home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km Heren
200 km Dames
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
13
Jorrit Bergsma
Equipe Renault Eco2 ()
8
5:27:07.3
36.68
200.00
2
66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
8
5:27:09.0
36.68
200.00
3
3
Douwe de Vries
Adformatie ()
8
5:27:25.0
36.65
200.00
4
59
Arjen Becker
Vlasman ()
8
5:27:28.0
36.64
200.00
5
6
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
8
5:28:20.4
36.55
200.00
6
43
Ruud Aerts
Foekens ()
8
5:28:21.9
36.54
200.00
7
16
Yoeri Lissenberg
Vlasman ()
8
5:28:23.2
36.54
200.00
8
1
Bob de Vries
BAM Schaatsteam ()
8
5:28:31.3
36.53
200.00
9
93
Peter van de Pol
Foekens ()
8
5:29:11.7
36.45
200.00
10
44
Andre Withaar
Vlasman ()
8
5:29:12.5
36.45
200.00
11
30
Ruud Borst
Groen Talent ()
8
5:29:12.5
36.45
200.00
12
42
Jaap Smit
BCT Schaatsteam ()
8
5:29:12.7
36.45
200.00
13
36
Martijn van Es
TNT Express ()
8
5:29:13.2
36.45
200.00
14
71
Casper Helling
Van Werven ()
8
5:29:13.3
36.45
200.00
15
B21
Jasper van Tol
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
5:29:13.5
36.45
200.00
16
B78
Bram Bruschke
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
5:29:18.5
36.44
200.00
17
51
Tristan Loy
Adformatie ()
8
5:29:19.0
36.44
200.00
18
8
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 ()
8
5:29:36.8
36.41
200.00
19
57
Timo Verkaaik
Viks Parket ()
8
5:29:40.0
36.40
200.00
20
B83
Johan Hendriks
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
5:29:40.2
36.40
200.00
21
61
Sander Kingma
Adformatie ()
8
5:29:42.5
36.40
200.00
22
14
Eric Bisschops
Viks Parket ()
8
5:29:44.8
36.39
200.00
23
45
Martijn Kromkamp
Groen Talent ()
8
5:29:59.5
36.36
200.00
24
55
Thijs Smit
Viks Parket ()
8
5:30:02.8
36.36
200.00
25
35
Bert Jan van der Veen
BAM Schaatsteam ()
8
5:30:20.0
36.33
200.00
26
27
Christijn Groeneveld
Equipe Renault Eco2 ()
8
5:30:22.4
36.32
200.00
27
40
Bert van Buren
Vlasman ()
8
5:30:53.1
36.27
200.00
28
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
5:31:17.0
36.22
200.00
29
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl ()
8
5:31:23.9
36.21
200.00
30
83
Rick van Leersum
Viks Parket ()
8
5:31:27.1
36.20
200.00
31
60
Koos Kortekaas
Groenehartsport.nl ()
8
5:31:30.3
36.20
200.00
32
22
Kurt Wubben
TNT Express ()
8
5:31:39.5
36.18
200.00
33
95
Rob Busser
BAM Schaatsteam ()
8
5:31:44.0
36.17
200.00
34
B36
Kenneth van Steenberge
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
8
5:32:17.8
36.11
200.00
35
31
Perry de Vreede
Groenehartsport.nl ()
8
5:32:27.1
36.10
200.00
36
B25
Tonny van Vliet
()
8
5:33:24.3
35.99
200.00
37
15
Arjan Stroetinga
BAM Schaatsteam ()
8
5:33:26.0
35.99
200.00
38
32
Frank Woltman
Groen Talent ()
8
5:33:37.0
35.97
200.00
39
62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 ()
8
5:34:00.0
35.93
200.00
40
97
Melvin van Zanten
BCT Schaatsteam ()
8
5:38:12.2
35.48
200.00
41
80
Frank Posthumus
DARO Schaatsploeg ()
8
5:40:31.1
35.24
200.00
42
B26
Kevin Floris
Goesting Events ()
8
5:44:18.4
34.85
200.00
43
B18
Tim Griffioen
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
5:44:20.5
34.85
200.00
44
B17
Camiel van Eis
Installatie Werk Nederland ()
8
5:44:30.1
34.83
200.00
45
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
8
5:45:02.3
34.78
200.00
46
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
8
5:47:20.6
34.55
200.00
47
B49
Luis Veen
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
8
5:51:27.9
34.14
200.00
48
D05
Daniëlle Bekkering
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
8
6:30:56.3
30.70
200.00
49
D44
Yvonne Spigt
Viks Parket ()
8
6:30:57.5
30.69
200.00
50
D55
Marleen Elstgeest
Cakyline ()
8
6:31:18.6
30.67
200.00
51
D91
Cindy van den Berg
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
8
6:31:18.8
30.67
200.00
52
D13
Carla Zielman
CENNED Telecom & IT ()
8
6:32:32.0
30.57
200.00
53
D49
Andrea Sikkema
Van der Wiel ()
8
6:32:33.2
30.57
200.00
54
D10
Jolanda Langeland
MKBasics.nl ()
8
6:32:33.7
30.57
200.00
55
D24
Erna Kijk In de Vegte
Landjuweel ()
8
6:32:33.9
30.57
200.00
56
D84
Lillian van Haaster
Leontien.nl ()
8
6:32:34.1
30.57
200.00
57
D85
Heleen van Vliet
Leontien.nl ()
8
6:32:34.5
30.57
200.00
58
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
8
6:32:34.8
30.57
200.00
59
D26
Carien Kleibeuker
Nicolai & Tabak ()
8
6:32:35.3
30.57
200.00
60
D76
Mariska Huisman
Viks Parket ()
8
6:32:35.4
30.57
200.00
61
D01
Birgit Witte
Haak BV ()
8
6:32:35.7
30.57
200.00
62
D43
Kimberly van den Berg
Haak BV ()
8
6:32:35.7
30.57
200.00
63
D29
Kitty Meeth
Cow House International ()
8
6:32:35.9
30.57
200.00
64
D06
Marjon Spijkerman
Van der Wiel ()
8
6:32:36.2
30.57
200.00
65
D56
Lucy Hutten-Witteman
Witteman Tuinen/Groenrijk ()
8
6:32:36.5
30.56
200.00
66
D41
Maria Sterk
Cow House International ()
8
6:32:36.5
30.56
200.00
67
D39
Marianne van Leeuwen
Leontien.nl ()
8
6:32:36.7
30.56
200.00
68
D21
Mireille Reitsma
Landjuweel ()
8
6:32:36.7
30.56
200.00
69
D81
Jolanda Spruit
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
8
6:32:37.1
30.56
200.00
70
D98
Francisca Groen
CENNED Telecom & IT ()
8
6:32:37.7
30.56
200.00
71
D38
Iris Prinsen
Nicolai & Tabak ()
8
6:32:37.8
30.56
200.00
72
D52
Marieke van Hoek
BHP/Power-Play.nl ()
8
6:32:39.3
30.56
200.00
73
D73
Hilde van Slochteren
VPZ Assuradeuren ()
8
6:32:39.8
30.56
200.00
74
D46
Bauke Haarlink
Ripca/Aavas Groep ()
8
6:32:41.1
30.56
200.00
75
D66
Margo van de Merwe
MKBasics.nl ()
8
6:32:59.4
30.54
200.00
76
D80
Willemiek Kamper
ACE Team ()
8
6:33:01.4
30.53
200.00
77
D17
Nadine Seidenglanz
Ripca/Aavas Groep ()
8
6:37:03.6
30.22
200.00
78
D47
Anniek ter Haar
Ripca/Aavas Groep ()
8
6:37:03.8
30.22
200.00
79
D14
Chris Witty
Cow House International ()
8
6:37:04.2
30.22
200.00
80
D60
Annelies Passchier
Landjuweel ()
8
6:46:24.0
29.53
200.00
81
D32
Karen Teuling
PANalytical ()
8
6:46:25.0
29.53
200.00
82
D42
Ankie Ytsma
N.P.O. Vastgoed ()
8
6:50:01.8
29.27
200.00
83
D65
Britt Tjalma
Team Groningen ()
8
6:50:01.9
29.27
200.00
84
D75
Sanne Halma
MKBasics.nl ()
8
6:50:59.2
29.20
200.00
85
D72
Janine Slootstra
Tijdhof/Free-Wheel ()
8
6:50:59.6
29.20
200.00
86
D20
Martine Dubling
PANalytical ()
8
6:51:06.6
29.19
200.00
87
D54
Kim van Duivenvoorde
Cakyline ()
8
6:58:05.1
28.70
200.00
88
D50
Astrid de Graaf
Vrije Universiteit Amsterdam ()
8
6:58:05.1
28.70
200.00
89
D95
Sjoukje Duinmaijer
Cakyline ()
8
6:58:05.2
28.70
200.00
90
B80
Gerard Haasjes
De Goudse ()
7
4:52:14.8
35.93
175.00
91
B04
Bauke van der Graaf
Haijma ()
7
4:56:56.8
35.36
175.00
92
B07
Hans Griffioen
SKITS ()
7
5:02:25.8
34.72
175.00
93
D71
Helen Tuitert-van Goozen
Viks Parket ()
7
5:45:03.8
30.43
175.00
94
D37
Tessa Witteman
Witteman Tuinen/Groenrijk ()
7
5:47:49.5
30.19
175.00
95
D45
Petra Spigt
Finisher Wandafwerking ()
7
5:53:11.5
29.73
175.00
96
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking ()
7
5:56:14.0
29.48
175.00
97
D69
Ilse Hoogland
ACE Team ()
7
6:00:53.6
29.09
175.00
98
28
Lars Hoogenboom
TNT Express ()
6
4:05:58.1
36.59
150.00
99
23
Klaas de Weerd
Van Werven ()
6
4:05:58.7
36.59
150.00
100
74
Roelof Koops
DARO Schaatsploeg ()
6
4:05:59.0
36.59
150.00
[
Volgende
]
270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3