home

Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)

Weissensee Talent Trophy (20/1)

Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)

Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)

Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)

Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)

Criteriums (28/1)

Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)

Alternatieve Elfstedentocht (30/1)



Criteriums (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1 5 Ingmar Berga AMI Kappers () 36 0:51:03.9 42.30 36.00
2 43 Ruud Aerts Foekens () 36 0:51:04.2 42.30 36.00
3 96 Jochem Uithoven BCT Schaatsteam () 36 0:51:07.5 42.25 36.00
4 37 Geert Plender Van Werven () 36 0:51:07.9 42.25 36.00
5 3 Douwe de Vries Adformatie () 36 0:51:07.9 42.24 36.00
6 10 Jan van Oosterom Foekens () 36 0:51:08.0 42.24 36.00
7 35 Bert Jan van der Veen BAM Schaatsteam () 36 0:51:08.4 42.24 36.00
8 B60 Bart Hakkenberg Choose 2 Achieve () 36 0:51:08.7 42.23 36.00
9 9 Joost Juffermans TNT Express () 36 0:51:09.4 42.22 36.00
10 45 Martijn Kromkamp Groen Talent () 36 0:51:09.4 42.22 36.00
11 B49 Luis Veen Kloosterboer.nl Schaatsteam () 36 0:51:10.0 42.22 36.00
12 63 Henri Ruitenberg Van Werven () 36 0:51:10.6 42.21 36.00
13 16 Yoeri Lissenberg Vlasman () 36 0:51:21.9 42.05 36.00
14 4 Sandor Stuut Vlasman () 36 0:51:36.4 41.86 36.00
15 23 Klaas de Weerd Van Werven () 36 0:52:00.6 41.53 36.00
16 93 Peter van de Pol Foekens () 36 0:52:00.6 41.53 36.00
17 44 Andre Withaar Vlasman () 36 0:52:00.8 41.53 36.00
18 64 Ferry de Jong Viks Parket () 36 0:52:00.9 41.53 36.00
19 42 Jaap Smit BCT Schaatsteam () 36 0:52:00.9 41.53 36.00
20 B80 Gerard Haasjes De Goudse () 36 0:52:01.2 41.52 36.00
21 53 Roy Polmans Foekens () 36 0:52:01.3 41.52 36.00
22 B27 Marcel van Ham Installatie Werk Nederland () 36 0:52:01.7 41.52 36.00
23 32 Frank Woltman Groen Talent () 36 0:52:01.8 41.52 36.00
24 14 Eric Bisschops Viks Parket () 36 0:52:03.4 41.49 36.00
25 71 Casper Helling Van Werven () 36 0:52:03.8 41.49 36.00
26 88 Crispijn Ariens Team Windkr88 () 36 0:52:04.1 41.48 36.00
27 1 Bob de Vries BAM Schaatsteam () 36 0:52:04.8 41.48 36.00
28 6 Jan Maarten Heideman AMI Kappers () 36 0:52:05.0 41.47 36.00
29 58 Rene Ruitenberg Van Werven () 36 0:52:05.3 41.47 36.00
30 B24 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek () 36 0:52:16.9 41.31 36.00
31 24 Sjoerd Huisman Nefit HR Ketels () 36 0:52:18.8 41.29 36.00
32 B02 Klaas van der Wal Haijma () 36 0:52:22.0 41.25 36.00
33 66 Jens Zwitser AMI Kappers () 36 0:52:31.1 41.13 36.00
34 33 Johan Bakker Groenehartsport.nl () 36 0:53:00.8 40.75 36.00
35 B51 Frederik Nauta Schaatsteam Bolsward () 36 0:53:40.9 40.24 36.00
36 7 Cees Juffermans TNT Express () 33 0:48:19.0 40.98 33.00
37 B54 Wim Bos () 33 0:52:27.2 37.75 33.00
38 B82 Sjaak de Wolff BWast International BV () 32 0:46:51.7 40.97 32.00
39 B70 Anton Ketellapper () 31 0:45:45.9 40.64 31.00
40 B04 Bauke van der Graaf Haijma () 30 0:52:38.4 34.19 30.00
41 41 Rutger ter Laak Vlasman () 29 0:42:23.9 41.04 29.00
42 55 Thijs Smit Viks Parket () 29 0:44:54.8 38.74 29.00
43 B58 Bart Mol De Goudse () 28 0:40:31.1 41.46 28.00
44 76 Kai Bloetjes Equipe Renault Eco2 () 28 0:40:31.8 41.45 28.00
45 26 Willem Hut BAM Schaatsteam () 28 0:40:32.0 41.45 28.00
46 40 Bert van Buren Vlasman () 28 0:40:35.5 41.39 28.00
47 B92 Richard Sijm De Goudse () 27 0:39:00.1 41.54 27.00
48 D76 Mariska Huisman Viks Parket () 27 0:42:43.9 37.91 27.00
49 D84 Lillian van Haaster Leontien.nl () 27 0:42:44.3 37.91 27.00
50 D10 Jolanda Langeland MKBasics.nl () 27 0:42:44.4 37.91 27.00
51 D05 DaniŽlle Bekkering BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 27 0:42:44.5 37.90 27.00
52 D41 Maria Sterk Cow House International () 27 0:42:44.7 37.90 27.00
53 D78 Janneke Ensing Horse House International () 27 0:42:45.1 37.89 27.00
54 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 27 0:42:45.2 37.89 27.00
55 D14 Chris Witty Cow House International () 27 0:42:45.4 37.89 27.00
56 D83 Eline Bavius Leontien.nl () 27 0:42:45.5 37.89 27.00
57 D85 Heleen van Vliet Leontien.nl () 27 0:42:45.5 37.89 27.00
58 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 27 0:42:45.7 37.89 27.00
59 D44 Yvonne Spigt Viks Parket () 27 0:42:45.7 37.89 27.00
60 D08 Hilde Goovaerts Stouwdam schaats- en skeelersport () 27 0:42:45.8 37.88 27.00
61 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken () 27 0:42:45.9 37.88 27.00
62 D73 Hilde van Slochteren VPZ Assuradeuren () 27 0:42:46.8 37.87 27.00
63 D24 Erna Kijk In de Vegte Landjuweel () 27 0:42:46.9 37.87 27.00
64 D71 Helen Tuitert-van Goozen Viks Parket () 27 0:42:47.1 37.86 27.00
65 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 27 0:42:47.2 37.86 27.00
66 D29 Kitty Meeth Cow House International () 27 0:42:48.1 37.85 27.00
67 D45 Petra Spigt Finisher Wandafwerking () 27 0:42:49.2 37.83 27.00
68 D77 Dorien Kuik buffet-restaurant de Schaopwas () 27 0:42:53.3 37.77 27.00
69 D81 Jolanda Spruit BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 27 0:42:58.1 37.70 27.00
70 D01 Birgit Witte Haak BV () 27 0:43:05.3 37.60 27.00
71 28 Lars Hoogenboom TNT Express () 26 0:37:38.0 41.45 26.00
72 D09 Nelleke Ensing buffet-restaurant de Schaopwas () 25 0:40:04.1 37.44 25.00
73 22 Kurt Wubben TNT Express () 24 0:34:47.1 41.40 24.00
74 B32 Tom van de Belt VDH Tegels Sanitair Natuursteen () 23 0:33:32.2 41.15 23.00
75 1646 Simone Oud akersloot () 22 0:35:07.7 37.58 22.00
76 1610 Rudi Groenendal PEIZE (Ned) 20 0:31:08.6 38.53 20.00
77 261 Sjaak Botman ANDIJK (Ned) 20 0:31:09.1 38.52 20.00
78 290 Johan Knol MIDWOLDE (Ned) 20 0:31:09.2 38.52 20.00
79 287 Sjaak Oud AKERSLOOT (Ned) 20 0:31:10.3 38.50 20.00
80 285 Teake de Boer NIJLAND (Ned) 20 0:31:10.3 38.50 20.00
81 278 Jorrit Veneman OMMEN (Ned) 20 0:31:10.4 38.49 20.00
82 1607 Hans Pater WAARLAND (Ned) 20 0:31:10.9 38.49 20.00
83 298 Gerrit de Zwaan NUNSPEET (Ned) 20 0:31:11.1 38.48 20.00
84 1604 Pieter van Kruistum OTTERLO (Ned) 20 0:31:11.3 38.48 20.00
85 1605 Noud Boering EEXT (Ned) 20 0:31:11.6 38.47 20.00
86 292 Robert de Vries 'S-GRAVENHAGE (Ned) 20 0:31:11.8 38.47 20.00
87 1612 Jeroen Verlaan AMSTERDAM (Ned) 20 0:31:12.6 38.45 20.00
88 266 Tjep de Vries HIJUM (Ned) 20 0:31:13.0 38.44 20.00
89 281 Jan Grauss BRAKEL (Ned) 20 0:31:13.2 38.44 20.00
90 1625 Robert Kampermann () 20 0:31:13.3 38.44 20.00
91 288 Gerben van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 20 0:31:14.0 38.42 20.00
92 1618 Gerrit Sellis IJSSELMUIDEN (Ned) 20 0:31:14.6 38.41 20.00
93 1602 Nico Coenen ZWAANSHOEK (Ned) 20 0:31:15.2 38.40 20.00
94 1606 Jelmer Hoekstra GRONINGEN (Ned) 20 0:31:16.0 38.38 20.00
95 1619 Flip Salome BRESKENS (Ned) 20 0:31:16.9 38.36 20.00
96 267 Hendrik jan Blomberg SMILDE (Ned) 20 0:31:17.7 38.35 20.00
97 265 Pieter de Kroon WIJNJEWOUDE (Ned) 20 0:31:18.9 38.32 20.00
98 277 Hassan van der Hoff ZEIST (Ned) 20 0:31:19.4 38.31 20.00
99 279 Jacques de Vries ALMERE (Ned) 20 0:31:19.5 38.31 20.00
100 280 Arie van Veldhoven HAAFTEN (Ned) 20 0:31:19.9 38.30 20.00
[ Volgende ]
340 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4