Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 5755 Sjoerd Everlo RAALTE (Ned) 12 7:15:28.5 27.56 200.00
2 5913 Rene Lubbers DINXPERLO (Ned) 12 7:16:45.2 27.48 200.00
3 5626 Kees Kuipers NIEZIJL (Ned) 12 7:18:04.1 27.39 200.00
4 5666 Kobus Schellevis ZEIST (Ned) 12 7:18:06.3 27.39 200.00
5 5976 Peter Stolwijk KAMERIK (Ned) 12 7:18:19.1 27.38 200.00
6 5260 Arjan van der Knaap HONSELERSDIJK (Ned) 12 7:18:19.1 27.38 200.00
7 5020 Klaas de Boer ST.ANNAPAROCHIE (Ned) 12 7:18:37.7 27.36 200.00
8 6104 Con Persoon HONSELERSDIJK (Ned) 12 7:18:38.8 27.36 200.00
9 6056 Wim Scherjon WEZEP (Ned) 12 7:18:46.6 27.35 200.00
10 6183 Douwe Bruinsma ELBURG (Ned) 12 7:18:49.7 27.35 200.00
11 6131 Jan van der Knaap HONSELERSDIJK (Ned) 12 7:18:54.9 27.34 200.00
12 6100 Hotze Brouwer RINSUMAGEEST (Ned) 12 7:19:03.7 27.33 200.00
13 6133 Piet Grootscholten KWINTSHEUL (Ned) 12 7:28:50.6 26.74 200.00
14 5440 Remmy Docter STEENWIJK (Ned) 12 7:28:51.0 26.74 200.00
15 5462 Han Everdij UTRECHT (Ned) 12 7:37:29.3 26.23 200.00
16 5575 Ronald van den Brink MONTFOORT (Ned) 12 7:37:41.4 26.22 200.00
17 5013 Peter de Mooij STOLWIJK (Ned) 12 7:38:30.2 26.17 200.00
18 5160 Albert Mudde BERGAMBACHT (Ned) 12 7:38:35.8 26.17 200.00
19 5804 Roelf Westra TER APEL (Ned) 12 7:38:43.5 26.16 200.00
20 5735 Han van Scherpenzeel TER AAR (Ned) 12 7:38:43.6 26.16 200.00
21 5571 Henk Hendrix IJSSELSTEIJN (Ned) 12 7:38:47.8 26.16 200.00
22 5474 Dolf van der Knaap DE LIER (Ned) 12 7:38:57.2 26.15 200.00
23 5253 Rien Spierenburg HARMELEN (Ned) 12 7:38:57.2 26.15 200.00
24 5030 Jan Heins EMMER COMPASCUUM (Ned) 12 7:39:02.1 26.14 200.00
25 6184 Siem van Es STOMPWIJK (Ned) 12 7:39:12.3 26.13 200.00
26 6051 Elmer Bijma ARUM (Ned) 12 7:39:26.1 26.12 200.00
27 6050 Henk Buma ARUM (Ned) 12 7:39:26.8 26.12 200.00
28 5612 Bart Groenouwe GORSSEL (Ned) 12 7:39:54.0 26.09 200.00
29 6022 Johan Kuijs CASTRICUM (Ned) 12 7:41:23.8 26.01 200.00
30 5569 Arend Paalman MARKELO (Ned) 12 7:41:30.1 26.00 200.00
31 5981 Jan Jukema OOSTERBIERUM (Ned) 12 7:46:18.4 25.73 200.00
32 6162 Dirk Verstraeten INGELMUNSTER BELGIE (Bel) 12 7:46:25.8 25.73 200.00
33 5171 Jaap van Rossum MIJDRECHT (Ned) 12 7:48:35.7 25.61 200.00
34 5154 Jan Palenstijn ZWAAG (Ned) 12 7:49:06.3 25.58 200.00
35 5594 Harry Vergeer WOERDEN (Ned) 12 7:51:41.9 25.44 200.00
36 6139 Han Goeman TER APEL (Ned) 12 7:54:55.8 25.27 200.00
37 5135 Marjon de Wit ALKMAAR (Ned) 12 7:57:10.6 25.15 200.00
38 5373 Peter Huysman HOOGWOUD (Ned) 12 7:58:01.6 25.10 200.00
39 5343 Siem Laan MEDEMBLIK (Ned) 12 7:58:01.9 25.10 200.00
40 5423 Monique Bot-Laan NIBBIXWOUD (Ned) 12 7:58:01.9 25.10 200.00
41 5148 Jordi de Vreede DEN HAAG (Ned) 12 7:58:09.2 25.10 200.00
42 5112 Ellie Scholten DEURNINGEN (Ned) 12 7:58:41.7 25.07 200.00
43 5854 Albert de Koning WAARDER (Ned) 12 7:58:59.6 25.05 200.00
44 6140 Gerard Janssen UTRECHT (Ned) 12 7:59:16.4 25.04 200.00
45 5926 Wim Verdoold BERGAMBACHT (Ned) 12 8:02:20.9 24.88 200.00
46 5538 Wout Vuijk LELYSTAD (Ned) 12 8:02:56.6 24.85 200.00
47 5766 Piet Schaafsma HAARLEM (Ned) 12 8:03:05.0 24.84 200.00
48 6020 Arie Veenink RHENEN (Ned) 12 8:03:06.4 24.84 200.00
49 5144 Siem Hoekstra MEPPEL (Ned) 12 8:03:09.8 24.84 200.00
50 5707 Meine Jongschaap OLDEMARKT (Ned) 12 8:03:11.6 24.84 200.00
51 6071 Gerrit de Groot NIEUW LEUSEN (Ned) 12 8:03:14.2 24.83 200.00
52 6132 Jan Groenewegen HONSELERSDIJK (Ned) 12 8:03:16.3 24.83 200.00
53 5805 Sijtze Hoekstra APPELSCHA (Ned) 12 8:03:35.1 24.82 200.00
54 5884 Frits Bennink VEENINGEN (Ned) 12 8:03:42.0 24.81 200.00
55 5012 Jan Joosse KAPELLE (Ned) 12 8:06:17.4 24.68 200.00
56 5306 Stefan Bosgoed RAALTE (Ned) 12 8:12:18.2 24.38 200.00
57 5446 Otto Fritschy ANDELST (Ned) 12 8:13:27.3 24.32 200.00
58 5105 Robert van der Ham CUIJK (Ned) 12 8:14:13.3 24.28 200.00
59 5470 Thom van Ruitenbeek LEUSDEN (Ned) 12 8:15:28.4 24.22 200.00
60 5687 Aad Kester SCHIPLUIDEN (Ned) 12 8:18:40.5 24.06 200.00
61 6121 Rudy Pappot ZWOLLE (Ned) 12 8:19:23.7 24.03 200.00
62 6076 Paul van Vilsteren 'S HEERENBROEK (Ned) 12 8:20:05.6 24.00 200.00
63 5438 Maarten Bos NIJKERK (Ned) 12 8:22:15.8 23.89 200.00
64 5605 Barry Soonius STOMPWIJK (Ned) 12 8:22:42.3 23.87 200.00
65 5394 Maarten Meulbroek MOLENHOEK (Ned) 12 8:23:26.2 23.84 200.00
66 6025 Dick Sluis ZWAAGDIJK (Ned) 12 8:23:37.2 23.83 200.00
67 5781 Paul Koning BABBERICH (Ned) 12 8:24:28.6 23.79 200.00
68 5784 Patrick Degens SPANKEREN (Ned) 12 8:24:30.8 23.79 200.00
69 5789 Jos Hendriksen BABBERICH (Ned) 12 8:24:31.7 23.79 200.00
70 5210 Jan Troost RIJSSEN (Ned) 12 8:26:20.0 23.70 200.00
71 5833 Wilfried Ivens HEERLEN (Ned) 12 8:27:07.9 23.66 200.00
72 6093 Dick Pater WAARLAND (Ned) 12 8:27:10.8 23.66 200.00
73 5225 Adri Boere OUDEWATER (Ned) 12 8:27:39.5 23.64 200.00
74 5587 Gerard Bunnik BODEGRAVEN (Ned) 12 8:27:39.7 23.64 200.00
75 5842 Theo ten Have HONSELERSDIJK (Ned) 12 8:27:58.3 23.62 200.00
76 5591 MargŰt Barendse van der Knaap MAASDIJK (Ned) 12 8:28:00.7 23.62 200.00
77 5970 Henk Nijkamp LAREN (GLD) (Ned) 12 8:28:20.7 23.61 200.00
78 5493 Jan Annema OENTSJERK (Ned) 12 8:31:20.6 23.47 200.00
79 5722 aart de Jong DRONRIJP (Ned) 12 8:31:30.5 23.46 200.00
80 5505 Jetze Buma SCHETTENS (Ned) 12 8:31:31.1 23.46 200.00
81 5032 Harry Douma TER AAR (Ned) 12 8:33:31.1 23.37 200.00
82 6074 Be Krul NIEUWLEUSEN (Ned) 12 8:34:09.2 23.34 200.00
83 5344 Peter Giesberts MOOK (Ned) 12 8:34:40.2 23.32 200.00
84 5363 Mattijs ter Heide CULEMBORG (Ned) 12 8:38:15.4 23.15 200.00
85 5847 Jan Dasselaar NIJKERK (Ned) 12 8:40:35.2 23.05 200.00
86 5088 Arie Drees HARLINGEN (Ned) 12 8:40:36.2 23.05 200.00
87 5156 Kees van Scherpenzeel HEERHUGOWAARD (Ned) 12 8:41:24.9 23.01 200.00
88 6011 Wim Roling HEEMSKERK (Ned) 12 8:41:40.4 23.00 200.00
89 5074 Henk Lubberink HAAKSBERGEN (Ned) 12 8:42:14.2 22.98 200.00
90 5607 Rob Fiddelaar WORMER (Ned) 12 8:42:52.3 22.95 200.00
91 6164 Ben van der Hoort UITHOORN (Ned) 12 8:42:56.6 22.95 200.00
92 6143 Jos Veneman BALKBRUG (Ned) 12 8:43:17.2 22.93 200.00
93 5693 Pim Koeckhoven NOORDWIJKERHOUT (Ned) 12 8:43:42.9 22.91 200.00
94 5936 Cor Natte NOORDGOUWE (Ned) 12 8:43:51.1 22.91 200.00
95 5437 Jan Donkerbroek MIDDELSTUM (Ned) 12 8:43:56.3 22.90 200.00
96 5500 Philip Kroon NIJKERK (Ned) 12 8:43:57.2 22.90 200.00
97 5836 Auke Willem Meinema PATERSWOLDE (Ned) 12 8:44:01.0 22.90 200.00
98 5862 Klaas Visser HARLINGEN (Ned) 12 8:44:05.6 22.90 200.00
99 5058 Coen Steman ILPENDAM (Ned) 12 8:44:25.1 22.88 200.00
100 5912 Henry Wezenberg GENDRINGEN (Ned) 12 8:44:28.4 22.88 200.00
[ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12