Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







4e Toertocht (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 8001 Robert van der Meulen Kampen (Ned) 12 7:07:05.8 28.10 200.00
2 7632 Sjoerd Everlo RAALTE (Ned) 12 7:10:43.5 27.86 200.00
3 7115 Cor van Galen SCHIPLUIDEN (Ned) 12 7:10:54.1 27.85 200.00
4 7114 Kees Lagerwerf DE LIER (Ned) 12 7:10:58.9 27.84 200.00
5 7226 Be van Dijk KAMPEN (Ned) 12 7:11:09.9 27.83 200.00
6 8009 Ronald van den Brink MONTFOORT (Ned) 12 7:11:15.5 27.83 200.00
7 8008 Co Grift PUTTEN (Ned) 12 7:11:16.5 27.82 200.00
8 7747 Rene Lubbers DINXPERLO (Ned) 12 7:11:17.8 27.82 200.00
9 7378 Hans Middag UITHOORN (Ned) 12 7:22:04.9 27.14 200.00
10 7561 Gerrit Albada HEERENVEEN (Ned) 12 7:27:18.4 26.83 200.00
11 7675 Roelf Westra TER APEL (Ned) 12 7:28:51.5 26.73 200.00
12 7400 Han Everdij UTRECHT (Ned) 12 7:34:18.9 26.41 200.00
13 7628 Hans Kaptein HEERHUGOWAARD (Ned) 12 7:34:47.7 26.39 200.00
14 7123 Arie Haaring MAASLAND (Ned) 12 7:34:48.9 26.38 200.00
15 8044 Rick Beers LIMMEN (Ned) 12 7:34:50.1 26.38 200.00
16 7935 Eef Bensink GORSSEL (Ned) 12 7:34:50.5 26.38 200.00
17 7221 Rien Spierenburg HARMELEN (Ned) 12 7:34:51.9 26.38 200.00
18 7143 Jaap van Rossum MIJDRECHT (Ned) 12 7:34:52.7 26.38 200.00
19 7914 Wim Zwanenburg SNELREWAARD (Ned) 12 7:34:56.1 26.38 200.00
20 7503 Barry Soonius STOMPWIJK (Ned) 12 7:34:57.6 26.38 200.00
21 7939 Tonny Waanders HAAKSBERGEN (Ned) 12 7:35:01.5 26.37 200.00
22 7825 Peter Stolwijk KAMERIK (Ned) 12 7:35:03.2 26.37 200.00
23 7179 Jan Troost RIJSSEN (Ned) 12 7:35:07.8 26.37 200.00
24 8048 Harry Vergeer WOERDEN (Ned) 12 7:35:08.1 26.37 200.00
25 7255 Jan Gerards BINGELRADE (Ned) 12 7:35:08.7 26.37 200.00
26 7323 Kees Heistek UITGEEST (Ned) 12 7:35:09.8 26.36 200.00
27 7008 Jan Joosse KAPELLE (Ned) 12 7:35:12.3 26.36 200.00
28 7024 Johan Haak AXEL (Ned) 12 7:35:12.5 26.36 200.00
29 7087 Willem Hengeveld DE KRIM (Ned) 12 7:35:18.3 26.36 200.00
30 7117 Siem Hoekstra MEPPEL (Ned) 12 7:35:19.2 26.36 200.00
31 7474 Henk Hendrix IJSSELSTEIJN (Ned) 12 7:35:22.1 26.35 200.00
32 7581 Jos Snel UITHOORN (Ned) 12 7:40:21.6 26.07 200.00
33 7543 Albert Boelen DRUNEN (Ned) 12 7:42:54.1 25.92 200.00
34 7779 Pieter van Elsas BLOEMENDAAL (Ned) 12 7:45:28.0 25.78 200.00
35 7405 Dolf van der Knaap DE LIER (Ned) 12 7:46:09.3 25.74 200.00
36 7677 Sina Drogt-Gewald DEDEMSVAART (Ned) 12 7:46:12.9 25.74 200.00
37 7426 Brant Visser GORREDIJK (Ned) 12 7:48:13.0 25.63 200.00
38 7767 Monique Klaren LOPIK (Ned) 12 7:51:15.3 25.46 200.00
39 7719 Leo Schurink WINTERSWIJK-MEDDO (Ned) 12 7:53:15.4 25.36 200.00
40 7966 Ben van der Hoort UITHOORN (Ned) 12 7:53:16.7 25.36 200.00
41 7211 Roel Korterink ROUVEEN (Ned) 12 7:54:55.1 25.27 200.00
42 7635 Peter Everlo 49828 NEUENHAUS DUITSLAND (Dui) 12 7:55:02.1 25.26 200.00
43 7319 Peter Huysman HOOGWOUD (Ned) 12 7:55:13.3 25.25 200.00
44 7661 Jos Hendriksen BABBERICH (Ned) 12 7:55:17.8 25.25 200.00
45 7960 Paul Koning BABBERICH (Ned) 12 7:55:19.5 25.25 200.00
46 7320 Ad de Wit MEDEMBLIK (Ned) 12 7:55:27.7 25.24 200.00
47 7655 Louis Biemans 'S GRAVENMOER (Ned) 12 7:55:28.2 25.24 200.00
48 7714 Albert de Koning WAARDER (Ned) 12 7:55:28.9 25.24 200.00
49 7420 Dirk Jongsma GORREDIJK (Ned) 12 7:55:30.5 25.24 200.00
50 7916 Patrick Degens SPANKEREN (Ned) 12 7:55:34.5 25.23 200.00
51 7644 Piet Schaafsma HAARLEM (Ned) 12 7:55:34.7 25.23 200.00
52 7441 Ferdinand Hallensleben DEN HOORN (Ned) 12 7:56:05.0 25.21 200.00
53 7097 Ellie Scholten DEURNINGEN (Ned) 12 7:56:10.5 25.20 200.00
54 7216 Cor Schipper MIDDELBURG (Ned) 12 7:56:22.5 25.19 200.00
55 7986 Dick de Waard HEILOO (Ned) 12 7:56:26.0 25.19 200.00
56 7192 Wim Pasman BARCHEM (Ned) 12 7:56:27.9 25.19 200.00
57 7171 Jolle de Vries SINT GEERTRUID (Ned) 12 7:56:31.2 25.18 200.00
58 7851 Gerard van Klaren LOPIK (Ned) 12 7:59:13.0 25.04 200.00
59 7708 Jan Dasselaar NIJKERK (Ned) 12 7:59:38.5 25.02 200.00
60 7662 Marcel H.B. Wenker ARNHEM (Ned) 12 8:00:59.3 24.95 200.00
61 7027 Jan Heins EMMER COMPASCUUM (Ned) 12 8:03:39.3 24.81 200.00
62 7918 Martin Timmer KLARENBEEEK (Ned) 12 8:03:44.7 24.81 200.00
63 7132 Robin Dukelo ST.MICHIELSGESTEL (Ned) 12 8:04:25.8 24.77 200.00
64 7262 Lau van der Lans WADDINXVEEN (Ned) 12 8:05:38.3 24.71 200.00
65 7206 Andre Starreveld UITGEEST (Ned) 12 8:06:13.2 24.68 200.00
66 7080 Jan Schoemaker UITGEEST (Ned) 12 8:06:13.9 24.68 200.00
67 7703 Tonnie Lansink GROENLO (Ned) 12 8:06:42.3 24.66 200.00
68 7699 Wilfried Ivens HEERLEN (Ned) 12 8:06:48.8 24.65 200.00
69 7471 Arend Paalman MARKELO (Ned) 12 8:06:52.8 24.65 200.00
70 7817 Henk Nijkamp LAREN (GLD) (Ned) 12 8:06:53.8 24.65 200.00
71 7436 Walter Postma LEUSDEN (Ned) 12 8:07:07.4 24.63 200.00
72 7296 Peter Giesberts MOOK (Ned) 12 8:07:43.0 24.60 200.00
73 7501 Siem van Es STOMPWIJK (Ned) 12 8:08:10.6 24.58 200.00
74 7268 Renť van den Berge KRABBENDIJKE (Ned) 12 8:09:30.8 24.51 200.00
75 7028 Harry Douma TER AAR (Ned) 12 8:09:39.4 24.51 200.00
76 7423 Johan Kuster ANGEREN (Ned) 12 8:10:16.4 24.48 200.00
77 7516 Lianne van de Laar ROTTERDAM (Ned) 12 8:10:21.8 24.47 200.00
78 7748 Frank Huls ULFT (Ned) 12 8:10:23.9 24.47 200.00
79 7043 Jan Lansink NEEDE (Ned) 12 8:12:06.5 24.39 200.00
80 7978 Kaj van ' t Ende Zwolle (Ned) 12 8:12:13.8 24.38 200.00
81 7732 Johan Gijzel YERSEKE (Ned) 12 8:12:16.5 24.38 200.00
82 7373 Aad Overtoom BLOKKER (Ned) 12 8:12:49.3 24.35 200.00
83 7412 Sjaak Conijn ZWAAG (Ned) 12 8:12:49.4 24.35 200.00
84 7985 Frank Mastenbroek HELLEVOETSLUIS (Ned) 12 8:13:52.5 24.30 200.00
85 7741 Yono van Gigch HEERLEN (Ned) 12 8:14:17.8 24.28 200.00
86 7610 Peter Botman HOOGKARSPEL (Ned) 12 8:15:31.1 24.22 200.00
87 7264 Ap Doornebos SCHALKHAAR (Ned) 12 8:16:30.1 24.17 200.00
88 7804 Henk de Haan HATTEM (Ned) 12 8:19:22.9 24.03 200.00
89 7999 Nico Lunenburg SNELREWAARD (Ned) 12 8:20:42.8 23.97 200.00
90 7002 Gerrit Zweers MARKELO (Ned) 12 8:24:06.3 23.80 200.00
91 8038 Michel Hendrix STEIN (Ned) 12 8:26:35.9 23.69 200.00
92 7207 Geert Egbert Koops EEXTERVEEN (Ned) 12 8:27:05.7 23.66 200.00
93 7116 Wim Mierlo SCHIPLUIDEN (Ned) 12 8:27:24.6 23.65 200.00
94 7593 Aad Kester SCHIPLUIDEN (Ned) 12 8:27:26.2 23.65 200.00
95 7898 Arie Veenink RHENEN (Ned) 12 8:28:08.9 23.62 200.00
96 7465 Geert Hendriks HUISSEN (Ned) 12 8:29:02.4 23.57 200.00
97 7609 Jos van de Leijgraaf HUISSEN (Ned) 12 8:29:05.0 23.57 200.00
98 7384 Wouter Otten HAAKSBERGEN (Ned) 12 8:31:55.7 23.44 200.00
99 7321 Dirk anco Albada HARICH (Ned) 12 8:32:16.7 23.43 200.00
100 7461 Wubbo Scholte PUTTEN (Ned) 12 8:32:17.0 23.42 200.00
[ Volgende ]
1056 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11