home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames
Heren
Veteranen
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
24
Sjoerd Huisman
Nefit HR Ketels ()
10
2:36:29.1
38.34
100.00
2
5
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
10
2:36:29.1
38.34
100.00
3
15
Arjan Stroetinga
BAM Schaatsteam ()
10
2:36:29.2
38.34
100.00
4
43
Ruud Aerts
Foekens ()
10
2:36:29.5
38.34
100.00
5
30
Ruud Borst
Groen Talent ()
10
2:36:29.9
38.34
100.00
6
6
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
10
2:36:30.0
38.34
100.00
7
27
Christijn Groeneveld
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:36:30.1
38.34
100.00
8
58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
10
2:36:30.2
38.34
100.00
9
62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 ()
10
2:36:30.4
38.34
100.00
10
16
Yoeri Lissenberg
Vlasman ()
10
2:36:30.9
38.34
100.00
11
96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
10
2:36:31.0
38.33
100.00
12
36
Martijn van Es
TNT Express ()
10
2:36:31.1
38.33
100.00
13
44
Andre Withaar
Vlasman ()
10
2:36:31.2
38.33
100.00
14
69
Arjan Mombarg
Nefit HR Ketels ()
10
2:36:31.6
38.33
100.00
15
B83
Johan Hendriks
Vrije Universiteit Amsterdam ()
10
2:36:31.6
38.33
100.00
16
B09
Erwin Mesu
BWast International BV ()
10
2:36:32.3
38.33
100.00
17
61
Sander Kingma
Adformatie ()
10
2:36:32.4
38.33
100.00
18
90
Durk Fabriek
Team Windkr88 ()
10
2:36:32.6
38.33
100.00
19
B21
Jasper van Tol
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
10
2:36:32.7
38.33
100.00
20
53
Roy Polmans
Foekens ()
10
2:36:32.7
38.33
100.00
21
74
Roelof Koops
DARO Schaatsploeg ()
10
2:36:32.7
38.33
100.00
22
35
Bert Jan van der Veen
BAM Schaatsteam ()
10
2:36:32.7
38.33
100.00
23
32
Frank Woltman
Groen Talent ()
10
2:36:32.8
38.33
100.00
24
63
Henri Ruitenberg
Van Werven ()
10
2:36:32.9
38.33
100.00
25
B80
Gerard Haasjes
De Goudse ()
10
2:36:32.9
38.33
100.00
26
83
Rick van Leersum
Viks Parket ()
10
2:36:32.9
38.33
100.00
27
37
Geert Plender
Van Werven ()
10
2:36:33.0
38.33
100.00
28
B33
Gerard Nijgh
Choose 2 Achieve ()
10
2:36:33.0
38.33
100.00
29
23
Klaas de Weerd
Van Werven ()
10
2:36:33.1
38.33
100.00
30
57
Timo Verkaaik
Viks Parket ()
10
2:36:33.1
38.33
100.00
31
B92
Richard Sijm
De Goudse ()
10
2:36:33.3
38.33
100.00
32
B37
Niels Mesu
BWast International BV ()
10
2:36:33.3
38.33
100.00
33
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
10
2:36:33.5
38.32
100.00
34
B30
Nick Uithoven
Schaatsteamhaarlem.nl ()
10
2:36:33.7
38.32
100.00
35
B35
Mike van den Berg
Boeve Afbouw ()
10
2:36:33.9
38.32
100.00
36
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
10
2:36:33.9
38.32
100.00
37
B26
Kevin Floris
Goesting Events ()
10
2:36:34.1
38.32
100.00
38
3
Douwe de Vries
Adformatie ()
10
2:36:34.1
38.32
100.00
39
B36
Kenneth van Steenberge
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
10
2:36:34.2
38.32
100.00
40
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
10
2:36:34.4
38.32
100.00
41
B25
Tonny van Vliet
()
10
2:36:35.0
38.32
100.00
42
14
Eric Bisschops
Viks Parket ()
10
2:36:35.1
38.32
100.00
43
2
Cedric Michaud
Nefit HR Ketels ()
10
2:36:35.5
38.32
100.00
44
45
Martijn Kromkamp
Groen Talent ()
10
2:36:35.7
38.32
100.00
45
8
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:36:35.8
38.32
100.00
46
B78
Bram Bruschke
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
10
2:36:35.8
38.32
100.00
47
B60
Bart Hakkenberg
Choose 2 Achieve ()
10
2:36:36.0
38.31
100.00
48
55
Thijs Smit
Viks Parket ()
10
2:36:36.1
38.31
100.00
49
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl ()
10
2:36:37.0
38.31
100.00
50
50
Arjan Smit
AMI Kappers ()
10
2:36:37.4
38.31
100.00
51
80
Frank Posthumus
DARO Schaatsploeg ()
10
2:36:38.9
38.30
100.00
52
95
Rob Busser
BAM Schaatsteam ()
10
2:36:39.3
38.30
100.00
53
13
Jorrit Bergsma
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:36:40.5
38.30
100.00
54
10
Jan van Oosterom
Foekens ()
10
2:36:42.5
38.29
100.00
55
51
Tristan Loy
Adformatie ()
10
2:36:43.7
38.28
100.00
56
B85
Engbert de Vegt
BWast International BV ()
10
2:36:44.0
38.28
100.00
57
34
Jan van Loon
Adformatie ()
10
2:36:44.3
38.28
100.00
58
B07
Hans Griffioen
SKITS ()
10
2:36:45.9
38.27
100.00
59
B44
Rick Smit
De Goudse ()
10
2:36:46.3
38.27
100.00
60
B56
Leon van Eis
Installatie Werk Nederland ()
10
2:36:48.1
38.26
100.00
61
39
Geert-Jan van der Wal
Nefit HR Ketels ()
10
2:36:53.0
38.25
100.00
62
76
Kai Bloetjes
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:36:53.5
38.24
100.00
63
B82
Sjaak de Wolff
BWast International BV ()
10
2:36:54.1
38.24
100.00
64
1
Bob de Vries
BAM Schaatsteam ()
10
2:36:54.3
38.24
100.00
65
26
Willem Hut
BAM Schaatsteam ()
10
2:36:54.5
38.24
100.00
66
B48
Hans van de Wetering
Schaatsteam Bolsward ()
10
2:36:55.4
38.24
100.00
67
11
Ralf Zwitser
Adformatie ()
10
2:36:58.5
38.22
100.00
68
75
Theo Trul
DARO Schaatsploeg ()
10
2:36:59.0
38.22
100.00
69
40
Bert van Buren
Vlasman ()
10
2:37:01.0
38.21
100.00
70
20
Jaap Ketelaar
Groen Talent ()
10
2:37:01.4
38.21
100.00
71
22
Kurt Wubben
TNT Express ()
10
2:37:02.7
38.21
100.00
72
70
Erik Hulzebosch
Nefit HR Ketels ()
10
2:37:03.4
38.20
100.00
73
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
10
2:37:04.9
38.20
100.00
74
41
Rutger ter Laak
Vlasman ()
10
2:37:06.6
38.19
100.00
75
71
Casper Helling
Van Werven ()
10
2:37:06.7
38.19
100.00
76
B54
Wim Bos
()
10
2:37:09.2
38.18
100.00
77
B59
Wilbert Zielman
()
10
2:37:13.1
38.16
100.00
78
59
Arjen Becker
Vlasman ()
10
2:37:16.7
38.15
100.00
79
19
Karlo Timmerman
Adformatie ()
10
2:37:18.1
38.14
100.00
80
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events ()
10
2:37:24.4
38.12
100.00
81
93
Peter van de Pol
Foekens ()
10
2:37:33.5
38.08
100.00
82
4
Sandor Stuut
Vlasman ()
10
2:37:33.6
38.08
100.00
83
B51
Frederik Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
10
2:37:34.3
38.08
100.00
84
B49
Luis Veen
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
10
2:37:35.0
38.08
100.00
85
66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
10
2:37:35.5
38.07
100.00
86
87
Gerwin Smit
DARO Schaatsploeg ()
10
2:37:41.3
38.05
100.00
87
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann ()
10
2:37:44.9
38.04
100.00
88
B28
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
10
2:38:15.4
37.91
100.00
89
B58
Bart Mol
De Goudse ()
10
2:39:16.0
37.67
100.00
90
42
Jaap Smit
BCT Schaatsteam ()
10
2:39:16.6
37.67
100.00
91
97
Melvin van Zanten
BCT Schaatsteam ()
10
2:39:29.8
37.62
100.00
92
9
Joost Juffermans
TNT Express ()
10
2:39:33.5
37.60
100.00
93
29
Douwe Bierma
BCT Schaatsteam ()
10
2:40:48.7
37.31
100.00
94
B27
Marcel van Ham
Installatie Werk Nederland ()
10
2:42:19.2
36.96
100.00
95
B94
Hugo Heijnen
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
10
2:45:36.5
36.23
100.00
96
B04
Bauke van der Graaf
Haijma ()
9
2:25:30.3
37.11
90.00
97
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren installatietechniek Zwolle ()
9
2:25:30.4
37.11
90.00
98
17
Emiel Blauw
Groen Talent ()
8
2:05:24.5
38.28
80.00
99
88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
8
2:05:24.6
38.27
80.00
100
52
Jan de Jager
Team Windkr88 ()
8
2:05:25.5
38.27
80.00
[
Volgende
]
371 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4