Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Criterium (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 A06 Jan Maarten Heideman DSB Bank () 38 0:52:12.2 43.68 38.00
2 A05 Ingmar Berga DSB Bank () 38 0:52:12.3 43.68 38.00
3 A58 Renť Ruitenberg Safan () 38 0:52:14.0 43.65 38.00
4 A88 Crispijn Ariens PE People () 38 0:52:15.5 43.63 38.00
5 A49 Henk Angenent TNT Express () 38 0:52:21.4 43.55 38.00
6 A62 Jouke Hoogeveen Schuurman Schoenen () 38 0:52:34.1 43.37 38.00
7 A01 Bob de Vries BAM Schaatsteam () 38 0:52:35.8 43.35 38.00
8 B01 Johan Bakker Groenehartsport nl () 38 0:52:35.8 43.35 38.00
9 A30 Ruud Borst Team Care Group - De Smelt () 38 0:52:36.2 43.34 38.00
10 A67 Shane Dobbin DSB Bank () 38 0:52:36.3 43.34 38.00
11 B10 Timo Verkaaik Viks Parket () 38 0:52:36.9 43.33 38.00
12 B47 Ferry de Jong Viks Parket () 38 0:52:37.5 43.33 38.00
13 B09 Erwin Mesu GIBO-BEKA () 38 0:52:37.9 43.32 38.00
14 B92 Richard Sijm Dorcas Hulp () 38 0:52:38.3 43.31 38.00
15 B95 Fabian van Altena () 38 0:52:38.8 43.31 38.00
16 B05 Robert Gaasenbeek Wessels-Mijnten-Wouters () 38 0:52:38.8 43.31 38.00
17 A12 Pieter Jan van Eck Safan () 37 0:52:43.0 42.11 37.00
18 B82 Sjaak de Wolff GIBO-BEKA () 37 0:52:54.7 41.96 37.00
19 B02 Klaas van der Wal Haijma () 31 0:44:29.5 41.81 31.00
20 B80 Gerard Haasjes Dorcas Hulp () 28 0:39:44.9 42.27 28.00
21 A94 Christian Gert Hoen Kooyenga groep () 27 0:38:02.1 42.59 27.00
22 B18 Tim Griffioen () 27 0:39:15.2 41.27 27.00
23 D41 Maria Sterk DSB Bank () 27 0:41:54.4 38.66 27.00
24 D87 Elma de Vries DSB Bank () 27 0:41:55.0 38.65 27.00
25 D44 Yvonne Spigt Foekens () 27 0:41:56.2 38.63 27.00
26 D60 Annelies Passchier Pro Horeca () 27 0:41:59.6 38.58 27.00
27 B33 Peter Nauta Schaatsteam Bolsward () 27 0:46:32.1 34.81 27.00
28 B59 Wilbert Zielman () 26 0:38:30.3 40.52 26.00
29 B29 Michiel Maerten Goesting Events () 26 0:41:24.2 37.68 26.00
30 B31 Stefan Teeuwen Goesting Events () 26 0:42:22.4 36.82 26.00
31 D84 Lillian van Haaster Groenehartsport nl () 24 0:38:44.4 37.17 24.00
32 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 24 0:38:51.0 37.07 24.00
33 D97 Moniek Spigt Schuitemaker/OV Media () 24 0:38:51.2 37.06 24.00
34 D98 Francisca Groen Pro Horeca () 24 0:38:53.9 37.02 24.00
35 D04 Annamargreet Kramer Pro Horeca () 24 0:38:57.8 36.96 24.00
36 D68 Hilde-Marije Dijkstra Hoolwerf Heiwerken () 24 0:38:58.6 36.95 24.00
37 D62 Sabine van der Wiel Groenehartsport nl () 24 0:38:58.9 36.94 24.00
38 246 Ellen de Waard HEILOO (Ned) 24 0:38:59.4 36.93 24.00
39 D45 Petra Spigt Finisher Gipsplaatvoegers () 24 0:38:59.5 36.93 24.00
40 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 24 0:39:00.4 36.92 24.00
41 247 Dorien Kaik () 24 0:39:00.7 36.91 24.00
42 D69 Ilse Hoogland Vuysters Financieringen () 24 0:39:09.1 36.78 24.00
43 D31 Tessa Kortekaas Cakyline () 24 0:39:17.3 36.65 24.00
44 D32 Karen Teuling PANalytical () 24 0:39:22.2 36.58 24.00
45 D50 Astrid de Graaf Vrije Universiteit Amsterdam () 24 0:40:00.2 36.00 24.00
46 B49 Luis Veen Viks Parket () 22 0:30:46.0 42.90 22.00
47 238 Jaap Ketelaar ADUARD (Ned) 22 0:31:31.3 41.88 22.00
48 231 johan hendriks LIJNDEN (Ned) 22 0:31:31.3 41.88 22.00
49 232 Mike van den Berg BORNE (Ned) 22 0:31:31.6 41.87 22.00
50 233 Jorrit Veneman OMMEN (Ned) 22 0:31:31.7 41.87 22.00
51 237 Sjaak Botman ANDIJK (Ned) 22 0:31:31.8 41.87 22.00
52 550 Sjouke Hellinga BROEKSTERWOUDE (Ned) 22 0:31:32.5 41.85 22.00
53 236 Kevin Spithorst Schildwolde (Ned) 22 0:31:32.5 41.85 22.00
54 560 Rene van der Meulen KAMPEN (Ned) 22 0:31:32.6 41.85 22.00
55 371 Jeroen Verlaan LIMMEN (Ned) 22 0:31:32.7 41.85 22.00
56 202 Peter Keiser AMSTERDAM (Ned) 22 0:31:32.7 41.85 22.00
57 349 marcel van ham ALKMAAR (Ned) 22 0:31:33.0 41.84 22.00
58 372 Hans Pater WAARLAND (Ned) 22 0:31:33.3 41.83 22.00
59 339 Henri Heijltjes NIJMEGEN (Ned) 22 0:31:34.2 41.81 22.00
60 6042 Wil ud Nent () 22 0:31:34.6 41.80 22.00
61 519 - - () 22 0:31:35.6 41.78 22.00
62 209 Bart Schaafsma DE BILT (Ned) 22 0:31:35.6 41.78 22.00
63 244 Boering Noud Eext (Ned) 22 0:31:36.2 41.77 22.00
64 382 Theo Ligthart ANDIJK (Ned) 22 0:31:39.5 41.70 22.00
65 204 Rob Jager UTRECHT (Ned) 22 0:31:40.1 41.68 22.00
66 518 Peter Lier ROUVEEN (Ned) 22 0:31:41.2 41.66 22.00
67 240 Tjep de Vries HIJUM (Ned) 22 0:31:43.2 41.62 22.00
68 201 Gerben van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 22 0:31:43.8 41.60 22.00
69 245 Nico Coenen ZWAANSHOEK (Ned) 22 0:31:44.4 41.59 22.00
70 239 Eppie Wiersema Baflo (Ned) 22 0:31:47.1 41.53 22.00
71 516 Jacob Drenth OOSTWOLD (Ned) 22 0:31:47.4 41.52 22.00
72 537 Jan Grauss BRAKEL (Ned) 22 0:31:47.9 41.51 22.00
73 357 Piet Hijlkema TERZOOL (Ned) 22 0:31:50.9 41.45 22.00
74 531 Albert Bakki () 22 0:31:52.3 41.42 22.00
75 538 Arie van Veldhoven HAAFTEN (Ned) 22 0:31:52.5 41.41 22.00
76 234 Hassan van der Hoff ZEIST (Ned) 22 0:31:57.4 41.31 22.00
77 304 Henry Pardijs VIERAKKER (Ned) 22 0:32:36.9 40.47 22.00
78 381 Gerard van Veen VOORTHUIZEN (Ned) 22 0:32:37.0 40.47 22.00
79 545 Robert Kamperman ALMERE BUITEN (Ned) 22 0:32:37.5 40.46 22.00
80 366 Watze van der Wal HIJUM (Ned) 22 0:32:38.3 40.44 22.00
81 512 Ronald de Beer HILVERSUM (Ned) 22 0:32:39.6 40.42 22.00
82 529 Hendrik jan Blomberg SMILDE (Ned) 22 0:32:56.0 40.08 22.00
83 333 Edwin Mellema VEENDAM (Ned) 22 0:33:26.7 39.47 22.00
84 A47 Roel van Hest Kooyenga groep () 22 0:34:56.6 37.78 22.00
85 561 Herman Veneman OMMEN (Ned) 22 0:49:29.5 26.67 22.00
86 A63 Henri Ruitenberg Safan () 21 0:53:54.6 23.37 21.00
87 B83 Johan Elstgeest Groenehartsport nl () 19 0:27:25.7 41.56 19.00
88 B73 Pieter Overmars Vrije Universiteit Amsterdam () 18 0:26:26.1 40.86 18.00
89 B55 Stan van den Berg Vrije Universiteit Amsterdam () 18 0:26:31.4 40.72 18.00
90 B63 Roelof Koops Schaatsploeg Noord Nederland () 18 0:28:06.0 38.44 18.00
91 369 Joop Kosters ZALTBOMMEL (Ned) 18 0:32:45.7 32.97 18.00
92 542 Jean-luc Ostyn KORTRIJK BELGIE (Bel) 17 0:26:25.6 38.60 17.00
93 B11 Frank Posthumus Schaatsploeg Noord Nederland () 16 0:28:06.6 34.15 16.00
94 B94 Hugo Heijnen VDH Marmer en Natuursteen () 15 0:22:13.8 40.49 15.00
95 B21 Dennis Spijkerboer () 14 0:21:54.9 38.33 14.00
96 B81 Greg Nieuwenhuys OC&C Strategy Consultants () 14 0:25:49.8 32.52 14.00
97 243 Wim van Randeraad WAARDER (Ned) 13 0:19:52.0 39.26 13.00
98 206 Peter Schurink HOUTEN (Ned) 13 0:20:40.1 37.74 13.00
99 203 Robert van der Meulen Kampen (Ned) 13 0:21:36.8 36.09 13.00
100 375 Jerry Weldam NIEUWEGEIN (Ned) 13 0:22:38.7 34.45 13.00
[ Volgende ]
364 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4