home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
80 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Dames Licensed
Dames Unlicensed
Heren Licensed
Heren Unlicensed
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
1501
Frank Bisschop
OUDE WETERING (Ned)
8
2:19:45.4
34.35
80.00
2
1505
Stephan Wielinga
WOLVEGA (Ned)
8
2:19:46.1
34.34
80.00
3
1508
Kevin M R Floris
WORMER (Ned)
8
2:19:46.7
34.34
80.00
4
1512
Tim Griffioen
AMSTERDAM (Ned)
8
2:19:49.2
34.33
80.00
5
1507
Hans Pater
WAARLAND (Ned)
8
2:20:38.8
34.13
80.00
6
1510
Nick Uithoven
BABYLONIENBROEK (Ned)
8
2:21:35.3
33.90
80.00
7
1506
Martijn de Groot
MIJDRECHT (Ned)
8
2:24:19.7
33.26
80.00
8
1504
Johan Knol
MIDWOLDE (Ned)
8
2:24:20.0
33.26
80.00
9
1502
Meindert Bouma
Broeksterwoude (Ned)
7
2:20:26.2
29.91
70.00
10
1543
Britt Tjalma
BEERTA (Ned)
6
1:57:28.2
30.65
60.00
11
1542
Yvonne Spigt
WERVERSHOOF (Ned)
6
1:57:28.3
30.65
60.00
12
1540
Marije van Marle
OOSTWOUD (Ned)
6
1:57:28.4
30.65
60.00
13
1533
Aggie Walsma
TJERKWERD (Ned)
6
1:57:31.1
30.63
60.00
14
1541
Rowenna de Boer
BANT (Ned)
6
1:57:33.2
30.62
60.00
15
1535
Emma Engbers
UTRECHT (Ned)
6
2:03:02.6
29.26
60.00
16
1534
Corina Strikwerda
VEENWOUDEN (Ned)
6
2:03:03.5
29.25
60.00
17
1537
Froukje Wiersma
Zuidlaren (Ned)
6
2:03:03.5
29.25
60.00
18
1539
Ellen de Waard
HEILOO (Ned)
6
2:03:03.6
29.25
60.00
19
1532
Mettie de Vegt
URETERP (Ned)
6
2:07:41.9
28.19
60.00
20
1536
Ellen Wayer
Oudeschoot (Ned)
6
2:07:41.9
28.19
60.00
21
1509
alexander Enzerink
HENGELO GLD (Ned)
5
1:35:51.0
31.30
50.00
22
1531
Hedwig Heijden
Leeuwarden (Ned)
5
2:22:15.6
21.09
50.00
23
1503
Evert Hoolwerf
EEMDIJK (Ned)
4
1:17:24.9
31.00
40.00
24
1543
Zinzi Mol
AMSTERDAM (Ned)
4
1:23:49.1
28.63
40.00
25
1538
Rowena Visscher
DELFZIJL (Ned)
3
1:00:30.2
29.75
30.00
26
1511
Johan Hendriks
LIJNDEN (Ned)
2
0:30:59.1
38.73
20.00
26 Gevonden resultaten - Pagina's:
1