Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 3132 Sjaak Stuijt ZOETERWOUDE (Ned) 16 8:22:24.5 23.88 200.00
2 3130 Be van Dijk KAMPEN (Ned) 16 8:22:27.1 23.88 200.00
3 3047 Hans van Apeldoorn IJSSELMUIDEN (Ned) 16 8:45:18.0 22.84 200.00
4 3467 Ruud Kluit BEETS NH (Ned) 16 8:45:26.7 22.84 200.00
5 3960 Kees Bos LOENERSLOOT (Ned) 16 8:49:09.7 22.68 200.00
6 3998 Jan van Vliet HARSKAMP (Ned) 16 8:49:14.6 22.67 200.00
7 3414 Dick van Kleef MALDEN (Ned) 16 8:54:50.8 22.44 200.00
8 3275 Piet Baken STEENDEREN (Ned) 16 9:02:27.0 22.12 200.00
9 4070 theo zoontjens KOUDEKERKE (Ned) 16 9:11:48.9 21.75 200.00
10 3124 Han Goeman TER APEL (Ned) 16 9:11:51.7 21.74 200.00
11 3131 Kees Smit DEN HAAG (Ned) 16 9:18:22.2 21.49 200.00
12 3955 chris van Heeswijk SINT OEDENRODE (Ned) 16 9:23:20.3 21.30 200.00
13 3997 Peter Vrolijk SCHEVENINGEN (Ned) 16 9:25:01.3 21.24 200.00
14 3617 Arjen de Jager MEDEMBLIK (Ned) 16 9:27:26.5 21.15 200.00
15 4022 Joop Verlaan ZEEWOLDE (Ned) 16 9:29:31.4 21.07 200.00
16 3753 Reinoud Brouwer HAREN (Ned) 16 9:31:48.2 20.99 200.00
17 3200 Gert Dekker VOORTHUIZEN (Ned) 16 9:33:25.5 20.93 200.00
18 3193 Nico van Wijk SCHIPLUIDEN (Ned) 16 9:34:20.8 20.89 200.00
19 3946 Max Stegemann 28211 BREMEN (Dui) 16 9:35:31.2 20.85 200.00
20 3986 Pascal Bosma Utrecht (Ned) 16 9:45:38.3 20.49 200.00
21 3066 peter de Vries UTRECHT (Ned) 16 9:49:48.5 20.35 200.00
22 3020 Koene Boverhoff UTRECHT (Ned) 16 9:49:48.5 20.35 200.00
23 3365 Louwrens Rook ENKHUIZEN (Ned) 16 9:52:15.8 20.26 200.00
24 3727 Theo Lam VORDEN (Ned) 15 8:42:44.4 21.52 187.50
25 3765 Koos Roorda NOORDHORN (Ned) 15 9:03:33.9 20.70 187.50
26 3234 Jeroen de Jong ASSENDELFT (Ned) 15 9:04:11.1 20.67 187.50
27 3235 Sander de Jong ENKHUIZEN (Ned) 15 9:04:11.1 20.67 187.50
28 3147 Jan Heuver VOORTHUIZEN (Ned) 15 9:10:14.4 20.45 187.50
29 3634 Wim Kalee KATWIJK (Ned) 15 9:18:26.3 20.15 187.50
30 3180 Carlos Grootscholten DE LIER (Ned) 15 9:29:38.1 19.75 187.50
31 3145 Jacqueline Keyzer DE LIER (Ned) 15 9:29:38.9 19.75 187.50
32 3170 Jolanda Voskamp DE LIER (Ned) 15 9:29:39.1 19.75 187.50
33 3169 Peter ten Have DE LIER (Ned) 15 9:29:39.7 19.75 187.50
34 3382 Jan Dorrepaal RIJNSATERWOUDE (Ned) 15 9:30:16.9 19.73 187.50
35 3979 Frans Zoetemelk RIJPWETERING (Ned) 15 9:30:59.9 19.70 187.50
36 3320 Michiel Stuijt NIEUW VENNEP (Ned) 15 9:31:01.8 19.70 187.50
37 3514 Peter-Paul Willemse 'S-GRAVENHAGE (Ned) 15 9:32:55.1 19.64 187.50
38 3345 Jose STOLZE-VAN VLIET DE LIER (Ned) 15 9:32:57.6 19.63 187.50
39 3680 Herman Betlehem AMSTERDAM (Ned) 15 9:34:21.0 19.59 187.50
40 3206 Albert van Schie HOOGMADE (Ned) 15 9:37:02.1 19.50 187.50
41 4069 wim roelse MELISKERKE (Ned) 15 9:38:36.5 19.44 187.50
42 3205 Arthur Rijk LEUSDEN (Ned) 15 9:39:54.8 19.40 187.50
43 3612 Tom Bouma AMSTERDAM (Ned) 14 8:45:48.8 19.97 175.00
44 3903 Schelto Kruijff ENSCHEDE (Ned) 14 8:58:51.8 19.49 175.00
45 3044 Martin Stolze DE LIER (Ned) 14 8:59:47.8 19.45 175.00
46 3096 Johan Stolze DE LIER (Ned) 14 9:07:44.0 19.17 175.00
47 3448 Mark van 't Hof NIJMEGEN (Ned) 14 9:10:46.1 19.06 175.00
48 3032 Meine Oosterveld LANGBROEK (Ned) 14 9:12:34.0 19.00 175.00
49 3941 Jan Wardenaar ARNHEM (Ned) 14 9:18:00.8 18.82 175.00
50 3682 Walter Brander WINKEL (Ned) 14 9:20:30.7 18.73 175.00
51 3149 Irene van Veen VOORTHUIZEN (Ned) 14 9:21:55.2 18.69 175.00
52 3318 Simon Schermer MEDEMBLIK (Ned) 14 9:22:23.0 18.67 175.00
53 3374 Herman Aalberts APELDOORN (Ned) 14 9:22:34.1 18.66 175.00
54 3152 Ap Doornebos SCHALKHAAR (Ned) 14 9:23:16.6 18.64 175.00
55 3410 Bram Aalbregtse VOLENDAM (Ned) 14 9:31:55.6 18.36 175.00
56 3347 Marianne Liefting NIJKERK GLD (Ned) 14 9:32:31.7 18.34 175.00
57 3404 Hetty Booms AALTEN (Ned) 14 9:32:59.4 18.32 175.00
58 4018 Jan Rodenburg SUWALD (Ned) 14 9:33:08.3 18.32 175.00
59 4017 Tibo Rodenburg ZAANDAM (Ned) 14 9:33:08.4 18.32 175.00
60 3439 Ton van Wittmarschen LEIMUIDEN (Ned) 14 9:35:53.4 18.23 175.00
61 3552 Pleun van Woerden LEIMUIDEN (Ned) 14 9:35:57.3 18.23 175.00
62 3351 pieter wapenaar VLAARDINGEN (Ned) 14 9:37:37.2 18.18 175.00
63 3162 Peter Wapenaar VLAARDINGEN (Ned) 14 9:37:38.7 18.18 175.00
64 3502 Ronald de Vries HAARLEM (Ned) 14 9:39:35.7 18.12 175.00
65 3819 Harry Koppert 'S-GRAVENZANDE (Ned) 14 9:39:51.8 18.11 175.00
66 3191 Fokko Groenenboom ZEIST (Ned) 14 9:40:20.2 18.09 175.00
67 3623 Peter Scholten AMERSFOORT (Ned) 14 9:46:11.2 17.91 175.00
68 3796 Lťon Op de Coul DUIVEN (Ned) 14 9:52:10.7 17.73 175.00
69 3015 Giel Hendriks ROTTERDAM (Ned) 13 7:54:20.0 20.56 162.50
70 3628 Cees Hofland DEN HAAG (Ned) 13 7:55:01.2 20.53 162.50
71 3194 Paul Duijn RIJNSBURG (Ned) 13 8:14:03.2 19.73 162.50
72 3021 Wiebe Boverhoff MAARSSEN (Ned) 13 8:18:02.6 19.58 162.50
73 3216 Ton Snabel BOSKOOP (Ned) 13 8:18:23.0 19.56 162.50
74 3023 Aad Dolle RIJNSBURG (Ned) 13 8:22:53.2 19.39 162.50
75 3396 Bennie van Dam SELLINGEN (Ned) 13 8:41:36.6 18.69 162.50
76 3402 Rob Fiddelaar WORMER (Ned) 13 8:44:35.4 18.59 162.50
77 3839 Johan Schrader SPANKEREN (Ned) 13 8:49:11.0 18.42 162.50
78 3951 Bert Dudink WERVERSHOOF (Ned) 13 8:59:32.4 18.07 162.50
79 3953 Ton Maas WIERINGERWERF (Ned) 13 8:59:34.2 18.07 162.50
80 3936 Kees van Burgsteden AMERSFOORT (Ned) 13 9:03:14.5 17.95 162.50
81 3787 Theo van de Waarenburg MEIJEL (Ned) 13 9:05:58.9 17.86 162.50
82 3471 Chris Venner STRAMPROY (Ned) 13 9:05:59.1 17.86 162.50
83 3797 sjef hendriks HAPS (Ned) 13 9:06:41.1 17.83 162.50
84 3381 John de Vries MALDEN (Ned) 13 9:10:28.3 17.71 162.50
85 3588 kees Vervaart NISPEN (Ned) 13 9:11:40.9 17.67 162.50
86 3635 Ab Bakker KATWIJK ZH (Ned) 13 9:12:43.4 17.64 162.50
87 3626 Nico Haasnoot KATWIJK (Ned) 13 9:12:49.8 17.64 162.50
88 3633 Johan van Rhijn KATWIJK ZH (Ned) 13 9:12:51.1 17.64 162.50
89 3360 Henri Gritter AMERSFOORT (Ned) 13 9:15:19.4 17.56 162.50
90 3768 Willem Westerhuis UTRECHT (Ned) 13 9:17:44.5 17.48 162.50
91 3716 amh leliveld TER AAR (Ned) 13 9:23:05.6 17.32 162.50
92 3724 Evert Jan Hof DALFSEN (Ned) 13 9:23:08.6 17.31 162.50
93 3978 Peter van der Geest RIJPWETERING (Ned) 13 9:24:25.3 17.27 162.50
94 3171 Joris Scheepens OVERVEEN (Ned) 13 9:25:53.4 17.23 162.50
95 3326 ilse Hilligehekken MIDDENMEER (Ned) 13 9:26:34.1 17.21 162.50
96 3925 robert bierens 'S-GRAVENHAGE (Ned) 13 9:27:43.7 17.17 162.50
97 3854 Niels Kolthoff ROTTERDAM (Ned) 13 9:36:09.2 16.92 162.50
98 3853 Oscar Kolthoff ROTTERDAM (Ned) 13 9:36:10.2 16.92 162.50
99 4006 Paul Koch 3380 POCHCARN AUSTRIA (Oos) 13 9:38:42.8 16.85 162.50
100 3421 jan bor TIENHOVEN ZH (Ned) 13 9:46:20.5 16.63 162.50
[ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12