44 200.00
46 D53 Kimberly Muusse Foekens () 20 6:47:39.8 29.44 200.00
47 D39 Marianne van Leeuwen Choose 2 Achieve () 20 6:47:40.1 29.44 200.00
48 D25 Marjolijn Hulzebosch Van der Wiel () 20 6:47:40.5 29.44 200.00
49 D56 Lucy Hutten-Witteman Witteman tuinen/Groenrijk () 20 6:47:41.8 29.43 200.00
50 D81 Jolanda Spruit Cakyline () 20 6:47:43.4 29.43 200.00
51 D29 Kitty Meeth DSB Bank () 20 6:47:46.4 29.43 200.00
52 D46 Bauke Haarlink Aavas Groep () 20 6:47:51.3 29.42 200.00
53 D74 Karin Maarse DSB Bank () 20 6:53:19.4 29.03 200.00
54 A93 Peter van de Pol Kooyenga groep () 19 5:26:25.7 34.92 190.00
55 B85 Engbert de Vegt GIBO-BEKA () 19 5:41:26.0 33.39 190.00
56 A52 Jan de Jager Schuurman Schoenen () 19 5:53:09.6 32.28 190.00
57 A66 Jens Zwitser DSB Bank () 18 5:12:07.6 34.60 180.00
58 A15 Arjan Stroetinga BAM Schaatsteam () 17 4:51:18.7 35.01 170.00
59 A29 Douwe Bierma Schuurman Schoenen () 17 4:55:56.5 34.47 170.00
60 D03 Mischa Top Landjuweel () 17 5:44:47.3 29.58 170.00
61 D71 Helen van Goozen Frisia Financieringen () 17 5:44:47.5 29.58 170.00
62 D73 Hilde van Slochteren VPZ () 17 5:44:47.9 29.58 170.00
63 A95 Rob Busser BCT Schaatsteam () 16 4:32:53.7 35.18 160.00
64 A90 Durk Fabriek Schuurman Schoenen () 16 4:32:58.3 35.17 160.00
65 A02 Cedric Michaud Nefit HR ketels () 16 4:33:00.1 35.16 160.00
66 A96 Jochem Uithoven BCT Schaatsteam () 16 4:33:00.3 35.16 160.00
67 A83 Rick van Leersum Goesting.nl Schaatsteam () 16 4:34:56.1 34.92 160.00
68 D79 Sandra 't Hart Landjuweel () 16 5:21:31.8 29.86 160.00
69 D84 Lillian van Haaster Groenehartsport nl () 16 5:24:51.3 29.55 160.00
70 A58 Renť Ruitenberg Safan () 15 4:16:13.0 35.13 150.00
71 A39 Geert-Jan van der Wal Nefit HR ketels () 15 4:16:13.3 35.13 150.00
72 A10 Jan van Oosterom Goesting.nl Schaatsteam () 15 4:16:13.4 35.13 150.00
73 B80 Gerard Haasjes Dorcas Hulp () 15 4:16:13.8 35.12 150.00
74 A09 Joost Juffermans TNT Express () 15 4:17:05.4 35.01 150.00
75 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 15 5:01:35.2 29.84 150.00
76 D91 Cindy van den Berg Frisia Financieringen () 15 5:02:05.6 29.79 150.00
77 D98 Francisca Groen Pro Horeca () 15 5:22:25.8 27.91 150.00
78 A54 Hermen van der Wal Kooyenga groep () 14 3:59:59.5 35.00 140.00
79 A08 Rob Hadders BAM Schaatsteam () 14 4:02:50.4 34.59 140.00
80 B97 Sjoerd Haarlink Aavas Groep () 14 4:03:02.6 34.56 140.00
81 A77 Robert Bovenhuis Equipe Renault Eco2 () 14 4:08:11.4 33.85 140.00
82 B61 Wessel van Loon Schaatsploeg Noord Nederland () 14 4:19:00.2 32.43 140.00
83 D47 Anniek ter Haar Aavas Groep () 14 4:42:22.3 29.75 140.00
84 A67 Shane Dobbin DSB Bank () 13 3:41:31.2 35.21 130.00
85 B02 Klaas van der Wal Haijma () 13 3:53:58.8 33.34 130.00
86 D62 Sabine van der Wiel Groenehartsport nl () 13 4:34:31.2 28.41 130.00
87 D38 Iris Prinsen Van der Wiel () 13 4:34:32.4 28.41 130.00
88 D32 Karen Teuling PANalytical () 13 4:34:34.8 28.41 130.00
89 D15 Michelle Buskermolen EDSO Software () 13 4:42:25.6 27.62 130.00
90 D89 Angela Hemeltjen Free-Wheel () 13 4:47:29.7 27.13 130.00
91 A19 Karlo Timmerman Equipe Renault Eco2 () 12 3:24:29.4 35.21 120.00
92 A12 Pieter Jan van Eck Safan () 12 3:24:49.8 35.15 120.00
93 A50 Arjan Smit DSB Bank () 12 3:24:50.2 35.15 120.00
94 A27 Christijn Groeneveld Equipe Renault Eco2 () 12 3:24:53.2 35.14 120.00
95 B68 Thijs Smit Goesting Events () 12 3:24:54.0 35.14 120.00
96 A84 Ytzen Faber Goesting.nl Schaatsteam () 12 3:27:24.1 34.72 120.00
97 B07 Hans Griffioen Biesterveld Diamantairs () 12 3:30:40.7 34.18 120.00
98 B59 Wilbert Zielman () 12 3:44:07.1 32.13 120.00
99 B73 Pieter Overmars Vrije Universiteit Amsterdam () 12 4:08:59.3 28.92 120.00
100 228 Hans Roling HEEMSKERK (Ned) 12 4:09:40.1 28.84 120.00
[ Volgende ]
289 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3