home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames 60 km
Heren 80 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
52
Jan de Jager
Team Windkr88 ()
8
2:07:58.3
37.51
80.00
102
B27
Marcel van Ham
Installatie Werk Nederland ()
8
2:08:00.6
37.50
80.00
103
39
Geert-Jan van der Wal
Nefit HR Ketels ()
8
2:08:43.2
37.29
80.00
104
14
Eric Bisschops
Viks Parket ()
8
2:08:57.9
37.22
80.00
105
76
Kai Bloetjes
Equipe Renault Eco2 ()
8
2:09:13.8
37.14
80.00
106
34
Jan van Loon
Adformatie ()
7
1:51:33.7
37.65
70.00
107
70
Erik Hulzebosch
Nefit HR Ketels ()
7
1:51:36.6
37.63
70.00
108
B28
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
7
1:52:15.7
37.41
70.00
109
18
Peter Nauta
BCT Schaatsteam ()
7
1:52:43.4
37.26
70.00
110
B91
Cees Schep
SKITS ()
7
1:57:06.8
35.86
70.00
111
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl ()
7
2:01:22.7
34.60
70.00
112
B70
Anton Ketellapper
()
6
1:35:42.9
37.61
60.00
113
c02
Johan Knol
()
6
1:35:45.6
37.59
60.00
114
B72
Dennie van Leeuwen
Groenehartsport.nl ()
6
1:36:44.2
37.21
60.00
115
B45
Joost Koelen
Tijdhof/Free-Wheel ()
6
1:39:05.8
36.33
60.00
116
81
Wessel van Loon
DARO Schaatsploeg ()
6
1:39:22.0
36.23
60.00
117
c10
Meindert Bouma
()
6
1:39:54.5
36.03
60.00
118
c05
Christiaan van den Berg
()
6
1:40:40.2
35.76
60.00
119
D13
Carla Zielman
CENNED Telecom & IT ()
6
1:46:28.6
33.81
60.00
120
D76
Mariska Huisman
Viks Parket ()
6
1:46:28.8
33.81
60.00
121
D84
Lillian van Haaster
Leontien.nl ()
6
1:46:28.9
33.81
60.00
122
D10
Jolanda Langeland
MKBasics.nl ()
6
1:46:29.3
33.81
60.00
123
D14
Chris Witty
Cow House International ()
6
1:46:29.6
33.81
60.00
124
D49
Andrea Sikkema
Van der Wiel ()
6
1:46:29.6
33.80
60.00
125
D05
Daniëlle Bekkering
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
6
1:46:29.7
33.80
60.00
126
D47
Anniek ter Haar
Ripca/Aavas Groep ()
6
1:46:29.9
33.80
60.00
127
D73
Hilde van Slochteren
VPZ Assuradeuren ()
6
1:46:30.0
33.80
60.00
128
D41
Maria Sterk
Cow House International ()
6
1:46:30.4
33.80
60.00
129
D66
Margo van de Merwe
MKBasics.nl ()
6
1:46:30.5
33.80
60.00
130
D56
Lucy Hutten-Witteman
Witteman Tuinen/Groenrijk ()
6
1:46:30.5
33.80
60.00
131
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
6
1:46:30.6
33.80
60.00
132
D46
Bauke Haarlink
Ripca/Aavas Groep ()
6
1:46:31.2
33.80
60.00
133
D85
Heleen van Vliet
Leontien.nl ()
6
1:46:31.2
33.80
60.00
134
D55
Marleen Elstgeest
Cakyline ()
6
1:46:31.3
33.80
60.00
135
D03
Mischa Top
Team Groningen ()
6
1:46:31.6
33.79
60.00
136
D32
Karen Teuling
PANalytical ()
6
1:46:31.6
33.79
60.00
137
D81
Jolanda Spruit
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
6
1:46:31.6
33.79
60.00
138
D79
Sandra 't Hart
Landjuweel ()
6
1:46:31.8
33.79
60.00
139
D57
Sigrid Plender-ter Haar
MKBasics.nl ()
6
1:46:32.0
33.79
60.00
140
D65
Britt Tjalma
Team Groningen ()
6
1:46:32.2
33.79
60.00
141
D38
Iris Prinsen
Nicolai & Tabak ()
6
1:46:32.2
33.79
60.00
142
D26
Carien Kleibeuker
Nicolai & Tabak ()
6
1:46:32.3
33.79
60.00
143
D44
Yvonne Spigt
Viks Parket ()
6
1:46:32.5
33.79
60.00
144
D83
Eline Bavius
Leontien.nl ()
6
1:46:32.5
33.79
60.00
145
D21
Mireille Reitsma
Landjuweel ()
6
1:46:32.8
33.79
60.00
146
D39
Marianne van Leeuwen
Leontien.nl ()
6
1:46:32.8
33.79
60.00
147
D98
Francisca Groen
CENNED Telecom & IT ()
6
1:46:33.0
33.79
60.00
148
D52
Marieke van Hoek
BHP/Power-Play.nl ()
6
1:46:33.2
33.79
60.00
149
D25
Marjolijn Hulzebosch
Van der Wiel ()
6
1:46:33.4
33.78
60.00
150
D92
Jane Ravestein
Groenehartsport.nl ()
6
1:46:33.6
33.78
60.00
151
D78
Janneke Ensing
Horse House International ()
6
1:46:33.8
33.78
60.00
152
D75
Sanne Halma
MKBasics.nl ()
6
1:46:34.0
33.78
60.00
153
D59
Imke Hermans
Edso Software ()
6
1:46:34.1
33.78
60.00
154
D96
Paula Mol
Vrije Universiteit Amsterdam ()
6
1:46:34.3
33.78
60.00
155
D01
Birgit Witte
Haak BV ()
6
1:46:34.3
33.78
60.00
156
D91
Cindy van den Berg
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
6
1:46:34.8
33.78
60.00
157
D45
Petra Spigt
Finisher Wandafwerking ()
6
1:46:34.8
33.78
60.00
158
D43
Kimberly van den Berg
Haak BV ()
6
1:46:34.9
33.78
60.00
159
v07
Ellen de Waard
()
6
1:46:35.2
33.78
60.00
160
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
6
1:46:35.7
33.77
60.00
161
D95
Sjoukje Duinmaijer
Cakyline ()
6
1:46:35.9
33.77
60.00
162
D06
Marjon Spijkerman
Van der Wiel ()
6
1:46:37.1
33.77
60.00
163
D60
Annelies Passchier
Landjuweel ()
6
1:46:37.7
33.76
60.00
164
D80
Willemiek Kamper
ACE Team ()
6
1:46:37.7
33.76
60.00
165
D31
Tessa Kortekaas
Cakyline ()
6
1:46:38.9
33.76
60.00
166
D11
Anne Bult
Vrije Universiteit Amsterdam ()
6
1:46:39.0
33.76
60.00
167
D37
Tessa Witteman
Witteman Tuinen/Groenrijk ()
6
1:46:39.2
33.75
60.00
168
D69
Ilse Hoogland
ACE Team ()
6
1:46:40.6
33.75
60.00
169
v03
Aggie Walsma
()
6
1:46:40.9
33.75
60.00
170
D29
Kitty Meeth
Cow House International ()
6
1:46:42.6
33.74
60.00
171
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken ()
6
1:46:48.2
33.71
60.00
172
D24
Erna Kijk In de Vegte
Landjuweel ()
6
1:46:56.1
33.67
60.00
173
D93
Zinzi Mol
BHP/Power-Play.nl ()
6
1:46:59.3
33.65
60.00
174
D40
Femke Roemer
Finisher Wandafwerking ()
6
1:47:15.3
33.57
60.00
175
D97
Maud Wijtkamp
()
6
1:47:26.5
33.51
60.00
176
D70
Rebecca de Graaff
Van Abeelen Koeltechniek ()
6
1:48:44.1
33.11
60.00
177
D20
Martine Dubling
PANalytical ()
6
1:49:27.1
32.89
60.00
178
D17
Nadine Seidenglanz
Ripca/Aavas Groep ()
6
1:49:30.8
32.87
60.00
179
D72
Janine Slootstra
Tijdhof/Free-Wheel ()
6
1:50:44.1
32.51
60.00
180
D28
Lotte van Dieren
CENNED Telecom & IT ()
6
1:51:29.0
32.29
60.00
181
19
Karlo Timmerman
Adformatie ()
5
1:19:49.0
37.59
50.00
182
B58
Bart Mol
De Goudse ()
5
1:20:05.9
37.45
50.00
183
B96
Karuud Pots
Tijdhof/Free-Wheel ()
5
1:20:07.5
37.44
50.00
184
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann ()
5
1:21:51.3
36.65
50.00
185
c51
Teake de Boer
()
5
1:28:08.1
34.04
50.00
186
v11
Corina Strikwerda
()
5
1:34:52.8
31.62
50.00
187
D50
Astrid de Graaf
Vrije Universiteit Amsterdam ()
5
1:35:45.3
31.33
50.00
188
c01
Robert de Vries
()
5
1:38:17.4
30.52
50.00
189
D94
Sanne Bax
ACE Team ()
5
1:39:22.7
30.19
50.00
190
D42
Ankie Ytsma
N.P.O. Vastgoed ()
5
1:39:22.8
30.19
50.00
191
D18
Ellen Waijer
BHP/Power-Play.nl ()
5
1:39:24.8
30.18
50.00
192
D82
Rowena Visscher
Van Abeelen Koeltechniek ()
5
1:39:28.7
30.16
50.00
193
17
Emiel Blauw
Groen Talent ()
4
1:03:05.4
38.04
40.00
194
41
Rutger ter Laak
Vlasman ()
4
1:03:51.5
37.58
40.00
195
B94
Hugo Heijnen
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
4
1:14:12.9
32.34
40.00
196
v06
Froukje Wiersma
()
4
1:20:41.2
29.75
40.00
197
D54
Kim van Duivenvoorde
Cakyline ()
4
1:20:41.7
29.74
40.00
198
D61
Anne-Carine Abeelen
Van Abeelen Koeltechniek ()
4
1:22:52.6
28.96
40.00
199
D35
Maartje Zwaan
Vrije Universiteit Amsterdam ()
4
1:22:52.7
28.96
40.00
200
v04
Mettie de Vegt
()
3
0:56:42.2
31.74
30.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
283 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3