home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
3578
Edwin Derksen
DOORNENBURG (Ned)
16
7:21:46.2
27.16
200.00
2
3096
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
16
7:21:47.8
27.16
200.00
3
3764
Bas Joosten
BOXTEL (Ned)
16
7:21:49.4
27.16
200.00
4
3353
Walter Blom
EDAM (Ned)
16
7:21:53.5
27.16
200.00
5
3596
Hans van Dijk
LEIDEN (Ned)
16
7:21:54.7
27.15
200.00
6
3492
Matthijs Klinkert
DELFT (Ned)
16
7:21:55.2
27.15
200.00
7
3745
Nico Tielens
WESTERLAND (Ned)
16
7:22:00.6
27.15
200.00
8
3081
Louwrens Rook
ENKHUIZEN (Ned)
16
7:22:07.8
27.14
200.00
9
3436
Jan Benedictus
Amsterdam (Ned)
16
7:22:23.4
27.13
200.00
10
3039
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
16
7:25:27.7
26.94
200.00
11
3350
Wim Qualm
WASSENAAR (Ned)
16
7:35:45.1
26.33
200.00
12
3225
Peter Kooijman
KUDELSTAART (Ned)
16
7:35:47.2
26.33
200.00
13
3291
Koos Roorda
NOORDHORN (Ned)
16
7:36:25.4
26.29
200.00
14
3034
Hans Hoogland
CULEMBORG (Ned)
16
7:39:33.3
26.11
200.00
15
3778
Douwe Brouwer
FERWERT (Ned)
16
7:42:34.9
25.94
200.00
16
3737
Arie Slob
HELVOIRT (Ned)
16
7:42:40.5
25.94
200.00
17
3827
theo zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
7:42:45.2
25.93
200.00
18
3045
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
16
7:42:45.8
25.93
200.00
19
3738
Frank van den Brandt
BOXTEL (Ned)
16
7:42:48.7
25.93
200.00
20
3762
Mieke van Kuijk
HARMELEN (Ned)
16
7:42:49.1
25.93
200.00
21
3022
Bert Frederiks
VOORSCHOTEN (Ned)
16
7:42:49.7
25.93
200.00
22
3030
Wim Kalee
KATWIJK (Ned)
16
7:42:50.5
25.93
200.00
23
3025
Cees Hofland
DEN HAAG (Ned)
16
7:42:52.1
25.93
200.00
24
3092
Fred Dukker
DE LIER (Ned)
16
7:42:54.9
25.92
200.00
25
3525
Peter-jan de Koning
ZEIST (Ned)
16
7:42:58.4
25.92
200.00
26
3042
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:42:58.4
25.92
200.00
27
3370
Dick van Kleef
MALDEN (Ned)
16
7:42:59.6
25.92
200.00
28
3135
Gerrit de Groot
NIEUW LEUSEN (Ned)
16
7:42:59.8
25.92
200.00
29
3746
Frans Tielens
BREEZAND (Ned)
16
7:43:02.4
25.92
200.00
30
3551
Mart van Heeswijk
SCHIJNDEL (Ned)
16
7:43:04.4
25.91
200.00
31
3339
Klaas Molenaar
DEN HAAG (Ned)
16
7:43:08.0
25.91
200.00
32
3123
Theo Kwakkel
WEZEP (Ned)
16
7:43:08.5
25.91
200.00
33
3579
Kees Smit
DEN HAAG (Ned)
16
7:43:09.1
25.91
200.00
34
3041
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
16
7:43:09.6
25.91
200.00
35
3055
Ferdinand Hallensleben
DEN HOORN (Ned)
16
7:43:11.5
25.91
200.00
36
3336
Otto Tissink
NIJELAMER (Ned)
16
7:43:12.6
25.91
200.00
37
3044
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
16
7:44:23.4
25.84
200.00
38
3224
Pieter van Geldorp
APELDOORN (Ned)
16
7:48:50.3
25.60
200.00
39
3228
Tom Bouma
AMSTERDAM (Ned)
16
7:49:18.1
25.57
200.00
40
3387
Ruben Homminga
ZWOLLE (Ned)
16
7:51:31.5
25.45
200.00
41
3380
Adam Poelstra
WITMARSUM (Ned)
16
7:52:05.6
25.42
200.00
42
3439
Pascal Bosma
Utrecht (Ned)
16
7:53:22.3
25.35
200.00
43
3444
Gerben Meerbeek
BAAK (Ned)
16
7:53:49.8
25.33
200.00
44
3585
Ruud Wijers
BOXTEL (Ned)
16
7:53:54.6
25.32
200.00
45
3036
Ap Doornebos
SCHALKHAAR (Ned)
16
7:53:55.9
25.32
200.00
46
3639
Leo Vergeer
LUTTELGEEST (Ned)
16
8:04:12.9
24.78
200.00
47
3142
Gerard de Boer
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:04:20.5
24.78
200.00
48
3484
Floris Klinkert
AMSTERDAM (Ned)
16
8:07:23.1
24.62
200.00
49
3349
Hendrik Wassenaar
OOSTWOUD (Ned)
16
8:07:23.3
24.62
200.00
50
3089
Meindert van den Heuvel
AMSTERDAM (Ned)
16
8:08:01.4
24.59
200.00
51
3441
Jan Dorrepaal
RIJNSATERWOUDE (Ned)
16
8:08:15.6
24.58
200.00
52
3337
Rene Bunschoten
PURMEREND (Ned)
16
8:08:16.4
24.58
200.00
53
3168
Herman Sluiter
BATHMEN (Ned)
16
8:08:31.5
24.56
200.00
54
3154
Frans de Vos
GOUDA (Ned)
16
8:08:39.7
24.56
200.00
55
3556
Martin Brouwer
Vlaardingen (Ned)
16
8:08:41.1
24.56
200.00
56
3779
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
16
8:08:41.3
24.56
200.00
57
3208
Kees Zwarthoed
VOLENDAM (Ned)
16
8:08:41.8
24.56
200.00
58
3002
Cees Wesselink
SCHERPENZEEL (Ned)
16
8:08:45.6
24.55
200.00
59
3385
marco van veen
HAARLEM (Ned)
16
8:08:45.6
24.55
200.00
60
3052
Henk Los
ZEEWOLDE (Ned)
16
8:08:46.2
24.55
200.00
61
3609
chris van Heeswijk
SINT OEDENRODE (Ned)
16
8:08:50.1
24.55
200.00
62
3073
Johan Gijzel
YERSEKE (Ned)
16
8:08:50.2
24.55
200.00
63
3569
Rocy Damen
DRUNEN (Ned)
16
8:08:50.8
24.55
200.00
64
3095
Jan Niesten
HEEEMSKEREK (Ned)
16
8:08:59.2
24.54
200.00
65
3794
Jaap Versluis
CULEMBORG (Ned)
16
8:09:00.7
24.54
200.00
66
3555
Paul Duijn
RIJNSBURG (Ned)
16
8:09:05.1
24.54
200.00
67
3421
Hans de Groot
UITHOORN (Ned)
16
8:09:05.7
24.54
200.00
68
3365
Gerrit Hoekman
DALFSEN (Ned)
16
8:09:50.5
24.50
200.00
69
3410
Jan Bassa
ZWOLLE (Ned)
16
8:14:42.3
24.26
200.00
70
3513
Jerry Nugter
WERVERSHOOF (Ned)
16
8:14:53.7
24.25
200.00
71
3752
Max Stegemann
28211 BREMEN (Dui)
16
8:15:08.1
24.24
200.00
72
3527
Jaco de Kraker
AMSTERDAM (Ned)
16
8:15:25.7
24.22
200.00
73
3649
Erik van Leuken
VUGHT (Ned)
16
8:21:00.5
23.95
200.00
74
3151
Pieter Kamstra
WOMMELS (Ned)
16
8:22:32.7
23.88
200.00
75
3648
Herman Betlehem
AMSTERDAM (Ned)
16
8:23:17.5
23.84
200.00
76
3425
albert de vries
DRACHTEN (Ned)
16
8:25:38.4
23.73
200.00
77
3750
Jan van Loenen
METEREN (Ned)
16
8:27:48.6
23.63
200.00
78
3408
Richard Wolke
UTRECHT (Ned)
16
8:28:16.4
23.61
200.00
79
3184
Fred Joppe
DEN HAAG (Ned)
16
8:28:26.6
23.60
200.00
80
3583
Wim van de Brug
ZEIST (Ned)
16
8:28:28.1
23.60
200.00
81
3582
Marcel Dijkstra
EINDHOVEN (Ned)
16
8:28:58.3
23.58
200.00
82
3504
Marc Paats
LISSE (Ned)
16
8:34:44.9
23.31
200.00
83
3215
Arjan Dekker
HEEMSKERK (Ned)
16
8:35:15.9
23.29
200.00
84
3024
Jan van der Meij
KATWIJK ZH (Ned)
16
8:37:18.1
23.20
200.00
85
3364
Giel Hendriks
ROTTERDAM (Ned)
16
8:38:10.6
23.16
200.00
86
3051
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (Ned)
16
8:38:40.3
23.14
200.00
87
3136
sjaak ter Schure
GIETHOORN (Ned)
16
8:38:57.7
23.12
200.00
88
3383
Chris Venner
STRAMPROY (Ned)
16
8:40:08.4
23.07
200.00
89
3515
Tim Strengers
AMSTERDAM (Ned)
16
8:41:15.4
23.02
200.00
90
3214
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:41:17.3
23.02
200.00
91
3082
Arjen Faber
ELST (Ned)
16
8:41:17.3
23.02
200.00
92
3622
Frank Mastenbroek
ROTTERDAM (Ned)
16
8:41:17.7
23.02
200.00
93
3818
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
16
8:41:18.7
23.02
200.00
94
3125
Johan Stolze
DE LIER (Ned)
16
8:41:29.8
23.01
200.00
95
3633
Roy Haan
GENDT (Ned)
16
8:42:04.0
22.99
200.00
96
3597
Alle Welling
HEILOO (Ned)
16
8:42:44.1
22.96
200.00
97
3355
Johan Kuster
ANGEREN (Ned)
16
8:42:44.6
22.96
200.00
98
3341
Jos van de Leijgraaf
HUISSEN (Ned)
16
8:42:46.7
22.95
200.00
99
3254
Geert Hendriks
HUISSEN (Ned)
16
8:42:48.6
22.95
200.00
100
3561
Derk te Bokkel
ARNHEM (Ned)
16
8:43:07.8
22.94
200.00
[
Volgende
]
788 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8