home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames 60 km
Heren 80 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
12
Pieter Jan van Eck
Van Werven ()
8
2:07:02.3
37.78
80.00
2
6
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
8
2:07:02.6
37.78
80.00
3
15
Arjan Stroetinga
BAM Schaatsteam ()
8
2:07:02.9
37.78
80.00
4
16
Yoeri Lissenberg
Vlasman ()
8
2:07:03.5
37.78
80.00
5
3
Douwe de Vries
Adformatie ()
8
2:07:03.7
37.78
80.00
6
27
Christijn Groeneveld
Equipe Renault Eco2 ()
8
2:07:03.8
37.78
80.00
7
43
Ruud Aerts
Foekens ()
8
2:07:05.3
37.77
80.00
8
24
Sjoerd Huisman
Nefit HR Ketels ()
8
2:07:06.0
37.77
80.00
9
8
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 ()
8
2:07:06.7
37.76
80.00
10
96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
8
2:07:06.7
37.76
80.00
11
88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
8
2:07:06.8
37.76
80.00
12
5
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
8
2:07:06.9
37.76
80.00
13
37
Geert Plender
Van Werven ()
8
2:07:07.1
37.76
80.00
14
9
Joost Juffermans
TNT Express ()
8
2:07:07.5
37.76
80.00
15
61
Sander Kingma
Adformatie ()
8
2:07:07.7
37.76
80.00
16
28
Lars Hoogenboom
TNT Express ()
8
2:07:07.8
37.76
80.00
17
4
Sandor Stuut
Vlasman ()
8
2:07:07.8
37.76
80.00
18
30
Ruud Borst
Groen Talent ()
8
2:07:08.0
37.76
80.00
19
58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
8
2:07:08.1
37.76
80.00
20
93
Peter van de Pol
Foekens ()
8
2:07:08.2
37.75
80.00
21
7
Cees Juffermans
TNT Express ()
8
2:07:08.3
37.75
80.00
22
11
Ralf Zwitser
Adformatie ()
8
2:07:08.4
37.75
80.00
23
74
Roelof Koops
DARO Schaatsploeg ()
8
2:07:08.4
37.75
80.00
24
90
Durk Fabriek
Team Windkr88 ()
8
2:07:08.4
37.75
80.00
25
35
Bert Jan van der Veen
BAM Schaatsteam ()
8
2:07:08.4
37.75
80.00
26
B33
Gerard Nijgh
Choose 2 Achieve ()
8
2:07:08.5
37.75
80.00
27
B09
Erwin Mesu
BWast International BV ()
8
2:07:08.5
37.75
80.00
28
B44
Rick Smit
De Goudse ()
8
2:07:08.5
37.75
80.00
29
23
Klaas de Weerd
Van Werven ()
8
2:07:08.5
37.75
80.00
30
87
Gerwin Smit
DARO Schaatsploeg ()
8
2:07:08.6
37.75
80.00
31
10
Jan van Oosterom
Foekens ()
8
2:07:08.9
37.75
80.00
32
B83
Johan Hendriks
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
2:07:08.9
37.75
80.00
33
32
Frank Woltman
Groen Talent ()
8
2:07:08.9
37.75
80.00
34
26
Willem Hut
BAM Schaatsteam ()
8
2:07:08.9
37.75
80.00
35
44
Andre Withaar
Vlasman ()
8
2:07:09.3
37.75
80.00
36
97
Melvin van Zanten
BCT Schaatsteam ()
8
2:07:09.4
37.75
80.00
37
80
Frank Posthumus
DARO Schaatsploeg ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
38
36
Martijn van Es
TNT Express ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
39
B80
Gerard Haasjes
De Goudse ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
40
B51
Frederik Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
41
53
Roy Polmans
Foekens ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
42
57
Timo Verkaaik
Viks Parket ()
8
2:07:09.5
37.75
80.00
43
66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
8
2:07:09.6
37.75
80.00
44
13
Jorrit Bergsma
Equipe Renault Eco2 ()
8
2:07:09.8
37.75
80.00
45
83
Rick van Leersum
Viks Parket ()
8
2:07:09.8
37.75
80.00
46
59
Arjen Becker
Vlasman ()
8
2:07:09.9
37.75
80.00
47
29
Douwe Bierma
BCT Schaatsteam ()
8
2:07:10.0
37.75
80.00
48
77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 ()
8
2:07:10.0
37.75
80.00
49
B30
Nick Uithoven
Schaatsteamhaarlem.nl ()
8
2:07:10.1
37.75
80.00
50
B26
Kevin Floris
Goesting Events ()
8
2:07:10.1
37.75
80.00
51
50
Arjan Smit
AMI Kappers ()
8
2:07:10.1
37.75
80.00
52
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
2:07:10.2
37.75
80.00
53
B15
Ted Ooijevaar
Choose 2 Achieve ()
8
2:07:10.2
37.75
80.00
54
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
8
2:07:10.2
37.74
80.00
55
42
Jaap Smit
BCT Schaatsteam ()
8
2:07:10.3
37.74
80.00
56
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
8
2:07:10.3
37.74
80.00
57
B35
Mike van den Berg
Boeve Afbouw ()
8
2:07:10.4
37.74
80.00
58
75
Theo Trul
DARO Schaatsploeg ()
8
2:07:10.7
37.74
80.00
59
B37
Niels Mesu
BWast International BV ()
8
2:07:10.8
37.74
80.00
60
B07
Hans Griffioen
SKITS ()
8
2:07:11.0
37.74
80.00
61
B76
Robert van Dalen
Sport2000 Stehmann ()
8
2:07:11.4
37.74
80.00
62
B60
Bart Hakkenberg
Choose 2 Achieve ()
8
2:07:11.6
37.74
80.00
63
64
Ferry de Jong
Viks Parket ()
8
2:07:11.8
37.74
80.00
64
B36
Kenneth van Steenberge
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
8
2:07:13.3
37.73
80.00
65
B21
Jasper van Tol
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
2:07:13.7
37.73
80.00
66
B56
Leon van Eis
Installatie Werk Nederland ()
8
2:07:13.8
37.73
80.00
67
B78
Bram Bruschke
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
2:07:13.9
37.73
80.00
68
B59
Wilbert Zielman
()
8
2:07:14.2
37.73
80.00
69
60
Koos Kortekaas
Groenehartsport.nl ()
8
2:07:14.5
37.72
80.00
70
71
Casper Helling
Van Werven ()
8
2:07:14.6
37.72
80.00
71
B17
Camiel van Eis
Installatie Werk Nederland ()
8
2:07:14.6
37.72
80.00
72
B18
Tim Griffioen
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
2:07:14.9
37.72
80.00
73
B25
Tonny van Vliet
()
8
2:07:15.5
37.72
80.00
74
B92
Richard Sijm
De Goudse ()
8
2:07:16.2
37.72
80.00
75
31
Perry de Vreede
Groenehartsport.nl ()
8
2:07:17.4
37.71
80.00
76
B85
Engbert de Vegt
BWast International BV ()
8
2:07:17.7
37.71
80.00
77
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl ()
8
2:07:18.0
37.71
80.00
78
B11
Elwin Hulsink
Boeve Afbouw ()
8
2:07:18.1
37.71
80.00
79
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events ()
8
2:07:18.5
37.70
80.00
80
20
Jaap Ketelaar
Groen Talent ()
8
2:07:18.7
37.70
80.00
81
62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 ()
8
2:07:19.2
37.70
80.00
82
95
Rob Busser
BAM Schaatsteam ()
8
2:07:19.5
37.70
80.00
83
46
Bart van der Valk
Groenehartsport.nl ()
8
2:07:20.2
37.70
80.00
84
c08
Jeroen Verlaan
()
8
2:07:20.5
37.69
80.00
85
B62
Stephan Wielinga
BHP/Power-Play.nl ()
8
2:07:20.5
37.69
80.00
86
63
Henri Ruitenberg
Van Werven ()
8
2:07:20.6
37.69
80.00
87
B82
Sjaak de Wolff
BWast International BV ()
8
2:07:20.6
37.69
80.00
88
40
Bert van Buren
Vlasman ()
8
2:07:20.7
37.69
80.00
89
B95
Fabian van Altena
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
2:07:20.9
37.69
80.00
90
B48
Hans van de Wetering
Schaatsteam Bolsward ()
8
2:07:21.4
37.69
80.00
91
c44
Hans Pater
()
8
2:07:23.8
37.68
80.00
92
73
Mark Huisman
Viks Parket ()
8
2:07:24.3
37.68
80.00
93
38
Johan Elstgeest
Groenehartsport.nl ()
8
2:07:25.1
37.67
80.00
94
45
Martijn Kromkamp
Groen Talent ()
8
2:07:34.2
37.63
80.00
95
33
Johan Bakker
Groenehartsport.nl ()
8
2:07:36.5
37.62
80.00
96
22
Kurt Wubben
TNT Express ()
8
2:07:41.8
37.59
80.00
97
B54
Wim Bos
()
8
2:07:50.6
37.55
80.00
98
2
Cedric Michaud
Nefit HR Ketels ()
8
2:07:54.5
37.53
80.00
99
69
Arjan Mombarg
Nefit HR Ketels ()
8
2:07:56.8
37.52
80.00
100
51
Tristan Loy
Adformatie ()
8
2:07:57.9
37.51
80.00
[
Volgende
]
283 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3