home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
1373
Rick Honderop
WERFENWENG (Oos)
16
7:20:54.4
27.22
200.00
2
1084
Sjaak Stuijt
ZOETERWOUDE (Ned)
16
7:21:00.9
27.21
200.00
3
1414
Axel Rauer
Schwanewede (Dui)
16
7:21:09.7
27.20
200.00
4
1334
Ruud Kluit
BEETS NH (Ned)
16
7:21:18.3
27.19
200.00
5
1377
Gerard Ton
PIJNACKER (Ned)
16
7:21:35.7
27.17
200.00
6
1426
Hylke Boerstra
28717 BREMEN DUITSLAND (Dui)
16
7:21:36.1
27.17
200.00
7
1369
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
16
7:41:43.0
25.99
200.00
8
1023
Gerard van der Schoot
HEDEL (Ned)
16
7:49:05.6
25.58
200.00
9
1238
Gijs Vermeulen
AMSTERDAM (Ned)
16
7:49:05.9
25.58
200.00
10
1429
Wim Rodenburg
AMERSFOORT (Ned)
16
7:49:06.3
25.58
200.00
11
1013
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:49:16.8
25.57
200.00
12
1151
Kees Lansbergen
DELFGAUW (Ned)
16
7:49:18.9
25.57
200.00
13
1133
Klaas Molenaar
DEN HAAG (Ned)
16
7:49:19.5
25.57
200.00
14
1318
Helfriech Tiemens
BEILEN (Ned)
16
7:49:19.7
25.57
200.00
15
1156
Dick van Kleef
MALDEN (Ned)
16
7:49:24.3
25.56
200.00
16
1385
Douwe Brouwer
FERWERT (Ned)
16
7:52:30.9
25.40
200.00
17
1069
Kees Verheul
DORDRECHT (Ned)
16
7:52:35.4
25.39
200.00
18
1384
Ton Snabel
BOSKOOP (Ned)
16
8:05:44.0
24.70
200.00
19
1328
Stefan Vlaar
BEEMSTER (Ned)
16
8:07:30.4
24.62
200.00
20
1370
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
16
8:10:00.7
24.49
200.00
21
1412
Wil Verbeij
ZOETERWOUDE (Ned)
16
8:11:44.8
24.40
200.00
22
1073
Paul van der Gouw
EERBEEK (Ned)
16
8:12:29.6
24.37
200.00
23
1464
Erik Botman
WERVERSHOOF (Ned)
16
8:12:43.2
24.35
200.00
24
1178
Maarten Mastenbroek
AMSTERDAM (Ned)
16
8:13:23.6
24.32
200.00
25
1100
Tonny Wissink
LOCHEM (Ned)
16
8:13:49.9
24.30
200.00
26
1030
Jaap Post
HEERDE (Ned)
16
8:13:56.9
24.29
200.00
27
1417
Michiel Stuijt
NIEUW VENNEP (Ned)
16
8:14:02.7
24.29
200.00
28
1321
Johan van Rooijen
ZOETERMEER (Ned)
16
8:14:10.8
24.28
200.00
29
1027
Arie de Kort
HAZERSWOUDE (Ned)
16
8:14:11.4
24.28
200.00
30
1096
Jan Franssens
SAAKSUM (Ned)
16
8:14:11.7
24.28
200.00
31
1346
Piet van Scherpenzeel
MIJDRECHT (Ned)
16
8:14:12.9
24.28
200.00
32
1396
Han van Scherpenzeel
TER AAR (Ned)
16
8:14:13.0
24.28
200.00
33
1022
Sjef Speekenbrink
VLIJMEN (Ned)
16
8:14:15.8
24.28
200.00
34
1375
theo zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
8:14:19.5
24.28
200.00
35
1272
Arian van Falier
VLIJMEN (Ned)
16
8:14:19.8
24.28
200.00
36
1132
Otto Tissink
NIJELAMER (Ned)
16
8:14:24.5
24.27
200.00
37
1188
Richard Wolke
UTRECHT (Ned)
16
8:14:30.4
24.27
200.00
38
1374
Jan van Loenen
METEREN (Ned)
16
8:14:37.9
24.26
200.00
39
1209
Alexander Wolters
AMSTERDAM (Ned)
16
8:19:45.7
24.01
200.00
40
1208
Jan Freeke
Amsterdam (Ned)
16
8:19:50.7
24.01
200.00
41
1065
Herman Sluiter
BATHMEN (Ned)
16
8:21:25.6
23.93
200.00
42
1470
Peter de Clercq
DEURNE (Bel)
16
8:25:36.2
23.73
200.00
43
1463
Kees Hoek
DELFT (Ned)
16
8:28:39.4
23.59
200.00
44
1258
Jaco de Kraker
AMSTERDAM (Ned)
16
8:31:16.1
23.47
200.00
45
1376
Herman Betlehem
AMSTERDAM (Ned)
16
8:32:07.4
23.43
200.00
46
1290
Jaap Versluis
CULEMBORG (Ned)
16
8:40:06.8
23.07
200.00
47
1018
Kees Smit
DEN HAAG (Ned)
16
8:40:48.8
23.04
200.00
48
1386
Gerrit Zweers
MARKELO (Ned)
16
8:42:26.7
22.97
200.00
49
1332
Maarten Aalbregtse
VOLENDAM (Ned)
16
8:45:55.1
22.82
200.00
50
1345
Gerben de Lange
EEFDE (Ned)
16
8:46:24.7
22.80
200.00
51
1054
Evert Jan Hof
DALFSEN (Ned)
16
8:46:42.3
22.78
200.00
52
1285
Jan willem Cromwijk
BEST (Ned)
16
8:47:15.3
22.76
200.00
53
1066
Jack van der Lee
URSEM (Ned)
16
8:48:31.7
22.70
200.00
54
1078
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:49:36.7
22.66
200.00
55
1061
Nico van Wissen
WASSENAAR (Ned)
16
8:49:57.9
22.64
200.00
56
1099
Gerrit Lohuis
RIJSSEN (Ned)
16
8:50:12.2
22.63
200.00
57
1381
Elly van der Burg
PIJNACKER (Ned)
16
8:50:23.3
22.62
200.00
58
1313
Pieter de Jong
TERWISPEL (Ned)
16
8:53:55.6
22.48
200.00
59
1036
Sjouke Venema
WAGENINGEN (Ned)
16
8:54:20.4
22.46
200.00
60
1207
Hielke van Trommel
AMSTERDAM (Ned)
16
8:54:48.2
22.44
200.00
61
1189
jan Kloosterboer
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
16
8:54:54.2
22.43
200.00
62
1212
Frank Putman
ALMERE (Ned)
16
8:55:06.8
22.43
200.00
63
1174
Eelco Huizinga
AMSTERDAM (Ned)
16
8:55:18.0
22.42
200.00
64
1287
Frans Gobel
AALSMEER (Ned)
16
8:55:39.8
22.40
200.00
65
1093
Jan Kristoffers
WESTERBORK (Ned)
16
8:56:20.3
22.37
200.00
66
1154
Jan van Rijn
ZEIST (Ned)
16
8:56:43.7
22.36
200.00
67
1406
MARC VAN GILS
POPPEL BELGIE (Bel)
16
9:04:50.3
22.02
200.00
68
1146
Harrie Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
16
9:07:23.5
21.92
200.00
69
1450
Roy Vrieling
HOLTEN (Ned)
16
9:08:55.3
21.86
200.00
70
1448
Jan Vrieling
HOOGEVEEN (Ned)
16
9:08:55.6
21.86
200.00
71
1293
Ted Groot
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
9:10:06.6
21.81
200.00
72
1232
Jochem Hopman
OLDETRIJNE (Ned)
16
9:13:00.9
21.70
200.00
73
1230
Joost Ydema
SONNEGA (Ned)
16
9:13:02.0
21.70
200.00
74
1231
Reinder Schuurmans
NIJEHOLTPADE (Ned)
16
9:13:02.3
21.70
200.00
75
1382
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
16
9:13:13.3
21.69
200.00
76
1152
Gert Gierveld
HOOFDDORP (Ned)
16
9:13:38.6
21.67
200.00
77
1329
William Henry BURGESS
Silver Spring MD (Ver)
16
9:15:27.8
21.60
200.00
78
1121
Alwin Bultman
HEYTHUYSEN (Ned)
16
9:17:16.3
21.53
200.00
79
1399
Erik Korpershoek
ANKEVEEN (Ned)
16
9:17:48.1
21.51
200.00
80
1449
Piet Spoelstra
GALDER (Ned)
16
9:18:09.2
21.50
200.00
81
1284
Jan Peeters
THORN (Ned)
16
9:18:14.7
21.50
200.00
82
1177
Paul Mastenbroek
BLOEMENDAAL (Ned)
16
9:23:35.7
21.29
200.00
83
1397
Ernst-jan Weijen
DONGEN (Ned)
16
9:24:15.8
21.27
200.00
84
1365
Peter van Loon
WAPENVELD (Ned)
16
9:25:17.2
21.23
200.00
85
1403
Hetty Booms
AALTEN (Ned)
16
9:26:25.8
21.19
200.00
86
1026
Jos Beukers
ERICA (Ned)
16
9:26:26.5
21.18
200.00
87
1041
Harry Beukers
ERICA (Ned)
16
9:26:27.3
21.18
200.00
88
1266
Kirsten Snoek
BUSSUM (Ned)
16
9:26:38.7
21.18
200.00
89
1165
Chris Venner
STRAMPROY (Ned)
16
9:26:48.0
21.17
200.00
90
1299
Geert Hoekstra
ALMERE (Ned)
16
9:28:41.7
21.10
200.00
91
1161
kees schravesande
BERGAMBACHT (Ned)
16
9:30:21.6
21.04
200.00
92
1162
Robbert Blokland
CAPELLE A/D IJSSEL (Ned)
16
9:30:21.9
21.04
200.00
93
1012
Kees Voogt
HOEK VAN HOLLAND (Ned)
16
9:31:25.6
21.00
200.00
94
1333
Bram Aalbregtse
VOLENDAM (Ned)
16
9:32:42.0
20.95
200.00
95
1259
Oscar Kolthoff
Rotterdam (Ned)
16
9:32:46.8
20.95
200.00
96
1260
Niels Kolthoff
ROTTERDAM (Ned)
16
9:32:47.0
20.95
200.00
97
1257
Bas Kolthoff
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
9:32:47.3
20.95
200.00
98
1295
Jaap de Groot
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
9:33:14.6
20.93
200.00
99
1016
Nand Braam
MAARSSEN (Ned)
16
9:34:23.1
20.89
200.00
100
1394
Anne-tjeerd Annema
BROEKSTERWOUDE (Ned)
16
9:35:18.3
20.86
200.00
[
Volgende
]
433 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5