Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Aart Koopmans Memorial (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 D21 Mireille Reitsma () 0 0.00
202 D22 Irene Lako () 0 0.00
203 D23 Foske Tamar van der Wal Hofmeier financiŽle detachering () 0 0.00
204 D24 Erna Kijk In de Vegte Landjuweel () 0 0.00
205 D29 Kitty Meeth DSB Bank () 0 0.00
206 D30 Marinda van Bergeijk Schuitemaker/OV Media () 0 0.00
207 D27 Chantal Hofkamp () 0 0.00
208 D01 Birgit Witte Foekens () 0 0.00
209 D02 Anouk van der Kieft EDSO Software () 0 0.00
210 D03 Mischa Top Landjuweel () 0 0.00
211 D04 Annamargreet Kramer Pro Horeca () 0 0.00
212 D05 DaniŽlle Bekkering Frisia Financieringen () 0 0.00
213 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 0 0.00
214 D08 Hilde Govaerts Cado Motus () 0 0.00
215 B96 Wayne Begg Wessels-Mijnten-Wouters () 0 0.00
216 B97 Sjoerd Haarlink Aavas Groep () 0 0.00
217 B98 Marten Groeneveld () 0 0.00
218 B99 Pieter van Kruistum Hoolwerf-van Kruistum () 0 0.00
219 B93 Remco Huisman () 0 0.00
220 B94 Hugo Heijnen VDH Marmer en Natuursteen () 0 0.00
221 B82 Sjaak de Wolff GIBO-BEKA () 0 0.00
222 B71 Erwin Ooijevaar Schuitemaker Schaats en Wielersport () 0 0.00
223 B72 Dennie van Leeuwen Groenehartsport nl () 0 0.00
224 B69 Arjen Folkerts Folkerts landbouwbenodigdheden () 0 0.00
225 715 Thijs Middag RAALTE (Ned) 0 0.00
226 B63 Roelof Koops Schaatsploeg Noord Nederland () 0 0.00
227 B60 Perry de Vreede Groenehartsport nl () 0 0.00
228 B61 Wessel van Loon Schaatsploeg Noord Nederland () 0 0.00
229 B65 Roy Nijkamp Free-Wheel () 0 0.00
230 B66 Mark Horsten () 0 0.00
231 B67 Christian van de Berg () 0 0.00
232 B58 Bart Mol () 0 0.00
233 A94 Christian Gert Hoen Kooyenga groep () 0 0.00
234 A95 Rob Busser BCT Schaatsteam () 0 0.00
235 A90 Durk Fabriek Schuurman Schoenen () 0 0.00
236 A91 Bart de Vries Schuurman Schoenen () 0 0.00
237 A92 Gary Hekman Nefit HR ketels () 0 0.00
238 B74 Koeno Mulder () 0 0.00
239 B75 Sander de Graaff Skatepodium.com () 0 0.00
240 B76 Robert van Dalen () 0 0.00
241 B77 Dinant Nieuwkoop () 0 0.00
242 B78 Peter Agten Aavas Groep () 0 0.00
243 B79 Raymond Jansen Anthura () 0 0.00
244 B80 Gerard Haasjes Dorcas Hulp () 0 0.00
245 B84 Mart Bruggink KTR () 0 0.00
246 B85 Engbert de Vegt GIBO-BEKA () 0 0.00
247 B86 Hannes Schalkwijk Team-One () 0 0.00
248 B87 Hans van den Eeckhout () 0 0.00
249 B88 Thedo Vos () 0 0.00
250 B89 Joshua Lose () 0 0.00
251 B90 Freddie Vloedgraven Team-One () 0 0.00
252 A75 Pieter Albada Team Care Group - De Smelt () 0 0.00
253 A76 Kai Bloetjes Equipe Renault Eco2 () 0 0.00
254 A84 Ytzen Faber Goesting.nl Schaatsteam () 0 0.00
255 A87 Gerwin Smit PE People () 0 0.00
256 A88 Crispijn Ariens PE People () 0 0.00
257 A78 Alfred Bolks Equipe Renault Eco2 () 0 0.00
258 A80 Charley Landman Foekens () 0 0.00
259 A81 Frans de Ronde Foekens () 0 0.00
260 A58 Renť Ruitenberg Safan () 0 0.00
261 A72 Alexis Contin Adformatie () 0 0.00
262 B08 Bart van Velzen () 0 0.00
263 B09 Erwin Mesu GIBO-BEKA () 0 0.00
264 B10 Timo Verkaaik Viks Parket () 0 0.00
265 B11 Frank Posthumus Schaatsploeg Noord Nederland () 0 0.00
266 B12 Eric Bisschops Viks Parket () 0 0.00
267 B13 Laurens Achterkamp () 0 0.00
268 B14 Rick Hoekert G.Klaassen Beheer B.V. () 0 0.00
269 B15 Klaas de Weerd Dorcas Hulp () 0 0.00
270 B16 Peter Paauw () 0 0.00
271 B17 Camiel van Eis () 0 0.00
272 A97 Melvin van Zanten BCT Schaatsteam () 0 0.00
273 A98 Remco Nijkamp BCT Schaatsteam () 0 0.00
274 A99 Wouter Gehring BCT Schaatsteam () 0 0.00
275 B01 Johan Bakker Groenehartsport nl () 0 0.00
276 B02 Klaas van der Wal Haijma () 0 0.00
277 B03 Rudi Groenendal () 0 0.00
278 B04 Renť Altena Aavas Groep () 0 0.00
279 B40 Teake de Boer Schaatsteam Bolsward () 0 0.00
280 B41 Jos Dohle Anthura () 0 0.00
281 B42 Remco de Mik () 0 0.00
282 B43 Theo Trul Schaatsploeg Noord Nederland () 0 0.00
283 B44 Jeroen Oeben () 0 0.00
284 B45 Joost Koelen Free-Wheel () 0 0.00
285 B46 Stein Grendel () 0 0.00
286 B47 Ferry de Jong Viks Parket () 0 0.00
287 B48 Hans van de Wetering () 0 0.00
288 B49 Luis Veen Viks Parket () 0 0.00
289 B50 Stijn van Hove VDH Marmer en Natuursteen () 0 0.00
290 B51 Frederik Nauta Schaatsteam Bolsward () 0 0.00
291 B52 Ton Oomen () 0 0.00
292 B53 Bram Versteeg Wessels-Mijnten-Wouters () 0 0.00
293 B54 Teake-Pyt van der Werf () 0 0.00
294 B55 Stan van den Berg Vrije Universiteit Amsterdam () 0 0.00
295 B56 Leon van Eis () 0 0.00
296 B20 Rob Wessels Wildkamp () 0 0.00
297 B21 Dennis Spijkerboer () 0 0.00
298 B22 Andries Minderhoud GIBO-BEKA () 0 0.00
299 B23 Sven Abe Tjalma Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek () 0 0.00
300 B24 Ronald Kruijer Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
320 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4